Olimpia

25 feliratkozó

több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 398 — nabege2@yahoo.com
Pedig 3 napja eldöntöttem, hogy nem nézek bírkót, erre...
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Szívás.. mindegy, a gröménynek úgyis annyi köv körben.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ez tényleg a sport antireklámja.... 😕


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 910
Hát keresem a szavakat erre a foskupacra. 😀
Jughead
A csajról beszélsz vagy a birkózásról? 😀
Kampman
Nyilván a csajra. 😀

De amúgy most komolyan lehetett volna annyi esze Ligetinek, hogy az elején csak fut előle, és akkor ő kapja az első intést és sima győzelem. 😀

Komolytalan sport.
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 809
Ja, hogy itt az utolsó fél percben már nincs intés? Érdekes, korábban a cselgáncsozóinkkal és a birkózóinkkal szemben nem voltak ilyen gátlásaik.
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 809
Hát keresem a szavakat erre a foskupacra. 😀
Jughead
A csajról beszélsz vagy a birkózásról? 😀
több mint 8 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 910
Hát keresem a szavakat erre a foskupacra. 😀
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
Csekkoljátok le az orosz golfozónőt. Hmmm, szerintem simán toplistás...



Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 809
Azért ahhoz is kell egyfajta lelki erő, hogy valaki kézenállásból csináljon 10 méteres toronyugrást
több mint 8 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Hát ez a szerencsétlen LCW be van oltva olimpia ellen. 3. olimpiai döntőjét bukja el. Minden idők egyik legnagyobbja és most már nem lesz olimpiai bajnok. Ma jobb is volt a kínai. Jaj de sajnálom.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Amúgy Ligeti következő ellenfele:
 www.youtube.com/watch?v=JPhnpde94RM

Szerintem őt még lehet verni, a török/belorusz lenne a kemény dió elődöntőben. (most látom a török a nagyobb név)

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 217 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Ligeti simán 11-0-l tovább ment végre valami
dande
Hajjaj, és mekkora skalp ez a csóka, olyan szinten dominált a mikronéziai válogatón!!
Igor
Ráadásul életében egyszer már tudott pontot is csinálni valakin!
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Ligeti simán 11-0-l tovább ment végre valami
dande
Hajjaj, és mekkora skalp ez a csóka, olyan szinten dominált a mikronéziai válogatón!!

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 398 — nabege2@yahoo.com
Most olvastam, hogy otthon nem közvetítik a tollas döntőt.
Aki kiváncsi rá ezen a linken
 videostream.dn.ua/videopage/videoPage.php?g=NTMxMDQ%E2%84%96f&c=en&i=eWl2bHJmemlvYw%E2%84%96f%E2%84%96f
jobb oldalon a legördülőben be tudja állítani és nézni. Elég jó meccs
diverdoc
M5-ön megy. 😉
Jughead
akkor félreinformáltak, azt irta a fiam birkozasra kapcsoltak
diverdoc
Veréb István meccséig elkapcsoltak.
empty taxi
ja érthető. mi lett?
diverdoc
ő kikapott 10-0-ra, de itt lejjebb beszéltük Igorral, hogy az ellenfele annyira erős, hogy lehet simán vigaszág és akkor esély az éremre
több mint 8 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Most olvastam, hogy otthon nem közvetítik a tollas döntőt.
Aki kiváncsi rá ezen a linken
 videostream.dn.ua/videopage/videoPage.php?g=NTMxMDQ%E2%84%96f&c=en&i=eWl2bHJmemlvYw%E2%84%96f%E2%84%96f
jobb oldalon a legördülőben be tudja állítani és nézni. Elég jó meccs
diverdoc
M5-ön megy. 😉
Jughead
akkor félreinformáltak, azt irta a fiam birkozasra kapcsoltak
diverdoc
Veréb István meccséig elkapcsoltak.
empty taxi
ja érthető. mi lett?


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 841 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ligeti simán 11-0-l tovább ment végre valami
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Most olvastam, hogy otthon nem közvetítik a tollas döntőt.
Aki kiváncsi rá ezen a linken
 videostream.dn.ua/videopage/videoPage.php?g=NTMxMDQ%E2%84%96f&c=en&i=eWl2bHJmemlvYw%E2%84%96f%E2%84%96f
jobb oldalon a legördülőben be tudja állítani és nézni. Elég jó meccs
diverdoc
M5-ön megy. 😉
Jughead
akkor félreinformáltak, azt irta a fiam birkozasra kapcsoltak
diverdoc
Veréb István meccséig elkapcsoltak.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Most olvastam, hogy otthon nem közvetítik a tollas döntőt.
Aki kiváncsi rá ezen a linken
 videostream.dn.ua/videopage/videoPage.php?g=NTMxMDQ%E2%84%96f&c=en&i=eWl2bHJmemlvYw%E2%84%96f%E2%84%96f
jobb oldalon a legördülőben be tudja állítani és nézni. Elég jó meccs
diverdoc
M5-ön megy. 😉
Jughead
akkor félreinformáltak, azt irta a fiam birkozasra kapcsoltak


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 8 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 910
Most olvastam, hogy otthon nem közvetítik a tollas döntőt.
Aki kiváncsi rá ezen a linken
 videostream.dn.ua/videopage/videoPage.php?g=NTMxMDQ%E2%84%96f&c=en&i=eWl2bHJmemlvYw%E2%84%96f%E2%84%96f
jobb oldalon a legördülőben be tudja állítani és nézni. Elég jó meccs
diverdoc
M5-ön megy. 😉
több mint 8 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 641 — Bears & Illinois fan
Utánanéztem, a 2000-es olimpiát is beleértve a kajak-kenusok 15 arany 6 ezüstöt és 5 bronzot hoztak (ebből Sydneyben az utolsó napon négyet, azt nem felejtem el...)..... Az aranyak 40%-át, az össz. érmek egyharmadát! Na, ez a sikersportág a 2000-es években!

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 8 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Most olvastam, hogy otthon nem közvetítik a tollas döntőt.
Aki kiváncsi rá ezen a linken
 videostream.dn.ua/videopage/videoPage.php?g=NTMxMDQ%E2%84%96f&c=en&i=eWl2bHJmemlvYw%E2%84%96f%E2%84%96f
jobb oldalon a legördülőben be tudja állítani és nézni. Elég jó meccs


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Talán Verébnek/Ligetinek van még esélye egy éremre (előbbinek főleg azért, mert Szadulajev szerintem tuti döntős lesz), és jó lenne ha nem csak 3 sportág szerezne érmet.. meg Márton Anita, oké, 4.

De kb így néz ki az olimpiánk, hogy Hosszú+Kozák+vívás+Márton Anita...
Igor
tehát Veréb rosszabbul jár ha legyőzi Szadulajevet😊
NB2
*4-5 másodperc gondolkodás után* - Igen.
Igor
úgy látom ő is így gondolta...
NB2
Ha lenne pound-for-pound rangsor birkózóknál, nálam sanszos hogy Szadulajev lenne az 1. helyen.

Nézd meg a wikin-n a rekordját (59-1, legelső felnőtt meccsén kapott ki), és milyen pontaránnyal szokott nyerni.
Ha azt mondom rá, hogy egy állat, az sértés/lefitymálás..

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 809
P. S. Remélem ez volt az utolsó olyan magyar olimpiai arany, amit Crazy kommentálhatott lehetőleg örökre.
iktriad
Ha a nőverést megúszta azzal, hogy nem mehetett a foci vb-re, nem tudom mi kéne, hogy végleg eltiltsák, talán egy gyilkosság, vagy az, hogy beszóljon közvetítés közben egy politikusnak.
Kampman
Addig kiszivárogtatunk egy olyan hangfelvételt, amin szidta a Viktort(nem feltétlenül V. Iktort, de majd úgy vágjuk össze, hogy így tűnjön) 😊
iktriad
Az alapanyag lehetne ez

 www.youtube.com/watch?v=2lRTQWLyLG0
több mint 8 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 641 — Bears & Illinois fan
Szép volt lányok! Mivel nem számítok már éremre, szerintem nem volt még olyan, hogy több aranyunk volt, mint ezüst és bronz együtt.....
csi77
1936-ban volt 10 arany, 1 ezüst, 5 bronz
Kampman
Közben láttam én is...😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 809
Szép volt lányok! Mivel nem számítok már éremre, szerintem nem volt még olyan, hogy több aranyunk volt, mint ezüst és bronz együtt.....
csi77
1936-ban volt 10 arany, 1 ezüst, 5 bronz