NBA
Bár a Denver kispiac és a kutyát nem érdeklik, de ezt most szerintem felesleges erre fogni, LeBron egy ilyet bedob és max a Lakers esetén nem ezzel lenne tele a sajtó.Éppen ez a lényeg. Az nba szakírók döntő többségét nem érdekli a kosárlabda. Arról nem is tud a többségük írni, így arról írnak, amivel a lehető legnagyobb kattintást érnek el. Úgy tesznek, mintha valódi hír lenne LeBron pillanat uralására tett kijelentése és nem röhögik ki.Dehogy vették komolyan - csak örültek, hogy írhatnak Lebronról, mert arra kattintanak az emberek.Az nba szakírók többsége, akik a Nuggets helyett Jamesről beszéltek egy 4-0 után is, ahelyett, h egy 50+éves franchise legnagyobb sikerét énekelték volna meg azokban a napokban.Mindenki megnyugodhat, LeBron nem fog visszavonulni, csak a pillanatot uralta.Van aki komolyan vette ? 😂
dawyd728
Toca
dawyd728
tenorx
dawyd728
Nyilván csak kisebbségi komplexus beszél belőlem. Vagy csak egyszerűen hater vagyok, ugye? Egyszerű ez a világ, minek bonyolítani.Te is felhozod full feleslegesen. Mondjuk kisebbségi komplexust azt kiéreztük. 😉Éppen ez a lényeg. Az nba szakírók döntő többségét nem érdekli a kosárlabda. Arról nem is tud a többségük írni, így arról írnak, amivel a lehető legnagyobb kattintást érnek el. Úgy tesznek, mintha valódi hír lenne LeBron pillanat uralására tett kijelentése és nem röhögik ki.Dehogy vették komolyan - csak örültek, hogy írhatnak Lebronról, mert arra kattintanak az emberek.Az nba szakírók többsége, akik a Nuggets helyett Jamesről beszéltek egy 4-0 után is, ahelyett, h egy 50+éves franchise legnagyobb sikerét énekelték volna meg azokban a napokban.Mindenki megnyugodhat, LeBron nem fog visszavonulni, csak a pillanatot uralta.Van aki komolyan vette ? 😂
dawyd728
Toca
dawyd728
tenorx
dawyd728
Toca
Te is felhozod full feleslegesen. Mondjuk kisebbségi komplexust azt kiéreztük. 😉Éppen ez a lényeg. Az nba szakírók döntő többségét nem érdekli a kosárlabda. Arról nem is tud a többségük írni, így arról írnak, amivel a lehető legnagyobb kattintást érnek el. Úgy tesznek, mintha valódi hír lenne LeBron pillanat uralására tett kijelentése és nem röhögik ki.Dehogy vették komolyan - csak örültek, hogy írhatnak Lebronról, mert arra kattintanak az emberek.Az nba szakírók többsége, akik a Nuggets helyett Jamesről beszéltek egy 4-0 után is, ahelyett, h egy 50+éves franchise legnagyobb sikerét énekelték volna meg azokban a napokban.Mindenki megnyugodhat, LeBron nem fog visszavonulni, csak a pillanatot uralta.Van aki komolyan vette ? 😂
dawyd728
Toca
dawyd728
tenorx
dawyd728
Éppen ez a lényeg. Az nba szakírók döntő többségét nem érdekli a kosárlabda. Arról nem is tud a többségük írni, így arról írnak, amivel a lehető legnagyobb kattintást érnek el. Úgy tesznek, mintha valódi hír lenne LeBron pillanat uralására tett kijelentése és nem röhögik ki.Dehogy vették komolyan - csak örültek, hogy írhatnak Lebronról, mert arra kattintanak az emberek.Az nba szakírók többsége, akik a Nuggets helyett Jamesről beszéltek egy 4-0 után is, ahelyett, h egy 50+éves franchise legnagyobb sikerét énekelték volna meg azokban a napokban.Mindenki megnyugodhat, LeBron nem fog visszavonulni, csak a pillanatot uralta.Van aki komolyan vette ? 😂
dawyd728
Toca
dawyd728
tenorx
Dehogy vették komolyan - csak örültek, hogy írhatnak Lebronról, mert arra kattintanak az emberek.Az nba szakírók többsége, akik a Nuggets helyett Jamesről beszéltek egy 4-0 után is, ahelyett, h egy 50+éves franchise legnagyobb sikerét énekelték volna meg azokban a napokban.Mindenki megnyugodhat, LeBron nem fog visszavonulni, csak a pillanatot uralta.Van aki komolyan vette ? 😂
dawyd728
Toca
dawyd728
Az nba szakírók többsége, akik a Nuggets helyett Jamesről beszéltek egy 4-0 után is, ahelyett, h egy 50+éves franchise legnagyobb sikerét énekelték volna meg azokban a napokban.Mindenki megnyugodhat, LeBron nem fog visszavonulni, csak a pillanatot uralta.Van aki komolyan vette ? 😂
dawyd728
Toca
Mindenki megnyugodhat, LeBron nem fog visszavonulni, csak a pillanatot uralta.Van aki komolyan vette ? 😂
dawyd728
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
- in season tournament
- minimum meccsek száma díjakért
- all nba változtatás
www.youtube.com/watch?v=a4oMVOmc670
Gobert baszogatásával nem értek egyet, de ez másik téma
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
Nem mondom, hogy évszázad szerződése, de a potenciált ők látják benne.Az a gondom, hogy Wendell Carter 4/50ert maradt Orlandoban és egy jobb jatekos.Potenciálra megéri, hogy egy 22 éves fiatalnak adnak Top 100on kívüli szerződést ami ha bejön 2-3 évig rohadt olcsó lesz, ha meg nem tökéletesen cserélhető.sztem kurvára nemJó jó, de biztos megér Stewart évi 16ot? 😁ESPN story on Isaiah Stewart landing a four-year, $64 million extension with the Pistons https://t.co/nPNIiXpyws
— Adrian Wojnarowski (@wojespn) July 11, 2023
2008 Jason Maxiell óta először hosszabbítanak Detroitban újonc szerződést. Így már világos honnan az elmúlt 15 év sikertelensége..
dawyd728
sapka
amúgy erről eszembe jutott a knicks meg hogy ők megfizették-e már BArrett-t 😀
Negritis, a vajda
Mire Cadenek nagy pénzt kell esetleg adni már látszódni fog, hogy mennyit ér Stewart illetve addigra 10%os cap növekedéssel Stewart gyakrolatilag egy kurva jó deal lehet.
Toca
sapka
Nem tartom sokra Stewartot, de azért nem lett egy horror szerződés. Igazából következő 2-3 év építkezésről szól, az alatt kiderül kitudja hozni magát vagy nem. Ha nem akkor meg tökéletes csere alap lesz legalább fizetésben ha másban nem is. 😊
Az a gondom, hogy Wendell Carter 4/50ert maradt Orlandoban és egy jobb jatekos.Potenciálra megéri, hogy egy 22 éves fiatalnak adnak Top 100on kívüli szerződést ami ha bejön 2-3 évig rohadt olcsó lesz, ha meg nem tökéletesen cserélhető.sztem kurvára nemJó jó, de biztos megér Stewart évi 16ot? 😁ESPN story on Isaiah Stewart landing a four-year, $64 million extension with the Pistons https://t.co/nPNIiXpyws
— Adrian Wojnarowski (@wojespn) July 11, 2023
2008 Jason Maxiell óta először hosszabbítanak Detroitban újonc szerződést. Így már világos honnan az elmúlt 15 év sikertelensége..
dawyd728
sapka
amúgy erről eszembe jutott a knicks meg hogy ők megfizették-e már BArrett-t 😀
Negritis, a vajda
Mire Cadenek nagy pénzt kell esetleg adni már látszódni fog, hogy mennyit ér Stewart illetve addigra 10%os cap növekedéssel Stewart gyakrolatilag egy kurva jó deal lehet.
Toca
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
Potenciálra megéri, hogy egy 22 éves fiatalnak adnak Top 100on kívüli szerződést ami ha bejön 2-3 évig rohadt olcsó lesz, ha meg nem tökéletesen cserélhető.stewart, bagley, wiseman és duren is ott van náluk magasnak
Mire Cadenek nagy pénzt kell esetleg adni már látszódni fog, hogy mennyit ér Stewart illetve addigra 10%os cap növekedéssel Stewart gyakrolatilag egy kurva jó deal lehet.
Toca
ebből még az utóbbiból lehet valami
stewartban nemtom mennyi van még, de jelenleg amit nyútani tud az nem ér 16ot
ettől még nem lesz rossz szerződés csak most nem is ér ennyit
legyen az hogy rászolgál, sőt
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
Potenciálra megéri, hogy egy 22 éves fiatalnak adnak Top 100on kívüli szerződést ami ha bejön 2-3 évig rohadt olcsó lesz, ha meg nem tökéletesen cserélhető.sztem kurvára nemJó jó, de biztos megér Stewart évi 16ot? 😁ESPN story on Isaiah Stewart landing a four-year, $64 million extension with the Pistons https://t.co/nPNIiXpyws
— Adrian Wojnarowski (@wojespn) July 11, 2023
2008 Jason Maxiell óta először hosszabbítanak Detroitban újonc szerződést. Így már világos honnan az elmúlt 15 év sikertelensége..
dawyd728
sapka
amúgy erről eszembe jutott a knicks meg hogy ők megfizették-e már BArrett-t 😀
Negritis, a vajda
Mire Cadenek nagy pénzt kell esetleg adni már látszódni fog, hogy mennyit ér Stewart illetve addigra 10%os cap növekedéssel Stewart gyakrolatilag egy kurva jó deal lehet.
sztem kurvára nemJó jó, de biztos megér Stewart évi 16ot? 😁ESPN story on Isaiah Stewart landing a four-year, $64 million extension with the Pistons https://t.co/nPNIiXpyws
— Adrian Wojnarowski (@wojespn) July 11, 2023
2008 Jason Maxiell óta először hosszabbítanak Detroitban újonc szerződést. Így már világos honnan az elmúlt 15 év sikertelensége..
dawyd728
sapka
amúgy erről eszembe jutott a knicks meg hogy ők megfizették-e már BArrett-t 😀
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
Jó jó, de biztos megér Stewart évi 16ot? 😁ESPN story on Isaiah Stewart landing a four-year, $64 million extension with the Pistons https://t.co/nPNIiXpyws
— Adrian Wojnarowski (@wojespn) July 11, 2023
2008 Jason Maxiell óta először hosszabbítanak Detroitban újonc szerződést. Így már világos honnan az elmúlt 15 év sikertelensége..
dawyd728
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
ESPN story on Isaiah Stewart landing a four-year, $64 million extension with the Pistons https://t.co/nPNIiXpyws
— Adrian Wojnarowski (@wojespn) July 11, 2023
2008 Jason Maxiell óta először hosszabbítanak Detroitban újonc szerződést. Így már világos honnan az elmúlt 15 év sikertelensége..
ez inkább arról szól elvileg hogy kevesebb legyen a kiültetésKicsit (nem nagyon) erőlködés a nézettségnövelésre, talán csak a MLS-ben van a két külön kupa az alapszakaszra és a PO-ra.eloszor azt hittem vmi... , nem hittem a szememnek, kosziEz mi?Szezonon belüli bajnokság a load management csökkentésére. A meccsek beszámítanak az alapszakaszba, kivéve a döntőt. Külön pénzdíjat osztanak érte
www.nba.com/news/in-season-tournament-101
YoungZeeZee
Willie Parker
YoungZeeZee
Dzsokijuing
nah arra pont semmit nem számít
nem hiszem hogy sokáig marad
a play-in viszont eddig jól néz ki
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
Kicsit (nem nagyon) erőlködés a nézettségnövelésre, talán csak a MLS-ben van a két külön kupa az alapszakaszra és a PO-ra.eloszor azt hittem vmi... , nem hittem a szememnek, kosziEz mi?Szezonon belüli bajnokság a load management csökkentésére. A meccsek beszámítanak az alapszakaszba, kivéve a döntőt. Külön pénzdíjat osztanak érte
www.nba.com/news/in-season-tournament-101
YoungZeeZee
Willie Parker
YoungZeeZee
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
eloszor azt hittem vmi... , nem hittem a szememnek, kosziEz mi?Szezonon belüli bajnokság a load management csökkentésére. A meccsek beszámítanak az alapszakaszba, kivéve a döntőt. Külön pénzdíjat osztanak érte
www.nba.com/news/in-season-tournament-101
YoungZeeZee
Willie Parker
Ez mi?Szezonon belüli bajnokság a load management csökkentésére. A meccsek beszámítanak az alapszakaszba, kivéve a döntőt. Külön pénzdíjat osztanak érte
www.nba.com/news/in-season-tournament-101
YoungZeeZee
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
If Sixers match the sheet, they will exceed the $165M luxury tax threshold and incur an additional $14M in luxury tax penalties.
— Adrian Wojnarowski (@wojespn) July 8, 2023
Reed would have veto power on a trade for a year if he remains with Sixers.
Ainge nem tudom mit és miért csinál, de szerintem ez a Reednek adott ajánlat puszta trollkodás részéről. Jazznek ez egy 1 éves deal, Sixersnek 3 lesz, amennyiben tartják.
Közben gondolkodtam, ezt csak azért csinálhatja, mert valakire gyűjtik az asseteket. Magas állományuk így néz ki:
Collins
Markkanen
Kessler
Olynyk
Hendricks
Samanic
Reed (?)
Ennek a fele is elég egy decens magas rotációhoz.
Fiatalok, újonc szerződésű játékosok, pickek menni Oregon??
Szerkesztette: dawyd728