NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Olimpia

25 feliratkozó

több mint 12 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 640 — Bears & Illinois fan
Tóta W.-nek nem hiányzik az olimpia.

 hvg.hu/w/20120813_olimpiaSzabler
Ez egy teljesen korrekt, indokolt, kisebbségi vélemény.
Pontosan megmutatja, hogy bár mi imádjuk a sportokat, mivel nem csak a primér hasznosságát nézzük egy úszásnak, kerékpározásnak, kalapácsvetésnek, attól még így is hozzá lehet állni, hiszen semmi ártalmas vagy sértő nincs ebben az írásban. Csak annyi, hogy nem értek, értünk vele egyet.
De teljesen elfogadható, értelmezhető, normális nézőpont korrektül kifejezve.

Se nem eröltetett vicceskedés (Megyeri féle magaalászaladás), se nem pártos csápolás (MH), se nem eröltetett jópofi (Gerlóczy Hvg), csak egy kisebbségi vélemény.Sobri Jóska
mintha az én véleményem te öntötted volna tollba. 😀Amadeus91
Tóta W.-nek nem hiányzik az olimpia.

 hvg.hu/w/20120813_olimpiaSzabler
Ez egy teljesen korrekt, indokolt, kisebbségi vélemény.
Pontosan megmutatja, hogy bár mi imádjuk a sportokat, mivel nem csak a primér hasznosságát nézzük egy úszásnak, kerékpározásnak, kalapácsvetésnek, attól még így is hozzá lehet állni, hiszen semmi ártalmas vagy sértő nincs ebben az írásban. Csak annyi, hogy nem értek, értünk vele egyet.
De teljesen elfogadható, értelmezhető, normális nézőpont korrektül kifejezve.

Se nem eröltetett vicceskedés (Megyeri féle magaalászaladás), se nem pártos csápolás (MH), se nem eröltetett jópofi (Gerlóczy Hvg), csak egy kisebbségi vélemény.Sobri Jóska
Azt a nem elhanyagolható tényt, mely szerint erre az olimpiára Risztov Krisztián nevű sportolót nem nevezett a MOB (így természetesen nem is szerepelt), nem számítva még igazad is lehetne......
Ettől a nagy megmondó "újságírótól" csak annyit kérdeznék, ha a fenti ténnyel tisztában van akkor miért idétlenkedik, ha pedig nem, akkor milyen alapon oktat ki minket, illetve őket?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 009 — #NoStress
Tóta W.-nek nem hiányzik az olimpia.

 hvg.hu/w/20120813_olimpiaSzabler
Ez egy teljesen korrekt, indokolt, kisebbségi vélemény.
Pontosan megmutatja, hogy bár mi imádjuk a sportokat, mivel nem csak a primér hasznosságát nézzük egy úszásnak, kerékpározásnak, kalapácsvetésnek, attól még így is hozzá lehet állni, hiszen semmi ártalmas vagy sértő nincs ebben az írásban. Csak annyi, hogy nem értek, értünk vele egyet.
De teljesen elfogadható, értelmezhető, normális nézőpont korrektül kifejezve.

Se nem eröltetett vicceskedés (Megyeri féle magaalászaladás), se nem pártos csápolás (MH), se nem eröltetett jópofi (Gerlóczy Hvg), csak egy kisebbségi vélemény.Sobri Jóska
Szerintem szánalmas és hihetetlen tapló. Ha korrektnek és teljesen elfogadhatónak nevezzük ezt, akkor szerintem komoly érték rendszerbeli problémával nézünk szembe sokaknál. Bár lehet ez csak az én véleményemToca
Valóban.
Ott van 'érték rendszerbeli' (sic!) probléma, ahol egy kisebbségi vélemény pusztán attól tapló és szánalmas, tán elfogadhatatlan, hogy más, mint a saját.
Mint írtam én se értek egyet vele, de attól még korrektül, összeszedetten van megírva.
És érdekelne milyen érved van pl. a gerelyhajítás társadalmi hasznossága mellett, amiből kiderül, hogy aki szerint fölöttébb értelmetlen gerelyt hajigálni mitől tapló, szánalmas, és elfogadhatatlan?

szerk: Egyébként elárulok egy titkot: az ilyen, és ehhez hasonló cikkek nem azért születnek, mert a szerző mindenképp meg akarja osztani a nyilvánvalóan lehurrogásra ítélt, a mainstreamtől jócskán eltérő véleményét az egész világgal mindenáron.
Hanem azért, hogy megfogalmazzon egy újszerű, ritka, kisebbségi véleményt - ami sok esetben nem is feltétlen a sajátja - , mutasson új nézőpontot, új szempontrendszert, ami a fősodorral szemben, vagy azzal párhuzamosan létezik, de semmi esetre sem benne.
Egy ilyen cikk jó vitaindító kulturált disputákhoz, felvet pár kevesek által megfogalmazott kérdést, beszélgetéseket indukál.
Ezen beszélgetések során kiderülhet sokminden, pro és kontra, de mégha keveset változik is a legtöbb ember véleménye, ha kellően nyitott és befogadó, akkor megismerhet más és új logikákat, nézőpontokat, információkat.
Ha nem, akkor marad a zsigerből utálás, a taplózás érvek helyett, vagy az erkölcsre és érzelmekre apellálás.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Akkor várhatóan a mai napi trollkodás következő programpontja az értékek relativizálása és a szubjektív nézőpontok dicsőítése lesz.Gogo
Dehogy szubjektív ez 😀 Tóta, mint a toleráns objektivitás úristene megmondta: "objektív és egyetemes elismerésre azonban nem tart ez számot"
Hiszen ez csak egy "szubkultúra", amely nyomán ránk szakad a "nemzeti hömpölygés"

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 173 — Vikings fan
Tóta W.-nek nem hiányzik az olimpia.

 hvg.hu/w/20120813_olimpiaSzabler
Ez egy teljesen korrekt, indokolt, kisebbségi vélemény.
Pontosan megmutatja, hogy bár mi imádjuk a sportokat, mivel nem csak a primér hasznosságát nézzük egy úszásnak, kerékpározásnak, kalapácsvetésnek, attól még így is hozzá lehet állni, hiszen semmi ártalmas vagy sértő nincs ebben az írásban. Csak annyi, hogy nem értek, értünk vele egyet.
De teljesen elfogadható, értelmezhető, normális nézőpont korrektül kifejezve.

Se nem eröltetett vicceskedés (Megyeri féle magaalászaladás), se nem pártos csápolás (MH), se nem eröltetett jópofi (Gerlóczy Hvg), csak egy kisebbségi vélemény.Sobri Jóska
Szerintem szánalmas és hihetetlen tapló. Ha korrektnek és teljesen elfogadhatónak nevezzük ezt, akkor szerintem komoly érték rendszerbeli problémával nézünk szembe sokaknál. Bár lehet ez csak az én véleményem
több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 216 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Igen mifelénk is szokás és nomrális dolog két ember nevének egybevonása és az azzal való "jópofáskodás"...
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 631
Tóta W.-nek nem hiányzik az olimpia.

 hvg.hu/w/20120813_olimpiaSzabler
Ez egy teljesen korrekt, indokolt, kisebbségi vélemény.
Pontosan megmutatja, hogy bár mi imádjuk a sportokat, mivel nem csak a primér hasznosságát nézzük egy úszásnak, kerékpározásnak, kalapácsvetésnek, attól még így is hozzá lehet állni, hiszen semmi ártalmas vagy sértő nincs ebben az írásban. Csak annyi, hogy nem értek, értünk vele egyet.
De teljesen elfogadható, értelmezhető, normális nézőpont korrektül kifejezve.

Se nem eröltetett vicceskedés (Megyeri féle magaalászaladás), se nem pártos csápolás (MH), se nem eröltetett jópofi (Gerlóczy Hvg), csak egy kisebbségi vélemény.Sobri Jóska
mintha az én véleményem te öntötted volna tollba. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 009 — #NoStress
Tóta W.-nek nem hiányzik az olimpia.

 hvg.hu/w/20120813_olimpiaSzabler
Ez egy teljesen korrekt, indokolt, kisebbségi vélemény.
Pontosan megmutatja, hogy bár mi imádjuk a sportokat, mivel nem csak a primér hasznosságát nézzük egy úszásnak, kerékpározásnak, kalapácsvetésnek, attól még így is hozzá lehet állni, hiszen semmi ártalmas vagy sértő nincs ebben az írásban. Csak annyi, hogy nem értek, értünk vele egyet.
De teljesen elfogadható, értelmezhető, normális nézőpont korrektül kifejezve.

Se nem eröltetett vicceskedés (Megyeri féle magaalászaladás), se nem pártos csápolás (MH), se nem eröltetett jópofi (Gerlóczy Hvg), csak egy kisebbségi vélemény.

több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 216 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
 sportgeza.hu/2012/london/cikkek/a_legjobb_gifek_az_olimpiarol/
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Lehet, hogy csak szerintem ennyire fontos kérdés, de az olimpiai sikereknek fontos, ha nem a legfontosabb járulékos haszna lehetne, hogy a hatásukra új generációk kezdenek egészségtudatosabb életvitelt élni. Ezt a hatást könnyebben le is lehetne mérni, mint azt az erősen elméleti és erősen esetleges következményt, hogy pl. Gyurta vagy Risztov példájára valaki a saját munkájában hirtelen szorgalmasabban, hatékonyabban kezd tevékenykedni.
Szabler
Szerintem az egészségtudatosság, mint gyűjtőfogalom már nagyon messze esik egy olimpiai sikertől. Az csak egy dolog, még ha óriási dolog is, hogy valaki ennek hatására nekiáll mozogni. Emlékszem gyerekként a grundra lejáró apukák zömén ott virított a sörhas, mert bár imádtak focizni, és nem alibiztek a pályán, minél jobban elfáradtak, annál komolyabban vették utána a sörözést 😊
Nagyon összetett dolog ez, elindulva olyan dolgoktól hogy a franciák mennyi alkoholt fogyasztanak és mégis mennyi ideig élnek, csak azért, mert ők a vörösborhoz szoktak, ami sokkal egészségesebb tud lenni bizonyos keretek között, mint a rövid vagy a sör. Folytatva az étkezési szokásokkal, az agyonlisztezett főzelékekkel, az egyéb nehéz ételekkel és még lehetne sorolni.
Ehhez kevés egy olimpia.
Az ilyen események után nem ártana ha az illetékesek kész stratégiával ugranának neki a sikerek által már alaposan megdolgozott célközönségnek.atapapa
Úgy látom rád tényleg komolyan hatott az olimpia, mert olyan illúziókat táplálsz, amelyek eredője csakis a londoni sikerek kiváltotta optimista mámor lehet. 😀Szabler
Ja, attól nem félek hogy így lesz 😀
És még ha így is lenne, nem ez lenne a szűk keresztmetszet, hanem a tömegsportra alkalmas infrastruktúra hiánya.

több mint 12 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Lehet, hogy csak szerintem ennyire fontos kérdés, de az olimpiai sikereknek fontos, ha nem a legfontosabb járulékos haszna lehetne, hogy a hatásukra új generációk kezdenek egészségtudatosabb életvitelt élni.
Szabler
Nem véletlenül az az olimpia szlogenje, hogy "Inspire a generation" 😊zolika26
De ez a jövendő generáció lehetőleg Coca-Cola termékeket igyon és a Mekiben étkezzen. 😀 Mert az sem véletlen, hogy az egészséges életvitel eme két illusztris propagátorát a játékok legfőbb szponzorai között találjuk.
(A Meki pl. elérte, hogy a olimpiai versenyek helyszínein működő kajáldák ne forgalmazhassanak sima sült krumplit, mert az ugye az ő "védjeggyé" vált termékük. Sült krumplit csak hallal, mint "fish and chips"-t, árulhatott bárki más az olimpia közönségének. Pathetic!)

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 292 — Ajmo Vatreni
Tóta W.-nek nem hiányzik az olimpia.

 hvg.hu/w/20120813_olimpiaSzabler
Én alapvetően sok cikkével egyetértek, de ez szimplán faszság.
A modoros cikkel kapcsolatosan, amiben szerintem vannak jó gondolatok, (pl: "A magyar sport jelenlegi helyzete továbbra is katasztrofális. Sportklubok a tönk szélén, az egyesületeket kalandorok, adócsalók és tippmixbajnokok uralják. Már serdülő szinten is csak az kerülhet be a kezdőcsapatba, akinek anyuka-apuka csúsztatja az edzőnek a borítékot" ) nekem még az aranyérmek után jutott mindíg eszembe, hogy egy sorozatot lehetne készíteni, amiben bemutatnánk, hogy készül fel, mondjuk Berki, Szilágyi vagy Pars, öltözők, tusolók stb., közben lehetnének felvételek arról, hogy mondjuk Ausztriában (direkt hoztam az ostrákokat) mik a feltételek.
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Lehet, hogy csak szerintem ennyire fontos kérdés, de az olimpiai sikereknek fontos, ha nem a legfontosabb járulékos haszna lehetne, hogy a hatásukra új generációk kezdenek egészségtudatosabb életvitelt élni.
Szabler
Nem véletlenül az az olimpia szlogenje, hogy "Inspire a generation" 😊


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Hogy az ilyen hullámok mennyire csapódnak le a tömegsportban? Ez jó kérdés.atapapa
Lehet, hogy csak szerintem ennyire fontos kérdés, de az olimpiai sikereknek fontos, ha nem a legfontosabb járulékos haszna lehetne, hogy a hatásukra új generációk kezdenek egészségtudatosabb életvitelt élni. Ezt a hatást könnyebben le is lehetne mérni, mint azt az erősen elméleti és erősen esetleges következményt, hogy pl. Gyurta vagy Risztov példájára valaki a saját munkájában hirtelen szorgalmasabban, hatékonyabban kezd tevékenykedni.

Az ilyen események után nem ártana ha az illetékesek kész stratégiával ugranának neki a sikerek által már alaposan megdolgozott célközönségnek.atapapa
Úgy látom rád tényleg komolyan hatott az olimpia, mert olyan illúziókat táplálsz, amelyek eredője csakis a londoni sikerek kiváltotta optimista mámor lehet. 😀

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
egyszerűbb minden feketén-fehéren.Amadeus91
Vicces, pont hogy te vagy hajlamos az egyszerűsítésre és a sarkításra, ahogy a példám is mutatja, de zárjuk le ezt a csörtét, nincs sok értelme.

Nekem az a gondom ezzel, hogy nagyon nehéz megfogni egy ilyen folyamatot, pláne előre belátni a kifutását. Én ebben a kérdésben roppant szkeptikus vagyok. Nem hiszem, hogy az olimpiai sikerek hatására valóban tízezrével tódulnak majd a fiatalok rendszeresen sportolni vagy egyenesen élsportolni. A legtöbb ember esetében ez egy jó kis tévés program volt, és messze nincs/nem lesz akkora inspiráló ereje, mint ahogy reméled.

Azt tudom, hogy az USA a mostani olimpia legeredményesebb nemzete és minden idők legeredményesebb "sportnemzete", de egyúttal a világ leginkább elhízott nemzete is. Tudtommal elhízottság tekintetében mi is elég "jól" állunk, valahol a 10. hely környékén.
Szabler
Nem az ujjamból szoptam az infót, az elmúlt évtizedben többször olvastam pl. vízilabda- vagy vívóedzők szájából, hogy ilyen sikerek után elképesztő hullám van az edzőtermekben, amit egyszerűen nem tudnak kezelni.
Hogy az ilyen hullámok mennyire csapódnak le a tömegsportban? Ez jó kérdés, a mostaninál biztos meg lehetne oldani jobban is a versenysport sikerének átkonvertálását a tömegsportra, az ilyen események után nem ártana ha az illetékesek kész stratégiával ugranának neki a sikerek által már alaposan megdolgozott célközönségnek.

több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
jó, az ilyen véleményekkel tényleg felesleges még szánakozni is, pl. van olyan ismerősöm, aki ilyet mondott, hogy ő bármikor le tudna úszni 10 km-t felkészülés nélkül is, meg mekkora baromság az egész sportág, ezzel azt hiszem mindent leírtam.. 😊
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 960 — Egyéb témák lakó
óbazdmeg, ezek a cikkek, mintha Amadeus gondolatait Sobri öntötte volna tollba
Ne magyarkodjunk, nem vagyunk ennyire jók, ettől még nem lesz olcsóbb a tej, mennyire értelmetlen dolgok ezek, a sikerek hátán nézzük le a szomszédjainkat, és az érmekre rátelepedő rohadt politikusok, az aranyéremért járó 20millióból hány lélegeztetőgép jönne ki, etc.

Csak annyit mondok ezeknek: a legsavanyúbb arcoknak is fel kéne fogni, hogy forintosíthatatlan az a folyamat, ami egy-egy ilyen esemény után elindul, mennyien kezdik el vagy folytatják a sportolást akármilyen szinten, és legfeljebb azon kéne izgulni, hogy az ilyen rohamokat az sportinfrastruktúra nem képes állni. atapapa
Álljak itt példának, lőfegyvereket nézegetek, mert ott lehet esélyem 😀

De egyébként jól fogalmaztad meg az én gondolataimat is.

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 631
óbazdmeg, ezek a cikkek, mintha Amadeus gondolatait Sobri öntötte volna tollba
Ne magyarkodjunk, nem vagyunk ennyire jók, ettől még nem lesz olcsóbb a tej, mennyire értelmetlen dolgok ezek, a sikerek hátán nézzük le a szomszédjainkat, és az érmekre rátelepedő rohadt politikusok, az aranyéremért járó 20millióból hány lélegeztetőgép jönne ki, etc.

Csak annyit mondok ezeknek: a legsavanyúbb arcoknak is fel kéne fogni, hogy forintosíthatatlan az a folyamat, ami egy-egy ilyen esemény után elindul, mennyien kezdik el vagy folytatják a sportolást akármilyen szinten, és legfeljebb azon kéne izgulni, hogy az ilyen rohamokat az sportinfrastruktúra nem képes állni. atapapa
kurvára nincs igazad.Amadeus91
Ja, nem te szoktad állandóan baszogatni a magyarokat, nem te szoktad hangsúlyozni, hogy mennyire lenézzük a többi nemzetet, nem te adsz kb. minden magyar-akárki vitában igazat az akárkiknek, áh, dehogy.

(De hagyjuk ezt a részt, megfogalmazhattam volna szofisztikáltabban is plusz 5 mondatban, de így egyszerűbbnek tűnt, mind1)atapapa
egyszerűbb minden feketén-fehéren. (Y)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Csak annyit mondok ezeknek: a legsavanyúbb arcoknak is fel kéne fogni, hogy forintosíthatatlan az a folyamat, ami egy-egy ilyen esemény után elindul, mennyien kezdik el vagy folytatják a sportolást akármilyen szinten, és legfeljebb azon kéne izgulni, hogy az ilyen rohamokat az sportinfrastruktúra nem képes állni.atapapa
Nekem az a gondom ezzel, hogy nagyon nehéz megfogni egy ilyen folyamatot, pláne előre belátni a kifutását. Én ebben a kérdésben roppant szkeptikus vagyok. Nem hiszem, hogy az olimpiai sikerek hatására valóban tízezrével tódulnak majd a fiatalok rendszeresen sportolni vagy egyenesen élsportolni. A legtöbb ember esetében ez egy jó kis tévés program volt, és messze nincs/nem lesz akkora inspiráló ereje, mint ahogy reméled.

Azt tudom, hogy az USA a mostani olimpia legeredményesebb nemzete és minden idők legeredményesebb "sportnemzete", de egyúttal a világ leginkább elhízott nemzete is. Tudtommal elhízottság tekintetében mi is elég "jól" állunk, valahol a 10. hely környékén.

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
óbazdmeg, ezek a cikkek, mintha Amadeus gondolatait Sobri öntötte volna tollba
Ne magyarkodjunk, nem vagyunk ennyire jók, ettől még nem lesz olcsóbb a tej, mennyire értelmetlen dolgok ezek, a sikerek hátán nézzük le a szomszédjainkat, és az érmekre rátelepedő rohadt politikusok, az aranyéremért járó 20millióból hány lélegeztetőgép jönne ki, etc.

Csak annyit mondok ezeknek: a legsavanyúbb arcoknak is fel kéne fogni, hogy forintosíthatatlan az a folyamat, ami egy-egy ilyen esemény után elindul, mennyien kezdik el vagy folytatják a sportolást akármilyen szinten, és legfeljebb azon kéne izgulni, hogy az ilyen rohamokat az sportinfrastruktúra nem képes állni. atapapa
kurvára nincs igazad.Amadeus91
Ja, nem te szoktad állandóan baszogatni a magyarokat, nem te szoktad hangsúlyozni, hogy mennyire lenézzük a többi nemzetet, nem te adsz kb. minden magyar-akárki vitában igazat az akárkiknek, áh, dehogy.

(De hagyjuk ezt a részt, megfogalmazhattam volna szofisztikáltabban is plusz 5 mondatban, de így egyszerűbbnek tűnt, mind1)

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 631
óbazdmeg, ezek a cikkek, mintha Amadeus gondolatait Sobri öntötte volna tollba
Ne magyarkodjunk, nem vagyunk ennyire jók, ettől még nem lesz olcsóbb a tej, mennyire értelmetlen dolgok ezek, a sikerek hátán nézzük le a szomszédjainkat, és az érmekre rátelepedő rohadt politikusok, az aranyéremért járó 20millióból hány lélegeztetőgép jönne ki, etc.

Csak annyit mondok ezeknek: a legsavanyúbb arcoknak is fel kéne fogni, hogy forintosíthatatlan az a folyamat, ami egy-egy ilyen esemény után elindul, mennyien kezdik el vagy folytatják a sportolást akármilyen szinten, és legfeljebb azon kéne izgulni, hogy az ilyen rohamokat az sportinfrastruktúra nem képes állni. atapapa
kurvára nincs igazad.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 679 — no es importante
az Olimpia a példaképekről szóljjncaa
Ez nem teljesen igaz. Az olimpia nem csak a példaképekről szól. Legalább annyira szól a nemzetek közötti farokméregetésről is. Ezt a hasonlatot emlékeim szerint te is használtad.
Szabler
bocs, a "nekem" szó kimaradt
bár ha pl. amerikai lennék, akkor valószínűleg kevésbé szeretném az olimpiát, sajnos a kínaiakkal közös megalomániájuk egyre több sportágat nyír ki


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
óbazdmeg, ezek a cikkek, mintha Amadeus gondolatait Sobri öntötte volna tollba
Ne magyarkodjunk, nem vagyunk ennyire jók, ettől még nem lesz olcsóbb a tej, mennyire értelmetlen dolgok ezek, a sikerek hátán nézzük le a szomszédjainkat, és az érmekre rátelepedő rohadt politikusok, az aranyéremért járó 20millióból hány lélegeztetőgép jönne ki, etc.

Csak annyit mondok ezeknek: a legsavanyúbb arcoknak is fel kéne fogni, hogy forintosíthatatlan az a folyamat, ami egy-egy ilyen esemény után elindul, mennyien kezdik el vagy folytatják a sportolást akármilyen szinten, és legfeljebb azon kéne izgulni, hogy az ilyen rohamokat az sportinfrastruktúra nem képes állni.

több mint 12 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
az Olimpia a példaképekről szóljjncaa
Ez nem teljesen igaz. Az olimpia nem csak a példaképekről szól. Legalább annyira szól a nemzetek közötti farokméregetésről is. Ezt a hasonlatot emlékeim szerint te is használtad.

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 12 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Tóta W.-nek nem hiányzik az olimpia.

 hvg.hu/w/20120813_olimpiaSzabler
a legjobb benne, hogy a cikk előtt pár órával jelent meg ez
 modoros.blog.hu/2012/08/12/2012_london_jozan_szemmel

a magyar újságírás mindennek a legalja, sajnosjjncaa
Ugyan már! Van itt remény, a magyar újságírók igenis képesek magas színvonalon alkotni. Csak két példa.

 www.magyarhirlap.hu/velemeny/valasz_a_celebeknek.html
vagy
 www.magyarhirlap.hu/velemeny/limpia.html

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 679 — no es importante
Tóta W.-nek nem hiányzik az olimpia.

 hvg.hu/w/20120813_olimpiaSzabler
Őszinte részvétem neki. Én is ismerek olyat akit szétcsicskítottunk tesi órán 4 évig anno, mert életre képtelen volt... biztos feljönnek benne az ilyen emlékek ilyenkor. Most kiadta magából, szíve joga.


A modoros ehhez a cikkhez képest egy csoda. Mert abban legalább van némi objektív semleges töltet, nem pedig az egyéni szánalmas nyomorékságból sugárzó keserűség.Hanni
a modoros cikk azért csoda, mert Modor Tibiéknek - legalábbis a kommentek elolvasása előtt még azt hittem - nem kell magyarázniuk a bizonyítványt szatirikus írásaik után...

az Olimpia a példaképekről szól, aki nem képes Risztov, Gyurta, Szilágyi vagy akár Jóó Abigél történetét pozitív példának állítani maga elé ösztönző erőként, az menthetetlen eset. Nem is tudok mást érezni iránta, mint szánalmat, mert sajnos még sajnálni se lehet az olyan szerencsétlent, aki végtelen racionalizmusában csak fröcsögésre képes


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal