Olimpia

25 feliratkozó

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 009 — #NoStress
 www.youtube.com/watch?v=t25bASK7KHQgamerkr
rájöttem, hogy puzsér artikulációja brutálisan hasonlít bartos cs.-hez. a véleményem se sokkal jobb róla..brk
Na azért a NagyBartost egy mondatban említeni puzsérral... 😕 szégyen 😀eaglesmcnabb
Aki azt az embert kamera elé állítja az a szégyen.
Mint aki fogyatékosoknak rendez futóversenyt, és harsányan röhög rajtuk.

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
 www.youtube.com/watch?v=t25bASK7KHQgamerkr
rájöttem, hogy puzsér artikulációja brutálisan hasonlít bartos cs.-hez. a véleményem se sokkal jobb róla..brk
Na azért a NagyBartost egy mondatban említeni puzsérral... 😕 szégyen 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
 www.youtube.com/watch?v=t25bASK7KHQgamerkr
rájöttem, hogy puzsér artikulációja brutálisan hasonlít bartos cs.-hez. a véleményem se sokkal jobb róla.
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
 www.nemzetisport.hu/london_2012/olimpia-brit-rivalisa-maganak-akarja-berki-krisztian-aranyat-2166259

Hát meg nekem épp úgy tűt, hogy Berkiébe voltak neccesebb elemek. tüsi91
Brrr, így 8 nappal az Olimpia után? Barom.
Először csináld meg a Thomas-orsót (kezdésnek elég lesz edzésen), aztán pofázzál.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
 www.nemzetisport.hu/london_2012/olimpia-brit-rivalisa-maganak-akarja-berki-krisztian-aranyat-2166259

Hát meg nekem épp úgy tűt, hogy Berkiébe voltak neccesebb elemek. tüsi91
Ez nem szubjketív.
Van egy objektív gyakorlatnehézségi indulópont, erről indul a gyakorlat, ehhez adódik hozzá a kivitelezési pontszám.
Berki 6.9-ről indult, Smith 7.0-ról.

Egyébként én is csodálkoztam, hogy egál esetén nem a gyakorlaterősség élvez prioritást hanem a kivitelezés minősége, de igazából mindkettő mellett vannak érvek, úgyhogy akár megváltozik, akár marad így, azzal kell kalkulálni ami épp van.Sobri Jóska
én rádión hallgattam a lolenges döntőt, megnemmondom ki volt a szakértő csaj a stúdióban, de elmondta h pont azert díjazzák a kivitelt, hogy ne eros emberek sportja legyen a torna, hanem a szep gyakorlatot dijazzak, az eleganciat. Ugye az angol megnevezése is gymnastic artistic.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
különösen a verseny után adott szimpatikus nyilatkozatának tükrében érdekes most ez a fejlemény... de az lenne az igazán "poénos", ha tényleg igazat adnának neki 😀 javaslom amúgy a pontozásos sportágaknál az olimpia utáni eredményhirdetést, a boxban pl. mindenki öklözne 5 random ellenféllel egyet-egyet, a végső győztes nevét pedig a záróünnepségen hoznák nyilvánosságrajjncaa
Amit a nyilvánosságra hozatal előtt kisorsolnak egy kalapból kihúzva.
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 681 — no es importante
különösen a verseny után adott szimpatikus nyilatkozatának tükrében érdekes most ez a fejlemény... de az lenne az igazán "poénos", ha tényleg igazat adnának neki 😀 javaslom amúgy a pontozásos sportágaknál az olimpia utáni eredményhirdetést, a boxban pl. mindenki öklözne 5 random ellenféllel egyet-egyet, a végső győztes nevét pedig a záróünnepségen hoznák nyilvánosságra


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 574 — Invisible man
Mit szívott ez a brit majom? Ennyi erővel az összes tornaszámot vissza lehetne játszani... Hoztak egy szabályt ami szerint ő is és Berki is versenyzett és aszerint ő volt a szarabb. Ha nem tetszik valami nem utólag kell rinyálni. Bezzeg ha a gyakorlatnehézség lenne a fő szempont akkor kussolna. Gááááz...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 009 — #NoStress
 www.nemzetisport.hu/london_2012/olimpia-brit-rivalisa-maganak-akarja-berki-krisztian-aranyat-2166259

Hát meg nekem épp úgy tűt, hogy Berkiébe voltak neccesebb elemek. tüsi91
Ez nem szubjketív.
Van egy objektív gyakorlatnehézségi indulópont, erről indul a gyakorlat, ehhez adódik hozzá a kivitelezési pontszám.
Berki 6.9-ről indult, Smith 7.0-ról.

Egyébként én is csodálkoztam, hogy egál esetén nem a gyakorlaterősség élvez prioritást hanem a kivitelezés minősége, de igazából mindkettő mellett vannak érvek, úgyhogy akár megváltozik, akár marad így, azzal kell kalkulálni ami épp van.

több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
 www.nemzetisport.hu/london_2012/olimpia-brit-rivalisa-maganak-akarja-berki-krisztian-aranyat-2166259

Hát meg nekem épp úgy tűt, hogy Berkiébe voltak neccesebb elemek.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
What's next?
 sportgeza.hu/2012/london/cikkek/mi_lesz_a_magyar_sport_hoseivel_london_utan/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 009 — #NoStress
Szerintem ez egy jól összeszedett eszmefuttatás volt, érdekes felvetésekkel, melyek közül jópár elgondolkodtató, bár van egyértelmű blődség (férfiak, nők együttes indulása), és sok egyértelműen jogos kritika (túl sok érem, úszásnemek, életszerűtlen sportágak, más sportok erős lobbyja, stb.).
Egyáltalán nem mondanám, hogy fogalma nincs arról amiről beszél, bár a 8 perc hosszú, és belecsúszik tárgyi tévedés (pl. öttusában nincs csapatbajnokság az olimpián), de ezek nem olyanok amelyek a mondanivalója érdemi részét értintenék. (Nehéz "mindenhez érteni". És ugye egy 21.századi országosan ismert kritikusnál bizony elvárás, hogy ne csak a klasszikus zene vonóselaődásairól, vagy a filmművészet európai vonulatáról legyen releváns véleménye, hanem bármiről.)
Egy ilyen videójegyzet, vizuálpublicisztika, vagy nem tudom mi lehet a pontos műfaji megnevezés, arra mindenesetre jó, hogy felvessen eredeti szempontokat, meglátásokat. (Amelyek közül azért abban biztos vagyok, hogy ő se ért egyet mindennel, de így kerek egész a jegyzet.)
A tiszteletről meg csak annyit, hogy mindenki azt tisztel/nem tisztel akit akar. A nem tisztelés még nem egyenlő a tiszteletlen viselkedéssel. Ez a szösszenet nem volt senkivel se tiszteletlen, mégha azzal a frappánsnak szánt felütéssel is indított, hogy nem tiszteli a sportolókat, erre nem sok konkrétum utalt. Név szerint senkit se bántott meg, nem is akart.

Viszont ez a "mindjártfelrobbanvafröcsögő" stílus nekem nagyon antipatikus, mindig is az volt, élőben meg is kapta párszor, hogy "minek stuffolod magad? bunyózni akarsz? vagy agyvérzést?".

több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Pedig már pont kezdtem elviselni...
Igen, Robi azokat szokás tisztelni akik keményen dolgoznak, legyen szó tűzoltóról, brókerről vagy sportolóról, de általában az nem dolgozik túl keményen aki beül valahova és kritizál valamit amiről fogalma sincs.
A 120 kilós ember le tud fogyni atletikusra, hogy tudjon ugrani legyen 170 vagy 190 centi, de egymás ellen ezek a magasságbeli különbségek eléggé tudnak számítani márpedig ezek más súlycsoportokat is eredményeznek.
Igaza van, a gyaloglás szerintem is hülyeség és senki nem csinálja, de azért tegye fel a kezét aki szokott a kertben gerelyt hajítani vagy az uszodában próbál mindig ugyanolyan ütemben mozogni valaki mással...


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 516 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club

több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 555
#tebolting 😀 😀
több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 216 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Nagy olimpiai meme gyűjtemény. 😀

 index.hu/tech/2012/08/17/a_kiralyno_nyerte_a_memolimpiat/#gallery_3247796|3247760
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az oroszok nem kipályáznak - minden érmes kapott az államtól 1 vadonatúj Audit.
 en.rian.ru/sports/20120815/175234003.html
Még a csapattagok is(82 érmet gyűjtöttek amúgy Pekingben - köztük 2 csapat a férfi kosár és röplabda csapat)összesen 129en.
És nem ám A1 meg A3asokat. Az aranyérmesek A8st, az ezüszérmesek A7est, míg a bronzérmesek új A6ost vehettek át Putyinéktól. És ha jól tudom ez nincs benne az éremért járó pénzjutalomban! Szóval jó dolog orosz érmesnek lenni. Ja meg orosz Audi kereskedőnek is. 😊
több mint 12 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 641 — Bears & Illinois fan
Sziasztok! Egy banális kérdés, de lécci segítsen, aki tud! Az atlétikai futópályán a Legbelső kör 400 m, ha jól tudom. A többi sáv mennyivel hosszabb? Előre is köszi....csi77
400 méteres a legbelső pálya, a pálya hosszát a szegélytől 30 cm-re mérik. Ha nincs szegély, akkor a festett vonaltól 20 cm-re.
Az pályák szélessége 1,22 m és 1,25 között változhat

Az egyenesek hossza 84,39 m, a kanyar sugara 36,5 m (belső szegély).

Így az 1. és a 2. pálya hosszának 7,0372 m a különbsége, a többi szomszédos pályának pedig 7,6655 m. 1,22 méteres pályaszélességgel számolva. (a különbség azért van, mert a belső szegélytől 30 cm-re mérik a 400 métert)danyly
Kösz!!

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Sziasztok! Egy banális kérdés, de lécci segítsen, aki tud! Az atlétikai futópályán a Legbelső kör 400 m, ha jól tudom. A többi sáv mennyivel hosszabb? Előre is köszi....csi77
400 méteres a legbelső pálya, a pálya hosszát a szegélytől 30 cm-re mérik. Ha nincs szegély, akkor a festett vonaltól 20 cm-re.
Az pályák szélessége 1,22 m és 1,25 között változhat

Az egyenesek hossza 84,39 m, a kanyar sugara 36,5 m (belső szegély).

Így az 1. és a 2. pálya hosszának 7,0372 m a különbsége, a többi szomszédos pályának pedig 7,6655 m. 1,22 méteres pályaszélességgel számolva. (a különbség azért van, mert a belső szegélytől 30 cm-re mérik a 400 métert)

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 641 — Bears & Illinois fan
Sziasztok! Egy banális kérdés, de lécci segítsen, aki tud! Az atlétikai futópályán a legbelső kör 400 m, ha jól tudom. A többi sáv mennyivel hosszabb? Előre is köszi....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 500 — rabszolga
Az Eurosporton volt olimpiai watts összeállítás, olyan 40 perc körüli, pont belefutottam, kegyetlenül jó volt, végigröhögtem az egészet, biztos ismétlik még majd párszor. 😀Vrijbloed
vagy enkór 😀
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Az Eurosporton volt olimpiai watts összeállítás, olyan 40 perc körüli, pont belefutottam, kegyetlenül jó volt, végigröhögtem az egészet, biztos ismétlik még majd párszor. 😀
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
A siget nem felejtettem.. 😊 és örülök, hogy nem lett igazam.

Minden favoritunk bejött (talán csak Janics/vízilabdacsapat volt apró csalódás) és voltak meglepik is... nagyon jó volt kint is élőben, próbálok majd egy hosszabb összefoglalót is írni még.

El kell kezdeni spórolni Rióra.Igor
Miken voltál?😊

Az utolsó mondattal 100%-ig egyetértek


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 681 — no es importante
marha jó kép, használjátok a csúszkát
 blogs.wsj.com/photojournal/2012/08/14/london%E2%80%99s-oiympic-stadium-during-and-after-the-games/?mod=WSJBlog


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 009 — #NoStress
 www.youtube.com/watch?v=6H4ET3ZvpVM&feature=g-logo-xit