Olimpia

25 feliratkozó

több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 398 — nabege2@yahoo.com
Szép volt lányok! Mivel nem számítok már éremre, szerintem nem volt még olyan, hogy több aranyunk volt, mint ezüst és bronz együtt.....
csi77
Meglepődtem én is, de volt:
Berlin: 10-1-5
(St. Louis 2-1-1, de az ugye egál)
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 255 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
P. S. Remélem ez volt az utolsó olyan magyar olimpiai arany, amit Crazy kommentálhatott lehetőleg örökre.
iktriad
Ha a nőverést megúszta azzal, hogy nem mehetett a foci vb-re, nem tudom mi kéne, hogy végleg eltiltsák, talán egy gyilkosság, vagy az, hogy beszóljon közvetítés közben egy politikusnak.
Kampman
Addig kiszivárogtatunk egy olyan hangfelvételt, amin szidta a Viktort(nem feltétlenül V. Iktort, de majd úgy vágjuk össze, hogy így tűnjön) 😊
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
engem bosszant, hogy a németek agyonvertek bennünket kajak-kenuban😕
NB2
Arany ugyanannyi van, való igaz viszont h a németek hoztak 2-2 ezüstöt és bronzot.
A férfi csapat meg összességében fiatal, több számban is jelezték h ezektől az emberektől Tokióban várják az eredményt. Konkrétan csak Mike Róbert és Molnár Péter 30+ éves az egész csapatból.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 641 — Bears & Illinois fan
Szép volt lányok! Mivel nem számítok már éremre, szerintem nem volt még olyan, hogy több aranyunk volt, mint ezüst és bronz együtt.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 398 — nabege2@yahoo.com
Talán Verébnek/Ligetinek van még esélye egy éremre (előbbinek főleg azért, mert Szadulajev szerintem tuti döntős lesz), és jó lenne ha nem csak 3 sportág szerezne érmet.. meg Márton Anita, oké, 4.

De kb így néz ki az olimpiánk, hogy Hosszú+Kozák+vívás+Márton Anita...
Igor
tehát Veréb rosszabbul jár ha legyőzi Szadulajevet😊
NB2
*4-5 másodperc gondolkodás után* - Igen.
Igor
úgy látom ő is így gondolta...
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 809
P. S. Remélem ez volt az utolsó olyan magyar olimpiai arany, amit Crazy kommentálhatott lehetőleg örökre.
iktriad
Ha a nőverést megúszta azzal, hogy nem mehetett a foci vb-re, nem tudom mi kéne, hogy végleg eltiltsák, talán egy gyilkosság, vagy az, hogy beszóljon közvetítés közben egy politikusnak.
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 255 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Remélem az olimpia után elterjed a közbeszédben a "nőimunka" kifejezés, mint a sikeresség és eredményesség szinonimája. Szép volt csajok.

P. S. Remélem ez volt az utolsó olyan magyar olimpiai arany, amit Crazy kommentálhatott lehetőleg örökre.
több mint 8 éve
4dam Philadelphia Eagles 155
Viktor bronzérem, férfi egyéniben a harmadik(all time) nem ázsiai aki érmet nyer tollasban.
4dam
Volt több is, csak itt ezen az olimpián ez a 4. európai érem. Poul-Erik Hoyer Larsen aranyat is nyert
diverdoc
Kommentátor mondta, de wikipédián is csak Lauridsent meg Larsent látom, hogy érmes volt.


Fly Eagles Fly!
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Talán Verébnek/Ligetinek van még esélye egy éremre (előbbinek főleg azért, mert Szadulajev szerintem tuti döntős lesz), és jó lenne ha nem csak 3 sportág szerezne érmet.. meg Márton Anita, oké, 4.

De kb így néz ki az olimpiánk, hogy Hosszú+Kozák+vívás+Márton Anita...
Igor
tehát Veréb rosszabbul jár ha legyőzi Szadulajevet😊
NB2
*4-5 másodperc gondolkodás után* - Igen.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
engem bosszant, hogy a németek agyonvertek bennünket kajak-kenuban😕
NB2
hát a férfi számokban kellett volna jobban teljesíteni és akkor szorosabb lett volna.A nők amiben elindultak kb nyertek is, kivéve Natasát.


több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 398 — nabege2@yahoo.com
engem bosszant, hogy a németek agyonvertek bennünket kajak-kenuban😕
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 809
A szerbek a csapatsportokra specializálódtak...😉
zemanla
Igen, az is egy út.
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 398 — nabege2@yahoo.com
Talán Verébnek/Ligetinek van még esélye egy éremre (előbbinek főleg azért, mert Szadulajev szerintem tuti döntős lesz), és jó lenne ha nem csak 3 sportág szerezne érmet.. meg Márton Anita, oké, 4.

De kb így néz ki az olimpiánk, hogy Hosszú+Kozák+vívás+Márton Anita...
Igor
tehát Veréb rosszabbul jár ha legyőzi Szadulajevet😊
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
m5-ön beszarás mi megy a birkózáson. Mongol bolgár meccsen a mongol nyert 6 4-re de a bolgárt hirdetik ki győztesnek.


több mint 8 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
A szerbek a csapatsportokra specializálódtak...😉




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 809
Danuta meg Katinka nélkül ez ölég vékony bár máshol még ennyi sincs...
dande
Egy ilyen kis ország, mint mi, kb. ebben bízhat reálisan. Specializálódunk néhány sportra és abból próbálunk meg a lehető legtöbbet kihozni.
több mint 8 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Viktor bronzérem, férfi egyéniben a harmadik(all time) nem ázsiai aki érmet nyer tollasban.
4dam
Volt több is, csak itt ezen az olimpián ez a 4. európai érem. Poul-Erik Hoyer Larsen aranyat is nyert


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 8 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
A férfi kajak szakág azért nem kis krízisben van...
gabokocka
Szerintem baromi nagy hülyeség ez a válogató szisztéma, két hónappal a fő verseny előtt egyszer már csúcsformában kell lenni.

több mint 8 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 910
A férfi kajak szakág azért nem kis krízisben van...
gabokocka
A legjobbjaink éppen el vannak tiltva, szóval nem ebből kell kiindulni. 😉
több mint 8 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
Talán Verébnek/Ligetinek van még esélye egy éremre (előbbinek főleg azért, mert Szadulajev szerintem tuti döntős lesz), és jó lenne ha nem csak 3 sportág szerezne érmet.. meg Márton Anita, oké, 4.

De kb így néz ki az olimpiánk, hogy Hosszú+Kozák+vívás+Márton Anita...
Igor
Pont ezen gondolkodtam, hogy hiába a durva finanszírozási változás, igazából kiemelkedő egyéniségek vannak, meg a klasszikus top 3 sportág. Persze nem 3-4 év alatt érik be az extra költés, de akkor is, nagyon szűk lett a paletta...

több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
A férfi kajak szakág azért nem kis krízisben van...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 841 — Így remélem megfelelek nektek.....
Danuta meg Katinka nélkül ez ölég vékony bár máshol még ennyi sincs...
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Talán Verébnek/Ligetinek van még esélye egy éremre (előbbinek főleg azért, mert Szadulajev szerintem tuti döntős lesz), és jó lenne ha nem csak 3 sportág szerezne érmet.. meg Márton Anita, oké, 4.

De kb így néz ki az olimpiánk, hogy Hosszú+Kozák+vívás+Márton Anita...

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Igor Steelers sig 1 évig? 😀
Jughead
Tokióban majd magasabbra lövünk, de egy ilyen célért mindig szívesen beáldozom az olimpiai évben a szezont 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
4dam Philadelphia Eagles 155
Viktor bronzérem, férfi egyéniben a harmadik(all time) nem ázsiai aki érmet nyer tollasban.


Fly Eagles Fly!