Make Love
28 feliratkozó
több mint 15 éve
2000 😛Divatemlékszem az ősidőkben ez volt a random rang feltétele
több mint 15 éve
hehe, jogosAz attól is függ, hogy ki, honnan jön haza.vadibandiÚjra Magyarországon...ujra ITTHON!!!M_ViCkvan aki ezt gyűlölködőbe írná 😀konqueror
több mint 15 éve
Az attól is függ, hogy ki, honnan jön haza.Újra Magyarországon...ujra ITTHON!!!M_ViCkvan aki ezt gyűlölködőbe írná 😀konqueror



több mint 15 éve
Újra Magyarországon...ujra ITTHON!!!M_ViCkvan aki ezt gyűlölködőbe írná 😀
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Újra Magyarországon...ujra ITTHON!!!
több mint 15 éve
Királyos volt a gólyatábor, nem volt akkora durva mint hittem, persze így is minden este leittam magam rendesen. Egész pöpec a csoportom is, nem lesz rossz ez az egyetem talán.
több mint 15 éve
én a munkát szeretem, órákik tudok ülni és nézni ahogy csinálják 😀OrkHú ezzel én is így vagyok, akkor jó karra jöttem 😊
több mint 15 éve
én a munkát szeretem, órákik tudok ülni és nézni ahogy csinálják 😀
több mint 15 éve
Csak még nem próbálta 😀senki csak suli után nem nagyon van jobb dolgom mert tanulni nem szeretek 😊tanulni csak tenorx szeretkonqueror
kristof
több mint 15 éve
suliba lesz amatőr fiú kosárcsapat :cool: fuckyeah lesz edzés így nem kell mindig itthon a gép felett görnyedni suli után 😀H.S.M.
és ami még nem volt velem: úgy ismertek fel h kristof a fórumról 😀 (steelers jr, freshman a sulinkban)kristof
több mint 15 éve
senki csak suli után nem nagyon van jobb dolgom mert tanulni nem szeretek 😊tanulni csak tenorx szeret
kristof
több mint 15 éve
senki csak suli után nem nagyon van jobb dolgom mert tanulni nem szeretek 😊suliba lesz amatőr fiú kosárcsapat :cool: fuckyeah lesz edzés így nem kell mindig itthon a gép felett görnyedni suli után 😀most pl ki kényszerít?
és ami még nem volt velem: úgy ismertek fel h kristof a fórumról 😀 (steelers jr, freshman a sulinkban)kristof
aki igazán hardcore fórumozó, az horowitz néven ismerne rád 😉konqueror
mondta am h csak olvasni szokta, de psszt nehogy megtudják azok akik még nemtudják 😀
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 15 éve
suliba lesz amatőr fiú kosárcsapat :cool: fuckyeah lesz edzés így nem kell mindig itthon a gép felett görnyedni suli után 😀most pl ki kényszerít?
és ami még nem volt velem: úgy ismertek fel h kristof a fórumról 😀 (steelers jr, freshman a sulinkban)kristof
aki igazán hardcore fórumozó, az horowitz néven ismerne rád 😉
több mint 15 éve
suliba lesz amatőr fiú kosárcsapat :cool: fuckyeah lesz edzés így nem kell mindig itthon a gép felett görnyedni suli után 😀és ami még nem volt velem: úgy ismertek fel h kristof a fórumról 😀 (steelers jr, freshman a sulinkban)
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 15 éve
kerestem neten képeket, hogy megmutassam mégis milyen polok voltak, de nem igazan találtam, de az enyémet letudom fotozni, ha érdekel vkithttp://kephost.hu/share-E654_4C7E1438.htmlelnéztem én is a közeli aldiba, sajnos ilyen pont nem volt pedig ez elégg fasza 😀
Az aldiban lehetett pár napig venni,nagyon faintos(a pólóra gondolok) :cool: Van alsógatyám is de azt inkább nem rakom fel 😀Cowboykarcsi
ellenben volt 3 másik, 'no opinion 😐', 'no catastrophy today 😊' és 'you fry it, i'll eat it' feliratokkal
végül az elsőt megvettem :cool:miilann
ellenben összefutottam egy ilyen pólóval
eléggé must have, szal kérdés h esetleg itthon találkozott e már ilyennel valaki, vagy kutakodjak a neten külföldi webshopokba?
ha más nem, talán megcsináltatom vmi pólónyomtatósnál, bár nem tudom mennyire jó minőségbe tudják megcsinálni és mennyiért szal segítséget/infot örömmel fogadok 😊
szerk.: ha vkit érdekel vannak egyéb nike wtfes pólók is
nike wtf
rooney
R10
összes 1
összes 2
child please!
több mint 15 éve
megvolt a GT After... hát mit mondjak... KÁNAÁN...BGF én így szeretlek 😊
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 15 éve
http://kephost.hu/share-E654_4C7E1438.htmlelnéztem én is a közeli aldiba, sajnos ilyen pont nem volt pedig ez elégg fasza 😀
Az aldiban lehetett pár napig venni,nagyon faintos(a pólóra gondolok) :cool: Van alsógatyám is de azt inkább nem rakom fel 😀Cowboykarcsi
ellenben volt 3 másik, 'no opinion 😐', 'no catastrophy today 😊' és 'you fry it, i'll eat it' feliratokkal
végül az elsőt megvettem :cool:
child please!
több mint 15 éve
Repülővel kicsit körözni kell felette, gyalog meg futni egy cseppet, de tömegközlekedéssel pont jó.gyalog vagy repülővel?Szegecsha a BME közelében van, lesz kivel meccset nézned 😀Szobi22😀 12 percre vagyunk kb.tenorx
több mint 15 éve
gyalog vagy repülővel?😀 12 percre vagyunk kb.tenorxMost rendeltük 😊 Ja és mivel 4en vagyunk geci olcsó is lesz, havi 2k alatt lesz /fő 😀tenorxha a BME közelében van, lesz kivel meccset nézned 😀Szobi22

The response must be equal to the threat.
több mint 15 éve
Nekem a Balaton a Riviéra... (L)újra itthon, csak Viccek-t olvastam vissza 😊
több mint 15 éve
vagy: legen - wait for it - dary
ami nem hajlik, az törik!
|