Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Muzikális kulturálódás

16 feliratkozó

15 órája
gyeek LSU Tigers 8 713 — Grady Judd fan
 444.hu/2026/06/22/meghalt-a-rozsaszin-pittbull-gitarosa
NB2
Méhn... 😥
Szólján hát az emlékére ez a régi szar!
 www.youtube.com/watch?v=vFilFaeR8a4&list=RDvFilFaeR8a4&start_radio=1

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
18 órája
NB2 New England Patriots 29 028 — nabege2@yahoo.com
 444.hu/2026/06/22/meghalt-a-rozsaszin-pittbull-gitarosa
3 napja
ozibozi New York Giants 21 721
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/715790120_2045401869702069_5321519943913119653_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=596eb7&_nc_ohc=0WPlxYOFKywQ7kNvwGV2flC&_nc_oc=AdqswoG1H7P5OLyn6dE0uSRhAps148eQnLE1Of9AE4j-z0xEueTXt5Bw7pa2HaKeAZI&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=5KLA0ibJ-TVW0QwQFNnTMg&_nc_ss=7b20f&oh=00_Af85Ay3e4edH0l_wZcuHgTLtX8DrdoA5e8x56WIQsfeM7w&oe=6A3C7A58
287.987 Aufrufe · 4.455 Reaktionen | Ganadores del Grammy a Mejor Nuevo Artista en la década de los 80. | Behind the Songs
Ganadores del Grammy a Mejor Nuevo Artista en la década de los 80.
6 napja
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 725 — Amerikai sportok rajongója
Zseni Metallica koncert után előszedtem az anno általam alig hallgatott utolsó 72 Seasons lemezt, és most napok óta azt pörgetem.😊
13 napja
gyeek LSU Tigers 8 713 — Grady Judd fan
Tilos:
 www.youtube.com/shorts/MiLLtivBQjo?feature=share

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
13 napja
xrace77 Denver Broncos 4 745
Ma 5 éves az egyik legerősebb magyar debut album.
zacknorb
es mi az?
YoungZeeZee
Szerintem erre gondolt.
13 napja
YoungZeeZee 9 840
Ma 5 éves az egyik legerősebb magyar debut album.
zacknorb
es mi az?
13 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 636 — Kinek mit intézett a kormánya
Ma 5 éves az egyik legerősebb magyar debut album.

Poloska vagyok.
14 napja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 077 — Saturday Night Lights


Jól látom, hogy ez még nem volt itt téma? 😊

A rendszerbontó koncert után mutatta haverom, mondom faszák, szenzációs kosztümök. Azóta többször eszembe jutott és megnéztem ezt a minikoncertet és hogy ketten micsoda zajt és nem evilági hangzást tudnak csinálni, ekkor láttam, hogy mikrotonális gitárokkal játszik a csávó. Az utóbbi egy-két hétben nagyon felkapta őket a YouTube, rengeteg ilyen tartalom jön fel.
dancogo
Valamikor volt már itt, akkor is elájultunk tőlük.
Dzsokijuing
kerüljük az általánosítást, ha kérhetem!
slowmotion
Bocsánat, szóval slow kivételével elájultunk tőlük.
Dzsokijuing
 recorder.blog.hu/2026/06/08/pottyokkel_es_ketnyaku_gitarral_az_ai_ellen_az_angine_de_poitrine_es_a_mikrotonalis_matekrock

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
16 napja
gyeek LSU Tigers 8 713 — Grady Judd fan
Arany cimboráim albuma végre megjelent! Hatalmas öröm! Szerénytelenül megjegyzem: az énekest én szerveztem be. 😊
 www.youtube.com/playlist?list=OLAK5uy_mU4jPa4Cc9lv4a6lo4cJWSrarAMqyrweY

*javítottam a linket mert boomer phasz vagyok

Szerkesztette: gyeek

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
20 napja
gyeek LSU Tigers 8 713 — Grady Judd fan
kb olyan volt, mint amikor fiatalabb koromban hallottam 30Y-t is, és ott meg Beck Z énekhangja idegesített kurvára.
slowmotion
Engem is! Nálam nem kellett sok időnek eltelnie, hogy az egész zene kövesse. 😛 A Csészényi tér album nevüknél csak a Blahalujziánát gyűlölöm jobban. (Wrong topic?)

Amúgy a basszgitárusukkal egy nyári szezonban együtt gájáztam a szépemlékű Interfruct Cash&Carryben. Mai napig ő az egyetlen zenész ismerősöm aki kimondottan pop zene rajongó volt.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
21 napja
YoungZeeZee 9 840


Jól látom, hogy ez még nem volt itt téma? 😊

A rendszerbontó koncert után mutatta haverom, mondom faszák, szenzációs kosztümök. Azóta többször eszembe jutott és megnéztem ezt a minikoncertet és hogy ketten micsoda zajt és nem evilági hangzást tudnak csinálni, ekkor láttam, hogy mikrotonális gitárokkal játszik a csávó. Az utóbbi egy-két hétben nagyon felkapta őket a YouTube, rengeteg ilyen tartalom jön fel.
dancogo
Valamikor volt már itt, akkor is elájultunk tőlük.
Dzsokijuing
kerüljük az általánosítást, ha kérhetem!
slowmotion
Bocsánat, szóval slow kivételével elájultunk tőlük.
Dzsokijuing
de slow kurvára nem ért hozzá valszeg.

gondoltam utánajárok ennek a nagy Azahriah-őrületnek, elkezdem hallgatni időrendi sorrendben a diszkográfiát.
nettó hallgathatatlannak találtam, mert a gitár hiába hozott helyenként Frusciante vibe-ot, az ének abszolút tönkrebaszta az egészet. mintha egy teszkós Akon ugrott volna be a mikrofon mögé helyettesíteni a frontembert. kb olyan volt, mint amikor fiatalabb koromban hallottam 30Y-t is, és ott meg Beck Z énekhangja idegesített kurvára.

az arénakoncertes album volt olyan, hogy ott már egyben volt a hangzás, na de addig meg pont nem ilyen volt az egész, szóval akkor honnan gondolta három arénányi ember, hogy ilyen lesz?
slowmotion
Azáriától egy dalt hallgattam a közepéig, én sem vagyok nagy expert.
Dzsokijuing
es vki koppintja az enekstylot valami marioanne vagy ki.🤣
21 napja
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 647


Jól látom, hogy ez még nem volt itt téma? 😊

A rendszerbontó koncert után mutatta haverom, mondom faszák, szenzációs kosztümök. Azóta többször eszembe jutott és megnéztem ezt a minikoncertet és hogy ketten micsoda zajt és nem evilági hangzást tudnak csinálni, ekkor láttam, hogy mikrotonális gitárokkal játszik a csávó. Az utóbbi egy-két hétben nagyon felkapta őket a YouTube, rengeteg ilyen tartalom jön fel.
dancogo
kb 2 hónapja hoztam
21 napja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 077 — Saturday Night Lights
13 év szünet után új Boards of Canada album:  boardsofcanada.bandcamp.com/album/inferno

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
21 napja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 077 — Saturday Night Lights


Jól látom, hogy ez még nem volt itt téma? 😊

A rendszerbontó koncert után mutatta haverom, mondom faszák, szenzációs kosztümök. Azóta többször eszembe jutott és megnéztem ezt a minikoncertet és hogy ketten micsoda zajt és nem evilági hangzást tudnak csinálni, ekkor láttam, hogy mikrotonális gitárokkal játszik a csávó. Az utóbbi egy-két hétben nagyon felkapta őket a YouTube, rengeteg ilyen tartalom jön fel.
dancogo
Valamikor volt már itt, akkor is elájultunk tőlük.
Dzsokijuing
kerüljük az általánosítást, ha kérhetem!
slowmotion
Bocsánat, szóval slow kivételével elájultunk tőlük.
Dzsokijuing
de slow kurvára nem ért hozzá valszeg.

gondoltam utánajárok ennek a nagy Azahriah-őrületnek, elkezdem hallgatni időrendi sorrendben a diszkográfiát.
nettó hallgathatatlannak találtam, mert a gitár hiába hozott helyenként Frusciante vibe-ot, az ének abszolút tönkrebaszta az egészet. mintha egy teszkós Akon ugrott volna be a mikrofon mögé helyettesíteni a frontembert. kb olyan volt, mint amikor fiatalabb koromban hallottam 30Y-t is, és ott meg Beck Z énekhangja idegesített kurvára.

az arénakoncertes album volt olyan, hogy ott már egyben volt a hangzás, na de addig meg pont nem ilyen volt az egész, szóval akkor honnan gondolta három arénányi ember, hogy ilyen lesz?
slowmotion
Azáriától egy dalt hallgattam a közepéig, én sem vagyok nagy expert.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
21 napja
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan


Jól látom, hogy ez még nem volt itt téma? 😊

A rendszerbontó koncert után mutatta haverom, mondom faszák, szenzációs kosztümök. Azóta többször eszembe jutott és megnéztem ezt a minikoncertet és hogy ketten micsoda zajt és nem evilági hangzást tudnak csinálni, ekkor láttam, hogy mikrotonális gitárokkal játszik a csávó. Az utóbbi egy-két hétben nagyon felkapta őket a YouTube, rengeteg ilyen tartalom jön fel.
dancogo
Valamikor volt már itt, akkor is elájultunk tőlük.
Dzsokijuing
kerüljük az általánosítást, ha kérhetem!
slowmotion
Bocsánat, szóval slow kivételével elájultunk tőlük.
Dzsokijuing
de slow kurvára nem ért hozzá valszeg.

gondoltam utánajárok ennek a nagy Azahriah-őrületnek, elkezdem hallgatni időrendi sorrendben a diszkográfiát.
nettó hallgathatatlannak találtam, mert a gitár hiába hozott helyenként Frusciante vibe-ot, az ének abszolút tönkrebaszta az egészet. mintha egy teszkós Akon ugrott volna be a mikrofon mögé helyettesíteni a frontembert. kb olyan volt, mint amikor fiatalabb koromban hallottam 30Y-t is, és ott meg Beck Z énekhangja idegesített kurvára.

az arénakoncertes album volt olyan, hogy ott már egyben volt a hangzás, na de addig meg pont nem ilyen volt az egész, szóval akkor honnan gondolta három arénányi ember, hogy ilyen lesz?
21 napja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 077 — Saturday Night Lights


Jól látom, hogy ez még nem volt itt téma? 😊

A rendszerbontó koncert után mutatta haverom, mondom faszák, szenzációs kosztümök. Azóta többször eszembe jutott és megnéztem ezt a minikoncertet és hogy ketten micsoda zajt és nem evilági hangzást tudnak csinálni, ekkor láttam, hogy mikrotonális gitárokkal játszik a csávó. Az utóbbi egy-két hétben nagyon felkapta őket a YouTube, rengeteg ilyen tartalom jön fel.
dancogo
Valamikor volt már itt, akkor is elájultunk tőlük.
Dzsokijuing
kerüljük az általánosítást, ha kérhetem!
slowmotion
Bocsánat, szóval slow kivételével elájultunk tőlük.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
21 napja
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan


Jól látom, hogy ez még nem volt itt téma? 😊

A rendszerbontó koncert után mutatta haverom, mondom faszák, szenzációs kosztümök. Azóta többször eszembe jutott és megnéztem ezt a minikoncertet és hogy ketten micsoda zajt és nem evilági hangzást tudnak csinálni, ekkor láttam, hogy mikrotonális gitárokkal játszik a csávó. Az utóbbi egy-két hétben nagyon felkapta őket a YouTube, rengeteg ilyen tartalom jön fel.
dancogo
Valamikor volt már itt, akkor is elájultunk tőlük.
Dzsokijuing
kerüljük az általánosítást, ha kérhetem!
21 napja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 077 — Saturday Night Lights


Jól látom, hogy ez még nem volt itt téma? 😊

A rendszerbontó koncert után mutatta haverom, mondom faszák, szenzációs kosztümök. Azóta többször eszembe jutott és megnéztem ezt a minikoncertet és hogy ketten micsoda zajt és nem evilági hangzást tudnak csinálni, ekkor láttam, hogy mikrotonális gitárokkal játszik a csávó. Az utóbbi egy-két hétben nagyon felkapta őket a YouTube, rengeteg ilyen tartalom jön fel.
dancogo
Valamikor volt már itt, akkor is elájultunk tőlük.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
21 napja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 955 — The Mathematician
 medium.com/@firalim/one-person-created-a-fake-japanese-metal-band-got-100-000-fans-got-caught-and-then-hired-seven-8c89fbe073bd

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
21 napja
dancogo Minnesota Vikings Iowa Hawkeyes 2 678 — Big Penix Energy


Jól látom, hogy ez még nem volt itt téma? 😊

A rendszerbontó koncert után mutatta haverom, mondom faszák, szenzációs kosztümök. Azóta többször eszembe jutott és megnéztem ezt a minikoncertet és hogy ketten micsoda zajt és nem evilági hangzást tudnak csinálni, ekkor láttam, hogy mikrotonális gitárokkal játszik a csávó. Az utóbbi egy-két hétben nagyon felkapta őket a YouTube, rengeteg ilyen tartalom jön fel.
22 napja
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 618 — Dolphins fan
Nem tudom volt-e már, de nagy kedvencem a 2000-es évek elejéből (mármint a banda).
Kicsit hosszúra sikerült ez az album, gondolom mindent kiakartak adni magukból, mert ritkán csinálnak albumot.
 www.youtube.com/watch?v=x-lx8DVYmKQ&list=OLAK5uy_k_iQ6NLk0HPv_SHwCwa6BIMNa1MJ7uuDc

Szerkesztette: danyly

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
22 napja
JéBé Green Bay Packers 8 121
Na Rocky jon Budapestre. Eddig 2x maradt el de ez most nem Sziget szoval bizakodo vagyok😀
1 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 077 — Saturday Night Lights
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/651329090_2386776105123379_8447627294019950063_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=RWKPNYm5KnoQ7kNvwH6_aMw&_nc_oc=AdrIq3feu_8CHhlXmDqGmP7QAumm8BVDRmcrqr5SsgvT7432FSDUDO4wkPLKWW2CCPs&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=8aXld6XcqyCqchqa1Q6hxw&_nc_ss=7b20f&oh=00_Af8lq2apgIo8qLqyKDmXYepZ5QN7dqzmtUsgTi-FXLy7EA&oe=6A3EEAF9
482.118 Aufrufe · 4.272 Reaktionen | A Ivan & The Parazol koncertjén jártunk a Turbina Kulturális Központ-ban. Találkoztunk a zenekarral és pár meglepő kérdést is feltettünk nekik… 🎥 A teljes videó már elérhető a YouTube-csatornánkon. | Kék Golyó Televízió
A Ivan & The Parazol koncertjén jártunk a Turbina Kulturális Központ-ban. Találkoztunk a zenekarral és pár meglepő kérdést is feltettünk nekik… 🎥 A teljes videó már elérhető a YouTube-csatornánkon.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
1 hónapja
gyurczi New York Giants 2 694 — Giants fan
Na, holnap Uránia moziban meglessük ezt a Maiden dokut.😊
zavi27
Nem ez a topic, de az asszony kérésére jövő héten Athénba megyünk a koncertjükre, nem ismerem nagyon őket, de remélem jó lesz...
gyurczi
A tegnapi Infinite dreams miatt rohadtul irigyellek.
Tactful Cactus
Hát nagyon király volt... 67 évesen amit lenyomott...
Nem véletlen mondta, hogy Athénban kellett kezdeni a tourt... az az energia ami a közönségtől is áradt az lenyűgöző volt, bár lehet azért, mert nem voltam még heavy metal koncerten, mert nem az én zeném...
Annak ellenére, hogy alig ismerem őket, nagyon élveztem a koncertet...
Következik Metalica dupla Pesten, aztán | Pet Shop Boys megint Athénban |

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!