NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Olimpia

25 feliratkozó

több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 216 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
8 év után, újra vezeti az éremtáblát a szabadság földje és a bátorság otthona.

Maradjon is így.
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
"Ezt nyilatkozta: „Pekingben vertek meg utoljára, azóta senkinek sem sikerült”. Nos, én 2006 tavaszán jártam Pekingben, turistaként, de egyáltalán nem vertek meg, és azóta se történt ilyesmi. Engem utoljára 1990-ben vertek meg, de az Budapesten történt, fényes nappal a nyílt utcán egyébként."

1. keveset kapott ez a gyökér
2. olyat rúgnék rajta hogy nem kéne még egyet

Az ilyeneket miért engedik klaviatúrához most komolyan? ki az aki egy ilyen cikket elolvas és azt mondja hogy oké menjen? nem igaz hogy ilyet kell olvasnom, ez az valami tuti beteg, de nem ember azt kell hogy mondjam.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Engem is nagyon felháborít az ilyen, de ezeknek ez a kenyerük. Rühellem bocskort a sörös haverjával együtt, de azzal hogy ennyien felhúzták magukat rajta, megint csak neki csinálnak reklámot.
több mint 12 éve
Dub New Orleans Saints 1 019
 www.nemzetisport.hu/london_2012/olimpia-kozlemenyt-adtak-ki-horvath-mariann-korabbi-csapattarsai-2157885

Bochkor...tüsi91
Ezt a senkiházi szart kéne egy jól irányzott bal egyenes-jobb horog kombóval megkínálni, aztán utána onthatod a baromságaid a rádióban tovább...
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
 www.nemzetisport.hu/london_2012/olimpia-kozlemenyt-adtak-ki-horvath-mariann-korabbi-csapattarsai-2157885

Bochkor...tüsi91
Hehe, a nénikém újra NS celeb lett 😀

több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
 www.nemzetisport.hu/london_2012/olimpia-kozlemenyt-adtak-ki-horvath-mariann-korabbi-csapattarsai-2157885

Bochkor...
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
"Yomna Khallaf szinkronúszó hölgy nyilvánosságra hozta sporttáskája „szokatlan” márkajelzését. A táskán jól látható Nike jelzés szerepel, ellenben a cipzárakat az Adidas logójával látták el."

 brandtrend.hu/2012/08/02/nike-logos-sporttaskan-adidas-logos-cipzarak-az-olimpian/#.UBu4u46wePlSobri Jóska
Így kell egyszerre két sportszergyártó céggel szponzoráltatnod magadat 😊

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Csárli&Gulyás go home, bár nemtudom, h Laluska upgrade-e...de Puticsnak örülök

|
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 009 — #NoStress
"Yomna Khallaf szinkronúszó hölgy nyilvánosságra hozta sporttáskája „szokatlan” márkajelzését. A táskán jól látható Nike jelzés szerepel, ellenben a cipzárakat az Adidas logójával látták el."

 brandtrend.hu/2012/08/02/nike-logos-sporttaskan-adidas-logos-cipzarak-az-olimpian/#.UBu4u46wePl

több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 826 — Amerikai sportok rajongója
Ez a strandroplabda is nagyon jo! 15 ezer nezo,latvanyos, jo ido(nem is ertem Londonban😊,rovid meccsek, dj,és jol kozvetitheto is.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hát nem volt túl szép meccs, de továbbjutott Bor Barna is! 😊

Azt jól gondolom, hogy mi nem szomorkodunk, hogy az iráni nem jelent meg a mérlegelésen és így a marokkói jön a következő körben?Schleck
Igen.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Hát nem volt túl szép meccs, de továbbjutott Bor Barna is! 😊

Azt jól gondolom, hogy mi nem szomorkodunk, hogy az iráni nem jelent meg a mérlegelésen és így a marokkói jön a következő körben?

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
„Cseh Laci ma brit oroszlánként harcolt, de kellett is, hiszen így legalább meglett a bronz. Gyakorlatilag azonban itt hagyott Londonban két érmet, s ilyenkor bánatos az ember...” – összegzett a futam után Kiss László szövetségi kapitány, aki egyszersmind kárhoztatta azokat a sportkórházi orvosokat, akik még az olimpiai kiutazás előtt különféle méréseket végeztek el Cseh László terhelhetőségével, felkészültségi állapotával kapcsolatosan.

„Ezek az orvosok anélkül szóltak bele a szakmai munkába, hogy Laci edzőjével vagy velem, a szövetségi kapitánnyal beszéltek volna. Az ügyet nem hagyjuk szó nélkül, már jeleztük a Magyar Olimpiai Bizottságnak kifogásainkat. Egy versenyző felkészítése csapatmunka, s egy team csak akkor jó, ha a tagjai összedolgoznak a közös siker érdekében”

Vártam valami hülye kifogást, de ez überszar lett.szaba
Huh, de utálom ezt az embert...

Szégyent hoz erre a királyi névre. 😀

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 451
„Cseh Laci ma brit oroszlánként harcolt, de kellett is, hiszen így legalább meglett a bronz. Gyakorlatilag azonban itt hagyott Londonban két érmet, s ilyenkor bánatos az ember...” – összegzett a futam után Kiss László szövetségi kapitány, aki egyszersmind kárhoztatta azokat a sportkórházi orvosokat, akik még az olimpiai kiutazás előtt különféle méréseket végeztek el Cseh László terhelhetőségével, felkészültségi állapotával kapcsolatosan.

„Ezek az orvosok anélkül szóltak bele a szakmai munkába, hogy Laci edzőjével vagy velem, a szövetségi kapitánnyal beszéltek volna. Az ügyet nem hagyjuk szó nélkül, már jeleztük a Magyar Olimpiai Bizottságnak kifogásainkat. Egy versenyző felkészítése csapatmunka, s egy team csak akkor jó, ha a tagjai összedolgoznak a közös siker érdekében”

Vártam valami hülye kifogást, de ez überszar lett.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
Joó Abigél nyilatkozik a tv-ben, és azt mondja, hogy a porcleválását először jegelték, az nem használt, majd bevett három fájdalomcsillapítót.

most én vagyok nagyon eltévedve és ez korrekt, vagy tényleg itt tart a magyar olimpiai csapat orvosi háttere, hogy nem helyi érzéstelenítést, injekciót, vagy nem tudom milyen tiltott varázslást használnak, hanem kap két aspirint, esetleg cataflamot, hogy 3 után asse tudja merre van arccal ? süti ?gabtsi
Megbeszélték, hogy továbbmegy, bár ne láttam volna azt az edzői nyilatkozatot. Érzéstelenítés kilóve, mert azzal kiesik a mozgató is, tehát fixálta amennyire tudta, illetve megengedhető a mozgékonyság korlátozása miatt. Nos a steroid kombináció kilőve, mert egyből viszi a wada, ezért nem érdemes helyileg szúrkálni. Marad a központi, ami szépen tud dolgozni, annyit azért illik figyelembevenni, hogy az átlagos vénynélkülieket olyan 60 kilós nőkre dolgozzák ki, tehát kvázi már az elégséges hatás eléréséhez is duplázni kell. Tehát szedett három algo-t vagy cata-t, de vannak jobbak is vényesek között és nem kábítók, mondjuk cox2 gátlóval. S bőven csúcshatásban elvan egy órát, majd utána eszkábálnak ha végzett.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Elnézést, ha volt már:

 sportgeza.hu/2012/london/cikkek/megint_amerikanak_nyert_aranyat_az_evezos/
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Joó Abigél nyilatkozik a tv-ben, és azt mondja, hogy a porcleválását először jegelték, az nem használt, majd bevett három fájdalomcsillapítót.

most én vagyok nagyon eltévedve és ez korrekt, vagy tényleg itt tart a magyar olimpiai csapat orvosi háttere, hogy nem helyi érzéstelenítést, injekciót, vagy nem tudom milyen tiltott varázslást használnak, hanem kap két aspirint, esetleg cataflamot, hogy 3 után asse tudja merre van arccal ? süti ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 516 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
megéri majd nézni a záróünnepséget is, egy jó Pink Floyd szám már lesz 😊

több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
 sportgeza.hu/2012/london/cikkek/velemeny/gyurta_es_en/
Valaki árulja már el, hogy mi visz rá valakit egy ilyen cikk írására.
És egyáltalán miért hagyják publikáltatni? Hihetetlen.eaglesmcnabb
akartam én is linkelni, szánalmas. egyik cimborám annyira felhúzta magát h írt is neki, válasz az volt, hogy a kicsinyesség és az irigység paródiájának szánta.
hát nem sikerült.
legalja.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 826 — Amerikai sportok rajongója
Ha már kajakos nemzet vagyunk Lévai Feri ajánlására megnéztem a szlalom kajak (vadvízi) egyik döntőjét, nagyon izgalmas,jó tényleg! Nem is tudtam hogy 1992 óta folyamatosan olimpiai szám.
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Nyilvánvaló, hogy ennek az embernek nincs élete.

több mint 12 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 640 — Bears & Illinois fan
 sportgeza.hu/2012/london/cikkek/velemeny/gyurta_es_en/
Valaki árulja már el, hogy mi visz rá valakit egy ilyen cikk írására.
És egyáltalán miért hagyják publikáltatni? Hihetetlen.eaglesmcnabb
Sem nem vicces vagy szellemes, sem nem értelmes. Egyszerűen gyökér!

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
 sportgeza.hu/2012/london/cikkek/velemeny/gyurta_es_en/
Valaki árulja már el, hogy mi visz rá valakit egy ilyen cikk írására.
És egyáltalán miért hagyják publikáltatni? Hihetetlen.eaglesmcnabb
felháborító. oké, legyen irigy, de ne kürtölje már világgá, még akkor sem ha épp "újságíróról" beszélünk. fujj :mad:
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
 sportgeza.hu/2012/london/cikkek/velemeny/gyurta_es_en/
Valaki árulja már el, hogy mi visz rá valakit egy ilyen cikk írására.
És egyáltalán miért hagyják publikáltatni? Hihetetlen.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 009 — #NoStress