Make Love

27 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
én még nem mertem megvenni a Blade-t mert h kínai meg tökömtudja de így lehet h bele kéne vágni 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
a színek, meg hogy általában "butább" mint a drágább okostelefonokon, azaz itt jön ki az árkülönbség.gabtsi
Az a baj, hogy nem nagyon tudok mihez viszonyítani, mert még nem volt a kezemben semmilyen androidos telefon, de a színek is jónak tűnnek nekem. Ahol kijön az olcsósága az az, hogy csak 600-as proci van benne, de ez a 2.1-es Android már egész jól kezeli. Én nem érzem lassúnak. És a 2.2-vel, amit nem hivatalos módon már most fel lehet tenni, 2011 q1-ben pedig elvileg jön a hivatalos frissítés, még sokat gyorsul.

plusz az olcsóság ahol kijön, az a relatív gyenge kamra és egyesek szerint gagyinak ható dizájn.F.Schleck
ugyan ez az LG Optimus is. Igazából mire kelljen a nagyobb proci? Max a játékokhoz. Aki meg telóval akar fantasztikus képeket csinálni az eléggé idióta. Lefényképezni valamelyik haverodat amit szarosseggel fekszik csőrészegen. erre tökéletes a 3 mp.
Ja és komoly 2000 forint volt. Ennyiért kurva jó.

Persze így nem menő. Majd beleharapok
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
a színek, meg hogy általában "butább" mint a drágább okostelefonokon, azaz itt jön ki az árkülönbség.gabtsi
Az a baj, hogy nem nagyon tudok mihez viszonyítani, mert még nem volt a kezemben semmilyen androidos telefon, de a színek is jónak tűnnek nekem. Ahol kijön az olcsósága az az, hogy csak 600-as proci van benne, de ez a 2.1-es Android már egész jól kezeli. Én nem érzem lassúnak. És a 2.2-vel, amit nem hivatalos módon már most fel lehet tenni, 2011 q1-ben pedig elvileg jön a hivatalos frissítés, még sokat gyorsul.

plusz az olcsóság ahol kijön, az a relatív gyenge kamra és egyesek szerint gagyinak ható dizájn.

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
a színek, meg hogy általában "butább" mint a drágább okostelefonokon, azaz itt jön ki az árkülönbség.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
a kijelzője elképesztő.F.Schleck
érdekes én pont a kijelző miatt mondtam le róla. lehet nem kellett volna ?gabtsi
Ugye 480*800-as felbontása van. Sajnos nem amoled, mint az angol verzióban, de nagyon jó fajta LCD. A betekintési szöge elképesztő, és kapacitív is ugye. Egyébként üveg, nem plexi, szóval karcolódónak sem mondanám. Mit hallottál a kijelzőről? A kékes gondot?

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
a kijelzője elképesztő.F.Schleck
érdekes én pont a kijelző miatt mondtam le róla. lehet nem kellett volna ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Nagyon örülök neki, hogy szüleim kitalálták azt az ajándékot amire vágyom, de nem mondtam nekik. Jó érzés forgatni az NFL könyvet 😀
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Mi a neve ennek a telefonnak?Sebii
ZTE Blade.

több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 347
Mi a neve ennek a telefonnak?
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Én a között és a SonyEricsson Xperia X8 között vaciláltam, de azt hiszem jól döntöttem az X8-cal (2 ezer forinttal drágább). 😊pc_x
Én annyit szoptam mostanában a Sony Ericssonokkal, hogy semmiképpen nem akartam még egyet. Elsőre Nokiát szerettem volna, de ilyen áron, mint ezt a kínai kicsikét vettem, nem találtam volna megközelítőleg hasonló tudású készüléket sem. Remélem nem lesz vele komolyabb gondom, mindenesetre az első benyomás nagyon pozitív és a kijelzője elképesztő.F.Schleck
Igen ár/érték arányban valóba nagyon jó, csak aztán annyi rosszat olvastam róla (remélem a tiéddel semmi gond nem lesz), hogy inkább X8, jobb mint az x10 mini amúgy és fele annyiba került. A nokiák után nekem SE-m volt és tetszett. És ezt most iszonyat imádom... nokiát már nem vennék, akkor vagy almát, blackberryt 😀pc_x
Köszi a jókívánságot! 😊
Én is eléggé be voltam szrva, hogy nem lesz jó, de ahogy olvastam a hibák nagy része, már elsőre látszik. És eddig nincs vele semmi gond, szóval reménykedem. Szerencsém volt azzal is, hogy már a legfrissebb szériát kaptam meg, amiben 512-es RAM van, nem 256 és javítva van egy csomó hiba is. Egyelőre mondjuk óvatos vagyok, mert itthon nincs wifi, szóval még nem eresztettem rá a marketre, mert lehet, hogy nem úsznám meg olcsón. 😀

Közben a Discoveryn az Állítólag pilotja megy, vicces látni, hogy mennyivel másabb volt még az elején.

több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
Soha nem gondoltam volna, hogy ennyire tetszeni fog egy kínai teló. ZTE forever! 😊 😀F.Schleck
Én a között és a SonyEricsson Xperia X8 között vaciláltam, de azt hiszem jól döntöttem az X8-cal (2 ezer forinttal drágább). 😊pc_x
Én annyit szoptam mostanában a Sony Ericssonokkal, hogy semmiképpen nem akartam még egyet. Elsőre Nokiát szerettem volna, de ilyen áron, mint ezt a kínai kicsikét vettem, nem találtam volna megközelítőleg hasonló tudású készüléket sem. Remélem nem lesz vele komolyabb gondom, mindenesetre az első benyomás nagyon pozitív és a kijelzője elképesztő.F.Schleck
Igen ár/érték arányban valóba nagyon jó, csak aztán annyi rosszat olvastam róla (remélem a tiéddel semmi gond nem lesz), hogy inkább X8, jobb mint az x10 mini amúgy és fele annyiba került. A nokiák után nekem SE-m volt és tetszett. És ezt most iszonyat imádom... nokiát már nem vennék, akkor vagy almát, blackberryt 😀


több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Soha nem gondoltam volna, hogy ennyire tetszeni fog egy kínai teló. ZTE forever! 😊 😀F.Schleck
Én a között és a SonyEricsson Xperia X8 között vaciláltam, de azt hiszem jól döntöttem az X8-cal (2 ezer forinttal drágább). 😊pc_x
Én annyit szoptam mostanában a Sony Ericssonokkal, hogy semmiképpen nem akartam még egyet. Elsőre Nokiát szerettem volna, de ilyen áron, mint ezt a kínai kicsikét vettem, nem találtam volna megközelítőleg hasonló tudású készüléket sem. Remélem nem lesz vele komolyabb gondom, mindenesetre az első benyomás nagyon pozitív és a kijelzője elképesztő.

több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
Soha nem gondoltam volna, hogy ennyire tetszeni fog egy kínai teló. ZTE forever! 😊 😀F.Schleck
Én a között és a SonyEricsson Xperia X8 között vaciláltam, de azt hiszem jól döntöttem az X8-cal (2 ezer forinttal drágább). 😊


több mint 13 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 700 — Patriots és Kaposvári KK fan
Kellemes Karácsonyi Ünnepeket kívánok minden kedves fórumozónak 😊



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
új gyűrű 😊 nagyon hiányzott már. az előzőeket mind elhagytam a tóban 😀Höri
Pryor neked adta el mi?
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Soha nem gondoltam volna, hogy ennyire tetszeni fog egy kínai teló. ZTE forever! 😊 😀

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
új gyűrű 😊 nagyon hiányzott már. az előzőeket mind elhagytam a tóban 😀

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
pár napja is volt, most is lesz, még csak meg se köszöntött senki 😛 vagyis neten volt valaki, de ennyi.. 😊 de már megszoktam, mindig ez van 😊fetomy
fel a fejjel névnapomat mindenki elfelejti nekem is 😀 szülinapomra is csak testvérem emlékszik, de ő is csak azért mert ikrek vagyunk 😂eaglesmcnabb
😀😀😀

Egyébként amiatt is rábasztam, hogy két névnapom van karácsony idején, meg egy van a szülinapom után 3 nappal, úgyhogy még régen úgy intézték, hogy együtt ünnepeljük a szülinapommal 😒 imádtam tényleg, sokat értem vele 😀 de még mindig jobb volt, mint mostanában, hogy már egyáltalán nem is mondják, hacsak nem én hozom fel, hogy ja bocs, névnapom van 😀 de múltkor pl. mikor kérdezték, hogy mikor van tesóm névnapja, nehogy későn szóljanak neki, hát mondom bazmeg, nekem meg tegnap előtt volt, azt le se szarja senki, erre leordítottak, hogy mit reklamálok, nekem van vagy 8... hát mondom k.vajó, ha mindig mikor van, épp a másikat ünnepelem... 😀
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 383 — TODDHERREMANS79
pár napja is volt, most is lesz, még csak meg se köszöntött senki 😛 vagyis neten volt valaki, de ennyi.. 😊 de már megszoktam, mindig ez van 😊fetomy
fel a fejjel névnapomat mindenki elfelejti nekem is 😀 szülinapomra is csak testvérem emlékszik, de ő is csak azért mert ikrek vagyunk 😂

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Már a harmadik üveg whiskey-t kapom névnapomra, amikor szeptemberben ünneplem meg, nem rossz. 😀

Boldog karácsonyt és sok locsolót mindenkinek! 😛TheMileHighCity
Bár egyszer kapnék egyáltalán valamit az évi 8 névnapom akármelyikén.. 😊fetomy
most is lesz egy nem? adj PM-ben egy címet küldök egy üveg STROH-t postán 😀eaglesmcnabb
pár napja is volt, most is lesz, még csak meg se köszöntött senki 😛 vagyis neten volt valaki, de ennyi.. 😊 de már megszoktam, mindig ez van 😊
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 383 — TODDHERREMANS79
Már a harmadik üveg whiskey-t kapom névnapomra, amikor szeptemberben ünneplem meg, nem rossz. 😀

Boldog karácsonyt és sok locsolót mindenkinek! 😛TheMileHighCity
Bár egyszer kapnék egyáltalán valamit az évi 8 névnapom akármelyikén.. 😊fetomy
most is lesz egy nem? adj PM-ben egy címet küldök egy üveg STROH-t postán 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Már a harmadik üveg whiskey-t kapom névnapomra, amikor szeptemberben ünneplem meg, nem rossz. 😀

Boldog karácsonyt és sok locsolót mindenkinek! 😛TheMileHighCity
Bár egyszer kapnék egyáltalán valamit az évi 8 névnapom akármelyikén.. 😊
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
cimborám idei karácsonyi üdvözlőlapja még a Velvetre is felkerült:
http://velvet.hu/blogok/gumicukor/2010/12/24/egy_penisznek_oltozott_ferfi_riogatta_a_vasarlokat_a_westendben/

😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
xrace77 Denver Broncos 4 461
Boldog karácsonyt mindenkinek!

http://www.youtube.com/watch?v=0UqEhUm2B_8 😀
több mint 13 éve
habib Seattle Seahawks 484 — Seahawks fan
Boldog Karácsonyt minden kedves fórumozónak 😊