NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Olimpia

25 feliratkozó

több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
 www.google.hu/

Nah, ki mennyit dobott be?😛
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ilyen mikor lesz az M1-en ? 😊
http://pic.lg.ua/x/10/fd040b/abb87bc7.gifsüti
Szerintem mutatták ezt, bár lehet, hogy az Eurosporton néztem.Pocs
Jaja, az eurosporton állandóan mutatták ez. És azt hiszem, hogy az m1 is ugyanezt a képet kapja tornáról, ezért ott is kellett lennie ennek.

több mint 12 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Ilyen mikor lesz az M1-en ? 😊
süti
Szerintem mutatták ezt, bár lehet, hogy az Eurosporton néztem.

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ilyen mikor lesz az M1-en ? 😊
süti
Rögtön azután hogy leadják a Mátrix trilógiát. 😊
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Ilyen mikor lesz az M1-en ? 😊
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az megvan, hogy a mai papíralapú Nemzetei Sport szerint a kubai nyerte a női rúdugrást (aki végül 2. lett)? Ezzel az erővel Isinbayevát is kihozhatták volna aranyérmesnek. 😊
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"


kár hogy nálunk nem írnak ki ilyen történeteket, szívesebben nézném ezeket a mindigi-tv reklámok helyett 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Evolúció:
 www.nytimes.com/interactive/2012/08/05/sports/olympics/the-100-meter-dash-one-race-every-medalist-ever.html

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
 hircsarda.blog.hu/2012/08/06/nevet_valtoztat_berki_krisztian?fb_action_ids=3761046902103&fb_action_types=og.likes&fb_source=other_multiline&action_object_map={%223761046902103%22%3A10151976347665024}&action_type_map={%223761046902103%22%3A%22og.likes%22}&action_ref_map=[]

😀 😀 😀

több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
mivel nem voltam itthon szerdától, valaki röviden összefoglalná, hogy nem magyar szempontból nagyjából mik történtek? 😊
több mint 12 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 640 — Bears & Illinois fan
jajj ez de gáz istenem

 sportgeza.hu/2012/london/cikkek/magyari_peter_nyerte_a_lolengest_az_olimpian/

Reggel még azon röhögtünk, hogy Magyari kolléga írt egy cikket Gyurta és Én címmel, ami nem is Gyurta Dánielről szólt, hanem a fotelből okoskodó, irigy, "én is simán megcsinálnám, ha annyit edzenék" típusú potrohos tévénézőkön élcelődött. De megdöbbentően sok embernek - nem megy az alapvető magyar szövegértés - nem esett le a tantusz, és azt hitték, itt Gyurta-gyalázás folyik
jjncaa
Szerintem a humor az egyik legnehezebb műfaj. Hiába gondolod, hogy vicces vagy, ha senki sem röhög a poénodon. Ez az átlagéletben is szar, de ha ezt hivatásszerűen űzné ezt, vagy csak újságíróként jópofizni akar, akkor sokkal durvább. Ha nem röhög senki az általam viccesnek vélt íráson, akkor nem ők a hülyék, hanem én voltam gyenge. Ezek a gyerekek ezt nem értik.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 12 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
 index.hu/napirajz/2012/08/06/igazi/
😀

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 679 — no es importante
jajj ez de gáz istenem

 sportgeza.hu/2012/london/cikkek/magyari_peter_nyerte_a_lolengest_az_olimpian/

Reggel még azon röhögtünk, hogy Magyari kolléga írt egy cikket Gyurta és Én címmel, ami nem is Gyurta Dánielről szólt, hanem a fotelből okoskodó, irigy, "én is simán megcsinálnám, ha annyit edzenék" típusú potrohos tévénézőkön élcelődött. De megdöbbentően sok embernek - nem megy az alapvető magyar szövegértés - nem esett le a tantusz, és azt hitték, itt Gyurta-gyalázás folyik


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
1 kis NFL-es kötödés: Sanya Richards-Ross és a Jags CBje Aaron Ross a 400m döntője után.




Ma pedig remélem a - magyarok jó szereplése mellett persze(nem leszek itthon, szóval én mindent megtettem 😊 )- Isinbayeva történelmet ír. Ha jól tudom soha nem nyerte meg egy nő se még3× zsinórban ugyanazt a számot atlétikában.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
süti
Felemáskorláton még durvább lenne a difi...
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Remélem ma megduplázodik a Londonban szerzett aranyaink száma Parsnak és Berkinek köszönhetően. Ha Hidvégi is felállna a dobogóra az lenne a hab a tortán.

Ja és Sanya Richards-Ross is fusson be 1. ként 400on, ha már a kedves férje olyan sokat utazott miatta.
több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 216 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
8 év után, újra vezeti az éremtáblát a szabadság földje és a bátorság otthona.

Maradjon is így.Hanni
Észak-Korea?Amadeus91
Az a Kedves Vezető oltalma alá eső csodák otthona.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 631
8 év után, újra vezeti az éremtáblát a szabadság földje és a bátorság otthona.

Maradjon is így.Hanni
Észak-Korea?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
deee 290
Na ilyen áron senkitől nem kívánom, hogy nálunk olimpiai bajnok legyen dopping ide dopping oda azt gondolom ebben van sok mindennek a kulcsa a kínaiakkal kapcsolatban:

 www.nemzetisport.hu/london_2012/olimpia-titkoltak-a-csaladi-tragediakat-a-kinai-bajnok-elol-2158179
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 679 — no es importante
Ez azért tényleg beteg:

"Nekem Gyurtával konkrétan az a bajom, hogy Fankadeli zenéjét hallgatva készült fel lelkileg a döntőre. (...) Aczél Endrének meg Magyarinak valószínűleg ugyanez volt a baja..."

remélem a nagy píszíség jegyében a következő olimpiára már csak egy országos szavazással eldöntött, minden elemében polkorrekt válogatáslemez számait dúdolhatják szeretett sportolóink, hiszen aki Zámbó Jimmy-t hallgat, az se lehet normális ember, nemhogy olimpiai bajnok!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 679 — no es importante
lehet hogy az OFF-ba v. a gyűlölködjünkbe kellene tennem, de most már mindegy.

 www.sport1tv.hu/Blogok/Toros_Balazs/trollimpiai-jatekokgamerkr
azért ez elég ironikus, hogy 22:46-kor lett kitéve, és már 6(!) komment után megy a fikázás 😀kristof
Nem hat, hanem kettő.Schleck
na mondjuk a trollkodás aztán minden, csak nem "tipikusan" magyaros jelenség

egy akronimát kellene csak az emberek agyába vésni (DFTT), hiszen a tahóságot magából ontó paraszt egyetlen célja, hogy az ő véleménye elüssön másokétól, őt is meghallgassák, azaz - csak - vele foglalkozzanak (és ez minden fórumra, újságcikkre, stb. igaz)

a hülyeséget nem muszáj elolvasni, megosztani meg pláne


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
lehet hogy az OFF-ba v. a gyűlölködjünkbe kellene tennem, de most már mindegy.

 www.sport1tv.hu/Blogok/Toros_Balazs/trollimpiai-jatekokgamerkr
azért ez elég ironikus, hogy 22:46-kor lett kitéve, és már 6(!) komment után megy a fikázás 😀kristof
Nem hat, hanem kettő.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
lehet hogy az OFF-ba v. a gyűlölködjünkbe kellene tennem, de most már mindegy.

 www.sport1tv.hu/Blogok/Toros_Balazs/trollimpiai-jatekokgamerkr
azért ez elég ironikus, hogy 22:46-kor lett kitéve, és már 6(!) komment után megy a fikázás 😀
több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 516 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
lehet hogy az OFF-ba v. a gyűlölködjünkbe kellene tennem, de most már mindegy.

 www.sport1tv.hu/Blogok/Toros_Balazs/trollimpiai-jatekok