Olimpia

25 feliratkozó

több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
De a norvègra milyen vaxot raktak...nem látom csak a szöveges eredmènyt de az mi, hogy a norvèg 4t hibázott a svèd meg kettőt ès így is vezet....vagy èn èrtelmezem fèlre?
dande
Boe rohadt jól sífut sajnos 😕
csórikámnak ha üldözésesben nem jön a szélvihar még lenne +1 aranya
mondjuk én is utálom, hogy biatlont és az északi összetett így lerabolják a norvégok, szeretem ha változatos egy verseny
NB2
ja de pl. a németek (főleg Frenzel) azért északi összetettben az egyéni számokat keményen uralták az olimpiákon, az elmúlt 12 egyéni olimpiai címből csak kettőt nyertek norvégok. Boe sem volt jobb egyéniben mint Fourcade vagy most Fillon-Maillet, csak hát a váltókban hozták az ingyen aranyakat.

Engem sokkal jobban aggaszt a finnek gyengélkedése, főleg hogy szurkolok nekik. Ha nem lenne Niskanen és a nővére évek óta sehol se lennének egyik északi sportban sem. 21 éve azért minden északi számban volt egy aranyaspiránsuk, igaz a biathlonban akkor is max egy makarainenjük volt, dehát az unalmas, az eleve kit érdekel 😀
eaglesmcnabb
Ja, ez nagyon gáz, nem tudom, mi ment ott félre, Lajunen+Manninen északi összetett, Ahonen síugrás, azóta meg semmi...

több mint 2 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
De a norvègra milyen vaxot raktak...nem látom csak a szöveges eredmènyt de az mi, hogy a norvèg 4t hibázott a svèd meg kettőt ès így is vezet....vagy èn èrtelmezem fèlre?
dande
Boe rohadt jól sífut sajnos 😕
csórikámnak ha üldözésesben nem jön a szélvihar még lenne +1 aranya
mondjuk én is utálom, hogy biatlont és az északi összetett így lerabolják a norvégok, szeretem ha változatos egy verseny
NB2
ja de pl. a németek (főleg Frenzel) azért északi összetettben az egyéni számokat keményen uralták az olimpiákon, az elmúlt 12 egyéni olimpiai címből csak kettőt nyertek norvégok. Boe sem volt jobb egyéniben mint Fourcade vagy most Fillon-Maillet, csak hát a váltókban hozták az ingyen aranyakat.

Engem sokkal jobban aggaszt a finnek gyengélkedése, főleg hogy szurkolok nekik. Ha nem lenne Niskanen és a nővére évek óta sehol se lennének egyik északi sportban sem. 21 éve azért minden északi számban volt egy aranyaspiránsuk, igaz a biathlonban akkor is max egy makarainenjük volt, dehát az unalmas, az eleve kit érdekel 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 398 — nabege2@yahoo.com
De a norvègra milyen vaxot raktak...nem látom csak a szöveges eredmènyt de az mi, hogy a norvèg 4t hibázott a svèd meg kettőt ès így is vezet....vagy èn èrtelmezem fèlre?
dande
Boe rohadt jól sífut sajnos 😕
csórikámnak ha üldözésesben nem jön a szélvihar még lenne +1 aranya
mondjuk én is utálom, hogy biatlont és az északi összetett így lerabolják a norvégok, szeretem ha változatos egy verseny
több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
Acélsodrony, persze... 😊

Túlzás lett volna 2 csigazabáló arany mára, jó ez így. 😊
somoskovig
Ja mert az sokkal jobb hogy a kokszos nyer xD
eaglesmcnabb
Bárki jobb bármilyen sportban, mint a franciák, ez nem is kérdés. 😊

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 841 — Így remélem megfelelek nektek.....
De a norvègra milyen vaxot raktak...nem látom csak a szöveges eredmènyt de az mi, hogy a norvèg 4t hibázott a svèd meg kettőt ès így is vezet....vagy èn èrtelmezem fèlre?
több mint 2 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Acélsodrony, persze... 😊

Túlzás lett volna 2 csigazabáló arany mára, jó ez így. 😊
somoskovig
Ja mert az sokkal jobb hogy a kokszos nyer xD

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
Acélsodrony, persze... 😊

Túlzás lett volna 2 csigazabáló arany mára, jó ez így. 😊

több mint 2 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
én imádkozom egy szélviharért a lőtéren 😊
NB2
én meg egy befutó maciért, izgalmasabb lenne szó se róla

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 398 — nabege2@yahoo.com
én imádkozom egy szélviharért a lőtéren 😊
több mint 2 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
braisaz 😀 ott van!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 398 — nabege2@yahoo.com
óóó vazze azt hittem az előbbi már a 4. lövészet volt 😊

aztakurva a francia írtó mákos és meg fogja nyerni!

Szerkesztette: NB2
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 23 514 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Jó ez a "szél-lottó", az eleje lőtt 5-7 m/s szélben, a közepe meg 1-2 m/s mellett, fair.
somoskovig
Minden versenyt fedett pályára!


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 398 — nabege2@yahoo.com
Jó ez a "szél-lottó", az eleje lőtt 5-7 m/s szélben, a közepe meg 1-2 m/s mellett, fair.
somoskovig
a 2 norvég még lehet így is behúzza
több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
Jó ez a "szél-lottó", az eleje lőtt 5-7 m/s szélben, a közepe meg 1-2 m/s mellett, fair.

több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 398 — nabege2@yahoo.com
a szél elintézte a versenyt szépen 😊
több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
Eckhoffal mi történt? 😊
NB2
Nyugi, majd az állóban lő 6 hibát a két körben. 😊

több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 398 — nabege2@yahoo.com
Eckhoffal mi történt? 😊
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 398 — nabege2@yahoo.com
 www.nemzetisport.hu/teli_sportok/teli-olimpia-pozitiv-teszt-miatt-nem-indulhat-a-magyar-mukorcsolyaparos-2877229
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 201 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Szerencsétlen kislány..............Valijeva......
dande
rövidben bírta a nyomást, de itt bukott. rohadt mérges vagyok magamra hogy nem raktam meg Shcherbakovát....

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 841 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szerencsétlen kislány..............Valijeva......
több mint 2 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Dávid kajak benézte hogy Ryota a 3. 😀

Mekkora menet volt, atyaég!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 398 — nabege2@yahoo.com
mi megy itt a 2. helyért😊 tiszta biciklis megállás volt 😊
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
biztos ide? 😊
NB2
Ó b..... Töröltem, töröld te is légyszi 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 398 — nabege2@yahoo.com
ez az északi összetett egy rohadt belterjes sport
a most vezető 4 nemzet sportolói nyerték érzésre kb az elmúlt 5 év összes versenyét 😊
több mint 2 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 217 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Van az a tök beteg sport, ahol ilyen jeges pályán mennek le korival, tele van kanyarral meg ugratóval, mindenki totál beöltözve protektorokba, és az emberek nagyrésze elfikkan közben. Annak mi a neve és miért nem olimpiai sportág? 😀 Vagy csak nem találom a programban?
Hanni
 www.redbull.com/hu-hu/tags/ice-cross-downhill
de amúgy az tényleg rohadt jó volt!
NB2
Úúú na ez az, hát ez mennyire állat már. Gyors, jól néz ki, eladható fiataloknak is, látványos, ez az olimpiai elvárás most nem? 😀