NBA

31 feliratkozó

több mint 8 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Otthoni L a Hornetstől és lehet Gortat orra is eltörött. Azt hiszem keresnem kell egy csapatot aminek szurkolhatok a PO-ra idén (Se Jazz, Se Suns nem fog bejutni)...iktriad
Bárki aki a Spurs-Lakers duó ellen játszik.zinedine5
Nyugatról nekem nincs senki aki van ennyire szimpatikus.Ugyhogy én a knickset fogom választani coach D és STAT miatt.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 8 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 4 000 — Ajmo Vatreni
Otthoni L a Hornetstől és lehet Gortat orra is eltörött. Azt hiszem keresnem kell egy csapatot aminek szurkolhatok a PO-ra idén (Se Jazz, Se Suns nem fog bejutni)...iktriad
Bárki aki a Spurs-Lakers duó ellen játszik.

Fire McDaniels!
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 51 438 — GM Game Winner 2018
Otthoni L a Hornetstől és lehet Gortat orra is eltörött. Azt hiszem keresnem kell egy csapatot aminek szurkolhatok a PO-ra idén (Se Jazz, Se Suns nem fog bejutni)...
több mint 8 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
David West sérüléséről milyen hírek vannak? Twitteren nem írtatok túl szépeket róla. :/Schleck
Majd ma MRI-zik, de valószínűleg szalagszakadás és leghamarabb a következő szezon elején (ki tudja mikor indul el) után térhet vissza.

http://hangtime.blogs.nba.com/2011/03/25/is-david-wests-season-over/ -- cikk tetején ott a videó.
több mint 8 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 258 — ʞɔǝlɥɔS
David West sérüléséről milyen hírek vannak? Twitteren nem írtatok túl szépeket róla. :/

több mint 8 éve
Maka Jacksonville Jaguars 2 355
Ha másra nem is, arra jó volt a meccs, hogy Nash átvegye az első helyet a gólpassz listán Rajon "I'm gonna pass out from an open layup" Rondotól.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
Youtube csatornám: https://bit.ly/2u3QqBk
több mint 8 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 4 000 — Ajmo Vatreni
Szégyen, hogy nem leszünk ott a rájátszásban, az egész ligában nincs nálunk 10 jobb csapat.

Instant classic volt a tegnapi derbi, de ezeket nem nagyon szoktuk megnyerni.Maka
Sokkal kevésbé szar volt amikor mondjuk a Nuggetstől vagy a Warriorstól kaptunk ki így. Csak ez a k...a Lakers.

Fire McDaniels!
több mint 8 éve
sapka Washington Redskins 6 344
Szégyen, hogy nem leszünk ott a rájátszásban, az egész ligában nincs nálunk 10 jobb csapat.
Maka
érdekes, akkor a 34 vereség tényleg csak ettől a 10 csapattól volt?

engem jobban érdekel a keleti 8. hely, ott még nagy csata várható, főleg ha most a Bucks+Bobcats sem hibázik és 1-1 győzelemre lesznek a Pacerstől :cool:

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 7 174
3GB azt még be lehet hozni. Milyen a sorsolás?

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now
több mint 8 éve
A meccset nem láttam de úgy látom Frye megint állat volt,kár érte...

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 8 éve

Instant classic volt a tegnapi derbi, de ezeket nem nagyon szoktuk megnyerni.

több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 7 174

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now
több mint 8 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 124
Hánszb'ro megint ölt 😊 Psych.
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Eldőlt, a Bulls nem söpri a csoportot. Arghhh :mad: Azért Thibsnek oda kellene figyelni a rotációra, Deng 90 percet játszik 24 óra alatt, vaj'h miért fogyott el a meccs végére? Ha vezetünk hússzal, akkor e kezdők jöjjenek ki a meccsből, ha égünk hússzal, akkor is. Rose feleslegesen ütteti magát. Ezt a meccset Korver és Bogans miatt buktuk el. Persze nem segített a back to back, Noah influenzával küszködik, boozer még mindig sérült, és a bíráskodás se sokat segített, szóval minden összejött. De nem a Pacers játszott valami fenomenálisan, hanem a bulls játszott szarul. És először fordult elő idén, hogy "lesüllyed" a csapat az ellenfél szintjére.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Gallinari visszatért egyből vereség. CUT azonnal!
több mint 8 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Nem mindennapi játékvezetés a Bulls-Pacers meccsen. Ekkora csaló brigádot. Az oké, hogy lejt a hazai pálya, de könyörgöm ez már egy szakadékra emlékeztet.

There is only one person that carries the ball right here!
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals Wisconsin Badgers 9 343
Sacramento Kings --> Anaheim Royals ??

Fura lenne.

HE WILL THROW YOU OUT!!
több mint 8 éve
LTChargers Los Angeles Chargers San Diego State Aztecs 75 — Chargers fan
ez a keret se lenne jobb nyugati 10. helynélHöri
de az már 5 hellyel jobb lenne mint most !!!

+ ha még a 3-4-5 pontos vereségek átfordulnának győzelembe........

"Amibe nem halsz bele, attól erősebb leszel!"
több mint 8 éve
Most látom hogy első a Bulls,meg 8 W zsinorban,nem szarral gurigáznak.

több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
A statisztikák szerint hogy a turbinába oszott ki Deron tizenöt gólpasszt, Rose csak kettőt? A Wizadrs ellen is McGee szedett le 12 pattanót, szemre Gibson akkor minimum negyvenet. Mindegy, lassan kezdjük feltalálni az irányító nélküli játékot. Ez a "szépsége" a defense first/inside-out csapatoknak. Nagyon kellene végig a hazai pálya, egy meglehetősen fakezű csapatnak a dobásai mégiscsak jobban behullanak a hazai gyűrűbe...... kicsivel jobban, néha azt kívánom, zsírozzák be azt a kib****tt labdát.

The Turkish Delight

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
empty taxi Los Angeles Chargers Georgia Bulldogs 22 901 — 2 & done, here we come
Szolid 20 trojkát szórt a Knicks :o

cause every little word can hurt us, we pull away and lose on purpose

New York Averages
több mint 8 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
9-2
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
@LTChargers: én egy jól védekező SF-et látnék szívesen a csapatban, míg García és Casspi jöhetne padról. Botrány ugyanis, ahogy védekezik ez a csapat, és ezen a poszton nem látom azt, hogy ki lehetne hosszú távon kezdő a jelenlegi keretből. Valamint én bízom Whiteside-ban is, szerintem Cousinsszal nagyon jó párost alkotnának idővel.

Jövőre valami olyat szeretnék, hogy: Evans/Udrih - Thornton/García - ???/Casspi - Cousins/Thompson - Dalembert/Whiteside.

@szaba: az addig oké, hogy lesz pár jó név FA-n, de vajon ki akar majd Anaheimbe jönni LA harmadik számú csapatához?Mikey
Ez a csapatkép nekem is tetszene. És akkor egy SF-PF(-C) drafttal (SF - Kawhi Leonard-SDSU? hogy kicsit haza beszéljek) már egy elég jó kis csapat lenne.

Az én jövő évi csapatom: Evans/Udrih - Thornton/Garcia/Taylor - új SF/Casspi - DMC/Thompson/új PF - Dalembert/Whiteside/ draft C
Csak bővítettem, nem különbözünk. Taylor helyett egyébként maradhat tőlem Pooh Jeter is, aki jó lehet ha bármi gond adódna irányító poszton.

Whiteside-nak egyébként nagyon kellene hogy Dalembert még legalább egy évet maradjon, mert tőle sokat tudna tanulni.LTChargers
ez a keret se lenne jobb nyugati 10. helynél

több mint 8 éve
LTChargers Los Angeles Chargers San Diego State Aztecs 75 — Chargers fan
@LTChargers: én egy jól védekező SF-et látnék szívesen a csapatban, míg García és Casspi jöhetne padról. Botrány ugyanis, ahogy védekezik ez a csapat, és ezen a poszton nem látom azt, hogy ki lehetne hosszú távon kezdő a jelenlegi keretből. Valamint én bízom Whiteside-ban is, szerintem Cousinsszal nagyon jó párost alkotnának idővel.

Jövőre valami olyat szeretnék, hogy: Evans/Udrih - Thornton/García - ???/Casspi - Cousins/Thompson - Dalembert/Whiteside.

@szaba: az addig oké, hogy lesz pár jó név FA-n, de vajon ki akar majd Anaheimbe jönni LA harmadik számú csapatához?Mikey
Ez a csapatkép nekem is tetszene. És akkor egy SF-PF(-C) drafttal (SF - Kawhi Leonard-SDSU? hogy kicsit haza beszéljek) már egy elég jó kis csapat lenne.

Az én jövő évi csapatom: Evans/Udrih - Thornton/Garcia/Taylor - új SF/Casspi - DMC/Thompson/új PF - Dalembert/Whiteside/ draft C
Csak bővítettem, nem különbözünk. Taylor helyett egyébként maradhat tőlem Pooh Jeter is, aki jó lehet ha bármi gond adódna irányító poszton.

Whiteside-nak egyébként nagyon kellene hogy Dalembert még legalább egy évet maradjon, mert tőle sokat tudna tanulni.

"Amibe nem halsz bele, attól erősebb leszel!"
több mint 8 éve
Ez a Brooks nagy zsugás a Sunsban. 😕 Ismét egy jó csere a Suns FO-tól.zinedine5
Ne írd még le, egyelőre csak a két Rox meccsen volt siralmas. Egy évvel idősebb csak Dragicnál, hozzá képest meg upgrade, a Magic picket meg aztán marhára sajnálom... 😊

McGee tripla-duplája mindenkinek megvolt? A srác 9 pontnál, 12 pattanónál és 12 blokknál 4 percen keresztül vért pisált. Aztán a tömése után úgy ünnepelt, mint akit most iktattak be a Hall of Fame-be.