NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Olimpia

25 feliratkozó

több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 216 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Tóta W.-nek nem hiányzik az olimpia.

 hvg.hu/w/20120813_olimpiaSzabler
Őszinte részvétem neki. Én is ismerek olyat akit szétcsicskítottunk tesi órán 4 évig anno, mert életre képtelen volt... biztos feljönnek benne az ilyen emlékek ilyenkor. Most kiadta magából, szíve joga.


A modoros ehhez a cikkhez képest egy csoda. Mert abban legalább van némi objektív semleges töltet, nem pedig az egyéni szánalmas nyomorékságból sugárzó keserűség.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 631
Tóta W.-nek nem hiányzik az olimpia.

 hvg.hu/w/20120813_olimpiaSzabler
nincs ezzel semmi gond, nem lehet mindenki olimpia fan. Én sem vagyok, nem érdekelt, nem néztem, nem is kritizálok.

a cikknek meg valahol igaza van, valahol nincs.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 679 — no es importante
Tóta W.-nek nem hiányzik az olimpia.

 hvg.hu/w/20120813_olimpiaSzabler
a legjobb benne, hogy a cikk előtt pár órával jelent meg ez
 modoros.blog.hu/2012/08/12/2012_london_jozan_szemmel

a magyar újságírás mindennek a legalja, sajnos


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Tóta W.-nek nem hiányzik az olimpia.

 hvg.hu/w/20120813_olimpia

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 960 — Egyéb témák lakó
 sportgeza.hu/2012/london/cikkek/magyarorszag_visszatert_a_nagyhatalmakhoz/

aki nem olvasta volna, indexes szinthez képest egy korrekt összefoglaló

több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 216 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Nah hát hol is kezdje ilyenkor az ember. Ezen is túl vagyunk csodálatos két hét volt azt hiszem. Életem első olimpiája amit úgy gondolom hogy érett gondolkodással és hozzáállással tudtam végig követni. Reggeltől estig folyamatosan próbáltam minden eseményen "ott lenni", úgy érzem sikerült és egyetlen emlékezetes momentumot sem hagytam ki, néha estére már szabályosan leeresztettem és kimerültem mentálisan az egész napos 3-4 stream, tv kép a képben funkció és folyamatos program és eredménykövetéstől, de még mindig úgy gondolom hogy megérte és már most hiányzik a reggeli Eurosportra kelés...

A magyar csapat szerepléséről annyit hogy álmomban sem gondoltam volna ezt a csodálatos teljesítményt, azt sejtettem hogy Pekinget nem tudjuk majd alulmúlni, de az általam előzetesen belőtt 5-3-3 maximumot bőven sikerült túlteljesíteni. Kiemelni nem tudnék egyetlen érmet sem mint "kedvencemet", minden sportolónkra aki dicsőséget és párperces "világhírt" hozott ennek a kis koszfészeknek, ugyanolyan büszke vagyok és szeretettel és tisztelettel tekintek. Rengeteg hatalmas és felejthetetlen élménnyel gazdagodtunk úgy gondolom nem csak a saját, de más nemzetek sportolói által. De egy valaki mégis van akinek a pályafutását mától esküszöm hogy figyelemmel fogom kísérni és Rióra minden energiámmal koncentrálok rá hogy visszakapja azt amit itt elvett tőle a sors. Ő nem más mint Abigél. Rengetegszer éreztem gombócot a torkomban az eredményhirdetésekkor vagy 1-1 eseménynél de az olimpia alatt egyetlen egyszer könnyeztem és az az ő meccse volt ahogy küzdött azért hogy lábra tudjon állni és megpróbálni a lehetetlent. Megvagyok győződve róla hogy ott a sors egy aranyunkat vette el... Dehát ahogy fater szokta mondani aki a múltba tekinget az seggel megy a jövőbe, úgyhogy hajrá és sok kitartást az elkövetkező négy évre minden sportolónknak sok örömet és kedvet az új generációknak, nekünk pedig reményt és türelmet minden kivárásához. Belegondolni sem merek hogy remélhetőleg a következőn már dolgozó valamennyire önálló ember leszek. fúúúj. 😀

Úgyhogy köszönöm szépen Londonnak, a sportolóinknak, a segítőiknek és az internetnek hogy életem egyik leghasznosabban eltöltött két hetén vagyok túl saját magam szerint. Nagyon sok sörrel és egyébbel kell kiengesztelnem a baráti társaságomat amiért egy percig nem láttak még augusztusban... 😀


hajrá Rió 2016, várunk sok szeretettel. Holnaptól az aprót elteszem rád 😀


u.i. Bocs a wall of textért csak így elsőre ennyi jött ki belőlem, lehet még írok valamit ha aludtam az élményekre 😊

szerk: U.I. 2 Most jut eszembe az egyik lényeget is elfelejtettem leszögezni. Az éremtábla elején nem más mint the United States of America.
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 009 — #NoStress
Számomra a top5 olimpiai sztori/bajnok maximális elfogultsággal:

1. Alexander Vinokurov - ebben a mezőnyben, ezen a pályán, a gigaerős angolok elött, szökve, lehajrázva egy nála sokkal jobb hajrást, egy apró hibát kihasználva egyszerűen hihetetlen. végülis csak 3-4 szinte lehetetlen dolog együttes megtörténte kellett ehhez. ráadásul mindezt 38 évesen, a 2011-es Tour bukása után, amikor azt hittem (és nem csak én) bringára nem ül soha többet. egyszerűen elképzelhetetlen, hogy honnan jött az ötlet, hogy így megpróbálja... vitathatatlanul a legnagyobb sztori
2. Risztov Évi - Éviről írtam részletesebben, óriási, megérdemelt comeback
3. Szilágyi Áron - fejben tökéletesen összerakott nap, a felkészülés és a pszichikum diadala
4. Usain Bolt - tényleg legenda, olimpián hibátlan, mindent nyert ahol elindult, magabiztosan, koncentráltan, wr, or
5. Serena Williams - brutálisan dominálva behúzott egyes 31 évesen, bónusznak címvédés párosban is

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
hm, egy jóféle Emergency House is összelegózódhatna 😀
shawnka
Ezt az MC Duckyt el kéne ásni valahova jó mélyre.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
Lehagytad az Omegát, Zoránt, az LGTt, a Hooliganst, a RAPülöket, Ganxta Zoleet és a Hooliganst.

Ja és Hip Hop Boys és Happy Gang reunion lesz, Plusz TNT! iktriad
Oké el is vettétek tőle a kedvemet. 😀Hanni
hm, egy jóféle Emergency House is összelegózódhatna 😀
több mint 12 éve
Dub New Orleans Saints 1 019
😀 Én 2028-32 körüli időpontnál előbbibe nem gondolkodnék (de lehet még ez is túl optimista), ezeknek a jó része remélhetőleg már sehol sem lesz addigra.
több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 216 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Lehagytad az Omegát, Zoránt, az LGTt, a Hooliganst, a RAPülöket, Ganxta Zoleet és a Hooliganst.

Ja és Hip Hop Boys és Happy Gang reunion lesz, Plusz TNT! iktriad
Oké el is vettétek tőle a kedvemet. 😀
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Semmi realitása, de jó lenne még azt megélni, hogy egyszer mi is rendezhessünk egy olimpiát.Dub
Az 1920ast mi rendeztük volna, csak közben jött némi világégés.


Semmi realitása, de jó lenne még azt megélni, hogy egyszer mi is rendezhessünk egy olimpiát.Dub
képzeld csak el micsoda nyitó/záróceremónia lenne itthon, csupa-csupa neves előadóval. Flour, SP, MM, az olimpia főcímdalát Ákos énekelné fel Oláh Ibolyával, egy alkalomra összeállna újból a Shygys és a VIP, talán még Jimmy is beköszönne hologrammként. mi kulturális kavalkád lenne ebből 😀shawnka
Lehagytad az Omegát, Zoránt, az LGTt, a Hooliganst, a RAPülöket, Ganxta Zoleet és a Hooliganst.

Ja és Hip Hop Boys és Happy Gang reunion lesz, Plusz TNT!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
Semmi realitása, de jó lenne még azt megélni, hogy egyszer mi is rendezhessünk egy olimpiát.Dub
képzeld csak el micsoda nyitó/záróceremónia lenne itthon, csupa-csupa neves előadóval. Flour, SP, MM, az olimpia főcímdalát Ákos énekelné fel Oláh Ibolyával, egy alkalomra összeállna újból a Shygys és a VIP, talán még Jimmy is beköszönne hologrammként. mi kulturális kavalkád lenne ebből 😀
több mint 12 éve
Dub New Orleans Saints 1 019
Semmi realitása, de jó lenne még azt megélni, hogy egyszer mi is rendezhessünk egy olimpiát.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Időrendben kié volt az első arany, és kié az utolsó? Csak érdekel, de marha fáradt vagyok. :S 😀 Köszi!Vrijbloed
Az első az azt hiszem Siling Yi volt 10 m-es női légpuskában, az utolsó pedig Laura Asadauskaite női öttusában.

több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Időrendben kié volt az első arany, és kié az utolsó? Csak érdekel, de marha fáradt vagyok. :S 😀 Köszi!
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 451
Tökjó ez az eurovisions oldal az olimpiára, bármit be lehet pótólni utólag is. Most pl. a női gyeplabda döntőt nézem. HOL-ARGzavi27
Azt én is pótolni fogom, úgy érzem.
több mint 12 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 640 — Bears & Illinois fan
Hali! Jó kis Olimpia volt, kezdve a megnyitóval,az eredményekkel folytatva, remélem a zárás is méltó lesz.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 12 éve
deee 290
Na halihó hazaértem igaz előbb mint gondoltam, a kézilabdások sikerénél biztos emlegettetek, hol van az egyik fő károgó😛? GRATULÁLOK MINDENKINEK, az olimpiai eredményekért lehetne itt ott amott fanyalogni e most nem akarom ezt tenni. Még a vízilabdások vagy épp Janics miatt sem. Inkább merítsünk erőt ezekből a sikerekből és valóban kezdjen el a hátország is épülni amiből aztán lehet meríteni.
Jó volt itt együtt szurkolni, most aztán már menthetetlenül itt az idény és az éjszakázások ideje! Jó szurkolást ott is (meg persze Eagles győzelmet a végén 😉)
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 826 — Amerikai sportok rajongója
Tökjó ez az eurovisions oldal az olimpiára, bármit be lehet pótólni utólag is. Most pl. a női gyeplabda döntőt nézem. HOL-ARG
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
visszaolvastam az olimpia előtti tippeket, ez azért ne felejtődjön majd el

Ha nyolc aranyérmünk lesz, Steelers siget hordok az egész szezonon át...Igor
jjncaa
Erre emlékeztem én is 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 679 — no es importante
visszaolvastam az olimpia előtti tippeket, ez azért ne felejtődjön majd el

Ha nyolc aranyérmünk lesz, Steelers siget hordok az egész szezonon át...Igor


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 065 — Steelers fan
 www.dehir.hu/videogaleria/szazak-unnepeltek-az-olimpiai-bajnok-risztov-evat/

Azért ennek van egy feelingje.

Nagyon helyes hogy ekkora felhajtást csináltak. Nyilván a győzteseknek hasznosabb a 20 milla, de szvsz ilyen esetekben külsőségekben is meg kell mutatni, hogy megbecsüljük a bajnokainkat!
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Ezekről a sportolói sikerek után lezajlott fogadásokról mindig az jut az eszembe, amikor nyaralásból jövet Ferihegyen az érkezők várójába betoppanva óriási meglepetésemre az összecsődült tömeg hatalmas őrjöngése majd egy másodperc után csalódott moraja fogadott. Pár pillanat múlva minden kitisztult számomra, amikor mögöttem feltűnt a szintén akkor érkező vízilabda válogatott 😀

több mint 12 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Risztov Éva aranya az egyik legnagyobb sztori az olimpián.
Neten ugye meg lehet nézni, hogy mennyi rengeteg ezüstje volt VBken (3), EB-ken (5, és még idén debrecenben is 1500-on), bakija olimpián, igaz, rövidpályán és ifiként sokat nyert azért, de aki emlékszik az évtizeddel ezelötti címlapokra, cikkekre, a rengeteg lúzerezésre, néha már bántó otrombaságokra, az nem tud elmenni emellett az arany mellett könnyedén.
Hihetetlen, hogy egy 200-400-800-as úszó, akire többszörösen rásütik az "ügyes, de versenyzésre alkalmatlan" állandó jelzőt, pont abban vág vissza, ott bizonyít, mutatja meg, és egy erős mezőnyben nyer aranyat olimpián, amiben őt mindig gyengének tartották: versenyzésben.
Egy állóképességi sportnál (és a hosszútávúszás ez) számít igazán a felkészülés és a kiegyensúlyozottság, önbizalom, lelkierő, vagyis a pszichikai tényezők, amiben Évit mindig is agyonfikázták, leírták.
Ettől kiemelkedő ez a győzelem, hogy nem egy zseniális tehetségből kiszakadó megkérdőjelezhetetlen teljesítmény van mögötte, hanem annak mintapéldája, hogy valaki felülkerekedik az "átkán", legyőzi azt fejben, és nem adja fel, nem fogadja el "sorsát", hanem kitartóan küzd, hogy bebizonyítsa: bármi megtörténhet, nem kell elfogadni a ráolvasott ítéletet, csakis kizárólag rajta múlik, hogy sikeres legyen.
Le a kalappal.
Sobri Jóska
Ezt még Tvrtko sem írhatta volna meg szebben. 😀

Csak a viszonyítás kedvéért:
"Ha valaki a padlóról áll fel, az minden tiszteletet megérdemel. Ilyen mélyről felállva ekkora sikert elérni szinte lehetetlen. Akkor találkoztam Vele, amikor abbahagyta az úszást, éppen újságírást tanult, talán azért is, hogy megértse a világ számára addig ismeretlen részét. Előadást tartottam az osztályának. Évi ügyes volt, mégis azt mondom: örülök, hogy nem lett kolléga. Hogy visszatért! Kevesen számoltak Vele, az Ő aranyérmére szerintem senki sem tett volna semekkora összeget! Csöndben nyert, felhajtás nélkül. Megmondom őszintén: Risztov Éva aranyérme számomra a legnagyobb meglepetést! És a legnagyszerűbb példa a talpra állásra! Senkit sem megbántva: RISZTOV ÉVA nálam a LEGNAGYOBB BAJNOK! AZ AKARAT BAJNOKA! Nincsenek szavaim! GRATULÁLOK RISZTOV ÉVA! GRATULÁLOK OLIMPIAI BAJNOK!!!!"

Report all obscene mail to your Potsmaster!