Olimpia

25 feliratkozó

több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 6 081
Nem tudtok valami kellemes kis karibi szigetországot nekem? Még csak 45 leszek a milánói olimpia idején, ezt a sízést háttal is megcsináltam volna, ide nekem az olimpiát! 😊

 telex.hu/sport/2022/02/13/benjamin-alexander-jamaica-dj-oriasmulesiklas

Egyébként a viccet félretéve, ez hatalmas gáz szerintem.
somoskovig
Az a gáz, hogy ezt gáznak tartják sokan. Ha van még valami értelme az olimpai eszmének akkor az ő, a jamaikai bobcsapat, eddie a sas, az afrikai úszó stb.

Vagy akkor mondjuk ki, hogy itten csak a profi, elit sportolók indulhatnak és mindenki másnak kushadás van. De gáznak tartani, hogy 20 versenyszámonként van egy-két ilyen kedves őrült, hàt nem tudom. Én kifejezetten kedvelem az ilyen rendszerhekkelőket. Tetszettek volna úgy meghozni a szabályokat, hogy ne jusson ki.
MC12
Azért ne hasonlítsuk már Eddiehez.
Az ő sztorija egy igazi felemelő sporttörténet az akaratról, eltökéltségről, a "szent őrültségről", amit azóta se tudtak utána csinálni amatőrök, ez a szerencsétlen DJ meg kb. még úgy se síel, mint egy random tizenéves egy random osztrák vagy svájci sípályán.
Mintha mondjuk az "olimpiai eszme nevében" egy olyan pingpongos indulna, aki szerválni se tud, és bármelyik bvsc-s tízéves elverné.
Ez nem kedves őrült, ez csak egy vicc. Rendszerhekkelőként akceptálható, csak mi belőle a haszna? Plusz ötezer instakövető? Mert annyira meg nem nagy dolog, hogy kurva sokakhoz eljutna a sportbuzikon kívül. De persze ezt megyelőre még nem tudhatjuk.
Sobri Jóska
Ha a ping-pong szövetség volt olyan dilettáns, hogy a kijutási szabályokat úgy alkotta meg, hogy egy szerválni nem tudó kijusson, akkor magára vessen, ha kijut és elveszi a helyet egy "profi"-tól. Tessenek jobb szabályokat alkotni.

Elég sok haszna lehet, főleg pénzben és punciban szerintem, ilyenkor azért beesik pár szponzori szerződés, néhány lány ilyesmi. És hát lehet, hogy ez neki elég is 😊

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
Nem tudtok valami kellemes kis karibi szigetországot nekem? Még csak 45 leszek a milánói olimpia idején, ezt a sízést háttal is megcsináltam volna, ide nekem az olimpiát! 😊

 telex.hu/sport/2022/02/13/benjamin-alexander-jamaica-dj-oriasmulesiklas

Egyébként a viccet félretéve, ez hatalmas gáz szerintem.
somoskovig
Az a gáz, hogy ezt gáznak tartják sokan. Ha van még valami értelme az olimpai eszmének akkor az ő, a jamaikai bobcsapat, eddie a sas, az afrikai úszó stb.

Vagy akkor mondjuk ki, hogy itten csak a profi, elit sportolók indulhatnak és mindenki másnak kushadás van. De gáznak tartani, hogy 20 versenyszámonként van egy-két ilyen kedves őrült, hàt nem tudom. Én kifejezetten kedvelem az ilyen rendszerhekkelőket. Tetszettek volna úgy meghozni a szabályokat, hogy ne jusson ki.
MC12
A nem profi, nem elit sportolók végeztek a 30-45. helyeken, 20-37 mp hátránnyal, ami szintén nem túl erős, de legalább látszik rajtuk, hogy síelőre emlékeztető teljesítményt képesek nyújtani, edzenek egy csomót. Ez a nyomi meg az utolsó előttitől kapott ki 32 másodperccel, egy elcsalt versennyel kijutva az olimpiára. Ha neked ez az olimpiai eszme...

Szerkesztette: somoskovig

több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 013 — #NoStress
Nem tudtok valami kellemes kis karibi szigetországot nekem? Még csak 45 leszek a milánói olimpia idején, ezt a sízést háttal is megcsináltam volna, ide nekem az olimpiát! 😊

 telex.hu/sport/2022/02/13/benjamin-alexander-jamaica-dj-oriasmulesiklas

Egyébként a viccet félretéve, ez hatalmas gáz szerintem.
somoskovig
Az a gáz, hogy ezt gáznak tartják sokan. Ha van még valami értelme az olimpai eszmének akkor az ő, a jamaikai bobcsapat, eddie a sas, az afrikai úszó stb.

Vagy akkor mondjuk ki, hogy itten csak a profi, elit sportolók indulhatnak és mindenki másnak kushadás van. De gáznak tartani, hogy 20 versenyszámonként van egy-két ilyen kedves őrült, hàt nem tudom. Én kifejezetten kedvelem az ilyen rendszerhekkelőket. Tetszettek volna úgy meghozni a szabályokat, hogy ne jusson ki.
MC12
Azért ne hasonlítsuk már Eddiehez.
Az ő sztorija egy igazi felemelő sporttörténet az akaratról, eltökéltségről, a "szent őrültségről", amit azóta se tudtak utána csinálni amatőrök, ez a szerencsétlen DJ meg kb. még úgy se síel, mint egy random tizenéves egy random osztrák vagy svájci sípályán.
Mintha mondjuk az "olimpiai eszme nevében" egy olyan pingpongos indulna, aki szerválni se tud, és bármelyik bvsc-s tízéves elverné.
Ez nem kedves őrült, ez csak egy vicc. Rendszerhekkelőként akceptálható, csak mi belőle a haszna? Plusz ötezer instakövető? Mert annyira meg nem nagy dolog, hogy kurva sokakhoz eljutna a sportbuzikon kívül. De persze ezt megyelőre még nem tudhatjuk.

több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 6 081
Nem tudtok valami kellemes kis karibi szigetországot nekem? Még csak 45 leszek a milánói olimpia idején, ezt a sízést háttal is megcsináltam volna, ide nekem az olimpiát! 😊

 telex.hu/sport/2022/02/13/benjamin-alexander-jamaica-dj-oriasmulesiklas

Egyébként a viccet félretéve, ez hatalmas gáz szerintem.
somoskovig
Az a gáz, hogy ezt gáznak tartják sokan. Ha van még valami értelme az olimpai eszmének akkor az ő, a jamaikai bobcsapat, eddie a sas, az afrikai úszó stb.

Vagy akkor mondjuk ki, hogy itten csak a profi, elit sportolók indulhatnak és mindenki másnak kushadás van. De gáznak tartani, hogy 20 versenyszámonként van egy-két ilyen kedves őrült, hàt nem tudom. Én kifejezetten kedvelem az ilyen rendszerhekkelőket. Tetszettek volna úgy meghozni a szabályokat, hogy ne jusson ki.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
Nem tudtok valami kellemes kis karibi szigetországot nekem? Még csak 45 leszek a milánói olimpia idején, ezt a sízést háttal is megcsináltam volna, ide nekem az olimpiát! 😊

 telex.hu/sport/2022/02/13/benjamin-alexander-jamaica-dj-oriasmulesiklas

Egyébként a viccet félretéve, ez hatalmas gáz szerintem.
somoskovig
Ahogy vesszük.
Kb annyival kapott ki mint Pónya Johaugtól.
Nem azzal van gond hogy ő itt van, hanem hogy sztem indokolatlanul korlatozzak a letszamot, a teli olimpia meg pont elbirna 20+ alpesi sizot.
gabokocka
Pónyának se volt semmi keresnivalója ott. Illetve itt nem a különbség a gáz, hanem ahogy ez a futam kinézett, ha én ennyire szarul síelnék, sírva jönnék le a pályáról, pedig én max. évi 8-10 napot síeltem a legjobb éveimben is. Ne legyen már olimpikon valaki, aki még az amatőrök között is béna.

Szerkesztette: somoskovig

több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Nem tudtok valami kellemes kis karibi szigetországot nekem? Még csak 45 leszek a milánói olimpia idején, ezt a sízést háttal is megcsináltam volna, ide nekem az olimpiát! 😊

 telex.hu/sport/2022/02/13/benjamin-alexander-jamaica-dj-oriasmulesiklas

Egyébként a viccet félretéve, ez hatalmas gáz szerintem.
somoskovig
Ahogy vesszük.
Kb annyival kapott ki mint Pónya Johaugtól.
Nem azzal van gond hogy ő itt van, hanem hogy sztem indokolatlanul korlatozzak a letszamot, a teli olimpia meg pont elbirna 20+ alpesi sizot.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
Nem tudtok valami kellemes kis karibi szigetországot nekem? Még csak 45 leszek a milánói olimpia idején, ezt a sízést háttal is megcsináltam volna, ide nekem az olimpiát! 😊

 telex.hu/sport/2022/02/13/benjamin-alexander-jamaica-dj-oriasmulesiklas

Egyébként a viccet félretéve, ez hatalmas gáz szerintem.

több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Ez a mai nap elég lájti, gyakorlatilag a siugró csapat lesz meg ami érdekes.

Kozubach 17. lett, szép eredmény, 4 év múlva teljes felkeszüléssel egész jó dolgokra lehet képes ha nem jönnek közbe sérülések.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 398 — nabege2@yahoo.com
szerencsére holnap semmi extra nem lesz számomra, délig kb semmi...
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 177 — Vikings fan
Na hali!

Fiatalokat táboroztattam a Mátrában így csak hellyel közzel tudtam követni mi az állás. Már kezdtem is fogalmazni, hogy ezt a pocsèk napot, svèd betlik, magyar koris bènázások, ezen már csak egy Bengals SBbwin javíthat. Aztán hála Istennek Ádó tett róla, hogy ez nèmileg 🥳🎉🥳🥳 szebb nap legyen.
Persze attól mèg legyen Bengals SB win. 😏

22 kèt ève jártam így, hogy egyházi alkalom miatt nem volt módom èlőben nèzni Nagy Tímea döntőjèt. Aztán nyáron így jártam Szilágyi Áronnal, most pedig Ádóval. Jók ezek az aranyak 😊

Innentől pedig mèg inkább hajrá svèdek, előnyöket nem leadni, sílèceket bevaxolni ès lehetőleg cèlzóvizet inni 🙂🥳🎉💪😉😏😉
dande
Akkor lehetne arra mód, hogy mostantól minden kulcsfontosságú olimpia napunkon táboroztass? 😀
Hanni
Igen mindenkèpp, ahogy Löfli a WCt látogatja 😛😛😛
dande
Reméljük azért Löfli gyakrabban jár nagy dolgozni 😀
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 841 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na hali!

Fiatalokat táboroztattam a Mátrában így csak hellyel közzel tudtam követni mi az állás. Már kezdtem is fogalmazni, hogy ezt a pocsèk napot, svèd betlik, magyar koris bènázások, ezen már csak egy Bengals SBbwin javíthat. Aztán hála Istennek Ádó tett róla, hogy ez nèmileg 🥳🎉🥳🥳 szebb nap legyen.
Persze attól mèg legyen Bengals SB win. 😏

22 kèt ève jártam így, hogy egyházi alkalom miatt nem volt módom èlőben nèzni Nagy Tímea döntőjèt. Aztán nyáron így jártam Szilágyi Áronnal, most pedig Ádóval. Jók ezek az aranyak 😊

Innentől pedig mèg inkább hajrá svèdek, előnyöket nem leadni, sílèceket bevaxolni ès lehetőleg cèlzóvizet inni 🙂🥳🎉💪😉😏😉
dande
Akkor lehetne arra mód, hogy mostantól minden kulcsfontosságú olimpia napunkon táboroztass? 😀
Hanni
Igen mindenkèpp, ahogy Löfli a WCt látogatja 😛😛😛
több mint 2 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 217 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Na hali!

Fiatalokat táboroztattam a Mátrában így csak hellyel közzel tudtam követni mi az állás. Már kezdtem is fogalmazni, hogy ezt a pocsèk napot, svèd betlik, magyar koris bènázások, ezen már csak egy Bengals SBbwin javíthat. Aztán hála Istennek Ádó tett róla, hogy ez nèmileg 🥳🎉🥳🥳 szebb nap legyen.
Persze attól mèg legyen Bengals SB win. 😏

22 kèt ève jártam így, hogy egyházi alkalom miatt nem volt módom èlőben nèzni Nagy Tímea döntőjèt. Aztán nyáron így jártam Szilágyi Áronnal, most pedig Ádóval. Jók ezek az aranyak 😊

Innentől pedig mèg inkább hajrá svèdek, előnyöket nem leadni, sílèceket bevaxolni ès lehetőleg cèlzóvizet inni 🙂🥳🎉💪😉😏😉
dande
Akkor lehetne arra mód, hogy mostantól minden kulcsfontosságú olimpia napunkon táboroztass? 😀
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 841 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na hali!

Fiatalokat táboroztattam a Mátrában így csak hellyel közzel tudtam követni mi az állás. Már kezdtem is fogalmazni, hogy ezt a pocsèk napot, svèd betlik, magyar koris bènázások, ezen már csak egy Bengals SBbwin javíthat. Aztán hála Istennek Ádó tett róla, hogy ez nèmileg 🥳🎉🥳🥳 szebb nap legyen.
Persze attól mèg legyen Bengals SB win. 😏

22 kèt ève jártam így, hogy egyházi alkalom miatt nem volt módom èlőben nèzni Nagy Tímea döntőjèt. Aztán nyáron így jártam Szilágyi Áronnal, most pedig Ádóval. Jók ezek az aranyak 😊

Innentől pedig mèg inkább hajrá svèdek, előnyöket nem leadni, sílèceket bevaxolni ès lehetőleg cèlzóvizet inni 🙂🥳🎉💪😉😏😉
több mint 2 éve
clbass New Orleans Saints 3 108 — Saints fan
M4en valami fogalmatlan közvetiti a hokit
Janek
Knézy 😊
NB2
Pedig apuka még popkultúrális szinten is letett valamit az asztalra 😉
Lehet meg is veszem a lemezt ha már pár éve újranyomták...
 www.youtube.com/watch?v=kGBPPXjPFuk
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 398 — nabege2@yahoo.com
M4en valami fogalmatlan közvetiti a hokit
Janek
Knézy 😊
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 739 — Apu ökölbeszorított keze
M4en valami fogalmatlan közvetiti a hokit

több mint 2 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 725 — Patriots és Kaposvári KK fan
Szép volt Ádó! 😊



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
gyorskoripályákat a stadionok helyére!
NB2
Kicsit sem panaszkodhatnak szerintem, van lóvé tolva rendesen a gyorskoriba.
Látnád a görkorisok (ami valahol az alapja az egésznek) viszont milyen pocok körülmények között dolgoznak...
Bazzani
Lányokdért hány év múlva szoríthatunk majd? 😁
Hanni
Ő nem fog jegezni, nem szereti.
Görkoriban meg elméletileg szeptemberben lesz az első nemzetközi versenye Ostravában.
Egy 11 éves lány edzetése is olyan költségben van amúgy, hogy akiknek elmondom szoktak dobni egy hátast.
Gondolom így van ez a legtöbb sportban csak ugye arra nem látok rá.

több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Nem vagyok naprakész gyorskorcsolyában, de hogy a hollandok ne menjenek 4 közé a csapat üldözőversenyben az nem volna über meglepi?
gabokocka
Na, negyedik helyen becsúsztak.
Szó szerint 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Nem vagyok naprakész gyorskorcsolyában, de hogy a hollandok ne menjenek 4 közé a csapat üldözőversenyben az nem volna über meglepi?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 255 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
és vissza a valóságba: híradó egyperces 😕
NB2
Automatikus elkapcsolás mute.
iktriad
Hanni
Akár
több mint 2 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 217 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
és vissza a valóságba: híradó egyperces 😕
NB2
Automatikus elkapcsolás mute.
iktriad
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 255 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
és vissza a valóságba: híradó egyperces 😕
NB2
Automatikus elkapcsolás.
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 398 — nabege2@yahoo.com
és vissza a valóságba: híradó egyperces 😕
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 201 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Na hajrá Jutta Leerdam

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz