Olimpia

25 feliratkozó

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 255 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mi van itt senki nem tud végigjönni?gabokocka
Így próbálnak pár segíteni, hogy majd Miklós Edit minél jobb helyezést érjel el. 😀😀
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Mi van itt senki nem tud végigjönni?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Ma és holnap vannak a sífutó váltók, amik minden esetben az egyik legjobb és legizgalmasabb versenyek, és képtelenek leadni élőben. De lesznek magyar shorttrackesek, őket sem látjuk. Kéne csinálni vmi facebook csoportot, hogy rohadjon meg az mtv a közvetítéseivel együtt, kíváncsi vagyok hány lájkoló gyűlne össze. Sztem több, mint ahányan nézik átlakban a köztévét.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
„Jó lett volna ez a verseny, ha nem rontom el az utolsó lövészetet - mondta csalódottan Szőcs. - Azt nagyon szívesen megismételném, főleg hogy tudom, magasak voltak a lövéseim. Jó volt a harmadik csoportban rajtolni, mert addigra egy kicsit lehűlt a hó, amitől gyorsabb lett. A lécek jók voltak, a futóidőm is megfelelő, csak az az utolsó sorozat ne lett volna.” Hozzátéve: jó volt itt lenni az olimpián.

Érdekes mód egyetlen nyilatkozatában sem a lécet okolja, meg a körülményeket. Érdekes.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 398 — nabege2@yahoo.com
comment.blog.hu/2014/02/14/a_koztevenek_terhes_az_olimpia

Azért egyre több ember zsebében nyílik ki a bicska.gabokocka
Én már be sem mertem linkelni, mert mondom elküldtök az örök sírásommal a rákba😊
Holnap is villant az mtv, de ez őszintén kit lep meg?😊
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Ez most megint mi a túró (természetesen respektálva az anyukát, aki szépen/összeszedetten nyilatkozik) - hogy családi nyilatkozatot tesznek be, meg szponzorfényezést... (aztán meg 8 perces lemaradásnál felhozni az időt 😀)

1) közmédia(?)
2) miért nem olimpiai eseményeket adnak... (mármint műkorcsolyán kívül..)

Biatlonról meg semmi.... (szép volt Darya!)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 841 — Így remélem megfelelek nektek.....
Készüljetek, úgy látom holnap meglesz az első olimpiai aranyunk | vagy nem 😛 |
több mint 10 éve
YoungZeeZee 8 399
amiket olvasok a nob rol es az mtvrol.
szegyen.A bbc is orbaszajba adja az olimpiat kb, pedig a brittek sem egy teli nemzet.mondjuk jobbak mint mi azt tudom.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
comment.blog.hu/2014/02/14/a_koztevenek_terhes_az_olimpia

Azért egyre több ember zsebében nyílik ki a bicska.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
lucas New England Patriots 261 — Pats fan és divatszurkoló
 gofirstrow.eu/sport/olympics.html
 www.vipboxeu.co/sports/winter-sports.html
itt is megyWester
Köszönöm a linket, így legalább látok valamit az olimpiából. Imádom a téli sportokat is, azzal szoktam kiakasztani a családot, amikor sífutást nézek a Eurosporton. 😊

Úgy megütlek, hogy még azt is begipszelik, akinek elmesélik!
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 084 — Deion Sanders for president!
1 potya gól. Hát kár érte, de legalább Alfie döntötte el. Jagr is betalált és remélem Teemu is összehoz egyet!gaben
te kibaszott vátesz...slowmotion
Kicsit sajnálom a norvég legényeket, da hát TEEMU!!! Mesterhármas??? xD

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Csakhogy a sztori folytatódjon:

18.49 „SENKIT NEM KÜLDÜNK HAZA.” A Magyar Olimpiai Bizottsággal már korábban egyeztetett módon tér haza Szocsiból minden magyar sportoló – mondta az MTI-nek Kálomista Gábor, a Magyar Síszövetség elnöke, aki péntek reggel érkezett vissza Budapestre a téli olimpia városából. A sportág honi első embere azután nyilatkozott így, hogy a sífutó Szabó Milán sérelmezte az ő hétfői hazautazását. „Senki sem küldi haza őket – reflektált a sífutó szavaira Kálomista Gábor. – Szövetségünk a kellő időben egyeztetett a MOB-bal, így az is terv szerint történt, hogy Szabó Milán már január 31-én megérkezett Szocsiba, s hogy hétfőn van a hazautazás. Amúgy pedig a Szocsiban maradásra is kínálkozott lehetőség: aki érmet szerez az olimpián, maga dönti el, hogy marad-e vagy sem. Mi mindent megteszünk a versenyzőinkért, s talán elvárható, hogy az érintettek tényszerűen nyilatkozzanak, senkit nem megbántva."

(Forrás: NSO)

Hihetetlen 😀dande
Kálomistának is ki van már a töke Milánkával szerintem. 😀

több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 841 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csakhogy a sztori folytatódjon:

18.49 „SENKIT NEM KÜLDÜNK HAZA.” A Magyar Olimpiai Bizottsággal már korábban egyeztetett módon tér haza Szocsiból minden magyar sportoló – mondta az MTI-nek Kálomista Gábor, a Magyar Síszövetség elnöke, aki péntek reggel érkezett vissza Budapestre a téli olimpia városából. A sportág honi első embere azután nyilatkozott így, hogy a sífutó Szabó Milán sérelmezte az ő hétfői hazautazását. „Senki sem küldi haza őket – reflektált a sífutó szavaira Kálomista Gábor. – Szövetségünk a kellő időben egyeztetett a MOB-bal, így az is terv szerint történt, hogy Szabó Milán már január 31-én megérkezett Szocsiba, s hogy hétfőn van a hazautazás. Amúgy pedig a Szocsiban maradásra is kínálkozott lehetőség: aki érmet szerez az olimpián, maga dönti el, hogy marad-e vagy sem. Mi mindent megteszünk a versenyzőinkért, s talán elvárható, hogy az érintettek tényszerűen nyilatkozzanak, senkit nem megbántva."

(Forrás: NSO)

Hihetetlen 😀
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Alább már írtam mi volt a baj 😛
dande
ú bazzeg elsiklottam fölötte 😀
a dologhoz hozzátartozik, hogy magyar síző ennyi támogatást mint ő az elmúlt 20 évben nem igen kapott, pedig Tagscherer tesókat kb 15 évig nem sikerült megverni idehaza. Ráadásul ők 40-ben is voltak olimpián, és szereztek pontot VK-n, még ha csak egyet is. Magyar egyéni versenyző ellen még sohasem drukkoltam, de közel járok hozzá...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 841 — Így remélem megfelelek nektek.....
"Túl vagyok életem első 15 kilométeres klasszikus versenyén. Az egész az erőbeosztásról szólt, és úgy érzem ez jól sikerült. Az emelkedők nagyon jól mentek, de sajnos a lefelékben körönként legalább 1 perccel lassabb volt a lécem a többieknél. Ahol edzésen 75-tel mentem most jó ha a 40-et elértem. Tapasztalatnak nagyon jó verseny volt, sokat tanultam belőle és most igyekszünk kiélvezni a hátralevő 3 napot. (Amit nem igazán értünk miért kell hazamennünk 1 héttel az olimpia vége előtt...)"

valahogy mindjárt gondoltam hogy a léc lesz a hibás te nagyképű barom...
10 mp-el vered az iránit bazdmeg, szerinted annak volt külön vaxmestere?

mástéma: ALFREDSSON! már az nhl 2005-ben is nagyöreg volt! ISTANKIRÁLY!!! A jégkorong Illés Bélája!eaglesmcnabb
Alább már írtam mi volt a baj 😛

Curlingben a svédek délután nem is játszottak mégis nyertek 😀 ha matematikailag még nem is de lényegében bent vannak az elődöntőben hacsak valamit nagyon el nem szúrnak. 😀 A lányoknak még kicsit dolgozni kell.
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
"Túl vagyok életem első 15 kilométeres klasszikus versenyén. Az egész az erőbeosztásról szólt, és úgy érzem ez jól sikerült. Az emelkedők nagyon jól mentek, de sajnos a lefelékben körönként legalább 1 perccel lassabb volt a lécem a többieknél. Ahol edzésen 75-tel mentem most jó ha a 40-et elértem. Tapasztalatnak nagyon jó verseny volt, sokat tanultam belőle és most igyekszünk kiélvezni a hátralevő 3 napot. (Amit nem igazán értünk miért kell hazamennünk 1 héttel az olimpia vége előtt...)"

valahogy mindjárt gondoltam hogy a léc lesz a hibás te nagyképű barom...
10 mp-el vered az iránit bazdmeg, szerinted annak volt külön vaxmestere?

mástéma: ALFREDSSON! már az nhl 2005-ben is nagyöreg volt! ISTENKIRÁLY!!! A jégkorong Illés Bélája!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 523 — Panthers fan
Kár, hogy ekkorákat lepkézett a norvég kapus, így túl könnyű a finneknek.

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 523 — Panthers fan
1 potya gól. Hát kár érte, de legalább Alfie döntötte el. Jagr is betalált és remélem Teemu is összehoz egyet!gaben
te kibaszott vátesz...slowmotion
Azért annyira nem volt nehéz 😊

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 204 — Cowboys fan
1 potya gól. Hát kár érte, de legalább Alfie döntötte el. Jagr is betalált és remélem Teemu is összehoz egyet!gaben
te kibaszott vátesz...
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 841 — Így remélem megfelelek nektek.....
Amikor mutatták, hogy Milán jön be, Szabó Gábor (komenntátor) mondott valamit amit nem kellett volna. Már csak azt hallottam, hogy magyarázkodik, mert pont elbambultam előtte. Tudja valaki? 😊krixtofer
A csúcspont volt eme katasztrofális mtv-s közvetítésben. Adták a kombit, erre Milánka célbaérését bevágták és ezáltal megtudtuk, hogy Cologna nyert! Szánalom a köbön!!!

Egy hét után azért megállapítható, hogy vannak masszív meglepetések. Nálam mondjuk a Norge-k betlije (főleg biatlonban) visz mindent.

Jééé holnap végre élőben hokimeccs van, USA-Orosz, juhhéj!😊NB2
Ne örülj tíz perc csúszást és széteső képet tuti beleraknak 😉 😛
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 398 — nabege2@yahoo.com
Amikor mutatták, hogy Milán jön be, Szabó Gábor (komenntátor) mondott valamit amit nem kellett volna. Már csak azt hallottam, hogy magyarázkodik, mert pont elbambultam előtte. Tudja valaki? 😊krixtofer
A csúcspont volt eme katasztrofális mtv-s közvetítésben. Adták a kombit, erre Milánka célbaérését bevágták és ezáltal megtudtuk, hogy Cologna nyert! Szánalom a köbön!!!

Egy hét után azért megállapítható, hogy vannak masszív meglepetések. Nálam mondjuk a Norge-k betlije (főleg biatlonban) visz mindent.

Jééé holnap végre élőben hokimeccs van, USA-Orosz, juhhéj!😊
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Az m1 ezt is csúsztatva adta? Már 40 perce vége a meccsnek 😊Jakehomer
Duna TV adja a hokimeccseket, ha erre gondoltál. Most egy óra volt a csúszás.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Megszenvedtek rendesen a svédek, de ezek után a svájciakat sem szabad lebecsülni. Mondjuk én a torna előtt sem tettem.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 523 — Panthers fan
Az m1 ezt is csúsztatva adta? Már 40 perce vége a meccsnek 😊

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 084 — Deion Sanders for president!
1 potya gól. Hát kár érte, de legalább Alfie döntötte el. Jagr is betalált és remélem Teemu is összehoz egyet!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "