Olimpia

25 feliratkozó

több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 903 — Deion Sanders for president!
Pécsi tollaslabdázó lány, Sárosi Laura olimpiai kvótát szerzett!!! Rohadt nagy szó ez a sportágunknak!!!
diverdoc
tollaslabda az olimpián....
mondjuk vannak viccesebbek is
gaben
Tudatlanságodon még mosolyognék, de hogy ezt szellőzteted is azért már csak sajnállak.
diverdoc
még szerencse hogy vélemény szabadság van

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Pécsi tollaslabdázó lány, Sárosi Laura olimpiai kvótát szerzett!!! Rohadt nagy szó ez a sportágunknak!!!
diverdoc
Nagy szó ebben a kemény mezőnyben. Régen én is játszottam és követem is a nemzetközi versenyeket.
danyly
Hol jatszottál? Akkor most javaslom a Thomas kupat, rohadt jo meccsek vannak mar a csoport küzdelmekben 😊


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Pécsi tollaslabdázó lány, Sárosi Laura olimpiai kvótát szerzett!!! Rohadt nagy szó ez a sportágunknak!!!
diverdoc
Nagy szó ebben a kemény mezőnyben. Régen én is játszottam és követem is a nemzetközi versenyeket.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Pécsi tollaslabdázó lány, Sárosi Laura olimpiai kvótát szerzett!!! Rohadt nagy szó ez a sportágunknak!!!
diverdoc
tollaslabda az olimpián....
mondjuk vannak viccesebbek is
gaben
Tudatlanságodon még mosolyognék, de hogy ezt szellőzteted is azért már csak sajnállak.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 903 — Deion Sanders for president!
Pécsi tollaslabdázó lány, Sárosi Laura olimpiai kvótát szerzett!!! Rohadt nagy szó ez a sportágunknak!!!
diverdoc
tollaslabda az olimpián....
mondjuk vannak viccesebbek is

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 825 — Keep pounding
Pécsi tollaslabdázó lány, Sárosi Laura olimpiai kvótát szerzett!!! Rohadt nagy szó ez a sportágunknak!!!
diverdoc
Ráadásul milyen előzmények után, hatalmas gratula neki.

A MOB-nál meg ha van egy kis kurázsijuk, kijelölik zászlóvivőnek, nagyot szólna, segítene rávilágitani, miről is kéne szólnia az olimpiának.

Persze illúzióim nincsenek, majd viszi egy kajakos vagy vizipolós.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Pécsi tollaslabdázó lány, Sárosi Laura olimpiai kvótát szerzett!!! Rohadt nagy szó ez a sportágunknak!!!

Szerkesztette: diverdoc


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 8 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Olimpiai sörnyitó megvan?
 index.hu/sport/2016/04/14/elkeszult_a_budapesti_olimpiai_palyazat_logoja/


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Tiszta jól hangzik (Rió):
...az ország súlyos politikai és gazdasági válsággal küzd, ami érzékenyen érinti az ötkarikás játékok költségvetését és jegyértékesítését is.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
 hosszabbitas.hu/egyeni/olimpiak/es-ez-nem-vicc-kikerulhet-az-olimpia-programmjabol-a-lesiklas-es-a-siugrast


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
 index.hu/sport/2015/09/27/supola_amerika_vegas_torna_edzo_csollany/

További sok sikert neki!!!
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 924 — Cowboys fan
Olimpiai formaruhák:
 www.life.hu/trend/20150805-rioi-nyari-olimpiai-jatekok-2016-ilyen-lesz-a-magyar-formaruha.html

Nem szépek. 😕danyly
ha sok érmet hoznak haza bennük, akkor szerintem annak fogod látni őket
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Olimpiai formaruhák:
 www.life.hu/trend/20150805-rioi-nyari-olimpiai-jatekok-2016-ilyen-lesz-a-magyar-formaruha.html

Nem szépek. 😕

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton


Köszönet az OSC vizilabdázóinak, akik segítségével a speciális olimpián tollaslabdában 2 arany és egy ezüstérem sikeredett Magyarországnak!( Demeter Judit mindhárom éremben benne volt, ő takarított az uszodában korábban)


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 8 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
 m.nemzetisport.hu/teli_sportok/teli-olimpia-bekerult-a-musorba-az-uj-magyar-szam-2418593

Mondom én, Pjongcsangban érmekért fogunk izgulni 😊gabokocka
Huh, ez mekkora!
Ezzel gondolom az erősebb curlingezők is ráállnak erre a számra, de így sem rosszak az esélyek. 😊

több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 825 — Keep pounding
 m.nemzetisport.hu/teli_sportok/teli-olimpia-bekerult-a-musorba-az-uj-magyar-szam-2418593

Mondom én, Pjongcsangban érmekért fogunk izgulni 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
olimpiát Budapestre!

 www.nydailynews.com/sports/olympics-venues-crumble-games-gallery-1.1793839
 www.businessinsider.com/2004-athens-olympics-venues-abandoned-today-photos-2012-8


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
peach: nyilván többet ajánlottak mint az eurosport, ez tiszta.

Csak egy példa: én egy aukción nem fogok rádemelni egy oylan dologra ami kurvára nem kell. És amit leszarok. Éppen ezért baszott fel az mtv. OKé hogy leszarják, oké hogy nem értenek hozzá, de akkor ne vegyék meg a jogokat. Ennyi.eaglesmcnabb
Csak ők nem a saját pénzükkel dobálóznak 😊

Nyilván ki lett adva Riskóéknak, hogy meg kell szerezni a jogokat, aztán a közvetítést majd megoldjátok. Ez lett belőle. És az én tapasztalatom sajnos megegyezik a Sobri által elmondottakkal, a nagyközönség számára nagyrészt érdektelen a téli olimpia. Ha olyan kurva nagy felháborodás lett volna a közvetítések (illetve azok hiánya) miatt, akkor változtatnak valamit - gondoljunk bele, ha egy foci vb-t szarnának le ennyire, milyen mennyiségű és minőségű reakciók lennének. Mert most csak pár száz ember háborgott, azt pont leszarják, megtehetik.

Perception is reality.
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
peach: nyilván többet ajánlottak mint az eurosport, ez tiszta.

Csak egy példa: én egy aukción nem fogok rádemelni egy oylan dologra ami kurvára nem kell. És amit leszarok. Éppen ezért baszott fel az mtv. OKé hogy leszarják, oké hogy nem értenek hozzá, de akkor ne vegyék meg a jogokat. Ennyi.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Ehhez képest az elmúlt 12 évben kb az összes olimpiát 0-24ben nyomták, most meg hirtelen nem érdekelte őket.... 😀😀 amúgy az mtv sokkal több pénzt ajánlott a jogokért, amivel nem tudtak versenyezni. ennyire egyszerű...peach
Ez így nem teljesen igaz. Eurosport az európai konszern alá tartozik, visszaolvastok az első pár hszben vna is link róla. Eddig ők kapták az olimpiákat fix áron. most a NOB úgy döntött, ha külön külön a csatornáknak játsza ki jobb lesz($$$$$). Majd kiderül következőnek, hogy mennyire jött be.
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Ehhez képest az elmúlt 12 évben kb az összes olimpiát 0-24ben nyomták, most meg hirtelen nem érdekelte őket.... 😀😀 amúgy az mtv sokkal több pénzt ajánlott a jogokért, amivel nem tudtak versenyezni. ennyire egyszerű...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
Senki más nem érdeklődött.
Sobri Jóska
Ha más nem is érdeklődött, az bassza a csőrömet hogy ők miért érdeklődtek 😊 ha ennyire leszarták.
Fel nem foghatom 😊

bár ha jól tudom az eurosport érdeklődött, szóval volt más is akit érdekelt.eaglesmcnabb
Miért ne érdeklődtek volna?
Egy állami cég nem a saját pénzét költi, ergo nem szükséges minden döntésének hasznosnak, profitábilisnak és logikusan indokolhatónak lennie a tulajdonosai felé.
Vagyis egy ideális világban annak kéne lennie, de 2014-ben Magyarországon nem.
Gondolj arra a viccre, hogy teje is van, ideje is, miért ne szoptatna.

Az ES tudtommal úgy ítélte meg, hogy nem hasznos, nem profitábilis, és ezáltal logikusan nem indokolható egy ilyen keveseket érdeklő sportesemény teljes közvetítése.
(Ugyanis pl. az olimpiai közvetítési jogok kissé másmilyenek, mint magáncég által birtokolt közvetítési jogok, és tartalmaznak kötelezettségeket is, nem csak lehetőségeket.)
De ha ezek a háttérinfók tényleg érdekelnek holnap elmondom szívesen, és akkor nem kell a nyávogó trolloknak átrágniuk magukat a véleményemen. 😉

több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Senki más nem érdeklődött.
Sobri Jóska
Ha más nem is érdeklődött, az bassza a csőrömet hogy ők miért érdeklődtek 😊 ha ennyire leszarták.
Fel nem foghatom 😊

bár ha jól tudom az eurosport érdeklődött, szóval volt más is akit érdekelt.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
amúgy én azt értem amiket eddig mondtál sobri.
De szerintem azt még te sem, hogy mi a fasznak vette meg a közvetítés jogát ha ennyire leszarta.
(mert ugye a reklámokból sok bevétel nem jött, meg nem is a bevételszerzés a célja)
Azt hogy nem értenek a téli sportokhoz nem tudom a számlájukra írni, de azt, hogy megvették a kizárólagos közvetítési jogokat azt igen.
Lett volna olyan adó ebben biztos vagyok, ahol jobban értenek hozzá, és nem szarta volna le.eaglesmcnabb
Hát nem.
Senki más nem érdeklődött.
Ha az MTVA nem veszi meg, akkor egyetlen adó sem közvetít Szocsiból.
(Ráadásul egy SportTv vagy Digi nem is rendelkezik kiutaztatható stábbal, csak egy kis szoba+monitor kombó lehetett volna az élő közvetítés, de kb. ingyen se közvetítettek volna, mivel ha megkapnák mondjuk a kazah soccer bajnokikat, vagy a holland röplabdabajnokságot ingyen, azt se adnák.
Írtam régebben, hogy pl. a SportTv közvetítési csomagjaiban van rengeteg sport, mondjuk olasz kosár, röpi, német vizilabda, petanque, tollas, stb., amit közvetíthetnének, de ugyan minek?!)
Hidd el, pár ezer emberen kívül (és ez országosan elenyésző), a kutyát nem érdekli egy olyan sportesemény ami
a, nem soccer,
b, nincsenek aranyesélyes magyarok,
c, nincs agyonhypeolva (pl. forma1).

(Írták páran, hogy Angliában, Spanyolországban volt "rendes" közvetítés. Ezek többtízmilliós országok, egy tematikus adónak vagy rétegműsornak eleve nagyobb a nézettsége, egy tematikus sportadó önmagában is lehet profitábilis, ez Magyarországon nem működik.)

több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
amúgy én azt értem amiket eddig mondtál sobri.
De szerintem azt még te sem, hogy mi a fasznak vette meg a közvetítés jogát ha ennyire leszarta.
(mert ugye a reklámokból sok bevétel nem jött, meg nem is a bevételszerzés a célja)
Azt hogy nem értenek a téli sportokhoz nem tudom a számlájukra írni, de azt, hogy megvették a kizárólagos közvetítési jogokat azt igen.
Lett volna olyan adó ebben biztos vagyok, ahol jobban értenek hozzá, és nem szarta volna le.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!