Olimpia

25 feliratkozó

több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 437
Kezdi túltolni az M4 a politikát, baromi taszító már most a 10 percenkénti "csakegyperc" meg a kormányreklám.
több mint 7 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
Nah végre megy az oldal😊
 www.olympicstreams.me/
 www.m4sport.hu/rio2016elo/ (és több csatornából lehet választani!)
NB2
Én ezt találtam még:  www.bbc.co.uk/sport/olympics/rio-2016/schedule +  proxmate.me/ így nem csak az Egyesült Királyságból lehet nézni bármelyik élő eseményt, angol kommentárral, HD-ben.
több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Ohhh már vártam a román bírózást : DDD
Hanni
már a meccs elején amikor láttam, hogy román a bíró gondoltam magamban ha nem nyerünk a végén úgyis szidni fogom 😀😀😀


több mint 7 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 592 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Ohhh már vártam a román bírózást : DDD
több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Büdös román bírónak azért a végére még be kellett fújni azt a kiállítást. Mondjuk meg is érdemeltük hogy leadtuk a négygólos előnyünket.


több mint 7 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 051 — Lucas Scott
Meg is érdemelték az utolsó "támadásért"...
Jughead
a szerbek utolsó 2 emberelőnye labda nélküli volt, ráadásul az utolsónál 15 mp van hátra ellövi a szerb, kapufa és akkor fújja be? mind1. jó kezdés volt ez, picit csiszolni kell a védekezést.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 7 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 209
Meg is érdemelték az utolsó "támadásért"...
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 22 000 — nabege2@yahoo.com
Nah végre megy az oldal😊
 www.olympicstreams.me/
 www.m4sport.hu/rio2016elo/ (és több csatornából lehet választani!)

Eddig álom a fiuk játéka, az evezős pálya meg valami meseszép helyen van!
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szép kárpótlást kapott Vanderlei de Lima 2004-ért(amikor egy biztos aranyat bukott el maratonban egy idióta miatt).. Megérdemelte.
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 794 — Keep pounding
Engem Mohay Bence idegesít, de Szántó Dávid jó.
gabokocka
Én őt annyira nem bírom, de Mohay Bence mellett Székely Dávid ül 😊
Kampman
Ja, valóban, hajnal van 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 437
Engem Mohay Bence idegesít, de Szántó Dávid jó.
gabokocka
Én őt annyira nem bírom, de Mohay Bence mellett Székely Dávid ül 😊
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 794 — Keep pounding
Engem Mohay Bence idegesít, de Szántó Dávid jó.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Meglepően informatív (ha kritikus lennék unalmas/lapos - de nekem ez megfelel 😊) a közvetítés.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az látszik, hogy nem dolgoztak Peking/London-szintű pénzmennyiséggel, de nem is biztos hogy baj ez... nekem alapvetően tetszik.
Igor
Ja, az előző megnyitókban volt egy ilyen erőlködés, hogy nagyon grandiózus legyen. Ami inkább gáz, hogy még az élő közvetítésben is látszik a sok üres szék. Hihetetlen, hogy egy sokmilliós városban nem találtak legalább statisztákat, akik hajlandóak beülni.
Kampman
Biztosan félnek a szúnyogoktól és a Zika vírustól.
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 437
Az látszik, hogy nem dolgoztak Peking/London-szintű pénzmennyiséggel, de nem is biztos hogy baj ez... nekem alapvetően tetszik.
Igor
Ja, az előző megnyitókban volt egy ilyen erőlködés, hogy nagyon grandiózus legyen. Ami inkább gáz, hogy még az élő közvetítésben is látszik a sok üres szék. Hihetetlen, hogy egy sokmilliós városban nem találtak legalább statisztákat, akik hajlandóak beülni.

Szerkesztette: Kampman
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Az látszik, hogy nem dolgoztak Peking/London-szintű pénzmennyiséggel, de nem is biztos hogy baj ez... nekem alapvetően tetszik.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Örülök, hogy Székely Dávid az egyik kommentátor ma este, de a másik tagot még kb soha nem is hallottam közvetíteni...
iktriad
A közvetítés felénél ír szurkolók fogják elrabolni. De ez titok.
Kampman
Az írek max sörrel csábítanak, elrabolni maguktól nem fognak. 😊

Az lehet hogy jó jel...
Igor
Reménykedjünk...

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Örülök, hogy Székely Dávid az egyik kommentátor ma este, de a másik tagot még kb soha nem is hallottam közvetíteni...
iktriad
Az lehet hogy jó jel...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 437
Örülök, hogy Székely Dávid az egyik kommentátor ma este, de a másik tagot még kb soha nem is hallottam közvetíteni...
iktriad
A közvetítés felénél ír szurkolók fogják elrabolni. De ez titok.
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Örülök, hogy Székely Dávid az egyik kommentátor ma este, de a másik tagot még kb soha nem is hallottam közvetíteni...

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 730 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
 docs.google.com/document/d/1nYngltluvZ2MMJa-u_ELyOlDoR5i_7IoLLH05myeAFg/pub
kész amit az off topikban igértem 😊

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Állítólag Pelé lemondta. hogy ő gyújtsa meg ma a lángot. Vajon a brazilok most kit találnak helyette? Dunga? Ronaldo Cé előtag nélkül? Tom Brady neje? Vagy Bastiano Joao Coimbra de la Coronilla y Azevedo(sajnos a kuzinja, Antonio pár hete meghalt, így már csak ő jöhet szóba)?
iktriad
Valakit a Sepulturából
Kampman
ON!

Találnak valami híres focistát vagy röpist.
NB2
Esetleg Cairo Santos beugrik.
több mint 7 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 730 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
néger Emerson aki a Portóban játszott ? asszem mindenféleképpen
zimbabwei 12 haja meg nagyon kemény (női futball)

Szerkesztette: Heisman nádor

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 22 000 — nabege2@yahoo.com
OFF!

Kupakjáték még valamikor régenről vitt mindent. A fél országnak volt jobb500e-re és bal500e-ből meg talán volt 3😊

ON!

Találnak valami híres focistát vagy röpist.
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 437
Állítólag Pelé lemondta. hogy ő gyújtsa meg ma a lángot. Vajon a brazilok most kit találnak helyette? Dunga? Ronaldo Cé előtag nélkül? Tom Brady neje? Vagy Bastiano Joao Coimbra de la Coronilla y Azevedo(sajnos a kuzinja, Antonio pár hete meghalt, így már csak ő jöhet szóba)?
iktriad
Valakit a Sepulturából