Olimpia

25 feliratkozó

több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Loch előnye közel négy tized az utolsó futam előtt, nagy csodának kéne történnie, hogy ne nyerjen.

Perception is reality.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Plushenko délutáni szabad programjnak zenéje: Best of Plyushchenko arr. by E. Marton.
Mondjuk a rövid programjánál is Marton zenéjére korizott + 2004 óta szinte mindig.
Nagy haverok.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Lemaradtam: a lengyel csajszit miért zárták ki? Pályatévesztés?
Pedig 7-ik lett volna.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 22 120 — nabege2@yahoo.com
ZDF is inkább leadta még a további korisokat, ahelyett, hogy átkapcsolt volna a német csapat jéghoki meccsére!
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Upsz, rövid volt a 3000 méter...Jakehomer
Wust 1500-ös, Sablikova 5000-es... most előbbi nyert, megtartotta amit az első ezren összeszedett (19.31-es kezdés, pfff)

Nem baj, 5k-t simán fogja Sablikova nyerni, 1500-ön azért nagyobb csata lesz.. így igazságos.
És az oroszok is örülnek.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Upsz, rövid volt a 3000 méter...

Perception is reality.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 824 — Keep pounding
Kibírta végig, Pechstein nem lesz érmes.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 824 — Keep pounding
Hogy kezdett Wust...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Sablikovát nem hiszem, hogy meg lehet verni, ez nagyon erős volt.

Perception is reality.
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Olga jól nyomta 😊Jakehomer
Ebből viszont érem lesz.. hacsak a 18 éves kislány be nem kavar, de azért ő fiatal még ahhoz hogy 31.8-at toljon végig sztem.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Olga jól nyomta 😊

Perception is reality.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Egyébként női hokiban hogy sikerült egy csoportba rakni Kanadát és a US-t?Jakehomer
Itt nem úgy van mint a vb-n, hogy az A csoport a kiemelt? Erre gondoltam:  en.wikipedia.org/wiki/2012_IIHF_Women's_World_ChampionshipSchleck
Mondjuk rendes leírást így hirtelen nem találtam, de ja, valószínű. Úgy tűnik, a csoportmeccsek után lesz két kiemelt csapat (gondolom az A csop egy-kettő), akik alapból elődöntősök és akkor a másik kettő az A-ból játszik a B első kettőjével az elődöntőért. Van benne logika, kevesebb a nagyon egyoldalú meccs.

Perception is reality.
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Na, 32.7, 33.2-es befejezés.. ez már nem rossz, Pechsteinnek/harmadik hollandnak feladta a leckét.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Egyébként női hokiban hogy sikerült egy csoportba rakni Kanadát és a US-t?Jakehomer
Itt nem úgy van mint a vb-n, hogy az A csoport a kiemelt? Erre gondoltam:  en.wikipedia.org/wiki/2012_IIHF_Women's_World_Championship

több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Egyébként női hokiban hogy sikerült egy csoportba rakni Kanadát és a US-t?

Perception is reality.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Kanadában a TSN és a CBC is közvetít, rohadjanak meg 😊

Perception is reality.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Sablikova meg jó párt kapott a lengyel "kislány" személyében. Jó kis tempóra készteti, így lehet nagy időt fut. Bár inkább az idővel versenyeznek, de akkor is adhat egy kis pluszt.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
jézus mit ment az orosz csaj!NB2
Idénybeli legjobbja 4:07, de az a Salt Lake City-beli pályán volt (az gyorsabb). De ez mindenképpen limit idő lesz, szerintem az érem meglesz neki.
Egyébként ment már ezen a pályán 2012-ben, akkor 4:16-ot ment.danyly
Szívesen fogadnék arra, hogy nem lesz dobogós, a top5 már nagyon szép lenne.Rajna
Szerintem még top 5 sem lesz.. szerintem 6-7. lesz ezzel... majd amikor Sablikova, meg Wust magas 31/alacsony 32-es köröket pakol még oda a végén is, akkor lesz itt hümmögés.Igor
Azért írtam, hogy szép lenne. Sablikova, Wust és pechstein tuti veri, de van még sansza 4-5 másik versenyzőnek is.

több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Húúú, ez a Sablikova tényleg brutál eredményekkel rendelkezik.
Bocsi az értetlenkedésemért, bevallom őszintén max. vb-t + eb-ét szoktam még nézni gyors korcsolyában. A sochi pálya meg még új nekem is.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
jézus mit ment az orosz csaj!NB2
Idénybeli legjobbja 4:07, de az a Salt Lake City-beli pályán volt (az gyorsabb). De ez mindenképpen limit idő lesz, szerintem az érem meglesz neki.
Egyébként ment már ezen a pályán 2012-ben, akkor 4:16-ot ment.danyly
Szívesen fogadnék arra, hogy nem lesz dobogós, a top5 már nagyon szép lenne.Rajna
Szerintem még top 5 sem lesz.. szerintem 6-7. lesz ezzel... majd amikor Sablikova, meg Wust magas 31/alacsony 32-es köröket pakol még oda a végén is, akkor lesz itt hümmögés.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
jézus mit ment az orosz csaj!NB2
Idénybeli legjobbja 4:07, de az a Salt Lake City-beli pályán volt (az gyorsabb). De ez mindenképpen limit idő lesz, szerintem az érem meglesz neki.
Egyébként ment már ezen a pályán 2012-ben, akkor 4:16-ot ment.danyly
Szívesen fogadnék arra, hogy nem lesz dobogós, a top5 már nagyon szép lenne.

több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
jézus mit ment az orosz csaj!NB2
Idénybeli legjobbja 4:07, de az a Salt Lake City-beli pályán volt (az gyorsabb). De ez mindenképpen limit idő lesz, szerintem az érem meglesz neki.
Egyébként ment már ezen a pályán 2012-ben, akkor 4:16-ot ment.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ez nem jött be. Amíg a koreai (másik futam) tudott 30-as köröket, addig a német nem tudott 32-nél jobbakat.
Meg be is néztem: nem olyan gyors ez a pálya. Aki 4:10 alatt lesz az már nyert. Bár Wüst ment itt tavaly 4:02-őt (pálya csúcs).danyly
4.10 alatt.., come on man.
Sablikova és Wust 4.04-4.05 alatt lesz, még lehet hogy Pechstein is és a másik holland is.

Azért az uccsó két kör 33.3, 35.2 volt.. ott bukott Skokova mondjuk 3-4 másodpercet.
De ezzel jó lehet most 9-10. párig

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
jézus mit ment az orosz csaj!NB2
Ennál még lesznek jobbak.

több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 22 120 — nabege2@yahoo.com
jézus mit ment az orosz csaj!