Olimpia

25 feliratkozó

több mint 7 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 592 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Még a megnyitó láz előtt, ugyan már egyszer beírtam, de semmi reakció nem jött rá.

Nincs esetleg valaki, aki tök gáz módon gyűjti a túrórudis olimpikon kártyákat hozzám hasonlóan? Kis csereberében benne lennék 😊
Hanni
En gyujtom es kene meg jopar, meg van csomo felesleges is.
zavi27
Akkor holnap írok PM-et, mostmár agyhalott vagyok : D
több mint 7 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 684 — Amerikai sportok rajongója
Még a megnyitó láz előtt, ugyan már egyszer beírtam, de semmi reakció nem jött rá.

Nincs esetleg valaki, aki tök gáz módon gyűjti a túrórudis olimpikon kártyákat hozzám hasonlóan? Kis csereberében benne lennék 😊
Hanni
En gyujtom es kene meg jopar, meg van csomo felesleges is.
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Állítólag Pelé lemondta. hogy ő gyújtsa meg ma a lángot. Vajon a brazilok most kit találnak helyette? Dunga? Ronaldo Cé előtag nélkül? Tom Brady neje? Vagy Bastiano Joao Coimbra de la Coronilla y Azevedo(sajnos a kuzinja, Antonio pár hete meghalt, így már csak ő jöhet szóba)?

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 21 999 — nabege2@yahoo.com
Kibírom, hogy nem látom a megnyitót, de ha csak 3 órával korábban kezdik, akkor Európa is láthatta volna...
NB2
de akkor az nbc nem tudta volna főműsoridőben közvetíteni az amcsiknak. Ott ugye az a lényeg
kapitnono
Cserébe a foci vb döntőt mindig az európai nézőknek megfelelően játsszák. Tavalyelőtt riói idő szerint 4-kor, hogy nálunk kilenckor legyen. Az amerikai vébén délben, hogy nálunk megint csak kilenckor legyen.
Kampman
Dél-Amerikában még szagolják a focit, de igazi hagyománya itt van Európában.
Európai felsőbbrendűség😊
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 437
Kibírom, hogy nem látom a megnyitót, de ha csak 3 órával korábban kezdik, akkor Európa is láthatta volna...
NB2
de akkor az nbc nem tudta volna főműsoridőben közvetíteni az amcsiknak. Ott ugye az a lényeg
kapitnono
Cserébe a foci vb döntőt mindig az európai nézőknek megfelelően játsszák. Tavalyelőtt riói idő szerint 4-kor, hogy nálunk kilenckor legyen. Az amerikai vébén délben, hogy nálunk megint csak kilenckor legyen.
több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Kibírom, hogy nem látom a megnyitót, de ha csak 3 órával korábban kezdik, akkor Európa is láthatta volna...
NB2
de akkor az nbc nem tudta volna főműsoridőben közvetíteni az amcsiknak. Ott ugye az a lényeg


több mint 7 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 592 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Még a megnyitó láz előtt, ugyan már egyszer beírtam, de semmi reakció nem jött rá.

Nincs esetleg valaki, aki tök gáz módon gyűjti a túrórudis olimpikon kártyákat hozzám hasonlóan? Kis csereberében benne lennék 😊
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 21 999 — nabege2@yahoo.com
Kibírom, hogy nem látom a megnyitót, de ha csak 3 órával korábban kezdik, akkor Európa is láthatta volna...
több mint 7 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 523
ökölvívás:

Bacskai az első körben azt a franciát kapta, akitől korábban háromszor kikapott. nem fekszik neki a stílusa... pedig a bokszban az egyik alapszabály az, hogy styles make fights. valószínűleg az első körben out

Harcsa az első körből továbbjut türkmén ellenfele ellen, utána hatalmas pechre jön a favorit kubai Arlen López, aki ellen az esélyei a nullához konvergálnak.

cselgáncs:

elég balszerencsés a sorsolás a bokszhoz hasonlóan.

Tóth Krisztián az első körből biztosan továbbmegy, aztán jön az a görög Ilias Iliadis aki 2 éve verte a vb döntőben... persze Krisztián akkor még csak 20 éves volt, de akkor volt a legjobb formában eddig. a görög ellen 50%-ot adnék neki azért, aztán jöhet egy svéd, majd a legjobb négy között a favoritnak tartott japán. egy bronzot azért várok tőle, de ehhez verni kell a görögöt minimum, ami nem kis feladat.

Bor Barna a legjobb nyolcba bejuthat, akkor jöhet a japán, aki Rinert leszámítva a legjobb a súlycsoportban.

Csoknyai első ellenfele a favoritnak tartott japán lesz... Csoknyai nagyon balszerencsés, 4 éve azt a koreait kapta meg korán, aki aztán aranyat nyert, most lehet hogy szintén a leendő aranyérmest kapta.

Ungvári sorsolása még nem olyan rossz, de ő már eléggé túl van a zeniten. a legjobb nyolc között jöhet a jelenlegi Európa bajnok, Orujov.

Csernoviczki a nyolcaddöntőben kaphatja a regnáló világbajnok Paula Paretót, aki tavalyi vb-n verte... pech.

Karakas a nyolcaddöntőben a világranglista 3. helyén álló koreait kaphatja.

Joó Abigélre már a legjobb tizenhat között a világbajnok japán vár. kár, mert ha legyőzné, akkor jöhetne az amerikai Kayla Harrison, akitől 4 éve sérülés miatt kapott ki. Abigélnek fekszik Harrison stílusa, de lehet, hogy nem jutunk el odáig, hogy ennek bizonyítékát megláthassuk.

összességében: ökölvívásból 0, cselgáncsból 1, esetleg 2 bronzérmet várok.

choose life
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 794 — Keep pounding
Ez amúgy nem érdekel valakit?
 www.fantasy-olympics.com/index.html#rules

Csináltam egy ligát (tesztként), 12 csapat (ha nem lesz meg törlök majd néhányat), 15 atlétát kell draftolni fejenként (ez is változtatható), a pontértékeken még gondolkodom egyelőre, de sajnos csak éremre lehet pontot osztani (további helyezésekre nem) - de mondjuk 10-7-5-ös pontozásra gondoltam.

Lehet online/offline draft.. ezt is attól függően, hogy hányan jelentkeznek (lehet offline jobban menne, vagy a megnyitó alatt 😊)

szerk: akit érdekel dobjon PM-ben egy email címet, és küldöm a meghívót.
Igor
Mivel ez senkit nem érdekelt (1 ember jelentkezett 😕 kár hogy Rajna és Schleck eltűnt), gondoltam felvetek egy másik ötletet... ami 5 perc alatt ki lehet tölteni, és nem kell draft hozzá... ha ez sem kell senkinek, ígérem feladom.

 en.zweeler.com/game/olympics/FantasyOlympics2016/#

Salary cap, 10 országot kell választani, aranyérem 3p, ezüst 2p, bronz 1p -
Igor
Ez fizetős?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 728 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Kijött a vívósorsolás - időrendi sorrendben

Szász Emese - ez elég kemény ágnak tűnik (Beljajeva, meg a londoni bronz/aranyérmes utána - Szun Jücsie, Semjakina), ha mindhármat veri, akkor van elődöntőben.
Márton Anna - ez so-so, az Afrika-bajnok tunéziai és az Ázsia-bajnok kínai tűnik a két legnagyobb ellenfélnek talán.. mivel 4. kiemelt nagyon durva ellenfeleket nem kaphatott volna, de lehetett volna jobb/rosszabb is azért.

Ffi párbajtőr
Imre Géza és Boczkó egymással meccsen a 8 közé jutásért 😕 (addig illene elmenniük), a győztes valszeg Novosjolovval meccselhet az elődöntőért.
Rédlinek sajnos +1 meccse van, aztán Borel... és ha esetleg nyerne a svájci/ukrán ágat kapta (Kauter+Steffen / Herey+Nikishin), ez se egyszerű.
Még jó hogy beleraktam az álomcsapatomba (egyikbe), mielőtt megnéztem a sorsolást...

Az a Grumier-Limardo meccs szintén elég csúnya lehet a 8 közé jutásért (röhögnék, ha Grumier már ott, 2. meccsén kiesne)
Jó hír hogy Pizzo/Garozzo is egy ágra került, ergo a 4 közé (valszeg) csak egy olasz mehet.

Férfi kard
Szilágyi - so-so, Dolniceanu jöhet a negyeddöntőben 😕 (nyolcaddöntő Buykevich, azért az kötelező..)
Decsi - Kovaljovval kezd, utána Aldo Montano... ez a legdurvább sorsolás amit láttam első 2 körben. 😕

Mindketten a felső ágon (még Kim van itt, aki említendő), az alsón van Gu Bong-gil, Yakimenko, Hartung, Ochiozzi, és még egy-két név akit biztos kihagytam..

Női tőr - ezt vágom a legkevésbé.. úgy nézem 1 kört illene menni, kettő már lehet bravúr.
Knapek kínai ellen kezd (ami mindig lutri), aztán egy erős amerikai, majd Elisa di Francesca.. ez viszonylag erős ág. Mohamed Aida ágán nincs olasz, Deriglazova a második meccs, a harmadik meg az amerikai Nzigha Prescod, akit Londonban négy éve legyőzött.. ki tudja, ez egy fokkal jobbnak tűnik.

Csapat még nincs.. vagy legalábbis wikin nincs, a hivatalos weblapon úgy néztem első körben Dél-Korea, és ha jól értelmezem második körben FRA.. ami sucks.. dehát itt mindenki erős (még ha ez a két csapat ott is a jobbak közül való), és csak 3 meccset kell nyerni 😛
Igor
Azért sok múlik azon kinek milyen napja van, csapatban nyólc pontról is ki lehet kapni, tehát bármi lehetséges, lehet hogy Szilágyi az elején kibőg

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 876 — No es importante
A gördeszkázás, a hullámlovaglás, a sportmászás, a karate és a baseball/softball került a 2020-as tokiói nyári játékok programjába a Nemzetközi Olimpiai Bizottság (NOB) teljes ülésének szerdai döntése alapján.

Szép kis sportágak is bekerültek. A baseball egyszer van, egyszer nincs. Nem tudom meddig marad. A karate valamennyire érthetőbb (jobb mint a taekwondo).
danyly
Remélem a boulder, mint versenyszám bekerül. Mászás nagyon megérdemelte már.
dawyd728
A három versenyszámban együtt, összetettként osztanak aranyat ha jól olvastam


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 614
Zdeněk Štybar, a csehek országúti kerékpárosa tett fel instagramra egy cuki videót:
 twitter.com/zdenekstybar/status/761384330232930305

Szerkesztette: Mikey
több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Sorsoltak teniszben is. Nem volt szerencséje Babos Timinek, a 11. kiemelt 2x wimbledoni bajnok cseh Petra Kvitovát kapta. Eddig egyszer találkoztak. Idén júniusban Eastbourne-ben egy füves pályás versenyen. Az a cseh igazi terepe. Kemény pályán sebezhetőbb.
Párosban Jani Rékával a román Andrea Mitu és Raluca Olaru kettős ellen kezdenek.

Sok pihenő nem lesz Timinek, mert ma még döntőzik egy brazil WTA versenyen egyesben. Párosban sajnos kikaptak a döntőben.

A férfiaknál rögtön az elején lesz egy-két érdekesebb meccs. Ramos-Nishikori (bár ez salakon lett volna izgalmasabb; a japán nincs rossz formában és ő inkább kemény pályán készült, döntőzött is Torontóban a múlt héten), Dimitrov-Cilic (a bolgár sem volt rossz az utóbbi időben, de elég hektikus), Coric-Simon (a fiatal horvát akár meglepetést is okozhat), Djokovics-Del Potro (ez max. a nevek miatt nagyobb meccs, az argentin hosszú sérülés után jött vissza, Wimbledon óta nem is játszott, a szerb meg top formában van), Murray-Troicki (a szerb még sosem győzött Murray ellen, nem hiszem, hogy most kezdené el).

Szerkesztette: danyly

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
dawyd728 3 702
A gördeszkázás, a hullámlovaglás, a sportmászás, a karate és a baseball/softball került a 2020-as tokiói nyári játékok programjába a Nemzetközi Olimpiai Bizottság (NOB) teljes ülésének szerdai döntése alapján.

Szép kis sportágak is bekerültek. A baseball egyszer van, egyszer nincs. Nem tudom meddig marad. A karate valamennyire érthetőbb (jobb mint a taekwondo).
danyly
Remélem a boulder, mint versenyszám bekerül. Mászás nagyon megérdemelte már.
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Kijött a vívósorsolás - időrendi sorrendben

Szász Emese - ez elég kemény ágnak tűnik (Beljajeva, meg a londoni bronz/aranyérmes utána - Szun Jücsie, Semjakina), ha mindhármat veri, akkor van elődöntőben.
Márton Anna - ez so-so, az Afrika-bajnok tunéziai és az Ázsia-bajnok kínai tűnik a két legnagyobb ellenfélnek talán.. mivel 4. kiemelt nagyon durva ellenfeleket nem kaphatott volna, de lehetett volna jobb/rosszabb is azért.

Ffi párbajtőr
Imre Géza és Boczkó egymással meccsen a 8 közé jutásért 😕 (addig illene elmenniük), a győztes valszeg Novosjolovval meccselhet az elődöntőért.
Rédlinek sajnos +1 meccse van, aztán Borel... és ha esetleg nyerne a svájci/ukrán ágat kapta (Kauter+Steffen / Herey+Nikishin), ez se egyszerű.
Még jó hogy beleraktam az álomcsapatomba (egyikbe), mielőtt megnéztem a sorsolást...

Az a Grumier-Limardo meccs szintén elég csúnya lehet a 8 közé jutásért (röhögnék, ha Grumier már ott, 2. meccsén kiesne)
Jó hír hogy Pizzo/Garozzo is egy ágra került, ergo a 4 közé (valszeg) csak egy olasz mehet.

Férfi kard
Szilágyi - so-so, Dolniceanu jöhet a negyeddöntőben 😕 (nyolcaddöntő Buykevich, azért az kötelező..)
Decsi - Kovaljovval kezd, utána Aldo Montano... ez a legdurvább sorsolás amit láttam első 2 körben. 😕

Mindketten a felső ágon (még Kim van itt, aki említendő), az alsón van Gu Bong-gil, Yakimenko, Hartung, Ochiozzi, és még egy-két név akit biztos kihagytam..

Női tőr - ezt vágom a legkevésbé.. úgy nézem 1 kört illene menni, kettő már lehet bravúr.
Knapek kínai ellen kezd (ami mindig lutri), aztán egy erős amerikai, majd Elisa di Francesca.. ez viszonylag erős ág. Mohamed Aida ágán nincs olasz, Deriglazova a második meccs, a harmadik meg az amerikai Nzigha Prescod, akit Londonban négy éve legyőzött.. ki tudja, ez egy fokkal jobbnak tűnik.

Csapat még nincs.. vagy legalábbis wikin nincs, a hivatalos weblapon úgy néztem első körben Dél-Korea, és ha jól értelmezem második körben FRA.. ami sucks.. dehát itt mindenki erős (még ha ez a két csapat ott is a jobbak közül való), és csak 3 meccset kell nyerni 😛

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
szép potya😊

az EB-n is így verték volna a portugálok ezeket😊
NB2
Ezt csúnyán benyelte az argentin kapus. De Honduras vagy Algéria csak nem okoz majd gondot nekik.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 21 999 — nabege2@yahoo.com
szép potya😊

az EB-n is így verték volna a portugálok ezeket😊
több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
A gördeszkázás, a hullámlovaglás, a sportmászás, a karate és a baseball/softball került a 2020-as tokiói nyári játékok programjába a Nemzetközi Olimpiai Bizottság (NOB) teljes ülésének szerdai döntése alapján.

Szép kis portágak is bekerültek. A baseball egyszer van, egyszer nincs. Nem tudom meddig marad. A karate valamennyire érthetőbb (jobb mint a taekwondo).
danyly
A baseball azért került vissza, mert a rendező országnak komoly beleszólása van a döntésben, ha pl. az USA rendez majd olimpiát újra, az se kizárt, hogy az amerikaifoci is ott lesz a programban. Utóbbi amúgy a bővebb körben volt benne, az első rostán esett ki a billiárdhoz vagy a kötélhúzáshoz (!) hasonlóan... A sportmászásról néztem pár videót, azt szerintem sokan fogják szeretni, a gördeszkának viszont az x games-en a helye, nem itt.
baggio
Én egy percig nem bánom a baseball visszakerülését, mert szeretem és amatőr szinten is látványos (bár persze ezzel nem mindenki ért egyet). A biliárdot is nagyon szeretem, de ugyanúgy nem olimpiára való mint a sportmászás.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 876 — No es importante
A gördeszkázás, a hullámlovaglás, a sportmászás, a karate és a baseball/softball került a 2020-as tokiói nyári játékok programjába a Nemzetközi Olimpiai Bizottság (NOB) teljes ülésének szerdai döntése alapján.

Szép kis portágak is bekerültek. A baseball egyszer van, egyszer nincs. Nem tudom meddig marad. A karate valamennyire érthetőbb (jobb mint a taekwondo).
danyly
A baseball azért került vissza, mert a rendező országnak komoly beleszólása van a döntésben, ha pl. az USA rendez majd olimpiát újra, az se kizárt, hogy az amerikaifoci is ott lesz a programban. Utóbbi amúgy a bővebb körben volt benne, az első rostán esett ki a billiárdhoz vagy a kötélhúzáshoz (!) hasonlóan... A sportmászásról néztem pár videót, azt szerintem sokan fogják szeretni, a gördeszkának viszont az x games-en a helye, nem itt.

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 868 — Deion Sanders for president!
Előbb Athénban a női tőr csapatversenyt iktatták ki négy évre, majd Pekingben a férfi tőr csapat- és a női párbajtőr csapatverseny tűnt el. Eközben beemelték előbb a női kard egyénit, majd a női kard csapatversenyt is, hogy utóbbi aztán Londonban rögtön ki is maradhasson a férfi párbajtőr csapatverseny társaságában. A sportolók nyilván legalább annyira lelkesednek az ötletért, mint annakidején a higgadt Moszkva-Los Angeles sportdiplomáciai magasiskoláért. Az ötlet csúcsaként már érik a férfi kard csapatverseny kihagyása Rióban, ami után a következő lépés A diszkoszvető szobrának ledarálása, majd az anyagából egy jamaikai rövidtávfutó szobrának meggyúrása és a történelem iránt fogékony NOB székháza előtti felállítása lehetne.

 gyuloltellensegeink.blog.hu/2012/08/30/kibol_lehet_olimpikon
Kampman
De legalább az olimpia idejére nyugalom lesz, béke és szeretet!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Sajna elég gyenge volt ez a brazil-dél-afrikai meccs. Főleg úgy, hogy gól sem volt. Nagyon össze kell kapnia a magát a brazil csapatnak.
Remélem a portugál-argentin meccs jobb lesz.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 437
A gördeszkázás, a hullámlovaglás, a sportmászás, a karate és a baseball/softball került a 2020-as tokiói nyári játékok programjába a Nemzetközi Olimpiai Bizottság (NOB) teljes ülésének szerdai döntése alapján.

Szép kis portágak is bekerültek. A baseball egyszer van, egyszer nincs. Nem tudom meddig marad. A karate valamennyire érthetőbb (jobb mint a taekwondo).
danyly
Előbb Athénban a női tőr csapatversenyt iktatták ki négy évre, majd Pekingben a férfi tőr csapat- és a női párbajtőr csapatverseny tűnt el. Eközben beemelték előbb a női kard egyénit, majd a női kard csapatversenyt is, hogy utóbbi aztán Londonban rögtön ki is maradhasson a férfi párbajtőr csapatverseny társaságában. A sportolók nyilván legalább annyira lelkesednek az ötletért, mint annakidején a higgadt Moszkva-Los Angeles sportdiplomáciai magasiskoláért. Az ötlet csúcsaként már érik a férfi kard csapatverseny kihagyása Rióban, ami után a következő lépés A diszkoszvető szobrának ledarálása, majd az anyagából egy jamaikai rövidtávfutó szobrának meggyúrása és a történelem iránt fogékony NOB székháza előtti felállítása lehetne.

 gyuloltellensegeink.blog.hu/2012/08/30/kibol_lehet_olimpikon
több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
A gördeszkázás, a hullámlovaglás, a sportmászás, a karate és a baseball/softball került a 2020-as tokiói nyári játékok programjába a Nemzetközi Olimpiai Bizottság (NOB) teljes ülésének szerdai döntése alapján.

Szép kis sportágak is bekerültek. A baseball egyszer van, egyszer nincs. Nem tudom meddig marad. A karate valamennyire érthetőbb (jobb mint a taekwondo).

Szerkesztette: danyly

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Youtube csatorna sportág ismertetőkkel, videókkal, élő esemény követés, közvetítések:
 www.youtube.com/channel/UCTl3QQTvqHFjurroKxexy2Q

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.