NBA

34 feliratkozó

több mint 7 éve
zavi27 Seattle Seahawks Clemson Tigers 3 150 — Amerikai sportok rajongója
Na akkor én meg tuti elfelejtkezem az NBA-ről meg a Celticsről mi a fenéért ki a fenéért cserélnék eesetleg a Rocketsnál a másik kedvenc csapatomnál tudnám még elviselni vhogy, hogy elmegy de kétlem, hogy oda menne :o :o :odande
Hány éve van a szerződéséből?Shawn84
Nem tudom de nálam már a csere lehetőségének a gondolata is sztségtörés. Ő Pierce és ennyi év után Allen és Garnett is egyet jelentenek a Bostonnal, úgyhogy nehezen tudom elképzelni máshol őket (nyilván a két utóbbi csoda hogy még játszik) Már Perkins elengedése miatt is bosszús voltam, sztem annak is köze volt, hogy nem jutottunk tovább (bár a Mavstől abszolúte nem sajnáltam a gyűrűt megérdemelték), nagyon hiányozott onnan középről. Kiváncsi vagyok mi fog még itten történni biztos nagy kavarások lesznek.dande
Rondot en se ertem miert akarjak elengedni, nagyon fontos lancszemme notte ki magat ott. Gondolom penzugyi okai lehetnek csak.
több mint 7 éve
dande Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 19 105 — Az NFL történelem legbénább, de akkor is SB győztesei :)
Én akkor fogom magam furán érezni, ha Rondot elcseréli a Celtics. Akárhova is megy, ott én megjelenek mint divatszurkoló.visi_b
Na akkor én meg tuti elfelejtkezem az NBA-ről meg a Celticsről mi a fenéért ki a fenéért cserélnék eesetleg a Rocketsnál a másik kedvenc csapatomnál tudnám még elviselni vhogy, hogy elmegy de kétlem, hogy oda menne :o :o :odande
Hány éve van a szerződéséből?Shawn84
Nem tudom de nálam már a csere lehetőségének a gondolata is sztségtörés. Ő Pierce és ennyi év után Allen és Garnett is egyet jelentenek a Bostonnal, úgyhogy nehezen tudom elképzelni máshol őket (nyilván a két utóbbi csoda hogy még játszik) Már Perkins elengedése miatt is bosszús voltam, sztem annak is köze volt, hogy nem jutottunk tovább (bár a Mavstől abszolúte nem sajnáltam a gyűrűt megérdemelték), nagyon hiányozott onnan középről. Kiváncsi vagyok mi fog még itten történni biztos nagy kavarások lesznek.
több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Melyik csapatnál van a legtöbb pénz a sapka alatt? Vagy most hogy van ez a rész?Shawn84
Tudtommal az a játékos, akit elküldenek, ugyanúgy megkapja a csapattól a fizetését, csak nem számítják fel. Waiveren minden csapat licitálhat, hogy mennyit áll a fizujából, aztán a legtöbbet ígérő nyer. Namost ezt a részt igyátok sok szódával, mert ebben nem vagyok biztos. Amennyiben senki nem licitál rá, úgy oda ír alá, ahova akar, annyiért, amennyiért akar. füligjimmy
és ha egyenlőség van, a nagyobb cap spacel rendelkező csapat viheti el. ezzel is próbálják az esélyegyenlőséget növelnia.kacsa
Van határidő, amíg el lehet küldeni a játékost a szezonban? Mert a határidő előtt én semmiképpen nem küldeném el. Így se adnak érte semmit, ha neadjisten valamit hozzátesz a szezonhoz, az egy plusz, és talán a fizetésének nagyobb részét is szívesebben átvállalják. És csak annyit lehet átvállalni, amennyi hely van a sapka alatt, vagy akár az átvállalt összeg becsúszhat a luxusadóba is?

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Melyik csapatnál van a legtöbb pénz a sapka alatt? Vagy most hogy van ez a rész?Shawn84
Tudtommal az a játékos, akit elküldenek, ugyanúgy megkapja a csapattól a fizetését, csak nem számítják fel. Waiveren minden csapat licitálhat, hogy mennyit áll a fizujából, aztán a legtöbbet ígérő nyer. Namost ezt a részt igyátok sok szódával, mert ebben nem vagyok biztos. Amennyiben senki nem licitál rá, úgy oda ír alá, ahova akar, annyiért, amennyiért akar. füligjimmy
és ha egyenlőség van, a nagyobb cap spacel rendelkező csapat viheti el. ezzel is próbálják az esélyegyenlőséget növelni
több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Tudtommal az a játékos, akit elküldenek, ugyanúgy megkapja a csapattól a fizetését, csak nem számítják fel. Waiveren minden csapat licitálhat, hogy mennyit áll a fizujából, aztán a legtöbbet ígérő nyer. Namost ezt a részt igyátok sok szódával, mert ebben nem vagyok biztos. Amennyiben senki nem licitál rá, úgy oda ír alá, ahova akar, annyiért, amennyiért akar.

Chicago, végállomás? Szerintem valaki behúzza. Ha nem, akkor a térde végleg elfogyott. Én szívesen látnék egy cserét Iggyért, akkor lenne periméter védekezés, végre valaki tudná támadni a palánkot, megoldani a saját kis helyzeteit. Akár Ellis is jöhetne, neadjisten Ben Gordon. De valszeg Reinsdorf egy fillér luxusadót nem fog fizetni. Ott van a White sox, arra rábasz 120 milliót évente. mostanában olvastam, hogy a Forbes listája szerint az elmúlt évtizedben majdnem annyi pénzt húzott ki a Bullsból, mint a többi csapat ÖSSZESEN!!!!!!!. Ha ennek csak a fele igaz, az is elképesztő. Évi 60-70 millió környékére teszik a profitot, de ebből nem fog feláldozni még extra tízet se.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
Jöhet a Knickshez Meloék mellé 😛
több mint 7 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles Baylor Bears 8 124 — HOWIE ROSEMAN FAN
Melyik csapatnál van a legtöbb pénz a sapka alatt? Vagy most hogy van ez a rész?

Ugye megmondtam, hogy Howie tudja mit csinál!!!
több mint 7 éve
sapka Washington Redskins 6 344
Asszongyák Brandon Roy megy waiverre. Kíváncsi leszek, hol köt ki.füligjimmy
bízol benne Chicagoban?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 7 éve
Asszongyák Brandon Roy megy waiverre. Kíváncsi leszek, hol köt ki.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
Én akkor fogom magam furán érezni, ha Rondot elcseréli a Celtics. Akárhova is megy, ott én megjelenek mint divatszurkoló.visi_b
Hány éve van a szerződéséből?

több mint 7 éve
dande Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 19 105 — Az NFL történelem legbénább, de akkor is SB győztesei :)
Na akkor én meg tuti elfelejtkezem az NBA-ről meg a Celticsről mi a fenéért ki a fenéért cserélnék eesetleg a Rocketsnál a másik kedvenc csapatomnál tudnám még elviselni vhogy, hogy elmegy de kétlem, hogy oda menne :o :o :o
több mint 7 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 537 — #BeRedSeeRed
szerintem nem fogják

nekem a nets új logója tetszik, de ha elcserélik Lopezt nem ugrok fel a bandwagonra 😊

Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 7 éve
visi_b New England Patriots 702 — Comeback
Én akkor fogom magam furán érezni, ha Rondot elcseréli a Celtics. Akárhova is megy, ott én megjelenek mint divatszurkoló.

több mint 7 éve
http://espn.go.com/nba/story/_/id/7297170/sources-new-jersey-nets-prep-big-trade-offer-dwight-howard-orlando-magic

legyen már 9e, hogy így vagy úgy eldőljön 😊 egyébként sok divat nets fan lenne az biztos 😀a.kacsa
Én eddig is bírtam őket. A Kidd korszak óta.

több mint 7 éve
shawnka Atlanta Falcons Auburn Tigers 12 270 — Why is Baker?
Ja, pl én 😀szaba
jaja, én is felülnék a bandwagonra 😀

legalább Deront is bebiztosítanánk ezzel.

több mint 7 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 124
Ja, pl én 😀
több mint 7 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
http://espn.go.com/nba/story/_/id/7297170/sources-new-jersey-nets-prep-big-trade-offer-dwight-howard-orlando-magic

legyen már 9e, hogy így vagy úgy eldőljön 😊 egyébként sok divat nets fan lenne az biztos 😀
több mint 7 éve
shawnka Atlanta Falcons Auburn Tigers 12 270 — Why is Baker?
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=G8OqJqOIdb4#t=258s

meg is van a bizonyos hármas 😀

több mint 7 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A játékosmozgások már engedélyezettek?Shawn84
december 9-től lesz free agency és edzőtábor

több mint 7 éve
A játékosmozgások már engedélyezettek?

több mint 7 éve
az nem game winner volt, hanem amikor a portland elleni döntő egyik meccsén rekord számú 3ast dobott, azután tárta szét a karját visszafelé futva. 😊triangle
7/7 3 as az első félidőben nem? v az egy másik meccs volt?EaRl
nekem 6 rémlik, de lehet, hogy rosszul emlékszem. sose tudott 3ast dobni 😂triangle
elég ha az All-Star gálára gondolunk 😂
több mint 7 éve
triangle New England Patriots 1 279 — Le Diable probablement
az nem game winner volt, hanem amikor a portland elleni döntő egyik meccsén rekord számú 3ast dobott, azután tárta szét a karját visszafelé futva. 😊triangle
7/7 3 as az első félidőben nem? v az egy másik meccs volt?EaRl
nekem 6 rémlik, de lehet, hogy rosszul emlékszem. sose tudott 3ast dobni 😂
több mint 7 éve
7/7 3 as az első félidőben nem? v az egy másik meccs volt?
több mint 7 éve
Darksun3 1 159 — Yankees fan
My bad. Köszönöm 😊
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 7 éve
triangle New England Patriots 1 279 — Le Diable probablement
az nem game winner volt, hanem amikor a portland elleni döntő egyik meccsén rekord számú 3ast dobott, azután tárta szét a karját visszafelé futva. 😊