Olimpia

25 feliratkozó

több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 825 — Keep pounding
Annyira nem földtől elrugaszkodott dolog, szerencsés esetben Katinka és Danuta betermelhet vagy négy-öt aranyat. Persze ha nekik nem jön össze akkor szarban leszünk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ha 7 aranyunk lesz, megint előveszem a Steelers-siget, 1 hónapra... 8-nál egész szezon.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 825 — Keep pounding
Én bizakodó vagyok, sztem megismételhető a londoni produkció, sőt, sztem érmek számában felül is fogjuk tudni múlni. Az aranyak száma lutri, de hét-nyolc abból is össze jöhet.

Amitől jobban tartok az a terror, vírus, dopping hármas, jó volna ha lemenne az egész nagyobb gebasz nélkül.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
 olympicmedalspredictions.com/medals.php
 infostradalive.com/2015/08/05/the-rio-2016-virtual-medal-table/

Hollandok elsőnél tökönszúrnák magukat 😀 Meg a brazil számok is elég viccesek
Új-Zéland jól aratni fog viszont..

Én 4/4/4-et várok.

szerk: ez talán még jobb összesító
 www.topendsports.com/events/summer/medal-tally/rankings-predicted.htm

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
Mondtam már, hogy ez az olimpia nem a sportról fog szólni?
Teljesen irreleváns, hogy 3 vagy 10 arany a cél...

több mint 7 éve
dawyd728 3 707
Remélem 0 dopping eset mellett 16 éremet, abból 6 aranyat sikerül összehozni.
dawyd728
Sajnos én lejjebb adom, 10 érem és 3 arany. Hogy miért? Mert nem Európában vagyunk.
NB2
Azért ez 2016-ban nagyon gyenge érv.
Nem a 20. században vagyunk, amikor gondok okozhat egy ilyen megpróbáltatásra való felkészülés. Mikor volt Peking előtt Európán kívüli olimpiai, ahol nagyon choker volt a banda. 2008 esetében is lassan kiderül, pl mi magyarok Pekingben leginkább a nagyon szigorú dopping ellenes szabályaink miatt nem szerepeltünk vmi jól. Plusz egy kis pech faktor és a magyar sportra költött pénzek takarékon tartása. Lényeg, h Athén után még egyszer azt a szégyent, h 5 dopping eset miatt mindenki rólunk beszéljen, azt minden áron el kellett kerülni. Tiszeker Ágnes napokban mondta, Pekingbe úgy mentünk ki, h elképzelhetetlennek tartotta, h vki lebukjon. Szerinte a fegyelem folyamatosan lazul Magyarországon. Ő most is úgy hiszi nem lesz dopping eset, viszont statisztika azt mutatja egyre bátrabbak vagyunk. Egyre inkább hajlandóak vagyunk a szürke zónát keresni. Persze még ezzel is az alsó harmadban, a nem kockázatos országok között vagyunk.
Ja és arra is kitért, h az adatokból nagyon sok sportolónál sejthető szed vmit, csak a jelenlegi eljárásokkal 100% biztonsággal még nem lehet bizonyítani a doppingolást. Ez nem csak magyar minták miatt mondja. Rengeteg nemzetközi versenyen is dolgozik a MACS. Plusz a magyar labor Ausztriában van, onnan meg több információ jut vissza hozzá, olyanok után is, amiket nem ők vettek le. A lényeg 10 éven belül bármikor újravizsgálhatnak bármilyen mintát az akkori legprecizebb eljárásokkal. Na erre mondja azt, h Peking esetén nagyon biztos volt a csapatunk tisztaságában.

Messzire eveztem. Lényeg, az időeltolódás nálam gyenge kifogás. Persze főleg sportvezetők szájából. Mindegy. Meglátjuk, én bízom a csapatban.
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 22 122 — nabege2@yahoo.com
Remélem 0 dopping eset mellett 16 éremet, abból 6 aranyat sikerül összehozni.
dawyd728
Sajnos én lejjebb adom, 10 érem és 3 arany. Hogy miért? Mert nem Európában vagyunk.
több mint 7 éve
dawyd728 3 707
 hosszabbitas.hu/egyeni/olimpiak/a-mob-158-sportolot-nevezett-riora

Engem ez a szám meglepett. Télen 130-ra lőttem be. A női vízilabda válogatottal én nem számoltam. Kellemes meglepetést okoztak. Az úszó váltók hasonlóan. Habár a ffi vegyes a női 4x200 elvárt volt, a ffi gyorsváltók meglepetést okoztak. Ezáltal lett pár hely, csak váltó tagoknak. Plusz 1-2 meglepő szintes egyéni indulónk is lett. Összesen 30 alatti indulóra számítottam.
Ami még nagy meglepetést okozott, habár lehet csak a tájékozatlanságom játszott szerepet, h lesz 12 gyalogló vagy maratoni futónk Rioban.

Ha azt nézem, h a kézilabda nélkül, az előző olimpiák sorából nem kilógó létszámmal tudunk indulni, az mindenképpen dicséretes.

Remélem 0 dopping eset mellett 16 éremet, abból 6 aranyat sikerül összehozni.
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
Na tessék megvan Dombvári indoklása: | dobpergés: a kulacsába vagy a kajájába csempésztek valamit. | Tegye fel a kezét aki meglepődött. Várom a rendőrségi nyomozás eredményét.
Matthew99
Nagyfaternak a kocsmában is mindig tettek valami rövidet a söröcskéjébe rút összeesküvők amíg nem nézett oda.
Mondjuk nagyanyám se hitte el.

több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Na tessék megvan Dombvári indoklása: | dobpergés: a kulacsába vagy a kajájába csempésztek valamit. | Tegye fel a kezét aki meglepődött. Várom a rendőrségi nyomozás eredményét.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 942 — Steelers fan
én ugy vagyok ezekkel a kajakkenusokkal h csak azért szurkolok nekik h az éremtáblázaton 1gyel nagyobb szám legyen.
braxa88
Miért, szerinted más számok esetében (pl.: atlétika, úszás, evezés, súlyemelés) másképp működik?
gabokocka
Viccelsz? Az hogy a vízilabda olimpiai arany a helyén van-e (tehát nálunk) az nem kib..ott fontos kérdés?
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Az hogy a fütyiben van, hogy Dombvárit az elmúlt egy évben 45 alkalommal ellenőrizték, mindig negatív doppingtesztet produkált, most meg pozitív lett anabolikus szteroidra. Tudtommal ezek nem olyan dolgok, amit verseny előtt beszedsz aztán kurva gyors és erős leszel, hanem folyamatosan kell tolni, hogy legyen eredmény. Tehát akkor vagy ez a mostani eredmény szar, vagy az eddigi 45....
gabokocka
Nem mintha szakértője lennék a témának, de úgy tudom, nem kell folyamatosan tolni, hogy hatékony legyen. (Állítólag az nfl játékosok is offseasonben tolják erősen és annak pozitív hatásait élvezik a szezonban is, ha nyilván nem is ugyanannyira, de így tudnak átmenni a teszteken). A szteroidok segítségével többet/jobban lehet edzeni, tehát van értelme egy-másfél hónappal az olimpia előtt rásegíteni kicsit.

Perception is reality.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
én ugy vagyok ezekkel a kajakkenusokkal h csak azért szurkolok nekik h az éremtáblázaton 1gyel nagyobb szám legyen.
braxa88
Miért, szerinted más számok esetében (pl.: atlétika, úszás, evezés, súlyemelés) másképp működik?
gabokocka
naívan reménykedem benne h igen
tul sok a magyar kajakosokkal a dopping, kokain egyéb botrányok.
de gyűlölködni meg szidni őket nem fogom. attól azért messze vagyok.
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 825 — Keep pounding
én ugy vagyok ezekkel a kajakkenusokkal h csak azért szurkolok nekik h az éremtáblázaton 1gyel nagyobb szám legyen.
braxa88
Miért, szerinted más számok esetében (pl.: atlétika, úszás, evezés, súlyemelés) másképp működik?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
én ugy vagyok ezekkel a kajakkenusokkal h csak azért szurkolok nekik h az éremtáblázaton 1gyel nagyobb szám legyen.
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 825 — Keep pounding
Az hogy a fütyiben van, hogy Dombvárit az elmúlt egy évben 45 alkalommal ellenőrizték, mindig negatív doppingtesztet produkált, most meg pozitív lett anabolikus szteroidra. Tudtommal ezek nem olyan dolgok, amit verseny előtt beszedsz aztán kurva gyors és erős leszel, hanem folyamatosan kell tolni, hogy legyen eredmény. Tehát akkor vagy ez a mostani eredmény szar, vagy az eddigi 45....

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Én azt érzem/remélem (lehet az utóbbi mondatja az elsőt), hogy ez az olimpia elmarad a picsába.
Amit olvastam eddig Brazíliáról, a helyszínről, biztonságról, stb. az azt érzést indukálja, hogy méltatlan egy ilyen világesemény megrendezésére, nem is lesz kifogástalan, lesz gond elég.
A sportolókat sajnálnám, és a 2.VH óta példa se volt elmaradó olimpiára, de drukkolok, hogy most legyen.
Sobri Jóska
Túl sok pénzről van szó, nem fog elmaradni - miközben tényleg benne van a levegőben, hogy kurva nagy gáz lesz (ha nem is a sportolókkal, inkább az odasereglő nézőkkel).

Perception is reality.
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
Én azt érzem/remélem (lehet az utóbbi mondatja az elsőt), hogy ez az olimpia elmarad a picsába.
Amit olvastam eddig Brazíliáról, a helyszínről, biztonságról, stb. az azt érzést indukálja, hogy méltatlan egy ilyen világesemény megrendezésére, nem is lesz kifogástalan, lesz gond elég.
A sportolókat sajnálnám, és a 2.VH óta példa se volt elmaradó olimpiára, de drukkolok, hogy most legyen.

több mint 7 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
Marquise Goodwin mégis, hogyan tudta elszúrni a válogatót? Úgy tudom az idei két legjobbat ő ugrotta a világon, amik ráadásul olyan távolságokat amivel Londonban nyert volna. Nagyon megnéztem volna mit tud.

több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
 www.hirado.hu/2016/06/18/mtva-tortenelmi-megallapodas-az-olimpiai-jatekok-tudositasarol/
Bruschi85
Akkor nem lesz olyan szerencsétlenkedés (vagy legalább is remélem) mint a legutóbbi téli olimpián (közvetítés terén).

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 705 — Patriots és Kaposvári KK fan
 www.hirado.hu/2016/06/18/mtva-tortenelmi-megallapodas-az-olimpiai-jatekok-tudositasarol/



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Én elég sok dolgot kipróbáltam a tollasnál talán csak a strandröplabda fárasztóbb sport.

több mint 8 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 672 — Illegális gyakorló
Ennél nagyobb? Így is elveszek benne 😊

Szerkesztette: Bálesz

több mint 8 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
 www.facebook.com/esportsclick/videos/1773362776283580/
De most tényleg: Ez miért nem sport??
diverdoc
Kicsit olyan, mint az asztalitenisz, tévén keresztül az is olyan gyors, hogy szinte követhetetlen. Talán nagyobb pálya kéne.
Kampman
belülről hidd el nagy az 😊, befuthatatlan (nekem)


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 484
 www.facebook.com/esportsclick/videos/1773362776283580/
De most tényleg: Ez miért nem sport??
diverdoc
Kicsit olyan, mint az asztalitenisz, tévén keresztül az is olyan gyors, hogy szinte követhetetlen. Talán nagyobb pálya kéne.