Olimpia

25 feliratkozó

több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 574
idén sem lesz amerikai arany (férfi) bokszban, utoljára 2004-ben volt

Szerkesztette: deyell

choose life
több mint 8 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 217 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Egyébként ez szimpatikus ebben az öttusában, hogy a versenyzők nagyrésze tényleg élvezi ezt az egész napos dolgot, mosolyognak, mindenki jóba van mindenkivel. Alapvetően vidám hangulatú dolognak tűnik, nincs benne az a rettenetes stressz.
több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 475 — !SuPeR6BoWL!
Dobcsi?
Mi vagy te? Női fodrász?😀
zemanla
Most néztem meg a kis állatok titkos életét és még hatása alatt vagyok 😊

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 841 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bocsánat rosszul írtam, az úszásban lett 9. Marosi, és 17. Demeter, a pontos állás a bónuszvívás után jön. Úgyhogy annyira nem biztos, hogy jól néz ki a helyzet.
több mint 8 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Dobcsi?
Mi vagy te? Női fodrász?😀




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
 index.hu/sport/2016/rio/2016/08/20/elarverezi_a_rioi_ezustjet_hogy_megmentse_egy_beteg_fiu_szemet/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 475 — !SuPeR6BoWL!
Marosi feltud spurizni a dobcsira?
ThundersNFL
A lovaglás előtt nehéz megmondani.
empty taxi
Egy hibátlan vagy minimális hibaponttal lehozott lovaglás jól jönne

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 809
Marosi feltud spurizni a dobcsira?
ThundersNFL
Előtte le ne dobja a ló
dande
Igen, meg a futásnál is a pisztoly az igazán kritikus, tegnap a lengyel csaj az utolsó lövészetnél bukta el az aranyat, kb. fél perccel tovább bent volt, mint az ausztrál
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Marosi feltud spurizni a dobcsira?
ThundersNFL
A lovaglás előtt nehéz megmondani.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 841 — Így remélem megfelelek nektek.....
Marosi feltud spurizni a dobcsira?
ThundersNFL
Előtte le ne dobja a ló
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 809
Fantasztikus, ahogy megmutatják ezeket a "szép volt lányok" facebook üzeneteket az m4-en, komolyan, az nfl közvetítések sms-íróiba is több kreativitás szorult.
több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 475 — !SuPeR6BoWL!
Marosi feltud spurizni a dobcsira?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Elis fiam, nem néztél EB-t? Tolni kellett volna egy Stiebert.
Az ellentámadásból gólt is lőttek a szuper sasok.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Női golf= ázsia bajnokság????




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 841 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na Marosi 9. Demeter 17. úszás után. Hátha...

Ez pedig Ligeti önkritikus nyilatkozata:

„Nehéz mit mondanom, az biztos, hogy alaposan végig kell gondolni, hogy mi történik velem az utóbbi években, mert egyszerűen nem tudok igazán nagy meccset nyerni világversenyen, maximum az olimpiai kvótáért – mondta az MTI-nek a vegyes zónában a láthatóan megtört 27 éves Ligeti Dániel. – Ennél jobb sorsolást nem lehet kapni, egyetlen feladat volt, hogy elődöntőbe jussak.”

„Berianidze elment szumózni, meg aztán Örményországba, nem is birkózott négy évet egyfolytában, én meg készültem megállás nélkül és most nem tudtam megelőzni. Kicsit szánalmas szerintem” – mondta keserűen.

Nincs magyarázkodás, respect
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 398 — nabege2@yahoo.com
megnéztem volna, hogy a török hogy dobálta el ezt az örmény gyereket, hogy 8 pontot csinált😊
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 574
Veréb egy venezuelai ellen birkózik majd a vigaszágon.

choose life
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 809
Most úszik Marosival az ausztrál Max Esposito, akinek a nővére tegnap aranyat nyert női öttusában
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 398 — nabege2@yahoo.com
Ehelyett miért nem lehet darts, vagy snooker vagy bármi más, ami nem egy ekkora baromság, de cserébe izgalmas?
Jughead
Előbb-utóbb lesz változás, az általad említett sportok mögött nyugati lobbi áll, a birkózás mögött közel-keleti, a vízilabda mögött balkáni, az öttusa mögött meg semmilyen.
Kampman
Birkózást irán és usa is támogatja. Kb ez az egy amiben meg tudnak egyezni😊
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Női kézi bronzmeccsen meg hiába kapcsolt god mode-ba Groot, még így is 6 góllal mennek a norvégok.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 910
Ehelyett miért nem lehet darts, vagy snooker vagy bármi más, ami nem egy ekkora baromság, de cserébe izgalmas?
Jughead
Előbb-utóbb lesz változás, az általad említett sportok mögött nyugati lobbi áll, a birkózás mögött közel-keleti, a vízilabda mögött balkáni, az öttusa mögött meg semmilyen.
Kampman
A vízilabdát én nem féltem. Szerencsére (a mi szempontunkból annyira nem) a nőknél az amerikaiak nagyon jók, úgyhogy nem ők nem engedik, hogy levegyék az olimpiai programról.
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 809
Ehelyett miért nem lehet darts, vagy snooker vagy bármi más, ami nem egy ekkora baromság, de cserébe izgalmas?
Jughead
Előbb-utóbb lesz változás, az általad említett sportok mögött nyugati lobbi áll, a birkózás mögött közel-keleti, a vízilabda mögött balkáni, az öttusa mögött meg semmilyen.
több mint 8 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 910
Ehelyett miért nem lehet darts, vagy snooker vagy bármi más, ami nem egy ekkora baromság, de cserébe izgalmas?
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 841 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor itt se lesz érem fsz...
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 809
Pedig 3 napja eldöntöttem, hogy nem nézek bírkót, erre...
NB2
Mindegy, ezután 4 évig gondolom úgyse fogsz, meg senki se