Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NBA

32 feliratkozó

több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 760
Mindenki megnyugodhat, LeBron nem fog visszavonulni, csak a pillanatot uralta.
dawyd728
Van aki komolyan vette ? 😂
Toca
Az nba szakírók többsége, akik a Nuggets helyett Jamesről beszéltek egy 4-0 után is, ahelyett, h egy 50+éves franchise legnagyobb sikerét énekelték volna meg azokban a napokban.
dawyd728
Dehogy vették komolyan - csak örültek, hogy írhatnak Lebronról, mert arra kattintanak az emberek.
tenorx
Éppen ez a lényeg. Az nba szakírók döntő többségét nem érdekli a kosárlabda. Arról nem is tud a többségük írni, így arról írnak, amivel a lehető legnagyobb kattintást érnek el. Úgy tesznek, mintha valódi hír lenne LeBron pillanat uralására tett kijelentése és nem röhögik ki.
dawyd728
Bár a Denver kispiac és a kutyát nem érdeklik, de ezt most szerintem felesleges erre fogni, LeBron egy ilyet bedob és max a Lakers esetén nem ezzel lenne tele a sajtó.
több mint 2 éve
dawyd728 4 267
Mindenki megnyugodhat, LeBron nem fog visszavonulni, csak a pillanatot uralta.
dawyd728
Van aki komolyan vette ? 😂
Toca
Az nba szakírók többsége, akik a Nuggets helyett Jamesről beszéltek egy 4-0 után is, ahelyett, h egy 50+éves franchise legnagyobb sikerét énekelték volna meg azokban a napokban.
dawyd728
Dehogy vették komolyan - csak örültek, hogy írhatnak Lebronról, mert arra kattintanak az emberek.
tenorx
Éppen ez a lényeg. Az nba szakírók döntő többségét nem érdekli a kosárlabda. Arról nem is tud a többségük írni, így arról írnak, amivel a lehető legnagyobb kattintást érnek el. Úgy tesznek, mintha valódi hír lenne LeBron pillanat uralására tett kijelentése és nem röhögik ki.
dawyd728
Te is felhozod full feleslegesen. Mondjuk kisebbségi komplexust azt kiéreztük. 😉
Toca
Nyilván csak kisebbségi komplexus beszél belőlem. Vagy csak egyszerűen hater vagyok, ugye? Egyszerű ez a világ, minek bonyolítani.
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 20 719 — Vikings fan
Mindenki megnyugodhat, LeBron nem fog visszavonulni, csak a pillanatot uralta.
dawyd728
Van aki komolyan vette ? 😂
Toca
Az nba szakírók többsége, akik a Nuggets helyett Jamesről beszéltek egy 4-0 után is, ahelyett, h egy 50+éves franchise legnagyobb sikerét énekelték volna meg azokban a napokban.
dawyd728
Dehogy vették komolyan - csak örültek, hogy írhatnak Lebronról, mert arra kattintanak az emberek.
tenorx
Éppen ez a lényeg. Az nba szakírók döntő többségét nem érdekli a kosárlabda. Arról nem is tud a többségük írni, így arról írnak, amivel a lehető legnagyobb kattintást érnek el. Úgy tesznek, mintha valódi hír lenne LeBron pillanat uralására tett kijelentése és nem röhögik ki.
dawyd728
Te is felhozod full feleslegesen. Mondjuk kisebbségi komplexust azt kiéreztük. 😉
több mint 2 éve
dawyd728 4 267
Mindenki megnyugodhat, LeBron nem fog visszavonulni, csak a pillanatot uralta.
dawyd728
Van aki komolyan vette ? 😂
Toca
Az nba szakírók többsége, akik a Nuggets helyett Jamesről beszéltek egy 4-0 után is, ahelyett, h egy 50+éves franchise legnagyobb sikerét énekelték volna meg azokban a napokban.
dawyd728
Dehogy vették komolyan - csak örültek, hogy írhatnak Lebronról, mert arra kattintanak az emberek.
tenorx
Éppen ez a lényeg. Az nba szakírók döntő többségét nem érdekli a kosárlabda. Arról nem is tud a többségük írni, így arról írnak, amivel a lehető legnagyobb kattintást érnek el. Úgy tesznek, mintha valódi hír lenne LeBron pillanat uralására tett kijelentése és nem röhögik ki.
több mint 2 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Mindenki megnyugodhat, LeBron nem fog visszavonulni, csak a pillanatot uralta.
dawyd728
Van aki komolyan vette ? 😂
Toca
Az nba szakírók többsége, akik a Nuggets helyett Jamesről beszéltek egy 4-0 után is, ahelyett, h egy 50+éves franchise legnagyobb sikerét énekelték volna meg azokban a napokban.
dawyd728
Dehogy vették komolyan - csak örültek, hogy írhatnak Lebronról, mert arra kattintanak az emberek.
több mint 2 éve
dawyd728 4 267
Mindenki megnyugodhat, LeBron nem fog visszavonulni, csak a pillanatot uralta.
dawyd728
Van aki komolyan vette ? 😂
Toca
Az nba szakírók többsége, akik a Nuggets helyett Jamesről beszéltek egy 4-0 után is, ahelyett, h egy 50+éves franchise legnagyobb sikerét énekelték volna meg azokban a napokban.
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 20 719 — Vikings fan
Mindenki megnyugodhat, LeBron nem fog visszavonulni, csak a pillanatot uralta.
dawyd728
Van aki komolyan vette ? 😂
több mint 2 éve
dawyd728 4 267
Mindenki megnyugodhat, LeBron nem fog visszavonulni, csak a pillanatot uralta.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 955 — The Mathematician
 youtu.be/7ujj1vMigG0

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 955 — The Mathematician
cba változtatások elemezgetése
- in season tournament
- minimum meccsek száma díjakért
- all nba változtatás

 www.youtube.com/watch?v=a4oMVOmc670

Gobert baszogatásával nem értek egyet, de ez másik téma

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 20 719 — Vikings fan


2008 Jason Maxiell óta először hosszabbítanak Detroitban újonc szerződést. Így már világos honnan az elmúlt 15 év sikertelensége..
dawyd728
Jó jó, de biztos megér Stewart évi 16ot? 😁
sapka
sztem kurvára nem

amúgy erről eszembe jutott a knicks meg hogy ők megfizették-e már BArrett-t 😀
Negritis, a vajda
Potenciálra megéri, hogy egy 22 éves fiatalnak adnak Top 100on kívüli szerződést ami ha bejön 2-3 évig rohadt olcsó lesz, ha meg nem tökéletesen cserélhető.
Mire Cadenek nagy pénzt kell esetleg adni már látszódni fog, hogy mennyit ér Stewart illetve addigra 10%os cap növekedéssel Stewart gyakrolatilag egy kurva jó deal lehet.
Toca
Az a gondom, hogy Wendell Carter 4/50ert maradt Orlandoban és egy jobb jatekos.
sapka
Nem mondom, hogy évszázad szerződése, de a potenciált ők látják benne.
Nem tartom sokra Stewartot, de azért nem lett egy horror szerződés. Igazából következő 2-3 év építkezésről szól, az alatt kiderül kitudja hozni magát vagy nem. Ha nem akkor meg tökéletes csere alap lesz legalább fizetésben ha másban nem is. 😊
több mint 2 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka


2008 Jason Maxiell óta először hosszabbítanak Detroitban újonc szerződést. Így már világos honnan az elmúlt 15 év sikertelensége..
dawyd728
Jó jó, de biztos megér Stewart évi 16ot? 😁
sapka
sztem kurvára nem

amúgy erről eszembe jutott a knicks meg hogy ők megfizették-e már BArrett-t 😀
Negritis, a vajda
Potenciálra megéri, hogy egy 22 éves fiatalnak adnak Top 100on kívüli szerződést ami ha bejön 2-3 évig rohadt olcsó lesz, ha meg nem tökéletesen cserélhető.
Mire Cadenek nagy pénzt kell esetleg adni már látszódni fog, hogy mennyit ér Stewart illetve addigra 10%os cap növekedéssel Stewart gyakrolatilag egy kurva jó deal lehet.
Toca
Az a gondom, hogy Wendell Carter 4/50ert maradt Orlandoban és egy jobb jatekos.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 955 — The Mathematician
Potenciálra megéri, hogy egy 22 éves fiatalnak adnak Top 100on kívüli szerződést ami ha bejön 2-3 évig rohadt olcsó lesz, ha meg nem tökéletesen cserélhető.
Mire Cadenek nagy pénzt kell esetleg adni már látszódni fog, hogy mennyit ér Stewart illetve addigra 10%os cap növekedéssel Stewart gyakrolatilag egy kurva jó deal lehet.
Toca
stewart, bagley, wiseman és duren is ott van náluk magasnak
ebből még az utóbbiból lehet valami
stewartban nemtom mennyi van még, de jelenleg amit nyútani tud az nem ér 16ot
ettől még nem lesz rossz szerződés csak most nem is ér ennyit
legyen az hogy rászolgál, sőt

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 20 719 — Vikings fan


2008 Jason Maxiell óta először hosszabbítanak Detroitban újonc szerződést. Így már világos honnan az elmúlt 15 év sikertelensége..
dawyd728
Jó jó, de biztos megér Stewart évi 16ot? 😁
sapka
sztem kurvára nem

amúgy erről eszembe jutott a knicks meg hogy ők megfizették-e már BArrett-t 😀
Negritis, a vajda
Potenciálra megéri, hogy egy 22 éves fiatalnak adnak Top 100on kívüli szerződést ami ha bejön 2-3 évig rohadt olcsó lesz, ha meg nem tökéletesen cserélhető.
Mire Cadenek nagy pénzt kell esetleg adni már látszódni fog, hogy mennyit ér Stewart illetve addigra 10%os cap növekedéssel Stewart gyakrolatilag egy kurva jó deal lehet.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 955 — The Mathematician


2008 Jason Maxiell óta először hosszabbítanak Detroitban újonc szerződést. Így már világos honnan az elmúlt 15 év sikertelensége..
dawyd728
Jó jó, de biztos megér Stewart évi 16ot? 😁
sapka
sztem kurvára nem

amúgy erről eszembe jutott a knicks meg hogy ők megfizették-e már BArrett-t 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka


2008 Jason Maxiell óta először hosszabbítanak Detroitban újonc szerződést. Így már világos honnan az elmúlt 15 év sikertelensége..
dawyd728
Jó jó, de biztos megér Stewart évi 16ot? 😁

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 2 éve
dawyd728 4 267


2008 Jason Maxiell óta először hosszabbítanak Detroitban újonc szerződést. Így már világos honnan az elmúlt 15 év sikertelensége..
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 955 — The Mathematician
Ez mi?
 www.nba.com/news/in-season-tournament-101
YoungZeeZee
Szezonon belüli bajnokság a load management csökkentésére. A meccsek beszámítanak az alapszakaszba, kivéve a döntőt. Külön pénzdíjat osztanak érte
Willie Parker
eloszor azt hittem vmi... , nem hittem a szememnek, koszi
YoungZeeZee
Kicsit (nem nagyon) erőlködés a nézettségnövelésre, talán csak a MLS-ben van a két külön kupa az alapszakaszra és a PO-ra.
Dzsokijuing
ez inkább arról szól elvileg hogy kevesebb legyen a kiültetés
nah arra pont semmit nem számít
nem hiszem hogy sokáig marad

a play-in viszont eddig jól néz ki

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 082 — Saturday Night Lights
Ez mi?
 www.nba.com/news/in-season-tournament-101
YoungZeeZee
Szezonon belüli bajnokság a load management csökkentésére. A meccsek beszámítanak az alapszakaszba, kivéve a döntőt. Külön pénzdíjat osztanak érte
Willie Parker
eloszor azt hittem vmi... , nem hittem a szememnek, koszi
YoungZeeZee
Kicsit (nem nagyon) erőlködés a nézettségnövelésre, talán csak a MLS-ben van a két külön kupa az alapszakaszra és a PO-ra.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 2 éve
YoungZeeZee 9 840
Ez mi?
 www.nba.com/news/in-season-tournament-101
YoungZeeZee
Szezonon belüli bajnokság a load management csökkentésére. A meccsek beszámítanak az alapszakaszba, kivéve a döntőt. Külön pénzdíjat osztanak érte
Willie Parker
eloszor azt hittem vmi... , nem hittem a szememnek, koszi
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
Ez mi?
 www.nba.com/news/in-season-tournament-101
YoungZeeZee
Szezonon belüli bajnokság a load management csökkentésére. A meccsek beszámítanak az alapszakaszba, kivéve a döntőt. Külön pénzdíjat osztanak érte
több mint 2 éve
YoungZeeZee 9 840
Ez mi?
 www.nba.com/news/in-season-tournament-101
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 652
Gregg Popovich signs new five-year deal with Spurs

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 2 éve
dawyd728 4 267


Ainge nem tudom mit és miért csinál, de szerintem ez a Reednek adott ajánlat puszta trollkodás részéről. Jazznek ez egy 1 éves deal, Sixersnek 3 lesz, amennyiben tartják.

Közben gondolkodtam, ezt csak azért csinálhatja, mert valakire gyűjtik az asseteket. Magas állományuk így néz ki:
Collins
Markkanen
Kessler
Olynyk
Hendricks
Samanic
Reed (?)
Ennek a fele is elég egy decens magas rotációhoz.
Fiatalok, újonc szerződésű játékosok, pickek menni Oregon??

Szerkesztette: dawyd728
több mint 2 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Főleg egy ilyen hulladék PO után.