Olimpia

25 feliratkozó

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 841 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csak megvan mèg egy arany 🙂
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Edinéknek is csak sikerült az arany negyedszerre. Nagy sztorik vannak azért ezen olimpián.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 841 — Így remélem megfelelek nektek.....
No akkor ma a svèdeknek jöhet jól ki az EE, hajrá
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 398 — nabege2@yahoo.com
hollandok a két koriban keményen tolták!
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 841 — Így remélem megfelelek nektek.....
De ostobák .....😡😡😡😡
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 398 — nabege2@yahoo.com
ez a nagypályás kori sokkal élvezhetőbb
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Rohejes hogy lecsokkentették 30 kilire a királyszámot...
Legalabb Ádám vegig tud menni 😊
eaglesmcnabb
Ezt nem is ertem, hogy gondoljak. A sportolok evekig keszulnek eg adott tavra, eszerint epitik fel evek alatt a taktikajukat, a tempojukat, mindent, erre a verseny elott kozlik, hogy bocsi, matekozzal at mindent, mert akkor 50 km helyett csak 30 lesz a tav.

Egesz egyszeruen komolytalan.

több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 398 — nabege2@yahoo.com
tényleg amúgy érdekes, hogy a sífutásban még nem is villogtak a norvégok és így is mennyi aranyat nyertek
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 398 — nabege2@yahoo.com
Takagi megint elesett...
több mint 2 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Rohejes hogy lecsokkentették 30 kilire a királyszámot...
Legalabb Ádám vegig tud menni 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 201 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Rohadt profik, az alpesi sít el tudják halasztani, de a freestyle sí félcsőt nem, látszik is az eredményeken

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 201 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Valieva után Trusova is idegösszeroppanást kapott. Mondjuk az oroszok annyival elintézhették volna ezt hogy csapatversenyben rövidben indul Valieva kűrben meg Trusova, és neki is lesz aranya. Na mindegy, mit számít nekik mégegy tönkretett karrier, már ott vannak a legújabb 13-15 évesek...

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 841 — Így remélem megfelelek nektek.....
nem dande napja...

itt amúgy meccs után nincsenek himnuszok?
NB2
Meg Gaboè, de amúgy ha a fiúk hozzák a curling aranyat egye fene Igazából egy szavam se lehet 🙂 az Ádó arany meg bronz fontosabb. 🙂🙂
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 398 — nabege2@yahoo.com
nem dande napja...

itt amúgy meccs után nincsenek himnuszok?
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 841 — Így remélem megfelelek nektek.....
Skótok azok az angolok.

De erre a curlingre is ráférne rendesen a szabályváltoztatás.

Az, hogy blankelem/elvesztem az endet, és viszem tovább a következőre a kalapácsot, az vicc.
A kövek kiütésére is több korlátozás kéne.
A tíz end meg túl sok.
Cubehor
Lassan 10 ève nèzek curlinget, de soha nem èreztem hogy sokszor direkt rájátszottak volna erre a kalapács tovább vitelre, sőt. Ennèl sportszerűbb ez a játèk. Nèha előfordult de nem volt jellemző. A 10 end pedig szerintem egyáltalán nem sok ennyi pont kell, hogy lehessen normálisan taktikázni, ès fordulatos lehessen. Ha meg már úgyis eldőlt 6-7. end körül fel lehet adni.

Szerintem 😉
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 398 — nabege2@yahoo.com
de punci volt ez az OT, mind 2 csapat fosott és alig lőtt kapura
több mint 2 éve
Cubehor Los Angeles Rams 315
Skótok azok az angolok.

De erre a curlingre is ráférne rendesen a szabályváltoztatás.

Az, hogy blankelem/elvesztem az endet, és viszem tovább a következőre a kalapácsot, az vicc.
A kövek kiütésére is több korlátozás kéne.
A tíz end meg túl sok.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 841 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem szúrtàk el akkor itt marad esetleg a bronz, a fèrfiak hátha illetve talán a hokisok fordítanak.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 841 — Így remélem megfelelek nektek.....
x-re mentették 😊

mondjuk azt nem vágtam, hogy a brittek miért nem löktek ki 2 követ a házból
NB2
Ugyan azèrt amièrt a svèdek a hármat az előző endben vagyis 😛
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 841 — Így remélem megfelelek nektek.....
x-re mentették 😊
NB2
Jó úgy látom az angolok is szokásos hülyèk tudnak lenni, de övèk a kalapács szóval valóban blfsznak kell lenni, hogy ne írják meg az extra endet
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 398 — nabege2@yahoo.com
x-re mentették 😊

mondjuk azt nem vágtam, hogy a brittek miért nem löktek ki 2 követ a házból

Szerkesztette: NB2
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Ha az első endet megnyered 4-0-ra, onnan csak rombolni kell baszki, nem elbukni a következőt háromra. Itt a kilencedik ebdben látszodott hogy szopóroller lesz a vége, meg is történt.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 841 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hasselborgek rettentoen elbasztak...
gabokocka
Annyi ostobaságot amit az idei olimpián műveltek a fiúk is, csoda hogy itt tartanak. Èn megint csak a köveket látom nem tudom nèzni de abból is látszik, hogy milyen idiótán játszanak.....nem is èrdemel aranyat...főleg a nők nem....
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Hasselborgek rettentoen elbasztak...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 23 514 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
De a norvègra milyen vaxot raktak...nem látom csak a szöveges eredmènyt de az mi, hogy a norvèg 4t hibázott a svèd meg kettőt ès így is vezet....vagy èn èrtelmezem fèlre?
dande
Boe rohadt jól sífut sajnos 😕
csórikámnak ha üldözésesben nem jön a szélvihar még lenne +1 aranya
mondjuk én is utálom, hogy biatlont és az északi összetett így lerabolják a norvégok, szeretem ha változatos egy verseny
NB2
ja de pl. a németek (főleg Frenzel) azért északi összetettben az egyéni számokat keményen uralták az olimpiákon, az elmúlt 12 egyéni olimpiai címből csak kettőt nyertek norvégok. Boe sem volt jobb egyéniben mint Fourcade vagy most Fillon-Maillet, csak hát a váltókban hozták az ingyen aranyakat.

Engem sokkal jobban aggaszt a finnek gyengélkedése, főleg hogy szurkolok nekik. Ha nem lenne Niskanen és a nővére évek óta sehol se lennének egyik északi sportban sem. 21 éve azért minden északi számban volt egy aranyaspiránsuk, igaz a biathlonban akkor is max egy makarainenjük volt, dehát az unalmas, az eleve kit érdekel 😀
eaglesmcnabb
No igen, hol vnnak már a Kirvesniemik, Saarinenek, Isometsä-k, Myllylä-k...

Bírtam őket én is, lehet elfogyott a koksz 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta