Olimpia

25 feliratkozó

több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
szerk: viszont a golfnál olyan szinten röhögtem fel, hogy lehet kórházba kell mennem.. mekkora troll bagázs 😀
Igor
Ja, Stacy Lewis sose veri meg az ázsiai csajokat 😉

Nem major, úgyhogy Sergio simán nyerhet 😊

Perception is reality.
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan

Ez mehetne a vicc topikba is
diverdoc
Tényleg elég vicces Sarapováról a jó 10 évvel ezelőtti kép (Serenáé meg kicsit ps gyanús).


Az meg, hogy doppingolt, teljesen egyértelmű, nincs ezen mit szépíteni. Az más kérdés, hogy Serenát nem tudják/akarják elkapni. Az meg egy harmadik kérdés, hogy szükséges-e egyáltalán diszkriminálni a teljesítményfokozást...

Perception is reality.
több mint 7 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton

Ez mehetne a vicc topikba is


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 7 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Illetve még a hongkongi Ng Ka Long Angus játszhat jó meccseket, de neki meg Chen Long lehet a végállomás. Fiatal még a srác (22 éves), kicsit meg is lepődött, hogy már most az olimpián lehet. Ő inkább 2020-ra készült. Nincs veszíteni valója.danyly
viszont idén verte mér meg Chent. na majd kiderül.
slowmotion
És Lin Dant is (bár őt tavaly). De sokszor egyikőjükkel sem találkozott (1 illetve 2 meccs egymás ellen). Jó kis torna lesz.
danyly
Hú de jó látni, hogy többen követjük a tollast 😊
Nem mertem ennyire belemenni a csoportkörökbe, ezért sok embert kihagytam.
Jörgensen szerintem nem lesz tényező. A kazani EB-n pont Leverdeztől kapott ki, fiamtól első kézbeli infóm van arról a meccsről (meg arról is, hogy gyalázta 3. szettben Leverdez Rajiv Ousepet, aki ellen pont a fiamék játszottak csoportban és őt is ufonak tartották) és Leverdezt nagyon meggyőzőnek tartották. Ez mellett Jörgensen amióta feljött rá Axelsen és el is hagyta, mintha megtört volna. Fél éve nem nagyon lehet ráismerni (mondjuk spec sose szerettem). Thomas kupán kifejezetten kerékkötője volt a dánoknak, és szégyenszemre volt, hogy nem is játszatták. Ha rajta múlik nem lesznek világbajnokok (bezzeg Vittinghus a nagy kedvencem aki 10. világranglistás helye ellenére sem lehet ott az olimpián)
Angus lehet tényleg a jövő, de jelenleg konstansan nem tud nagyot nyújtani. Singapooreban a dobogója erőn felüli volt (az egész Singapoore Openen csak kapkodtam a fejem mekkora meglepetések születtek. Kuncoro nyerni tud, Chen Long kikap (pont NKL Angustól stb), ezenkívűl a láttam a Taipei Openen 30 perc alatt hogy verte le egy 5. számú kinai. Az Indonéz Openen LCW miatt megnéztem a meccsét ott 10-ből sem tudott kijönni. Jelenleg még nem első kategóriás a srác, ennek ellenére természetesen kifoghat nagyon jó szériát (Singapoore-i menetelése paradés volt) és megszoríthat bárkit. Jó kis torna lesz na.😊)


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 556 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ezt is ajánlom szeretettel, nagyon alkalmasnak tűnik az események követésére, mi mikor, hogyan történik:

 www.google.hu/search?q=ri%C3%B3i+olimpia&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b&gfe_rd=cr&ei=f2KfV8byH8qv8weDwqCoDA#gfe_rd=cr&mie=oly%2C%5B%22%2Fm%2F03tnk7%22%2C1%2C%22r%22%2Cnull%2Cnull%2Cnull%2Cnull%2Cnull%2C%22%2Fm%2F011snh71%22%2Cnull%2Cnull%2Cnull%2Cnull%2Cnull%2Cnull%2Cnull%2Cnull%2C%222016-08-06%22%5D
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 556 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sziasztok!

Lassan kezdek én is olimpiai hangulatba kerülni, igaz valamiért idén nehezebben alakul, nem tudom miért talán öregszem, már a 8. olimpia lesz, amit követni fogok 😊 A fiamnak lesz ez az első, amit igazán követni fog, ha épp nem alszik London idején még kicsi volt hozzá.

Érdemes régi győzelmekről nézni videókat hangulatfokozóként, például ezt:



Amikor Vitray az utolsó hossz elején Sievinen feljövetelkor azt mondja Czenére, mikor egyébként még simán vezet, hogy "dobogó még lehet belőle" hangosan felröhögtem.

Jó szurkolást mindenkinek!

Szerkesztette: dande2
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 779 — Cowboys fan
Univerzális népszerűséget meg általában nem könnyű megszerezni, az még Hörinek, Sobrinak vagy épp respectlacinak se mindig sikerül 😊
Igor
kérdezzük meg a dologról Amit 😀

Szerkesztette: slowmotion
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Viszont a londoni előtt voltak mások is, kik egy-egy sportágat kiveséztek, jó lenne megint ha valaki vállalkozik rá 😊 Vannak itt birkózás, judo, tollaslabda, stb-stb szakértők.. 😊
Igor
Hát nem tudom tényleg érdekel-e sokakat (főleg a korábbi lángosevéssel egyenértékű sportnak gondolóknál), meg szakértő sem vagyok, de a tollaslabdát összefoglaltam.
diverdoc
Köszönjöm/ük a részletes beszámolót.. szerintem a like-ok száma megválaszolja a kérdést :
Univerzális népszerűséget meg általában nem könnyű megszerezni, az még Hörinek, Sobrinak vagy épp respectlacinak se mindig sikerül 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Illetve még a hongkongi Ng Ka Long Angus játszhat jó meccseket, de neki meg Chen Long lehet a végállomás. Fiatal még a srác (22 éves), kicsit meg is lepődött, hogy már most az olimpián lehet. Ő inkább 2020-ra készült. Nincs veszíteni valója.danyly
viszont idén verte mér meg Chent. na majd kiderül.
slowmotion
És Lin Dant is (bár őt tavaly). De sokszor egyikőjükkel sem találkozott (1 illetve 2 meccs egymás ellen). Jó kis torna lesz.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 779 — Cowboys fan
Illetve még a hongkongi Ng Ka Long Angus játszhat jó meccseket, de neki meg Chen Long lehet a végállomás. Fiatal még a srác (22 éves), kicsit meg is lepődött, hogy már most az olimpián lehet. Ő inkább 2020-ra készült. Nincs veszíteni valója.danyly
viszont idén verte mér meg Chent. na majd kiderül.
több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
TOLLASLABDA
Kezdjük a női egyessel, mert itt van magyar induló 20 év után, Sárosi Laura. Kislány kora óta ismerem, célját már elérte. Világranglista alapján (65.) alanyi jogon, nem szabadkártyával van kinnt.Igazándiból ennyit érhettünk el, magyar kijutott, vérmes reményeink nincsenek. A kórházban töltött utolsó felkészülési időszak nem segítette, de tökéletes felkészüléssel és formaidőzítéssel is csoda kellett volna, hogy akár meccset nyerjen. Csoport körökkel kezdenek. Laura a világranglista 10. indiai Pusarla Sindhuval és a kanadai (kinai) világranglista 20. Michelle Livel játszik majd. Pusarlaval sosem játszott még, Litől idén januárban a Canada Openen sima két szettben kapott ki (15 és 13 ra). Bravurnak, szinte csodának tartanám, ha szettet hozna, győztes meccset pedig lehetetlennek gondolom.
Itt van a legnagyobb esély európai aranyra, a spanyol Carolin Marin vezeti a világranglistát, ő egyébként világbajnok. Ennek ellenére szerintem nem fog nyerni. Az utóbbi időben (igazándiból a decemberi dubai Super Series Final óta, ahol élőben is láttam) nem nyújt meggyőző formát. Dobogóig azért kínnal, keservvel elverekedi magát mindig. Itt várom a legnagyobb meglepetést. Többi számban szerintem nagyjából a kiemelések fognak bejönni. Egy fiatal japán kiscsajt Nozomi Okuharát meglepetés győztesnek várom, realitás alapján aranyesélyes még a kínai Wang Yihan. Dobogón lehet még Carolina Marin, Ratchanok Intanon (Thai), és a 2. kínai Li Xuerui.

Férfi egyes. Számomra ez az igazi, itt gigászok csatája lesz. A maláj Lee Chong Wei számomra az egyik legnagyobb tollas játékos. Volt szerencsém vele találkozni is, srácaimmal hihetetlen kedvesen bánt. Egy nevetséges doppingügy miatt eltiltották (a legnagyobb ellenfél kínai szövetség is kérte, hogy mentsék fel), majd a nulláról egy év alatt ismét világelső lett. Ő az aki a leghosszabb ideig vezette, és vezeti a világranglistát, viszont olimpián és vb-n mindig egy hajszálon elcsúszott. Utolsó lehetősége ez, nagyon bízom benne, hogy összejön neki. A nagy szakértők, fogadóirodák Chen Longot kínából várják aranyérmesnek. Ez mellett a másik kínait a 2x olimpiai és 5x világbajnok Lin Dant (ebből a 7 címből 5 alkalommal Lee Chong Weit verte a döntőben), és a dán Viktor Axelsent várom dobogóra.

Férfi páros Aki csak keveset akar nézni mindenképpen ezt nézze! Ez a leglátványosabb, leggyorsabb szám. Itt meglepődnék, ha nem a koreai Lee Yong Dae/Yoo Yeon Seong páros nyerne. Ők ufók. Volt szerencsém élőben látni az indonéz Mohamad Ahsan/Hendra Setiawan ellen játszani őket, top 5-ös sportélményem volt. Az indonézeket várom a döntőbe még. Dobogóra a kínai páros és a 2, koreai jön fel szerintem

Vegyespárost, női párost annyira nem követem és kiszámíthatatlan főleg a női páros. Aki nem kifejezett badminton fan az ne ezeket nézze! Vegyesben talán lesz európai érem a dán Fischer-Nielsen/Pedersen duó esetleg bronzot elcsíphet. Meglepetésként esetleg az angol Adcock házaspár futhat be (pont a dánokat kéne a csoportban kiverni). Egyébként koreai, kínai, indonéz érmeket várok- Női páros talán japán arany mellett ugyanúgy kinai, indonéz, koreai érmeket várok.
diverdoc
Engem természetesen érdekel a tollaslabda, mivel én is játszottam. Összességében egyetértek a leírtakkal, én is kb. így érzem az esélyeket.

Max. annyit tennék hozzá, hogy férfi egyesben a másik dán Jörgensen is jó lehet, bár neki erős a sorsolása. A csoportban a francia Leverdez, akitől idén már kikapott (világranglista 39.). Utána jöhet az indiai Srikanth, aki idén nincs túl jó formában. Majd jöhet Lin Dan a negyeddöntőben. Axelsen-nek jóval könnyebb a sorsolása.
Illetve még a hongkongi Ng Ka Long Angus játszhat jó meccseket, de neki meg Chen Long lehet a végállomás. Fiatal még a srác (22 éves), kicsit meg is lepődött, hogy már most az olimpián lehet. Ő inkább 2020-ra készült. Nincs veszíteni valója.

A női párosban és a vegyes párosban én óriási kínai fölényt érzek. Ott ők nyernek szerintem.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 523
Kicsit sok az úszóérem (4 Hosszútól, 2 Csehtől), és a Nagy Péter nagyon meglepne... viszont szerintem Carrington bukni fog 500-on, nagyon remélem legalábbis 😊
Igor
ha Nagy Péter a top 5-be bekerül már örülhetünk. az érem teljesen esélytelen még úgy is, hogy az oroszokat kizárták.

choose life
több mint 7 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
TOLLASLABDA
Kezdjük a női egyessel, mert itt van magyar induló 20 év után, Sárosi Laura. Kislány kora óta ismerem, célját már elérte. Világranglista alapján (65.) alanyi jogon, nem szabadkártyával van kinnt.Igazándiból ennyit érhettünk el, magyar kijutott, vérmes reményeink nincsenek. A kórházban töltött utolsó felkészülési időszak nem segítette, de tökéletes felkészüléssel és formaidőzítéssel is csoda kellett volna, hogy akár meccset nyerjen. Csoport körökkel kezdenek. Laura a világranglista 10. indiai Pusarla Sindhuval és a kanadai (kinai) világranglista 20. Michelle Livel játszik majd. Pusarlaval sosem játszott még, Litől idén januárban a Canada Openen sima két szettben kapott ki (15 és 13 ra). Bravurnak, szinte csodának tartanám, ha szettet hozna, győztes meccset pedig lehetetlennek gondolom.
Itt van a legnagyobb esély európai aranyra, a spanyol Carolin Marin vezeti a világranglistát, ő egyébként világbajnok. Ennek ellenére szerintem nem fog nyerni. Az utóbbi időben (igazándiból a decemberi dubai Super Series Final óta, ahol élőben is láttam) nem nyújt meggyőző formát. Dobogóig azért kínnal, keservvel elverekedi magát mindig. Itt várom a legnagyobb meglepetést. Többi számban szerintem nagyjából a kiemelések fognak bejönni. Egy fiatal japán kiscsajt Nozomi Okuharát meglepetés győztesnek várom, realitás alapján aranyesélyes még a kínai Wang Yihan. Dobogón lehet még Carolina Marin, Ratchanok Intanon (Thai), és a 2. kínai Li Xuerui.

Férfi egyes. Számomra ez az igazi, itt gigászok csatája lesz. A maláj Lee Chong Wei számomra az egyik legnagyobb tollas játékos. Volt szerencsém vele találkozni is, srácaimmal hihetetlen kedvesen bánt. Egy nevetséges doppingügy miatt eltiltották (a legnagyobb ellenfél kínai szövetség is kérte, hogy mentsék fel), majd a nulláról egy év alatt ismét világelső lett. Ő az aki a leghosszabb ideig vezette, és vezeti a világranglistát, viszont olimpián és vb-n mindig egy hajszálon elcsúszott. Utolsó lehetősége ez, nagyon bízom benne, hogy összejön neki. A nagy szakértők, fogadóirodák Chen Longot kínából várják aranyérmesnek. Ez mellett a másik kínait a 2x olimpiai és 5x világbajnok Lin Dant (ebből a 7 címből 5 alkalommal Lee Chong Weit verte a döntőben), és a dán Viktor Axelsent várom dobogóra.

Férfi páros Aki csak keveset akar nézni mindenképpen ezt nézze! Ez a leglátványosabb, leggyorsabb szám. Itt meglepődnék, ha nem a koreai Lee Yong Dae/Yoo Yeon Seong páros nyerne. Ők ufók. Volt szerencsém élőben látni az indonéz Mohamad Ahsan/Hendra Setiawan ellen játszani őket, top 5-ös sportélményem volt. Az indonézeket várom a döntőbe még. Dobogóra a kínai páros és a 2, koreai jön fel szerintem

Vegyespárost, női párost annyira nem követem és kiszámíthatatlan főleg a női páros. Aki nem kifejezett badminton fan az ne ezeket nézze! Vegyesben talán lesz európai érem a dán Fischer-Nielsen/Pedersen duó esetleg bronzot elcsíphet. Meglepetésként esetleg az angol Adcock házaspár futhat be (pont a dánokat kéne a csoportban kiverni). Egyébként koreai, kínai, indonéz érmeket várok- Női páros talán japán arany mellett ugyanúgy kinai, indonéz, koreai érmeket várok.

Szerkesztette: diverdoc


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 7 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Viszont a londoni előtt voltak mások is, kik egy-egy sportágat kiveséztek, jó lenne megint ha valaki vállalkozik rá 😊 Vannak itt birkózás, judo, tollaslabda, stb-stb szakértők.. 😊
Igor
Hát nem tudom tényleg érdekel-e sokakat (főleg a korábbi lángosevéssel egyenértékű sportnak gondolóknál), meg szakértő sem vagyok, de a tollaslabdát összefoglaltam.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 7 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 051 — Lucas Scott
Elkezdtem írni egy oddschecker alapú elemzést (atéltika/úszás, meg néhány egyéb sport), de elszállt a laptop... 😕

Nem írom újra.. de beteszem ezt. Viszont a londoni előtt voltak mások is, kik egy-egy sportágat kiveséztek, jó lenne megint ha valaki vállalkozik rá 😊 Vannak itt birkózás, judo, tollaslabda, stb-stb szakértők.. 😊

 www.usatoday.com/story/sports/olympics/2016/07/30/2016-rio-olympics-medal-projections/87779154/

Kicsit sok az úszóérem (4 Hosszútól, 2 Csehtől), és a Nagy Péter nagyon meglepne... viszont szerintem Carrington bukni fog 500-on, nagyon remélem legalábbis 😊

szerk: viszont a golfnál olyan szinten röhögtem fel, hogy lehet kórházba kell mennem.. mekkora troll bagázs 😀
Igor
én a vízilabdáról tervezek írni, csak előbb egy ágrajzot kukázok valahonnan.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Elkezdtem írni egy oddschecker alapú elemzést (atéltika/úszás, meg néhány egyéb sport), de elszállt a laptop... 😕

Nem írom újra.. de beteszem ezt. Viszont a londoni előtt voltak mások is, kik egy-egy sportágat kiveséztek, jó lenne megint ha valaki vállalkozik rá 😊 Vannak itt birkózás, judo, tollaslabda, stb-stb szakértők.. 😊

 www.usatoday.com/story/sports/olympics/2016/07/30/2016-rio-olympics-medal-projections/87779154/

Kicsit sok az úszóérem (4 Hosszútól, 2 Csehtől), és a Nagy Péter nagyon meglepne... viszont szerintem Carrington bukni fog 500-on, nagyon remélem legalábbis 😊

szerk: viszont a golfnál olyan szinten röhögtem fel, hogy lehet kórházba kell mennem.. mekkora troll bagázs 😀

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
dawyd728 3 702
Az orosz súlyemelők sem indulhatnak az olimpián. Lassan elfogynak. 😊

Itt még esetleg szét lehet nézni (itt a csapatsportok is részletezve vannak ki-kivel játszik):
 www.marcolympics.org/jeux/2014-2016/summer/080716.php

Akadnak benne hibák, de nem olyan rossz.
danyly
Köszi. Kiváló.
több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Az orosz súlyemelők sem indulhatnak az olimpián. Lassan elfogynak. 😊

Itt még esetleg szét lehet nézni (itt a csapatsportok is részletezve vannak ki-kivel játszik):
 www.marcolympics.org/jeux/2014-2016/summer/080716.php

Akadnak benne hibák, de nem olyan rossz.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
dawyd728 3 702
Keresek napi bontású részletes olimpiai időrendet. Magyar sportolókra koncentrálót már találtam az NSO-n, viszont az csak annyira részletes, ami kizárólag magyarokért szurkolóknak elég.
Esetleg, ha vki találkozott már olyannal, annak nagyon megköszönném, ha megosztaná. 😊
dawyd728
Ez elég részletes (napról-napra, óráról-órára), bár ide meg nincs írva ki-kivel játszik, résztvevők stb.

 www.olimpiaijatekok.eu/rio-2016-a-teljes-olimpiai-program-idorendben/
danyly
Köszi! Ez már nagyon jó. Ha vki olyat is tud/talált, ahol csapatsportok csoportmeccsei is részletezve vannak, az már egyenesen kiváló lesz. 😊
több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Keresek napi bontású részletes olimpiai időrendet. Magyar sportolókra koncentrálót már találtam az NSO-n, viszont az csak annyira részletes, ami kizárólag magyarokért szurkolóknak elég.
Esetleg, ha vki találkozott már olyannal, annak nagyon megköszönném, ha megosztaná. 😊
dawyd728
Ez elég részletes (napról-napra, óráról-órára), bár ide meg nincs írva ki-kivel játszik, résztvevők stb.

 www.olimpiaijatekok.eu/rio-2016-a-teljes-olimpiai-program-idorendben/

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
dawyd728 3 702
Keresek napi bontású részletes olimpiai időrendet. Magyar sportolókra koncentrálót már találtam az NSO-n, viszont az csak annyira részletes, ami kizárólag magyarokért szurkolóknak elég.
Esetleg, ha vki találkozott már olyannal, annak nagyon megköszönném, ha megosztaná. 😊

Szerkesztette: dawyd728
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 21 999 — nabege2@yahoo.com
 www.bama.hu/baranya/kozelet/valoszinuleg-nem-vakbelgyulladas-sarosi-laura-jobban-van-676323
több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Basszus ezt nem hiszem el. Ma volt a sorsolás, tudjuk kivel került Sárosi Laura egy csoportba Rióban. Végre kijutott egy magyar tollaslabdázó az olimpiára, erre ma került be a sebészetre vakbélgyulladás miatt. Ilyen nincs basszus.
diverdoc
Nekem is hasonló volt. Vakbélgyanú (nyaralás közben 😕 ), éjjel kórház, rögtön műtét. A következő héten meg tollas megyei bajnokság (I. korcsoport). Régen volt, de nem felejtem.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 794 — Keep pounding
Basszus ezt nem hiszem el. Ma volt a sorsolás, tudjuk kivel került Sárosi Laura egy csoportba Rióban. Végre kijutott egy magyar tollaslabdázó az olimpiára, erre ma került be a sebészetre vakbélgyulladás miatt. Ilyen nincs basszus.
diverdoc
 www.delmagyar.hu/sport/a_hetvege_sporthose_jonas_kllman_a_mol-pick_jatekosa/2425423/

Még semmi sincs veszve 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Basszus ezt nem hiszem el. Ma volt a sorsolás, tudjuk kivel került Sárosi Laura egy csoportba Rióban. Végre kijutott egy magyar tollaslabdázó az olimpiára, erre ma került be a sebészetre vakbélgyulladás miatt. Ilyen nincs basszus.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P