Olimpia

25 feliratkozó

több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 874 — !SuPeR6BoWL!
Az előfutamos világcsúcs kb. annyit ér mint a 4-0-ás preseason. Nem itt kell nagyot alkotni.
Kampman
Thats right

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 248 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Az előfutamos világcsúcs kb. annyit ér mint a 4-0-ás preseason. Nem itt kell nagyot alkotni.
Kampman
jól tudja ezt Katka 😊

több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 108 — WHO DAT!!!!
Remélem nem fáradt el....
ThundersNFL
lesz 8 órája pihenni, meg szerintem nem fáradt el nagyon.


több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 874 — !SuPeR6BoWL!
Ha nem nyeri meg akkor.....baszhatja

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
dawyd728 3 707
Zsúról egy szót se beszélt... Botrány ez az ember!
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 481
Az előfutamos világcsúcs kb. annyit ér mint a 4-0-ás preseason. Nem itt kell nagyot alkotni.
több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 874 — !SuPeR6BoWL!
Remélem nem fáradt el....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 874 — !SuPeR6BoWL!
Katinka remélem ne fárad el a döntőre

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 22 121 — nabege2@yahoo.com
azért aki egész évben nézi a bicajt, azért vakarja a fejét, hogy ki kicsoda😊

közben Katinka wr-t fog úszni!
több mint 7 éve
dawyd728 3 707
Úgy látszik a spanyolok elszálltak, viszont az olaszok vannak 3-an a vezető 12-es bolyban.
dawyd728
Név szerint Caruso, Aru, Nibali. Most én utóbbira fogadnék, hiába van ott Yates és Thomas is.
Danny
Caruso mit dolgozik te jó ég!
több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 874 — !SuPeR6BoWL!
Tiszta kabaré amit a kínai művel...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 874 — !SuPeR6BoWL!
Je Sí Venből elfogyott a cucc?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
Danny Arizona Cardinals 1 662
Úgy látszik a spanyolok elszálltak, viszont az olaszok vannak 3-an a vezető 12-es bolyban.
dawyd728
Név szerint Caruso, Aru, Nibali. Most én utóbbira fogadnék, hiába van ott Yates és Thomas is.
több mint 7 éve
dawyd728 3 707
Úgy látszik a spanyolok elszálltak, viszont az olaszok vannak 3-an a vezető 12-es bolyban.
több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Lovassporthoz tud valaki live streamet? Sehol nem találok semmit. Sajnos nem sokára vége az első napnak, így valószínű marad az összefoglaló. Ha olyat is találok valahol. 😕
danyly
 www.bbc.co.uk/sport/live/olympics/36439126
+
proxmate.me/

Aguirre-é az érdem!
dawyd728
Ezt néztem, de ezen semmi live stream nincs. Csak hírfolyam + ilyenek. De az a prox valami is minek?
danyly
Pedig én ezen nézem a mezőnyversenyt már órák óta. Sőt itt a MTVA-val ellentétben itt van még kommentár is.
dawyd728
Én nem telepítek ilyen kétes programokat. Egyébként pont lovassporthoz nem kell kommentár. Ott csendben kell lenni. De másnál sem érdekelne lehet. De azért köszi a linket.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Szépet bukott Porte. Remélem nem tört semmije + volt ott egy orosz versenyző is.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 22 121 — nabege2@yahoo.com
Lovassporthoz tud valaki live streamet? Sehol nem találok semmit. Sajnos nem sokára vége az első napnak, így valószínű marad az összefoglaló. Ha olyat is találok valahol. 😕
danyly
 www.bbc.co.uk/sport/live/olympics/36439126
+
proxmate.me/

Aguirre-é az érdem!
dawyd728
Ezt néztem, de ezen semmi live stream nincs. Csak hírfolyam + ilyenek. De az a prox valami is minek?
danyly
egyébként ezen élő képet én sem láttam, de gondolom a proxy arra kell, hogy angollá válj és akkor talán
az m4 stream is csak nálunk érhető el
több mint 7 éve
Danny Arizona Cardinals 1 662
Hihetetlen, hogy ennek a Porte gyereknek semmi szerencséje soha
több mint 7 éve
dawyd728 3 707
Porte nagyot bukott épp most!

EDIT:
Nagyon fogja a vállát! :/
A lejtmenet nagyon veszélyes.

Szerkesztette: dawyd728
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tessék Verrasztó így is lehet:

Sajnálom és bocsánat

"Két szót tudok csak mondani, azt, hogy sajnálom és bocsánat. Nem így terveztem - mondta a 400 gyors előfutamai után a rendkívül csalódott és letört Bernek Péter. - 250-ig jó volt, aztán elvesztettem a ritumust, de nem tudom, hogy mi történt. Beálltak az izmaim, főleg a lábam. Átbeszélem majd az edzőmmel, Nagy Péterrel, és sajnálom, hogy így alakult. Remélem, hogy a 200 gyors jobban sikerül majd."
több mint 7 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 700 — Amerikai sportok rajongója
Franciák rendesen égnek eddig az auszik ellen kosárban
több mint 7 éve
dawyd728 3 707
Lovassporthoz tud valaki live streamet? Sehol nem találok semmit. Sajnos nem sokára vége az első napnak, így valószínű marad az összefoglaló. Ha olyat is találok valahol. 😕
danyly
 www.bbc.co.uk/sport/live/olympics/36439126
+
proxmate.me/

Aguirre-é az érdem!
dawyd728
Ezt néztem, de ezen semmi live stream nincs. Csak hírfolyam + ilyenek. De az a prox valami is minek?
danyly
Pedig én ezen nézem a mezőnyversenyt már órák óta. Sőt itt a MTVA-val ellentétben itt van még kommentár is.

Szerkesztette: dawyd728
több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Lovassporthoz tud valaki live streamet? Sehol nem találok semmit. Sajnos nem sokára vége az első napnak, így valószínű marad az összefoglaló. Ha olyat is találok valahol. 😕
danyly
 www.m4sport.hu/rio2016elo/
ott van alul
NB2
Most komolyan ilyen hülye vagyok, Ez itt volt egész nap (mármint link)?
Nagyon köszönöm.
danyly
az "ott van alul" nem a már korábban beszúrt linkre vonatkozott, hanem, hogy alul tudod kiválasztani😊
NB2
Azt én teljes mértékben értettem. Csak magamra utaltam, hogy ilyen vaksi vagyok. Egész nap keresek egy értelmes linket lovassporthoz, erre a nap végére sikerül egy. Erre értettem.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Lovassporthoz tud valaki live streamet? Sehol nem találok semmit. Sajnos nem sokára vége az első napnak, így valószínű marad az összefoglaló. Ha olyat is találok valahol. 😕
danyly
 www.bbc.co.uk/sport/live/olympics/36439126
+
proxmate.me/

Aguirre-é az érdem!
dawyd728
Ezt néztem, de ezen semmi live stream nincs. Csak hírfolyam + ilyenek. De az a prox valami is minek?

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 22 121 — nabege2@yahoo.com
Lovassporthoz tud valaki live streamet? Sehol nem találok semmit. Sajnos nem sokára vége az első napnak, így valószínű marad az összefoglaló. Ha olyat is találok valahol. 😕
danyly
 www.m4sport.hu/rio2016elo/
ott van alul
NB2
Most komolyan ilyen hülye vagyok, Ez itt volt egész nap (mármint link)?
Nagyon köszönöm.
danyly
az "ott van alul" nem a már korábban beszúrt linkre vonatkozott, hanem, hogy alul tudod kiválasztani😊