Olimpia

25 feliratkozó

több mint 8 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
 www.facebook.com/esportsclick/videos/1773362776283580/
De most tényleg: Ez miért nem sport??


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 484
Jut eszembe beleszaladtam valami idióta biciklis körözgetésbe 4 éve. És ugyanolyan érmet kaptak mint egy maraton futó. Vicc.
gaben
Hát én meg a futást nem értem. Összevissza rohangálnak, közvetíteni se lehet, izgalom se sok. Haladni kéne a korral és lecserélni valami látványosra...
Matthew99
Erről a problémáról egyszer már készült egy írás
 gyuloltellensegeink.blog.hu/2012/08/30/kibol_lehet_olimpikon
több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 902 — Deion Sanders for president!
Micsoda olimpiai helyszín lenne a Balaton.
20 centis vízben lehetne sprintelni, vizi biciklivel bójákat kerülgetni meg lángost távolba dobni.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
A sakk, a vizisí, az ejtőernyőzés meg a horgászat, vadászat is minősíthető sportnak nemde?
gaben
A vadászat nem. (Az vagy értelmes vadgazdálkodás, vagy értelmetlen és egyenlőtlen gyilkolászás.)
A többi simán sport:

A sport meghatározott célú mindennapos tevékenység, a mindennapoktól különböző környezetben; célja a testedzés, versenyzés, a szórakozás, eredmény elérése, a képességek fejlesztése vagy ezeknek kombinációja.

Bár a horgászásnál unalmasabb dolgot keveset tudok elképzelni, de ha van 2 ember akik egy szabályrendszerben összemérik "horgászási tudásukat", akkor sportolnak éppen.

több mint 8 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Jut eszembe beleszaladtam valami idióta biciklis körözgetésbe 4 éve. És ugyanolyan érmet kaptak mint egy maraton futó. Vicc.
gaben
Hát én meg a futást nem értem. Összevissza rohangálnak, közvetíteni se lehet, izgalom se sok. Haladni kéne a korral és lecserélni valami látványosra...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 8 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
A 2 órán át 50 km-t sífutó is ugyanolyan érmet kap mint a lesikló aki jön kétszer másfél percet kizárólag dombról lefele, vagy a síugró aki ugrik kettőt 2*1 perc alatt. Csak kb. az utóbbi kettőt az emberiség 90%-a többre tartja. És? többet ér az egyik érem mint a másik? Nem.

köcsög Bolt meg 9.58 mp alatt megszerezte az aranyérmet, szerencsétlen Bekelének meg majd fél órát kellett futni érte.
Komoly érvek ezek :d

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 8 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
diverdoc
az olimpián akkor is különbségat kellene tenni sport és játék között
gaben
most akkor ez mi?
 images.spox.com/userfiles/Q/7/A/6/0/usrLet6w233g8FStj25hG1.jpg
empty taxi
NBA játékosok az olimpián.
Akkor Klicskoék miért nem indulhatnak.
Vannak azért visszásságok meg értelmetlenségek az olimpián.
Jut eszembe beleszaladtam valami idióta biciklis körözgetésbe 4 éve. És ugyanolyan érmet kaptak mint egy maraton futó. Vicc.
gaben
De miért?
Továbbra se mondtál semmilyen érvet, hogy miért. Már ha persze komolyan van valami véleményed róla és nem csak trolkodsz.
több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 902 — Deion Sanders for president!
diverdoc
az olimpián akkor is különbségat kellene tenni sport és játék között
gaben
most akkor ez mi?
 images.spox.com/userfiles/Q/7/A/6/0/usrLet6w233g8FStj25hG1.jpg
empty taxi
NBA játékosok az olimpián.
Akkor Klicskoék miért nem indulhatnak.
Vannak azért visszásságok meg értelmetlenségek az olimpián.
Jut eszembe beleszaladtam valami idióta biciklis körözgetésbe 4 éve. És ugyanolyan érmet kaptak mint egy maraton futó. Vicc.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 599 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Tuti trollkodik, engedjétek el.
több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 902 — Deion Sanders for president!
A sakk, a vizisí, az ejtőernyőzés meg a horgászat, vadászat is minősíthető sportnak nemde?

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Az már rég volt, és csak középiskolás koromban űztem (1996 és 2000 között). Volt egy nagyon tehetséges osztálytársam és ő vett rá. Előtte is játszottam, de ez csak hobbi szinten. Gyöngyösön és gyöngyösorosziban játszottam.
Mostanában squash megy + néha teniszezek, mert ezekhez van inkább partner.
danyly
Gyöngyösoroszi fénykorában játszottál 😊. Akkor első osztályú csapatuk volt még. Rudas Jánosék is egy nagyszerű műhelyt vittek, sok tehetséget kineveltek. Nagyon jó kis versenyeik voltak, az egyik legjobb utánpótlás verseny az ottani Húsvétinyuszi kupa volt. Személyesen nagyon jó élményeim vannak onnan, kisebb fiam első versenyét ott nyerte. Sajnos már haldoklanak (meghaltak). Az utolsó tehetséges játékosnak is át kellett igazolnia az OSC-be. Mindenesetre neked jó iskolád volt.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 8 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Tényleg diver szerintem kár volt ennyire belelovalnod magad😊 gabennek is lehet véleménye, neked is😊

NB2
Eléggé sok energiát, pénzt, időt fektettem ebbe a sportba, eléggé sok áldozatot hoz a családom érte. Látom amit szenvednek a srácok, mennyi lemondással jár. Nekem nem véleményem van, én tényeket tudok mondani.
Aki életében nem látott ilyet annak van véleménye (persze megalapozatlan), és ha az sérti a szeretett sportágamat az felhúz. Pont a korábban itt már említett, gyöngyösoroszi tollaslabda az egyik legjobb példa, ahol pénztelenség miatt egy műhely megszűnt, mert a döntéshozóknak, is volt hasonló "véleménye" hogy ez nem sport nem kell rá pénz. De mondhatnám Mór esetét, ahol az edző a díszpolgári címét próbálta elárverezni, mert pénzt "rendes sportra" kell inkább adni, de elismerésül adott neki a város egy díszpolgári címet. Pénz nem lett, egyesület megszűnt. Krausz Gergő a jelenlegi legjobb magyar tollaslabdázó móri, Több embert már nem fog az a műhely se kinevelni.
Ez egy olyan fórum, ahol a topiklakók nagy többsége az átlag magyarnál sokkal jobban érti a sportot, és természetesen a döntéshozóknál is többet olvas, lát tapasztal. Ezért duplán kétségbeejtő amikor itt olvasok ilyen ostobaságokat. Hát ezért "lovaltam " bele magam.
Célom hogy ezt a sportot minél több emberhez közelebb vigyem. És már nem éltem hiába: PM-ben már kaptam kérdést hol tudnának a srácok játszani, kipróbálni. ÉS már csak ezért megérte.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Az emberek nehezebben fogadják el a szórakozásból kialakult sportokat. Jómagam sem szeretem mikor régi, meghatározó olimpiai számok kikerülnek az olimpiáról. Valahol én sem értem, hogy egy szörf miért olimpiai sportág, pedig tényleg elhiszem, hogy rengeteg meló van abban is. Tényleg diver szerintem kár volt ennyire belelovalnod magad😊 gabennek is lehet véleménye, neked is😊

Sobri!

A lényeg lemaradt: megvolt a csaj?😀
NB2
Attól függ, hogy csak a tollasozás volt benne a kialkudott árban vagy más is



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 22 121 — nabege2@yahoo.com
Az emberek nehezebben fogadják el a szórakozásból kialakult sportokat. Jómagam sem szeretem mikor régi, meghatározó olimpiai számok kikerülnek az olimpiáról. Valahol én sem értem, hogy egy szörf miért olimpiai sportág, pedig tényleg elhiszem, hogy rengeteg meló van abban is. Tényleg diver szerintem kár volt ennyire belelovalnod magad😊 gabennek is lehet véleménye, neked is😊

Sobri!

A lényeg lemaradt: megvolt a csaj?😀
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
A sport meghatározott célú mindennapos tevékenység, a mindennapoktól különböző környezetben; célja a testedzés, versenyzés, a szórakozás, eredmény elérése, a képességek fejlesztése vagy ezeknek kombinációja.wiki
Van aki szerint a biliárd, a darts, a sakk, a póker vagy éppen a tollas nem sport.
Na bumm.

Én egyébként kipróbáltam a diverdoc féle fogadáshoz hasonlót egy volt magyar bajnok tollasos csajjal.
Valóban nem szereztem egy pontot se, ütöttem bármit, bárhová, futkároztam -amíg bírtam- mint a hülye, bár át tudtam ütni a pályát fonákkal, de lényegtelen volt, a csaj mindent visszaadott, én meg egy idő után szinte semmit. 😊

több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 825 — Keep pounding
Amúgy ilyen alapon a tollas mivel kevesebb, mint a tenisz, vagy az asztalitenisz?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Pécsi tollaslabdázó lány, Sárosi Laura olimpiai kvótát szerzett!!! Rohadt nagy szó ez a sportágunknak!!!
diverdoc
Nagy szó ebben a kemény mezőnyben. Régen én is játszottam és követem is a nemzetközi versenyeket.
danyly
Hol jatszottál? Akkor most javaslom a Thomas kupat, rohadt jo meccsek vannak mar a csoport küzdelmekben 😊
diverdoc
Az már rég volt, és csak középiskolás koromban űztem (1996 és 2000 között). Volt egy nagyon tehetséges osztálytársam és ő vett rá. Előtte is játszottam, de ez csak hobbi szinten. Gyöngyösön és gyöngyösorosziban játszottam.
Mostanában squash megy + néha teniszezek, mert ezekhez van inkább partner.

Szerkesztette: danyly

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
.
diverdoc
Kár az ilyeneken felhúzni magad. Ez ugyanaz a kategória mint hogy a baseball a hülye amerikaiak sportja. Ja ki hallott még olyat, hogy egész szar csapatok vannak dél-amerikában meg ázsiában.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 8 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
diverdoc
az olimpián akkor is különbségat kellene tenni sport és játék között
gaben
Ja hogy már ott tartasz, hogy nem is sport? Bravo.
De tudod mit. Légy szíves definiáld nekem mi a sport? És annak alapján a tollaslabda miért nem az? Mi az ami a te fogalmaid alapján hiányzik belőle ami sporttá tehetné. Tudod gyerekeim tollaslabdázók. Napi 5-6 órát edzenek a hét 6 napján. Alapozási időszakban és az erőnléti edzéseiken ütőt sem látnak. kíváncsi lennék a lábmunka edzéseik hányadik percében dőlnél ki. És a világ élvonaláról akkor még nem beszéltünk.
Btw te mit sportolsz? Bár hozzászolásodból, ahogy lefikázod az egyik legintenzívebb mozgásformát követelő SPORTot (olvasd el amiket belinkeltem és miért tartják top 10-es sportnak), sztem semmit, mert akkor látnád mi kell hozzá. Bár valószínű életedben nem láttál tollas meccset és anélkül ítélkezel.
De lényegtelen ha így gondolod így gondolod. Hálisten többiek hozzászólásaiból lejön, hogy tisztában van a többség a tollaslabdával.
És most felajánlok valamit. Ha Pécsett jársz nyomjunk le egy meccset, vagy a 13 éves lányommal egy meccset. Ha engem megversz , vagy a lányom ellen az 5-ből kijössz 100.000 ft-ot fizetek. Viszont felvesszük es felrakjuk a meccseket a netre és tollas oktató oldalakra, és meccs után egy beszélgetést is felveszünk, amiben egy igazi sportoló, mint te elmondod miért nem volt sport amit csináltál (egyébként nem lesz mert nem lesznek labdamenetek, és nem tudnád a pályát teljes hosszában átütni mondjuk fonákkal)
Egyszer klub tulajdonosa ezt igazi sportoló nagyszájú teniszezőkkel megcsinálta, az akkor 9 éves fiammal meccseltek a nyereményük teljes garnitura tenisz és teljes garnitura tollasfelszerelés lett volna. 5-ből kellett (volna) kijönniük. 11-0 szünetnél oldalogtak el. Nem érték el a labdákat.
De részemről a téma befejezve. Fingod sincs mit takar a tollaslabda mint sport.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
diverdoc
az olimpián akkor is különbségat kellene tenni sport és játék között
gaben
most akkor ez mi?
 images.spox.com/userfiles/Q/7/A/6/0/usrLet6w233g8FStj25hG1.jpg


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 864
diverdoc
az olimpián akkor is különbségat kellene tenni sport és játék között
gaben
Állj oda a háló mögé, és meg fog változni a véleményed. Ha azt hiszed, hogy csak mindig könnyedén visszaütöd a labdát, tévedsz. Próbáld ki egyszer, de ne a strandon.

több mint 8 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 774 — 49ers GM
diverdoc
az olimpián akkor is különbségat kellene tenni sport és játék között
gaben
Mi a különbség a kettő között?

több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 902 — Deion Sanders for president!
diverdoc
az olimpián akkor is különbségat kellene tenni sport és játék között

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Nekem tetszik a tollas, szeretem a gyors játékot nekem hasonlít a squashoz viszont a dinamikája nagyon nem jön le nekem. Egyszerűen nem tudom követni.
Mondjuk lehet játszani kéne és akkor könnyebb lenne.
több mint 8 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Pécsi tollaslabdázó lány, Sárosi Laura olimpiai kvótát szerzett!!! Rohadt nagy szó ez a sportágunknak!!!
diverdoc
tollaslabda az olimpián....
mondjuk vannak viccesebbek is
gaben
Tudatlanságodon még mosolyognék, de hogy ezt szellőzteted is azért már csak sajnállak.
diverdoc
még szerencse hogy vélemény szabadság van
gaben
Ja ez igen. Sokan úgy gondolják hogy az amerikai foci: dagadt négerek sisakban egymásnak futnak. És véleményszabadság van, ettől még baromság.
 www.muscleprodigy.com/top-10-most-athletic-sports/
 freethoughtblogs.com/singham/2012/08/08/what-is-the-fastest-sport-in-the-world/
 bleacherreport.com/articles/1268232-2012-olympics-power-ranking-top-10-sports-at-summer-games/page/3
 www.thetoptens.com/most-popular-sports-olympic-games/

Szerkesztette: diverdoc


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P