Olimpia

25 feliratkozó

több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ez nem jött be. Amíg a koreai (másik futam) tudott 30-as köröket, addig a német nem tudott 32-nél jobbakat.
Meg be is néztem: nem olyan gyors ez a pálya. Aki 4:10 alatt lesz az már nyert. Bár Wüst ment itt tavaly 4:02-őt (pálya csúcs).

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Jó kis verseny volt, szépen kaszáltam is rajta (a fogadóirodáknál Northug 1,8 volt, egyszerűen meg kellett rakni az összes többi esélyest a szinte tuti sikerhez), mondjuk a tempó nem tűnt gyilkosnak.Rajna
Nem, de állítólag nem igazán látszik (a BBC-s arcok egész jól kommentálták, ahhoz képest hogy amatőrök), de pl az hogy ott megszakadt a mezőny (Doerr is lemaradt, akitől én vártam esetleg meglepit), azért jelzésértékű volt..

Ruszikakat sajnálom, Chernousov a váltást bénázta el, Legkov a bottal járt pórul, Vylegzhanin elé meg kb. állandóan kijöttek a meredeken is, aztán meg sprintnél is be-becsúszott elé a norvég. Persze, ha elég erős, behúzta volna a bronzot.. de ha ez magyarral történik ugyanígy, eléggé dühös lettem volna.

Na, most pedig hajrá Sablikova.Igor
Majd a 4. futam ad egy támpontot. Beckert nyom egy 4:05 körülit, és sokáig vezetni is fog vele.
Egyébként Lollobrigida-val lesz egy párban.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
svédek nagyot mentek, nagyon rendben volt a csapat.
Northug meg kurvajól csinálta, a taktikai résszel nem volt gond csak erő nem volt benne :S
Svájci sportolót én sztem még nem utáltam, de ezt a Colognát nem lehet szeretni...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Hát pedig sztem ez volt Northug legjobb esélye, egyéni indításos klasszikust nem fog nyerni, sprint elég lutri, az 50 km-t nem fogja bírni, ha a mait sem, a váltó még jó esély, valamint a csapatsprint, de utóbbiban nem tudom ő indul-e, hiszen klasszikus stílusban lesz.gabokocka
Végig ott volt az élbolyban, majd 2 km-el a vége előtt húzta meg, de az lehet, hogy csak Sundby-nak készítette elő a terepet. Utána szétesett (vagy az volt a feladat), és majd másfél percet kapott az utolsó 2 km-en.
Szerintem sprintben lesz a legnagyobb esélye nyerni, de ahogy írtad az elég lutri lesz.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 824 — Keep pounding
Ha Hellner egy picivel közelebb tud maradni a meredeken....
Azért ő is jól nyomta, csakúgy, mint Kalla. Mind a 4 svéd benn volt a top15-ben, a váltó előtt biztató. Cologna első olimpiai aranya, vagy már volt neki?gabokocka
Rikardssonon meglepődtem, elég kerményen tolta.. nem tudom van-e igazán neki való versenyszám (szerintem nincs sajnos), de érdekes lehet a váltó az oroszok+norvégok ellen.Igor
Az egyéni indításos klasszikus stíluson jó lehet, engem Sodergren jó teljesítménye lepett meg, és van még Johan Olson is, illetve Halfvarson, nem lesz egyszerű összerakni az ideális váltót. A norvégok sztem ma rosszul választották meg az indulókat, Tonseth simán el tudott volna menni az élmezőnnyel.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ha Hellner egy picivel közelebb tud maradni a meredeken....
Azért ő is jól nyomta, csakúgy, mint Kalla. Mind a 4 svéd benn volt a top15-ben, a váltó előtt biztató. Cologna első olimpiai aranya, vagy már volt neki?gabokocka
Rikardssonon meglepődtem, elég kerményen tolta.. nem tudom van-e igazán neki való versenyszám (szerintem nincs sajnos), de érdekes lehet a váltó az oroszok+norvégok ellen.Igor
De van: a csapatverseny. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 824 — Keep pounding
Hát pedig sztem ez volt Northug legjobb esélye, egyéni indításos klasszikust nem fog nyerni, sprint elég lutri, az 50 km-t nem fogja bírni, ha a mait sem, a váltó még jó esély, valamint a csapatsprint, de utóbbiban nem tudom ő indul-e, hiszen klasszikus stílusban lesz.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ha Hellner egy picivel közelebb tud maradni a meredeken....
Azért ő is jól nyomta, csakúgy, mint Kalla. Mind a 4 svéd benn volt a top15-ben, a váltó előtt biztató. Cologna első olimpiai aranya, vagy már volt neki?gabokocka
Rikardssonon meglepődtem, elég kerményen tolta.. nem tudom van-e igazán neki való versenyszám (szerintem nincs sajnos), de érdekes lehet a váltó az oroszok+norvégok ellen.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Jó kis verseny volt, szépen kaszáltam is rajta (a fogadóirodáknál Northug 1,8 volt, egyszerűen meg kellett rakni az összes többi esélyest a szinte tuti sikerhez), mondjuk a tempó nem tűnt gyilkosnak.Rajna
Nem, de állítólag nem igazán látszik (a BBC-s arcok egész jól kommentálták, ahhoz képest hogy amatőrök), de pl az hogy ott megszakadt a mezőny (Doerr is lemaradt, akitől én vártam esetleg meglepit), azért jelzésértékű volt..

Ruszikakat sajnálom, Chernousov a váltást bénázta el, Legkov a bottal járt pórul, Vylegzhanin elé meg kb. állandóan kijöttek a meredeken is, aztán meg sprintnél is be-becsúszott elé a norvég. Persze, ha elég erős, behúzta volna a bronzot.. de ha ez magyarral történik ugyanígy, eléggé dühös lettem volna.

Na, most pedig hajrá Sablikova.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Ezt megnézem felvételről Szabó Gábor kommentálásában, mondjuk botrány, hogy nem lehetett leadni élőben.gabokocka
Az.

A NBC kommentátora sem volt rossz, konkrétan berekedt a végére :d

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 824 — Keep pounding
Mondjuk szegény Legkovnak jó szar helyen tört el a botja...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Király befutó volt, a vége előtt 2 km-el még együtt volt az élboly. Hellner kicsit korán indított de az emelkedőn akart ellépni, de tudták tartani a tempót, Cologna meg el is ment mellette (ő is jól bírja az emelkedőt). De a végén majdnem elkapta Colognát Hellner. Sundy meg csak megmentette a norvégokat. Northug sajnos idén nincs olyan formában mint tavalyelőtt, de nem ez volt a fő versenyszáma.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 824 — Keep pounding
Ezt megnézem felvételről Szabó Gábor kommentálásában, mondjuk botrány, hogy nem lehetett leadni élőben.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
Ha Hellner egy picivel közelebb tud maradni a meredeken....
Azért ő is jól nyomta, csakúgy, mint Kalla. Mind a 4 svéd benn volt a top15-ben, a váltó előtt biztató. Cologna első olimpiai aranya, vagy már volt neki?gabokocka
15 kilit nyerte Vancouverben.

több mint 10 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
Jó kis verseny volt, szépen kaszáltam is rajta (a fogadóirodáknál Northug 1,8 volt, egyszerűen meg kellett rakni az összes többi esélyest a szinte tuti sikerhez), mondjuk a tempó nem tűnt gyilkosnak.

több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 824 — Keep pounding
Ha Hellner egy picivel közelebb tud maradni a meredeken....
Azért ő is jól nyomta, csakúgy, mint Kalla. Mind a 4 svéd benn volt a top15-ben, a váltó előtt biztató. Cologna első olimpiai aranya, vagy már volt neki?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Mekkora verseny lesz itt a meredeken, azért itt kicsit nagyobb az elit/érdekesebb mint a nőknél..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 22 120 — nabege2@yahoo.com
Mayer meglepett, de az olasz srác elkaphatta volna.
Én spéttel néztem, az mtv csúsztatott élőt tolt?
Aki UPC-n ZDF adja a sífutást
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Svindal dobogón sem lett, ezt sajnálom és kicsit furcsállom. Szerintem feküdt neki ez a pálya.
Pedig Mayer a végén (utolsó két ellenőrző pont) verhető lett volna, ott nem a legjobban ment. De nekem úgy tűnt, hogy aki fenn volt jobb, lenn volt gyengébb, és fordítva. Frankó kis pálya volt, jól összerakták.
De legalább lett norvég érem.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
Most látom, hogy a Katolikus mise, Mickey egér játszótere, Önéntesek/Új nemzedék,Szabadság tér '89 (ismétlés) kvasrtett sajnos ütötte az első férfi sífutó számot. ES-nek meg marad a futsal.

több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Bodénak tegnap parti volt? Szörnyű volt nézni az egész testtartását ma a lesiklás közben és azon kívül is. Egyébként jobban örültem volna, ha Innerhofer vagy Jansrud nyeri, Mayer ritka ellenszenves arcnak tűnt így tévén keresztül.

több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Érdekes, hogy normális középső (értsd 3+4) szektort Mayer után nem tudott senki jönni (előtte is talán csak Janka+Jansrud)... Innerhofer nagyon állat volt, ezt az első szektort még most sem értem, durvább volt mind Bode 2010-ben 😊 nála azt hittem meglesz a dolog, de kifogyott a szuszból.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 824 — Keep pounding
mondjuk eddig csak zrncic-dim 22. helyéről maradtunk le.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 824 — Keep pounding
van reklámszünet, akkor nem mennek el, mikor versenyző jön, akkor igen 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
Most muszáj reklámozni, tuti lejön valaki a dobogóra.