Muzikális kulturálódás
16 feliratkozó
15 órája
444.hu/2026/06/22/meghalt-a-rozsaszin-pittbull-gitarosaMéhn... 😥
NB2
Szólján hát az emlékére ez a régi szar!
www.youtube.com/watch?v=vFilFaeR8a4&list=RDvFilFaeR8a4&start_radio=1
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
3 napja
6 napja
Zseni Metallica koncert után előszedtem az anno általam alig hallgatott utolsó 72 Seasons lemezt, és most napok óta azt pörgetem.😊
13 napja
Tilos:www.youtube.com/shorts/MiLLtivBQjo?feature=share
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
13 napja
Szerintem erre gondolt.Ma 5 éves az egyik legerősebb magyar debut album.es mi az?
zacknorb
YoungZeeZee
13 napja
Ma 5 éves az egyik legerősebb magyar debut album.
Poloska vagyok.
14 napja
recorder.blog.hu/2026/06/08/pottyokkel_es_ketnyaku_gitarral_az_ai_ellen_az_angine_de_poitrine_es_a_mikrotonalis_matekrockBocsánat, szóval slow kivételével elájultunk tőlük.kerüljük az általánosítást, ha kérhetem!Valamikor volt már itt, akkor is elájultunk tőlük.
Jól látom, hogy ez még nem volt itt téma? 😊
A rendszerbontó koncert után mutatta haverom, mondom faszák, szenzációs kosztümök. Azóta többször eszembe jutott és megnéztem ezt a minikoncertet és hogy ketten micsoda zajt és nem evilági hangzást tudnak csinálni, ekkor láttam, hogy mikrotonális gitárokkal játszik a csávó. Az utóbbi egy-két hétben nagyon felkapta őket a YouTube, rengeteg ilyen tartalom jön fel.
dancogo
Dzsokijuing
slowmotion
Dzsokijuing
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
16 napja
Arany cimboráim albuma végre megjelent! Hatalmas öröm! Szerénytelenül megjegyzem: az énekest én szerveztem be. 😊www.youtube.com/playlist?list=OLAK5uy_mU4jPa4Cc9lv4a6lo4cJWSrarAMqyrweY
*javítottam a linket mert boomer phasz vagyok
Szerkesztette: gyeek
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
20 napja
kb olyan volt, mint amikor fiatalabb koromban hallottam 30Y-t is, és ott meg Beck Z énekhangja idegesített kurvára.Engem is! Nálam nem kellett sok időnek eltelnie, hogy az egész zene kövesse. 😛 A Csészényi tér album nevüknél csak a Blahalujziánát gyűlölöm jobban. (Wrong topic?)
slowmotion
Amúgy a basszgitárusukkal egy nyári szezonban együtt gájáztam a szépemlékű Interfruct Cash&Carryben. Mai napig ő az egyetlen zenész ismerősöm aki kimondottan pop zene rajongó volt.
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
21 napja
YoungZeeZee
9 840
es vki koppintja az enekstylot valami marioanne vagy ki.🤣Azáriától egy dalt hallgattam a közepéig, én sem vagyok nagy expert.de slow kurvára nem ért hozzá valszeg.Bocsánat, szóval slow kivételével elájultunk tőlük.kerüljük az általánosítást, ha kérhetem!Valamikor volt már itt, akkor is elájultunk tőlük.
Jól látom, hogy ez még nem volt itt téma? 😊
A rendszerbontó koncert után mutatta haverom, mondom faszák, szenzációs kosztümök. Azóta többször eszembe jutott és megnéztem ezt a minikoncertet és hogy ketten micsoda zajt és nem evilági hangzást tudnak csinálni, ekkor láttam, hogy mikrotonális gitárokkal játszik a csávó. Az utóbbi egy-két hétben nagyon felkapta őket a YouTube, rengeteg ilyen tartalom jön fel.
dancogo
Dzsokijuing
slowmotion
Dzsokijuing
gondoltam utánajárok ennek a nagy Azahriah-őrületnek, elkezdem hallgatni időrendi sorrendben a diszkográfiát.
nettó hallgathatatlannak találtam, mert a gitár hiába hozott helyenként Frusciante vibe-ot, az ének abszolút tönkrebaszta az egészet. mintha egy teszkós Akon ugrott volna be a mikrofon mögé helyettesíteni a frontembert. kb olyan volt, mint amikor fiatalabb koromban hallottam 30Y-t is, és ott meg Beck Z énekhangja idegesített kurvára.
az arénakoncertes album volt olyan, hogy ott már egyben volt a hangzás, na de addig meg pont nem ilyen volt az egész, szóval akkor honnan gondolta három arénányi ember, hogy ilyen lesz?
slowmotion
Dzsokijuing
21 napja
kb 2 hónapja hoztam
Jól látom, hogy ez még nem volt itt téma? 😊
A rendszerbontó koncert után mutatta haverom, mondom faszák, szenzációs kosztümök. Azóta többször eszembe jutott és megnéztem ezt a minikoncertet és hogy ketten micsoda zajt és nem evilági hangzást tudnak csinálni, ekkor láttam, hogy mikrotonális gitárokkal játszik a csávó. Az utóbbi egy-két hétben nagyon felkapta őket a YouTube, rengeteg ilyen tartalom jön fel.
dancogo
21 napja
13 év szünet után új Boards of Canada album: boardsofcanada.bandcamp.com/album/inferno
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
21 napja
Azáriától egy dalt hallgattam a közepéig, én sem vagyok nagy expert.de slow kurvára nem ért hozzá valszeg.Bocsánat, szóval slow kivételével elájultunk tőlük.kerüljük az általánosítást, ha kérhetem!Valamikor volt már itt, akkor is elájultunk tőlük.
Jól látom, hogy ez még nem volt itt téma? 😊
A rendszerbontó koncert után mutatta haverom, mondom faszák, szenzációs kosztümök. Azóta többször eszembe jutott és megnéztem ezt a minikoncertet és hogy ketten micsoda zajt és nem evilági hangzást tudnak csinálni, ekkor láttam, hogy mikrotonális gitárokkal játszik a csávó. Az utóbbi egy-két hétben nagyon felkapta őket a YouTube, rengeteg ilyen tartalom jön fel.
dancogo
Dzsokijuing
slowmotion
Dzsokijuing
gondoltam utánajárok ennek a nagy Azahriah-őrületnek, elkezdem hallgatni időrendi sorrendben a diszkográfiát.
nettó hallgathatatlannak találtam, mert a gitár hiába hozott helyenként Frusciante vibe-ot, az ének abszolút tönkrebaszta az egészet. mintha egy teszkós Akon ugrott volna be a mikrofon mögé helyettesíteni a frontembert. kb olyan volt, mint amikor fiatalabb koromban hallottam 30Y-t is, és ott meg Beck Z énekhangja idegesített kurvára.
az arénakoncertes album volt olyan, hogy ott már egyben volt a hangzás, na de addig meg pont nem ilyen volt az egész, szóval akkor honnan gondolta három arénányi ember, hogy ilyen lesz?
slowmotion
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
21 napja
de slow kurvára nem ért hozzá valszeg.Bocsánat, szóval slow kivételével elájultunk tőlük.kerüljük az általánosítást, ha kérhetem!Valamikor volt már itt, akkor is elájultunk tőlük.
Jól látom, hogy ez még nem volt itt téma? 😊
A rendszerbontó koncert után mutatta haverom, mondom faszák, szenzációs kosztümök. Azóta többször eszembe jutott és megnéztem ezt a minikoncertet és hogy ketten micsoda zajt és nem evilági hangzást tudnak csinálni, ekkor láttam, hogy mikrotonális gitárokkal játszik a csávó. Az utóbbi egy-két hétben nagyon felkapta őket a YouTube, rengeteg ilyen tartalom jön fel.
dancogo
Dzsokijuing
slowmotion
Dzsokijuing
gondoltam utánajárok ennek a nagy Azahriah-őrületnek, elkezdem hallgatni időrendi sorrendben a diszkográfiát.
nettó hallgathatatlannak találtam, mert a gitár hiába hozott helyenként Frusciante vibe-ot, az ének abszolút tönkrebaszta az egészet. mintha egy teszkós Akon ugrott volna be a mikrofon mögé helyettesíteni a frontembert. kb olyan volt, mint amikor fiatalabb koromban hallottam 30Y-t is, és ott meg Beck Z énekhangja idegesített kurvára.
az arénakoncertes album volt olyan, hogy ott már egyben volt a hangzás, na de addig meg pont nem ilyen volt az egész, szóval akkor honnan gondolta három arénányi ember, hogy ilyen lesz?
21 napja
Bocsánat, szóval slow kivételével elájultunk tőlük.kerüljük az általánosítást, ha kérhetem!Valamikor volt már itt, akkor is elájultunk tőlük.
Jól látom, hogy ez még nem volt itt téma? 😊
A rendszerbontó koncert után mutatta haverom, mondom faszák, szenzációs kosztümök. Azóta többször eszembe jutott és megnéztem ezt a minikoncertet és hogy ketten micsoda zajt és nem evilági hangzást tudnak csinálni, ekkor láttam, hogy mikrotonális gitárokkal játszik a csávó. Az utóbbi egy-két hétben nagyon felkapta őket a YouTube, rengeteg ilyen tartalom jön fel.
dancogo
Dzsokijuing
slowmotion
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
21 napja
kerüljük az általánosítást, ha kérhetem!Valamikor volt már itt, akkor is elájultunk tőlük.
Jól látom, hogy ez még nem volt itt téma? 😊
A rendszerbontó koncert után mutatta haverom, mondom faszák, szenzációs kosztümök. Azóta többször eszembe jutott és megnéztem ezt a minikoncertet és hogy ketten micsoda zajt és nem evilági hangzást tudnak csinálni, ekkor láttam, hogy mikrotonális gitárokkal játszik a csávó. Az utóbbi egy-két hétben nagyon felkapta őket a YouTube, rengeteg ilyen tartalom jön fel.
dancogo
Dzsokijuing
21 napja
Valamikor volt már itt, akkor is elájultunk tőlük.
Jól látom, hogy ez még nem volt itt téma? 😊
A rendszerbontó koncert után mutatta haverom, mondom faszák, szenzációs kosztümök. Azóta többször eszembe jutott és megnéztem ezt a minikoncertet és hogy ketten micsoda zajt és nem evilági hangzást tudnak csinálni, ekkor láttam, hogy mikrotonális gitárokkal játszik a csávó. Az utóbbi egy-két hétben nagyon felkapta őket a YouTube, rengeteg ilyen tartalom jön fel.
dancogo
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
21 napja
medium.com/@firalim/one-person-created-a-fake-japanese-metal-band-got-100-000-fans-got-caught-and-then-hired-seven-8c89fbe073bd
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
21 napja
Jól látom, hogy ez még nem volt itt téma? 😊
A rendszerbontó koncert után mutatta haverom, mondom faszák, szenzációs kosztümök. Azóta többször eszembe jutott és megnéztem ezt a minikoncertet és hogy ketten micsoda zajt és nem evilági hangzást tudnak csinálni, ekkor láttam, hogy mikrotonális gitárokkal játszik a csávó. Az utóbbi egy-két hétben nagyon felkapta őket a YouTube, rengeteg ilyen tartalom jön fel.
22 napja
Nem tudom volt-e már, de nagy kedvencem a 2000-es évek elejéből (mármint a banda).Kicsit hosszúra sikerült ez az album, gondolom mindent kiakartak adni magukból, mert ritkán csinálnak albumot.
www.youtube.com/watch?v=x-lx8DVYmKQ&list=OLAK5uy_k_iQ6NLk0HPv_SHwCwa6BIMNa1MJ7uuDc
Szerkesztette: danyly
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
22 napja
Na Rocky jon Budapestre. Eddig 2x maradt el de ez most nem Sziget szoval bizakodo vagyok😀
1 hónapja
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
1 hónapja
Hát nagyon király volt... 67 évesen amit lenyomott...A tegnapi Infinite dreams miatt rohadtul irigyellek.Na, holnap Uránia moziban meglessük ezt a Maiden dokut.😊Nem ez a topic, de az asszony kérésére jövő héten Athénba megyünk a koncertjükre, nem ismerem nagyon őket, de remélem jó lesz...
zavi27
gyurczi
Tactful Cactus
Nem véletlen mondta, hogy Athénban kellett kezdeni a tourt... az az energia ami a közönségtől is áradt az lenyűgöző volt, bár lehet azért, mert nem voltam még heavy metal koncerten, mert nem az én zeném...
Annak ellenére, hogy alig ismerem őket, nagyon élveztem a koncertet...
Következik Metalica dupla Pesten, aztán | Pet Shop Boys megint Athénban |
Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!

