Olimpia

25 feliratkozó

több mint 11 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 681 — no es importante
a hét új pályázó:
- vusu sportos változata
- sportmászás
- görkorcsolya
- fallabda
- karate
- wakeboard,
- baseball/softball

tessék választani az első hatból 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 256 — 49ers GM
Hát, sajnos várható volt, ahol egy korong feldobása dönti el a meccsek 90%-át, főleg szabadfogásban, ott nem nagyon van miről beszélni. Ráadásul kb. a volt szovjet utódállamokon kívül kis túlzással a kutya nem birkózik, és nem is annyira élvezhető a dolog a hülye szabályok miatt laikus szemmel.

több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 574 — Invisible man
kikerül a birkózás a 2020-as nyári olimpia programjából...jjncaa
Remélem egyszer a futás is. Gyökerek...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 681 — no es importante
kikerül a birkózás a 2020-as nyári olimpia programjából...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 838 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egy kicsit más talán korábban kellett volna betennem meg gondolkodtam a zene topichoz rakjam be zeneileg is nagyon szeretem ugyanis, de talán ide is illik remélem többen megnézik így, érdemes és elgondolkodtató:

 www.youtube.com/watch?v=VNnWJgLvidM

S hogy miről szól mindez:

 specialolympics.hu/portal/tortenetunk/

EZ NEM A PARALIMPIA bár bízom benne kiderül mások számára is.
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Ma láttam az öf-et róla, ment a sírás hogy szarok a szabályok meg csalnak a besorolásnál, rhej.

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 009 — #NoStress
Tolószékes rögbi...


Vakok focija

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Paralimpia egy iszonyú hatásvadász kamu cikkben:
 www.urbanlegends.hu/2012/09/peldamese-a-paralimpiarol/

Paralimpia a valóságban:
 sportgeza.hu/2012/london/cikkek/pistorius_hisztizett_mert_nem_nyert_200-on/

(Csak hogy én is hatásvadász legyek egy kicsit. 😀)

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
nem az érted, csak a "rendes" olimpián Kis Pista beért 94. helyen nyúlugrásban akkor is hanyatt vágta magát mind a 12 millió magyar, hogy micsoda derék ember így a haza úgy a haza, most meg amikor tényleg kemény teljesítmény és akarat van (+eredmény) akkor kb. le se szarja senki sem. Kicsit álszent ez.Amadeus91
szerintem kurvára nem álszentség kérdése
Van ennek egy olyan oldala is, hogy erről a paralimpiai aranyról a magyarok 98-99%-a nem is hallott, így olyan dologtól, amiről nem is tudsz nem fogod hanyatt dobni magad. Ha 5 percenként azt hallaná az ember a tv-ben, és azzal lenne tele az internet, a sajtó hogy xy ezt és ezt érte el a paralimpiai játékokon ugyanúgy hanyatt dobná magát a 10+ millió magyar.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 618 — a new hope (again)
nekem van rálátásom a dologra, mert félig meddig ebben a cipőben járok én is. azok akik ezt felvállalják, és ugyanúgy készülnek sztem megérdemelnek pár órás élő műsort mikor döntőben úsznak. arról nem is beszélve, hogy pl. az atlétikai versenyekre az összes jegy elfogyott... lehet mégis tudnak az emberek tiszta szívvel drukkolni honfitársaikért, hiába fogyatékosok. attól még sportemberek akik célokért küzdenek...ezért megérdemelnék h úgy is kezeljék őket, nem mint nyomikat. tévés szempontból



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Engem érdekel.
Most értem haza, a munkában blokkolják a netet.. elkezdtem nézni a sportcsatornákat.. adja bármi is élőben? Nem.

22:30-tól az m2-n van műsor, azt szerintem megnézem majd..és addig kerülöm ezt a topicot/a magyar oldalakat.Igor
Sors Tamáséké még ok, de ez az S5 már nagyon morbid volt nekem.

Persze elismerésem minden ott lévő sportolónak, de nézni ezt azért nekem is fura.
Schleck
Érintették ezt is, jó volt ez a Mohay-Pásztory duó.
Az is szép, hogy mindenkit megmutattak, ez most egy korrekt műsor.

Szerintem ez a beidegződések miatt van így, őszintén bevallom, hogy nekem is vannak ambivalens érzéseim és előjönnek ilyen gondolataim (ez szerintem a legtöbb emberben megvan valahol) - ez nem baj. Kanadában/Angliában vagy épp Pistoriuséknál inkább az össztársadalmi elfogadottsága nagyobb a dolognak, és jóval több lehetősége van ott a sportolóknak.. érdekes téma amúgy.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Engem érdekel.
Most értem haza, a munkában blokkolják a netet.. elkezdtem nézni a sportcsatornákat.. adja bármi is élőben? Nem.

22:30-tól az m2-n van műsor, azt szerintem megnézem majd..és addig kerülöm ezt a topicot/a magyar oldalakat.Igor
Sors Tamáséké még ok, de ez az S5 már nagyon morbid volt nekem.

Persze elismerésem minden ott lévő sportolónak, de nézni ezt azért nekem is fura.

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Engem érdekel.
Most értem haza, a munkában blokkolják a netet.. elkezdtem nézni a sportcsatornákat.. adja bármi is élőben? Nem.

22:30-tól az m2-n van műsor, azt szerintem megnézem majd..és addig kerülöm ezt a topicot/a magyar oldalakat.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 009 — #NoStress
Nem vagyok illetékes, de válaszolnék. 😊
Az, hogy mozgássérült, korlátozott emberek, fogyatékkal élők, köznapi nevükön nyomorékok sportolnak, versenyeznek rendkívül becsülendő, tisztelendő, megsüvegelendő.
De cseppet sem szórakoztató, és azt gondolom nem is látványosságként kell tekinteni egy ilyen játéksorozatra, mint a paralimpia. Ha valahol, akkor itt tényleg szólhat a dolog arról, hogy a részvétel a fontos.Sobri Jóska
nem az érted, csak a "rendes" olimpián Kis Pista beért 94. helyen nyúlugrásban akkor is hanyatt vágta magát mind a 12 millió magyar, hogy micsoda derék ember így a haza úgy a haza, most meg amikor tényleg kemény teljesítmény és akarat van (+eredmény) akkor kb. le se szarja senki sem. Kicsit álszent ez.Amadeus91
Szerintem az álszent az, hogy oda akarod irányítani a reflektorfényt, ahova nem való, mondhatni illetlen.
Mindenki tudja, hogy a paralimpikonok derék emberek, nagy részük több is annál, de morbid lenne nekik "szurkolni", meg mutogatni tévében.
Ha úgy közvetítenék, mintha ép emberek lennének, az álszent lenne, hiszen itt a legnagyobb harcot mind magukkal vívják, nem a többi sérülttel.
Ha meg nem úgy közvetítenék, az bántó, sértő, gusztustalan lenne.
Hidd el, a paralimpia a résztvevőknek, hozzátartozóknak, segítőiknek fontos, de valójában nem egy valódi médiaesemény.Sobri Jóska
nagyjából egyetértek veled, csak annyit mondanék még, hogy nem reflektorfényre gondoltam, hanem szélesebb megbecsülésre.Amadeus91
Nem vagyok paralimpikon, de ha az lennék teljesen leszarnám a szélesebb megbecsülést.
Az, hogy mondjuk leúszok 100 métert, ráadásul lehetőségeimhez képest gyorsan nekem nagy dolog lenne, de másnak miért lenne az?
Nem igényelném a megbecsültséget, jobban örülnék mondjuk ha akadálymentesítenének minden közintézményt, vagy élhető lenne a rokkantsági segély, stb.
Két Blikk címlap, meg Index főcim hidegen hagyna, és álszent dolognak tartanám.

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
Nem vagyok illetékes, de válaszolnék. 😊
Az, hogy mozgássérült, korlátozott emberek, fogyatékkal élők, köznapi nevükön nyomorékok sportolnak, versenyeznek rendkívül becsülendő, tisztelendő, megsüvegelendő.
De cseppet sem szórakoztató, és azt gondolom nem is látványosságként kell tekinteni egy ilyen játéksorozatra, mint a paralimpia. Ha valahol, akkor itt tényleg szólhat a dolog arról, hogy a részvétel a fontos.Sobri Jóska
nem az érted, csak a "rendes" olimpián Kis Pista beért 94. helyen nyúlugrásban akkor is hanyatt vágta magát mind a 12 millió magyar, hogy micsoda derék ember így a haza úgy a haza, most meg amikor tényleg kemény teljesítmény és akarat van (+eredmény) akkor kb. le se szarja senki sem. Kicsit álszent ez.Amadeus91
Szerintem az álszent az, hogy oda akarod irányítani a reflektorfényt, ahova nem való, mondhatni illetlen.
Mindenki tudja, hogy a paralimpikonok derék emberek, nagy részük több is annál, de morbid lenne nekik "szurkolni", meg mutogatni tévében.
Ha úgy közvetítenék, mintha ép emberek lennének, az álszent lenne, hiszen itt a legnagyobb harcot mind magukkal vívják, nem a többi sérülttel.
Ha meg nem úgy közvetítenék, az bántó, sértő, gusztustalan lenne.
Hidd el, a paralimpia a résztvevőknek, hozzátartozóknak, segítőiknek fontos, de valójában nem egy valódi médiaesemény.Sobri Jóska
nagyjából egyetértek veled, csak annyit mondanék még, hogy nem reflektorfényre gondoltam, hanem szélesebb megbecsülésre.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 009 — #NoStress
Nem vagyok illetékes, de válaszolnék. 😊
Az, hogy mozgássérült, korlátozott emberek, fogyatékkal élők, köznapi nevükön nyomorékok sportolnak, versenyeznek rendkívül becsülendő, tisztelendő, megsüvegelendő.
De cseppet sem szórakoztató, és azt gondolom nem is látványosságként kell tekinteni egy ilyen játéksorozatra, mint a paralimpia. Ha valahol, akkor itt tényleg szólhat a dolog arról, hogy a részvétel a fontos.Sobri Jóska
nem az érted, csak a "rendes" olimpián Kis Pista beért 94. helyen nyúlugrásban akkor is hanyatt vágta magát mind a 12 millió magyar, hogy micsoda derék ember így a haza úgy a haza, most meg amikor tényleg kemény teljesítmény és akarat van (+eredmény) akkor kb. le se szarja senki sem. Kicsit álszent ez.Amadeus91
Szerintem az álszent az, hogy oda akarod irányítani a reflektorfényt, ahova nem való, mondhatni illetlen.
Mindenki tudja, hogy a paralimpikonok derék emberek, nagy részük több is annál, de morbid lenne nekik "szurkolni", meg mutogatni tévében.
Ha úgy közvetítenék, mintha ép emberek lennének, az álszent lenne, hiszen itt a legnagyobb harcot mind magukkal vívják, nem a többi sérülttel.
Ha meg nem úgy közvetítenék, az bántó, sértő, gusztustalan lenne.
Hidd el, a paralimpia a résztvevőknek, hozzátartozóknak, segítőiknek fontos, de valójában nem egy valódi médiaesemény.

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
Nem vagyok illetékes, de válaszolnék. 😊
Az, hogy mozgássérült, korlátozott emberek, fogyatékkal élők, köznapi nevükön nyomorékok sportolnak, versenyeznek rendkívül becsülendő, tisztelendő, megsüvegelendő.
De cseppet sem szórakoztató, és azt gondolom nem is látványosságként kell tekinteni egy ilyen játéksorozatra, mint a paralimpia. Ha valahol, akkor itt tényleg szólhat a dolog arról, hogy a részvétel a fontos.Sobri Jóska
nem az érted, csak a "rendes" olimpián Kis Pista beért 94. helyen nyúlugrásban akkor is hanyatt vágta magát mind a 12 millió magyar, hogy micsoda derék ember így a haza úgy a haza, most meg amikor tényleg kemény teljesítmény és akarat van (+eredmény) akkor kb. le se szarja senki sem. Kicsit álszent ez.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 009 — #NoStress
Nem vagyok illetékes, de válaszolnék. 😊
Az, hogy mozgássérült, korlátozott emberek, fogyatékkal élők, köznapi nevükön nyomorékok sportolnak, versenyeznek rendkívül becsülendő, tisztelendő, megsüvegelendő.
De cseppet sem szórakoztató, és azt gondolom nem is látványosságként kell tekinteni egy ilyen játéksorozatra, mint a paralimpia. Ha valahol, akkor itt tényleg szólhat a dolog arról, hogy a részvétel a fontos.

több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 618 — a new hope (again)
m1-en a vérvörös nyár, az m2-n a rudi, a leggyorsabb malac a világon megy éppen.... így azért nehéz, ezt a kérdést az illetékeseknek tegye fel! 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 451
Ponty úgyis nyerni ment. És fog is. 😛
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
 www.nemzetisport.hu/london_2012/paralimpia-2012-sors-a-legjobb-idovel-dontos-100-m-pillangon-2169045

ez miért nem érdekel senkit sem?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
deee 290
Ha ezzel mondjuk a vívás vagy a kajak kenu létszáma újra növekedhetne annyira nem ellenkeznék bár sanszos nem ezen sportágak javára történne a változtatás hanem pl a húszméteres ülve futás vagy vmi hasonló kaliberű sportág javára 😛
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 681 — no es importante
Azért az mi beteg egy javaslat, hogy a kézitornát áttennék a téli olimpiára 😀


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 065 — Steelers fan
tüsi91
Sobri Jóska
Ez praktikusan azt jelenti, hogy ha mindketten tökéletesen megcsinálják, akkor az angol nyer.
Tehát az angolnál láttak (több) hibát: kissé behajló térd, spicc, vagy érintette a lába a lovat, stb.
(Az a botrány jut eszembe a thai boxolóval. Nagy fújolás, mert a bírókon kívül mindenki őt látta jobbnak, nem a kínait, de az óvásra szolgáló 5 percből kicsúsztak.)
A felvetése akár jogos is lehetne pl. Rióra vonatkoztatva, de így utólag Londont illetően sportszerűtlen és saját imidzsét romboló tőle.Atari
Ez csak egy nyilatkozat. Eddig semmilyen hivatalos lépést nem tett az ügyben.
több mint 12 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
 www.nemzetisport.hu/london_2012/olimpia-brit-rivalisa-maganak-akarja-berki-krisztian-aranyat-2166259

Hát meg nekem épp úgy tűt, hogy Berkiébe voltak neccesebb elemek. tüsi91
Ez nem szubjketív.
Van egy objektív gyakorlatnehézségi indulópont, erről indul a gyakorlat, ehhez adódik hozzá a kivitelezési pontszám.
Berki 6.9-ről indult, Smith 7.0-ról.

Egyébként én is csodálkoztam, hogy egál esetén nem a gyakorlaterősség élvez prioritást hanem a kivitelezés minősége, de igazából mindkettő mellett vannak érvek, úgyhogy akár megváltozik, akár marad így, azzal kell kalkulálni ami épp van.Sobri Jóska
Ez praktikusan azt jelenti, hogy ha mindketten tökéletesen megcsinálják, akkor az angol nyer.
Tehát az angolnál láttak (több) hibát: kissé behajló térd, spicc, vagy érintette a lába a lovat, stb.
(Az a botrány jut eszembe a thai boxolóval. Nagy fújolás, mert a bírókon kívül mindenki őt látta jobbnak, nem a kínait, de az óvásra szolgáló 5 percből kicsúsztak.)
A felvetése akár jogos is lehetne pl. Rióra vonatkoztatva, de így utólag Londont illetően sportszerűtlen és saját imidzsét romboló tőle.

"Itt?? ... Mindenki!"