NBA

33 feliratkozó

több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Előrebocsájtva, hogy kurvára gyűlölöm a Lakerst, azért vicces ez az 5 meccses eltiltás Bynumnak az alapszakasz első öt meccsére.
Emlékszem, a Sunst gyakorlatilag kiejtették, amikor eltiltották a a playoff egy meccséről Stoudamire-t, meg talán Diaw-t, mert Nash legyalulása (Horry-Spurs) után felállt a kispadról.zinedine5
Szándékos ütéseket pedig néha még le se fújnak. Vicc. Kézivezérlésű, szánalmas a liga, továbbra is. Személy szerint az első fordulót még követtem, most már csak az eredményekre sandítok, mert akármelyik meccsbe belenézek, epeömlést kapok.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Előrebocsájtva, hogy kurvára gyűlölöm a Lakerst, azért vicces ez az 5 meccses eltiltás Bynumnak az alapszakasz első öt meccsére.
Emlékszem, a Sunst gyakorlatilag kiejtették, amikor eltiltották a playoff egy meccséről Stoudamire-t, meg talán Diaw-t, mert Nash legyalulása (Horry-Spurs) után felállt a kispadról.zinedine5
Istenem ne is emlékeztess rá...Meggyőződésem hogy azt a Clevelandet ha nem is 4-0val de mi is legyőztük volna.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 8 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 4 007 — Ajmo Vatreni
Emlékszem, a Sunst gyakorlatilag kiejtették, amikor eltiltották a a playoff egy meccséről Stoudamire-t, meg talán Diaw-t, mert Nash legyalulása (Horry-Spurs) után felállt a kispadról.

Fire McDaniels!
több mint 8 éve
Dub 1 006
Most így beugrott, hogy mit/miket tippeltem PO előtt, gyakorlatilag alig jött be valami. 😀 Durva, hogy jópár csapatnál idén mennyire kijött, hogy lejárt egy-egy nagy generáció ideje (Spurs, Lakers most a Celtics is), azért alapszakasz alapján nem igazán volt várható.
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nekem mind az 5 megfelel, még a Heat is 😊

nagy ajándék ez most a tavalyi lakers-boston okádék után.

több mint 8 éve
Rajna Tennessee Titans 6 784 — Nega Scott
Nagyot kacagnék egy Memphis döntőn. Én Heat-Mavst szeretnék, csak mert úgy élvezetesebb, ha Nowoék nyernek, hol már tényleg sokan megérdemlik.

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 52 006 — Game of Thrones Survivor Fantasy + GM Game 2018 Winner
Nagyon remélem, hogy keletről nem fog a Heat bejutni a nagydöntőbe. Kieshetne már a p*csába a nagy "choosen one", öröm lenne nézni. Egyébként rajtuk kívül nyerje bárki, de szivem szerint egy Bulls-Memphis (esetleg OKC) döntőt néznék.Dub
Osztom a véleményt. Amúgy még a playoff előtt Bulls-Thunder döntőt jósoltam, örülnék ha bejönne. De mondjuk a macikkal sem lenne gondom nyugatról (egy-fene még Dirkulesékkel sem lenne bajom- kijárna már pár embernek -Nowitzki, Kidd, Stojakovic, Terry- egy gyürű abból a csapatból). a lényeg hogy ne a Heat ne nyerje meg!
több mint 8 éve
Dub 1 006
Nagyon remélem, hogy keletről nem fog a Heat bejutni a nagydöntőbe. Kieshetne már a p*csába a nagy "choosen one", öröm lenne nézni. Egyébként rajtuk kívül nyerje bárki, de szivem szerint egy Bulls-Memphis (esetleg OKC) döntőt néznék.
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 52 006 — Game of Thrones Survivor Fantasy + GM Game 2018 Winner
Elég furcsa érzés olyan játékos haláláról olvasni, akit a pályán is láttam néhányszor.
Höri
Sajnos NFLben már lassan minden évben van 1-2 ilyen játékos.
Amúgy nyugodjon békében.
több mint 8 éve
Elég furcsa érzés olyan játékos haláláról olvasni, akit a pályán is láttam néhányszor.
Nem volt túlképezve, de nevet tudott magának szerezni.

RIP Traktor

több mint 8 éve
triangle New England Patriots 1 279 — Le Diable probablement
emlékszem rá, még talán a kártyája is megvolt anno. ő is az Oliver Miller féle vonulatba tartozott testfelépítés szempontjából. én mindig bírtam a hozzá hasonló benga hústornyokat.
érdekesség, hogy őt anno a dallas draftolta (6th! overall), majd trade-elte el a buckshoz Pat Garrity-ért (19th) és Dirk Nowitzkiért cserébe (9th).
több mint 8 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 124
Elhunyt Robert Traktor Traylor, néhai nba játékos. 34 volt...
több mint 8 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 033 — 28-14
simán behúztuk
év meccse

több mint 8 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
A Memphis-Oklahomán is hosszabítás van. Conley akkora triplát vágott be a végén, mint a ház.

Dupla OT - most Vasquez vágott be egy triplát a Memphis részéről. És így én nem látom a végét, mert rohannom kell melózni 😕iktriad
És jön a harmadik OT is, nagyon durva jelenetek vannak 😊
több mint 8 éve
A Memphis-Oklahomán is hosszabítás van. Conley akkora triplát vágott be a végén, mint a ház.

Dupla OT - most Vasquez vágott be egy triplát a Memphis részéről. És így én nem látom a végét, mert rohannom kell melózni 😕
több mint 8 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Bostonban #meleg a pite

http://www.youtube.com/watch?v=SUZZwG0Shck

3-1!Höri
West baszta el
GO THUNDER!Hurka
Bosh nem dobott inkább még soha ilyen fontos kosarat.
De amúgy botrányos volt, amit az OT alatt a Celtics támadás címszó alatt művelt.
több mint 8 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 033 — 28-14
Bostonban #meleg a pite

3-1!Höri
West baszta el
GO THUNDER!

több mint 8 éve
Bostonban #meleg a pite

3-1!

több mint 8 éve
Azért ez a csicska Odomot, meg főleg Bynumot letakarítanám egy fél évre legalább a pályáról. Így letarolni ahogy az a benga tette undorító. Örülök hogy kiesett Kobe. OKC-MEM duóból valaki döntőbe jutna az lenne a szép. Mondjuk én Heat bajnoki címet várok még mindig.Toca
Jelen pillanatban sztem nincs kiemelkedő esélyes, és ez teszi nagyon jóvá ezt a rájátszást. Nincs papírforma sehol.
több mint 8 éve
Toca Minnesota Vikings 12 018 — Vikings fan
Azért ez a csicska Odomot, meg főleg Bynumot letakarítanám egy fél évre legalább a pályáról. Így letarolni ahogy az a benga tette undorító. Örülök hogy kiesett Kobe. OKC-MEM duóból valaki döntőbe jutna az lenne a szép. Mondjuk én Heat bajnoki címet várok még mindig.
több mint 8 éve
Mekkora csicska ez a Lakers. 😀 Viszont a Terry-Stoja páros eléggé pirított kintről 😀
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 12 033 — God's Own Sling fan
Dirk és Peja visszaadták az elmúlt bő évtizedet.. hüpphüpp, sírok a meghatottságtól, végre egyszer megértük ezt is. Akármekkora choker is a Mavs, mostmár reménykedjünk, hogy ez a két öreg, is megkapja a gyűrűjét..Igor
meg Kidd 😛Höri
Legyen.. bár a keleti konfot konfot nem szeretem annyira 😛 de Kidd még a kevés ottani jó arc közé tartozik.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Dirk és Peja visszaadták az elmúlt bő évtizedet.. hüpphüpp, sírok a meghatottságtól, végre egyszer megértük ezt is. Akármekkora choker is a Mavs, mostmár reménykedjünk, hogy ez a két öreg, is megkapja a gyűrűjét..Igor
meg Kidd 😛

több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 12 033 — God's Own Sling fan
Dirk és Peja visszaadták az elmúlt bő évtizedet.. hüpphüpp, sírok a meghatottságtól, végre egyszer megértük ezt is. Akármekkora choker is a Mavs, mostmár reménykedjünk, hogy ez a két öreg, is megkapja a gyűrűjét..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 6 695 — Eagles fan
szünetre el is dőlt.

4 - 0Höri
Szép munka. 😊 (közben 103-70...loál)
A tegnapi Celtics meccs is nagyon jó volt.Pierce és KG hozta a formáját,Rondo egy kézzel is villogott....

E-A-G-L-E-S EAGLES !