Olimpia

25 feliratkozó

több mint 7 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Ja, mert pár kommunista államban nem ezt csinálták évtizedekig. Meg az amcsi középiskolákban is mindenki született őstehetség. Pénz van a doppingban, és pénz az ellenőrzésében is.
gaben
ezt probáltam leírni


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 868 — Deion Sanders for president!
Korábban már leírtam ezt a véleményemet. Teljesen szabadon engedném a doppingot. ...
diverdoc
Adom a velemenyed. Egy nagy cirkusz ez az egesz a dopping korul.Mindneki azt csinal a testevel amit akar.
ZoliMP
Ezzel a teljesen szabad doppinggal csak egy gond van, mégpedig a diktatúrák.
Egy kínai, északkoreai, stb. gyereket szarrá doppingolnának, lennének 12 éves, kigyúrt, 85 kilós tornászok, vagy 16 éves 9,00 alatti százat futó ember-gepárd hibridek, persze közben párszáz meghal, de szarni rá, hát ez történt, ha meg nyer, akkor jöhet a himnusz.
Az egyszeri nemdiktatúrábanélő sportoló ezzel sosem tudna versenyezni.
Sobri Jóska
Mint írtam a gyerekkorit sokkal súlyosabban szankcionálnám. Tehát ez csak úgy lehetne lehetséges, hogy ezekből az országokból ezeket nem versenyeztetnék nemzetközi szinten. És mondjuk felnőtt versenyen csak olyan indulhatna, aki gyerekkora óta regisztrált. És akkor nem fordulhatna elő az ami ebben a mostani "nem szabad" ellenőrzött rendszerben, hogy feltűnik egy kínai úszó és olimpiát nyer, úgyhogy előtte soha nem volt eredménye, meg utána se.
Ennyire nem vagy naiv, hogy komolyan gondolod, hogy az általad említett országokban most nem nyomják őket.
diverdoc
Ja, mert pár kommunista államban nem ezt csinálták évtizedekig. Meg az amcsi középiskolákban is mindenki született őstehetség. Pénz van a doppingban, és pénz az ellenőrzésében is.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Korábban már leírtam ezt a véleményemet. Teljesen szabadon engedném a doppingot. ...
diverdoc
Adom a velemenyed. Egy nagy cirkusz ez az egesz a dopping korul.Mindneki azt csinal a testevel amit akar.
ZoliMP
Ezzel a teljesen szabad doppinggal csak egy gond van, mégpedig a diktatúrák.
Egy kínai, északkoreai, stb. gyereket szarrá doppingolnának, lennének 12 éves, kigyúrt, 85 kilós tornászok, vagy 16 éves 9,00 alatti százat futó ember-gepárd hibridek, persze közben párszáz meghal, de szarni rá, hát ez történt, ha meg nyer, akkor jöhet a himnusz.
Az egyszeri nemdiktatúrábanélő sportoló ezzel sosem tudna versenyezni.
Sobri Jóska
Mint írtam a gyerekkorit sokkal súlyosabban szankcionálnám. Tehát ez csak úgy lehetne lehetséges, hogy ezekből az országokból ezeket nem versenyeztetnék nemzetközi szinten. És mondjuk felnőtt versenyen csak olyan indulhatna, aki gyerekkora óta regisztrált. És akkor nem fordulhatna elő az ami ebben a mostani "nem szabad" ellenőrzött rendszerben, hogy feltűnik egy kínai úszó és olimpiát nyer, úgyhogy előtte soha nem volt eredménye, meg utána se.
Ennyire nem vagy naiv, hogy komolyan gondolod, hogy az általad említett országokban most nem nyomják őket.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 376 — #NoStress
Korábban már leírtam ezt a véleményemet. Teljesen szabadon engedném a doppingot. ...
diverdoc
Adom a velemenyed. Egy nagy cirkusz ez az egesz a dopping korul.Mindneki azt csinal a testevel amit akar.
ZoliMP
Ezzel a teljesen szabad doppinggal csak egy gond van, mégpedig a diktatúrák.
Egy kínai, északkoreai, stb. gyereket szarrá doppingolnának, lennének 12 éves, kigyúrt, 85 kilós tornászok, vagy 16 éves 9,00 alatti százat futó ember-gepárd hibridek, persze közben párszáz meghal, de szarni rá, hát ez történt, ha meg nyer, akkor jöhet a himnusz.
Az egyszeri nemdiktatúrábanélő sportoló ezzel sosem tudna versenyezni.

több mint 7 éve
YoungZeeZee 7 941
Korábban már leírtam ezt a véleményemet. Teljesen szabadon engedném a doppingot. Jelenleg ez a laborok versenye, minél gazdagabb valaki, annál modernebb (értsd úgy is, hogy nem kimutatható) szert használ, majd az a labor ami kifejlesztette egy év múlva feldobja.
A versenyzőket továbbra is vizsgálnám (csak azért, hogy nehogy valaki "saját tudta nélkül" használjon), az esetleges káros hatásokról felvilágosítanám. A versenyző bejelentené mit használt (ha használt). A WADA költségvetését pedig arra lehetne használni, hogy ezeket a szereket bevizsgálják és nem teljesítményfokozó hatásaikat is megismerjék jobban és ezt a versenyzőkkel ismertessék. Kiskorúak esetében viszont büdös keményen szankcionálnám, sokkal szélesebb körben nem csak az egyéni szinten.(lsd korábbi NDK, bár a jelenlegiek már nem ennyire brutál hormonálisak).
Ez az egész dopping probléma egy álszent, nevetséges dolog.
Maga az élsport a jelenlegi "legális" aspektusaival sokkal nagyobb mértékben hozzájárul a tartós egészségkárosodáshoz, mint az illegális szerek döntő hányada. Csak egy példa a bicikliseknél a cor bovinum (ökörszív) teljesen általános. Nyugalmi frekijük a béka segge alatt van, nagyon sokan végzik pacemakeren. EPO-val ez csökkenthető lenne.Vagy a tartós stress és a cardiovascularis események összefüggése teljesen egyértelmű, a tiltott bétablokker adott esetben protektív lehet
diverdoc
Adom a velemenyed. Egy nagy cirkusz ez az egesz a dopping korul.Mindneki azt csinal a testevel amit akar.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
van vmi honlap ahol magyar idő szerint minden sportág programja fel van tüntetve? én nem nagyon találok. a wiki ebben a legjobb de még ott sincs minden

szerk
kb megvan  www.nemzetisport.hu/rio-2016/rio-2016-a-magyar-program-2514547

Szerkesztette: braxa88
több mint 7 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Korábban már leírtam ezt a véleményemet. Teljesen szabadon engedném a doppingot. Jelenleg ez a laborok versenye, minél gazdagabb valaki, annál modernebb (értsd úgy is, hogy nem kimutatható) szert használ, majd az a labor ami kifejlesztette egy év múlva feldobja.
A versenyzőket továbbra is vizsgálnám (csak azért, hogy nehogy valaki "saját tudta nélkül" használjon), az esetleges káros hatásokról felvilágosítanám. A versenyző bejelentené mit használt (ha használt). A WADA költségvetését pedig arra lehetne használni, hogy ezeket a szereket bevizsgálják és nem teljesítményfokozó hatásaikat is megismerjék jobban és ezt a versenyzőkkel ismertessék. Kiskorúak esetében viszont büdös keményen szankcionálnám, sokkal szélesebb körben nem csak az egyéni szinten.(lsd korábbi NDK, bár a jelenlegiek már nem ennyire brutál hormonálisak).
Ez az egész dopping probléma egy álszent, nevetséges dolog.
Maga az élsport a jelenlegi "legális" aspektusaival sokkal nagyobb mértékben hozzájárul a tartós egészségkárosodáshoz, mint az illegális szerek döntő hányada. Csak egy példa a bicikliseknél a cor bovinum (ökörszív) teljesen általános. Nyugalmi frekijük a béka segge alatt van, nagyon sokan végzik pacemakeren. EPO-val ez csökkenthető lenne.Vagy a tartós stress és a cardiovascularis események összefüggése teljesen egyértelmű, a tiltott bétablokker adott esetben protektív lehet


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 376 — #NoStress
Igen, így biztosan lesz olyan tiszta versenyző, aki távol kell maradjon, míg több olyan is ott lehet, aki már több alkalommal is megbukott.... (Gatlin, Tyihon, stb...)
Nem nagyon tudom, mi volna a jó megoldás, de az nyilvánvaló, hogy úgy nem mehet tovább, mint eddig.
gabokocka
Egyenkénti egyéni elbírálás(pl. az oroszoknál)? Aki még soha nem bukott meg, az mehet, akinek már van valami a rovásán, az nem.
iktriad
Ha államilag irányított módszerekkel manipulálták éveken keresztül a teszteket, hogy állapítod meg, ki tiszta és ki nem?
gabokocka
Talán egy doppinteszttel, amit a helyszínen végeznek?

Bár meglátásom szerint azután, miután pár éve a (talán spanyol) fickó, aki a fél világot ellátta cucokkal azt nyilatkozta, hogy pl. egy 100as olimpiai döntőben mindenki tol valamit, -bár ez önmagában nem bizonyító erejű, mindenesetre nehéz elhinni, hogy ne így lenne- nem sok jelentőséggel bírna. .
Arról nem is beszélve, amikor a bebukó győztes és a nem megbukó második között van fél ezrelék differencia, vagy annyi se, akkor nehéz elhinni, hogy a második teljesen tiszta, és a dopping csak ennyit tett hozzá a győzteshez.
Kerékpár topicban szemléletes az Armstrong vs. Pantani mount ventouxi befutóról betett videó, ahol ugye kettejük közül hivatalosan csak az amerikai doppingolt folyamatosan, a Kalóz meg csak immel-ámmal, mégis, 4 óra és 150 kilométernyi tekerést követően csak 30 centi a különbség köztük.
Az olasz javára.

több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 136 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Igen, így biztosan lesz olyan tiszta versenyző, aki távol kell maradjon, míg több olyan is ott lehet, aki már több alkalommal is megbukott.... (Gatlin, Tyihon, stb...)
Nem nagyon tudom, mi volna a jó megoldás, de az nyilvánvaló, hogy úgy nem mehet tovább, mint eddig.
gabokocka
Egyenkénti egyéni elbírálás(pl. az oroszoknál)? Aki még soha nem bukott meg, az mehet, akinek már van valami a rovásán, az nem.
iktriad
Ha államilag irányított módszerekkel manipulálták éveken keresztül a teszteket, hogy állapítod meg, ki tiszta és ki nem? Mivel a pozitív tesztek mintái már rég a lefolyóban vannak...
Simán lehet, hogy annak a 68 versenyzőnek a fele produkált volna pozitív mintát, ha nem az orosz laborokban végzik a teszteket.
Januárban kellett volna egy tiszta lapot nyitni, mindenkit heti egyszer tesztelni nemzetközi ellenőröknek. Aki így is tiszta mehet, aki nem vállalja agyő. De erre most már nincs lehetőség.

szerk.: ezzel nem azt mondom, hogy csak az oroszok kokszolnak, de ez ami most kiderül rájuk nézve az nagyon gáz
gabokocka
Ez tényleg okosabb megoldás lett volna.
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 795 — Keep pounding
Igen, így biztosan lesz olyan tiszta versenyző, aki távol kell maradjon, míg több olyan is ott lehet, aki már több alkalommal is megbukott.... (Gatlin, Tyihon, stb...)
Nem nagyon tudom, mi volna a jó megoldás, de az nyilvánvaló, hogy úgy nem mehet tovább, mint eddig.
gabokocka
Egyenkénti egyéni elbírálás(pl. az oroszoknál)? Aki még soha nem bukott meg, az mehet, akinek már van valami a rovásán, az nem.
iktriad
Ha államilag irányított módszerekkel manipulálták éveken keresztül a teszteket, hogy állapítod meg, ki tiszta és ki nem? Mivel a pozitív tesztek mintái már rég a lefolyóban vannak...
Simán lehet, hogy annak a 68 versenyzőnek a fele produkált volna pozitív mintát, ha nem az orosz laborokban végzik a teszteket.
Januárban kellett volna egy tiszta lapot nyitni, mindenkit heti egyszer tesztelni nemzetközi ellenőröknek. Aki így is tiszta mehet, aki nem vállalja agyő. De erre most már nincs lehetőség.

szerk.: ezzel nem azt mondom, hogy csak az oroszok kokszolnak, de ez ami most kiderül rájuk nézve az nagyon gáz

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 136 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Igen, így biztosan lesz olyan tiszta versenyző, aki távol kell maradjon, míg több olyan is ott lehet, aki már több alkalommal is megbukott.... (Gatlin, Tyihon, stb...)
Nem nagyon tudom, mi volna a jó megoldás, de az nyilvánvaló, hogy úgy nem mehet tovább, mint eddig.
gabokocka
Egyenkénti egyéni elbírálás(pl. az oroszoknál)? Aki még soha nem bukott meg, az mehet, akinek már van valami a rovásán, az nem.

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 795 — Keep pounding
Igen, így biztosan lesz olyan tiszta versenyző, aki távol kell maradjon, míg több olyan is ott lehet, aki már több alkalommal is megbukott.... (Gatlin, Tyihon, stb...)
Nem nagyon tudom, mi volna a jó megoldás, de az nyilvánvaló, hogy úgy nem mehet tovább, mint eddig.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 136 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Atlétikai EB után olimpiai is kilőve az oroszoknál. Várható volt.
Iszinbajeva mondjuk hisztizik, de kb. ennyi.

De valahol olvastam, hogy valami orosz fickót neveztek ki egy antidopping szövetség élére. Ez is nevetséges. De igazából rengeteg fehérorosz, ukrán, török (belőhető a régió) sportoló is eltiltható lenne, illetve el is van tiltva.
danyly
A helyében mondjuk én is hisztiznék. Míg az összes (köztük sok olyan, aki sose produkált pozitív mintát) orosz atléta(mínusz Klisina és a dolgot kirobbantó Sztyepanova) szív, addig egy ezerszer elmeszelt Tyihon vagy mondjuk a kétszer lebukott Gatlin pl. simán ott lesz majd Rióban...

Subenkov kizárása mondjuk Baji Balázsnak nem jön rosszul, de gondolom Balázs nem így akar előrébb kerülni.

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Atlétikai EB után olimpiai is kilőve az oroszoknál. Várható volt.
Iszinbajeva mondjuk hisztizik, de kb. ennyi.

De valahol olvastam, hogy valami orosz fickót neveztek ki egy antidopping szövetség élére. Ez is nevetséges. De igazából rengeteg fehérorosz, ukrán, török (belőhető a régió) sportoló is eltiltható lenne, illetve el is van tiltva.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 795 — Keep pounding
Az oroszokat úgysem merik kizárni, szóval ezzel kalkulálni is felesleges.
Kampman
Atléták nem lesznek, ez már biztos.
Ezek után nem lepne meg, ha senki se mehetne.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 438
Az oroszokat úgysem merik kizárni, szóval ezzel kalkulálni is felesleges.
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Azt láttátok, hogy az úszódöntők milyen "baráti" időpontban lesznek?
NB2
Minden az usa tv nezokre van programozva.

több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 22 001 — nabege2@yahoo.com
Azt láttátok, hogy az úszódöntők milyen "baráti" időpontban lesznek?
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 795 — Keep pounding
Anita sztem országos csúcsot fog dobni, az előtte levőkből pedig hiába 20 méteres dobók többen is, lehet lesz aki szarul selejtez, lesz aki nem hozza magát a döntőben, ezért bízom benne. Eddig minden világversenyén túlteljesítette az elvárásokat, nagyon jó versenyző, mondom, nekem ő meglepetéstippem egy éremre. Aztán ha nem sikerül se lesz semmi dráma, a pontszerzés is szép eredmény lenne.
Kővágó pont az ellentéte az utóbbi években, mindig betlizik, hátha most jót tesz neki a szombathelyi munka.

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
dawyd728 3 703
Márton Anita nálam 4-6, viszont eddig mindig egyéni csúcsot dobott, vagy közelben volt nagy világversenyen. Emiatt van egy kis halvány remény. Sajnos a top3 mind 20m fölötti dobó. Ott egy nagy baki kell, illetve a 19,5-es bolyban is neki kell lenni a legjobbnak. Nagyon nehéz lesz. Szerintem atlétikában nem lesz érmünk. Pars szegény lehet jobban tenné, ha inkább kihagyná az olimpiát. Félő, h az egészségét kockáztatja csak. Kővágó 1m-re van idén az igazán nagyoktól. Szoros a mezőny, talán egy 3. helyre nagyobb esélye is van, mint Anitának. Persze ezzel az erővel lehet 10. lesz.
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 795 — Keep pounding
Az úszás-kajak kenu párosból várom én is az érmek java részét (én 8-6 leosztásban tippelem 😊 ), de sztem lesz medál vívásban, cselgáncsban, birkózásban, sportlövészetben, öttusában és vízilabdában is. Pars sajnos a sérülése miatt kb esélytelen, de Márton Anita kellemes meglepetés lesz, ha néhányan betliznek érmet nyerhet (sztem fog is).
Sok múlik majd az első napon, ha Katka nyeri a 400 vegyest, Verrasztó érmet szerez, esetlegesen Csernoviczki/Szász Emese is produkál vmi szépet, az sztem szárnyakat adhat az egész küldöttségnek. Ha nem, akkor viszont könnyen Peking lehet belőle.

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Annyira nem földtől elrugaszkodott dolog, szerencsés esetben Katinka és Danuta betermelhet vagy négy-öt aranyat. Persze ha nekik nem jön össze akkor szarban leszünk.
gabokocka
Úgy vagyunk 6 aranynál itt, hogy az mind 2 kajak, 4 úszás - mert nekünk adják, Cseh Lacinak, a 200 pillangót is. Sírnék. Szó szerint, fizikálisan.
 sportsdemo1.gracenote.com/documentation/vmt/

De a 19 éremből összesen 5 nem úszás/kajak-kenu (Pars+Imre Géza ezüst, Tóth, Kovács Sarolta, Lőrincz bronz), és 14 jön abból a két sportból, az nagyon durva.

Az oroszok kizárásával talán vívásban picit beljebb lennénk, de máshol nem segít sokat.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 136 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha 7 aranyunk lesz, megint előveszem a Steelers-siget, 1 hónapra... 8-nál egész szezon.
Igor
Megjegyeztük.

Én bizakodó vagyok, sztem megismételhető a londoni produkció, sőt, sztem érmek számában felül is fogjuk tudni múlni. Az aranyak száma lutri, de hét-nyolc abból is össze jöhet.

Amitől jobban tartok az a terror, vírus, dopping hármas, jó volna ha lemenne az egész nagyobb gebasz nélkül.
gabokocka
Ha az oroszokat nem engedik indulni, már lesz balhé és biliborogatás. Az olimpia előtt...
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 795 — Keep pounding
Annyira nem földtől elrugaszkodott dolog, szerencsés esetben Katinka és Danuta betermelhet vagy négy-öt aranyat. Persze ha nekik nem jön össze akkor szarban leszünk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ha 7 aranyunk lesz, megint előveszem a Steelers-siget, 1 hónapra... 8-nál egész szezon.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)