Olimpia

25 feliratkozó

több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Amúgy az asszót látva Brunet helyében én nekirontanék Pankának, ha elkezd hátrálni, még beleszúrni sem tud a támadásokba, nemhogy védeni vagy kontrázni. Az elvileg reményteli, hogy 7/7 meccset nyert ellene Panka, de azért ez most egészen más lesz.

több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 817
Amúgy is jobb volt az orosz, megérdemelte. De hogy mi valahogy mindig kifogunk egy román szarházit, az egész hihetetlen.
Boston
Sportdiplomácia terén kb. a Maldív-szigetek szintjén vagyunk
Kampman
Gyárfást ki kellett volna küldeni. Sétálgasson szigorú arccal a magyar érdekeltségeknél.
csipkelli
Ne ott sétálgasson szigorú arccal, hanem a nemzetközi meg bíróküldő szövetségeknél. Előtte meg szolidan elhintjük a gyilkossági vádakat informális csatornákon.
több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Jó, most bírózunk, de amúgy Áronnak is ment a respekt, ami Bazadze ellen helyenként számított is. Velikaya a legnagyobb név a szakágban, persze, hogy neki fújnak, ez most nem anti-magyar ügy.

több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 492 — !SuPeR6BoWL!
Velkaja a női Áron....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 872 — Illegális gyakorló
Na ezért szeretem jobban a párbajtőrt. A kard túlontúl szubjektív, videobíró ide, vagy oda... Kifogsz egy gyökér bírót és kb 2x annyi tust kell adnod, hogy 1-2-vel nyerj valahogy.

Mindezek ellenére jobb volt az orosz sajnos.

több mint 3 éve
csipkelli 3 952
Amúgy is jobb volt az orosz, megérdemelte. De hogy mi valahogy mindig kifogunk egy román szarházit, az egész hihetetlen.
Boston
Sportdiplomácia terén kb. a Maldív-szigetek szintjén vagyunk
Kampman
Gyárfást ki kellett volna küldeni. Sétálgasson szigorú arccal a magyar érdekeltségeknél.
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 817
USA - Írország rögbi

Ugye kb. mindenki be van mikrofonozva, a kommentátorok bocsánatot is kértek a nem feltétlenül családbarát nyelvezetért 😀
több mint 3 éve
dancogo Minnesota Vikings San Jose State Spartans 2 043 — Big Penix Energy
Amúgy is jobb volt az orosz, megérdemelte. De hogy mi valahogy mindig kifogunk egy román szarházit, az egész hihetetlen.
Boston
Sportdiplomácia terén kb. a Maldív-szigetek szintjén vagyunk
Kampman
Miről beszélsz, hát van egy Palibácsink!
alatriste
csak le kéne másolnia, mások hogy csinálják

több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Na Panka is románbírózik, helyes 😀 csak ne álljon ebbe bele fejben, hátha a bronz még meglehet

több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 217 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Amúgy is jobb volt az orosz, megérdemelte. De hogy mi valahogy mindig kifogunk egy román szarházit, az egész hihetetlen.
Boston
Sportdiplomácia terén kb. a Maldív-szigetek szintjén vagyunk
Kampman
Miről beszélsz, hát van egy Palibácsink!


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 817
Amúgy is jobb volt az orosz, megérdemelte. De hogy mi valahogy mindig kifogunk egy román szarházit, az egész hihetetlen.
Boston
Sportdiplomácia terén kb. a Maldív-szigetek szintjén vagyunk
több mint 3 éve
dancogo Minnesota Vikings San Jose State Spartans 2 043 — Big Penix Energy
Hát az a tus 10-8-nál nagyon fájt, de igazából esélye nem volt, a térde miatt egyáltalán nem tud magabiztosan hátrálni, így eszetlenül rohanni kell, amiből aztán vagy lesz valami, vagy nem, igazából már az üzbég ellen is ez volt, de egy ilyen klasszis ellen nem lehet ilyen egysíkú vívással nyerni.
Rajna
Pont ezt akartam írni. Lehet bírózni is (joggal), de látszott, hogy nem 100%-os. Reméljük a hétvégi csapatversenyre javul kicsit, de ott Lizától is több kell majd.

több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Amúgy vicces hogy pont a román bíró volt az első ezen az olimpián aki idióta volt ellenünk 😀 azt a szenegálit aki a másik elődöntőt vezette bírom, az mindig korrektnek tűnt nekem amikor láttam.

több mint 3 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Amúgy is jobb volt az orosz, megérdemelte. De hogy mi valahogy mindig kifogunk egy román szarházit, az egész hihetetlen.

Do your job
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 059 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Bohóc sportág ez is amíg emberek bíráskodnak

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 123 — The Mathematician
Jobb volt Velikaya, de a bíró is vele volt.
empty taxi
10-8 után kapott 3 pontot ajándékba de ettől mgé ő volt a jobb


3-0-ról sikerült elég csúnyán elkúrni
mikor az orosz támadott az 100%-ban ruszki tus volt
mikor Anna azt legalább 3x elhozta az orosz
NB2
addig tartott a lendület, úgy lehet 7-1ről elbukni egy vívást ahogy el lehet jutni 7-1ig

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 255 — Lájkold a zsűrit!
12:50-től van a bronzmeccs.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Hát az a tus 10-8-nál nagyon fájt, de igazából esélye nem volt, a térde miatt egyáltalán nem tud magabiztosan hátrálni, így eszetlenül rohanni kell, amiből aztán vagy lesz valami, vagy nem, igazából már az üzbég ellen is ez volt, de egy ilyen klasszis ellen nem lehet ilyen egysíkú vívással nyerni.

több mint 3 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 217 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Jól van gyerekek, Áronnál meg mi kaptunk pár full kamut. Egyensúlyban van ez.
több mint 3 éve
Nomac New England Patriots 2 927 — balazs.t85@gmail.com
Videó bíró is csak a színjáték része, szerintem itt a bírók még mindig úgy vannak vele. "jól láttam, nekem a videó sem mondja meg mit történt"..
több mint 3 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 930 — Steelers fan
Összesen volt 23 pont, abból a felét kb nem értettem, hogy miért az kapta, aki! 😀
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 255 — Lájkold a zsűrit!
Jobb volt Velikaya, de a bíró is vele volt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Hát itt is voltak érdekes ítéletek az oroszok javára mint reggel a vítilabdában...


több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 24 413 — nabege2@yahoo.com
3-0-ról sikerült elég csúnyán elkúrni
mikor az orosz támadott az 100%-ban ruszki tus volt
mikor Anna azt legalább 3x elhozta az orosz
több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 281 — Jedi Master
a 11. pontját az orosznak nagyon nem értettem
Wester
Ezt sem..... 😕
dande
Konkrétan hátrált az orosz
Ezt most elbírózták

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀