Olimpia

25 feliratkozó

több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Stoch odavert

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
stoch bmeg :d
innen csak elcseszni lehet. Kasai még odaérhet.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Freund basszus.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
"demtschenko áll a 2. helyen és a nagy öreg rutinos Zögeller a harmadikon."
Demtschenko öregebb bmeg 😀 őt is meglehetne említeni 😀

Megvan Arminnak a dobogó 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
ruszki közönség előtt Csajkovszkij nem rossz választás. Meg amúgyse 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
A hivatalos honlapon hamarabb jönnek az eredmények, mint a streameken.

Perception is reality.
több mint 10 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Egyébként több dolog miatt is nevetséges. Annyira színvonaltalan a köztévé műsora, hogy minden évben vmi rájuk rohadt sportesemény messze a legnézettebb műsoruk. Most már 5 csatorna közül válogathatnak és nem képesek megoldani, hogy az a kevés sportesemény, ami van és fontos, menjen náluk. És nem olyan műsorok mennek helyette, ami kötött és akkor kell leadni, hanem vmi full gyökér műsor hatodik ismétlése.gabokocka
Egyedül a délelőtti misét értem meg, gondolom az azért ki van kötve, hogy az m1-en kell lemenjen. De ott van a három másik adó, lehetne használni. Mindenesetre a jelenlegi biatlonismétlés pontosan mutatja, hogy nem csak a nagy fejeseknél van dilettantizmus (mert az még belefér, nem kell egy tévésnek érteni a téli sportokhoz), hanem a Telesportnál is, ami kicsit nagyobb gond.

több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Egyébként több dolog miatt is nevetséges. Annyira színvonaltalan a köztévé műsora, hogy minden évben vmi rájuk rohadt sportesemény messze a legnézettebb műsoruk. Most már 5 csatorna közül válogathatnak és nem képesek megoldani, hogy az a kevés sportesemény, ami van és fontos, menjen náluk. És nem olyan műsorok mennek helyette, ami kötött és akkor kell leadni, hanem vmi full gyökér műsor hatodik ismétlése.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ma a lesiklás közvetítésnél Szabó Gábor kétszer is elmondta, hogy itt reklám szokott lenni (15 versenyző után), utána még egyszer elismételte a 22. versenyző után. Szerintem az ő fülükbe is eljutott a sok reklám miatti felháborodás + vagy csak egyszerűen kötelező volt mondani (de persze lehet én spirázom túl).

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
De az a botrány, hogy Londonból kiindulva ugyanezt fogják előadni Rióban, de akkor sztem rájuk lesz gyújtva a székház.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Jól látom, hogy az m1 nem közvetíti a síugrást sem, mert inkább felvételről adja le azt, ami helyett mindenféle trágyát adott?Rajna
Tegnap beirtam, hogy a mai műsorból csak a lesiklást látjuk élőben😕 annyiban változott a szitu, hogy a gyorskorcsolya végét azért láttuk
Amúgy a főhúnyó a NOB, aki nem adta el az ES-nek a közvetítést, aki pedig hétről-hétre tolja a sí versenyeket népszerűsítve (és életben tartva) a sportágat. Az mtv szerintem nem erőltette meg magát soha a téli olimpiával kapcsolatban. Bízom benne, hogy pl a rövidebb biathlonokat már jobban közvetítik.
Az igazság az, hogy hétvégén amíg itthon vok nincs gond, de a hétközepén nem tudok melóhelyen stream-et nézni, veszem amit ad a tv aztán reménykedek benne, hogy látok sok minden engem érdeklő eseményt...NB2
Na nem mintha egyetértenék az eddigi műsortervvel, de azt még megértem, hogy valaki szerint a sífutásnál fontosabb a Mickey egér meséi meg ilyesmi. Na de ha már olimpiát adnak, miért nem az élő csúcseseményt nyomják?Rajna
mert gyökerek és nem értenek a szakmájukhozgabokocka
Nem is kell nekik érteni hozzá, az MTV-ről beszélünk. Amúgy meg pár ezer embert érdekel max, hogy ez van, a közvélemény nagy része pont leszarja a téli olimpiát.

Perception is reality.
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 21 998 — nabege2@yahoo.com
Na nem mintha egyetértenék az eddigi műsortervvel, de azt még megértem, hogy valaki szerint a sífutásnál fontosabb a Mickey egér meséi meg ilyesmi. Na de ha már olimpiát adnak, miért nem az élő csúcseseményt nyomják?Rajna
a fő probléma abból van, hogy a közszolgálati tv adja és a közszolgálati tv-nek vannak kötelezően leadandó műsorai, persze jogos a kérdés, hogy a közszolgálatihoz tartozik az m1, m2, m3, duna, dunaworld, ezen már csak el kéne férnie egész nap az olimpiának!
a németeknél is van az ard és a zdf, felváltva tolják a 2 csatin és ma kb 14 óra olimpia volt rajta megszakítva kb fél óra hiradóval. De a németek nem futottak még kategória a téli olimpián sem😊
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Tegnap az összefoglalót néztem az m2, de ott nem sok reklám volt. A műkorcsolya aznapi eseményeit simán reklám nélkül leadták. Persze gondolom összefoglalónál kötött az idő + nem sokat adnak a reklámjogokért.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Jól látom, hogy az m1 nem közvetíti a síugrást sem, mert inkább felvételről adja le azt, ami helyett mindenféle trágyát adott?Rajna
Tegnap beirtam, hogy a mai műsorból csak a lesiklást látjuk élőben😕 annyiban változott a szitu, hogy a gyorskorcsolya végét azért láttuk
Amúgy a főhúnyó a NOB, aki nem adta el az ES-nek a közvetítést, aki pedig hétről-hétre tolja a sí versenyeket népszerűsítve (és életben tartva) a sportágat. Az mtv szerintem nem erőltette meg magát soha a téli olimpiával kapcsolatban. Bízom benne, hogy pl a rövidebb biathlonokat már jobban közvetítik.
Az igazság az, hogy hétvégén amíg itthon vok nincs gond, de a hétközepén nem tudok melóhelyen stream-et nézni, veszem amit ad a tv aztán reménykedek benne, hogy látok sok minden engem érdeklő eseményt...NB2
Na nem mintha egyetértenék az eddigi műsortervvel, de azt még megértem, hogy valaki szerint a sífutásnál fontosabb a Mickey egér meséi meg ilyesmi. Na de ha már olimpiát adnak, miért nem az élő csúcseseményt nyomják?Rajna
mert gyökerek és nem értenek a szakmájukhoz

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Jól látom, hogy az m1 nem közvetíti a síugrást sem, mert inkább felvételről adja le azt, ami helyett mindenféle trágyát adott?Rajna
Tegnap beirtam, hogy a mai műsorból csak a lesiklást látjuk élőben😕 annyiban változott a szitu, hogy a gyorskorcsolya végét azért láttuk
Amúgy a főhúnyó a NOB, aki nem adta el az ES-nek a közvetítést, aki pedig hétről-hétre tolja a sí versenyeket népszerűsítve (és életben tartva) a sportágat. Az mtv szerintem nem erőltette meg magát soha a téli olimpiával kapcsolatban. Bízom benne, hogy pl a rövidebb biathlonokat már jobban közvetítik.
Az igazság az, hogy hétvégén amíg itthon vok nincs gond, de a hétközepén nem tudok melóhelyen stream-et nézni, veszem amit ad a tv aztán reménykedek benne, hogy látok sok minden engem érdeklő eseményt...NB2
Na nem mintha egyetértenék az eddigi műsortervvel, de azt még megértem, hogy valaki szerint a sífutásnál fontosabb a Mickey egér meséi meg ilyesmi. Na de ha már olimpiát adnak, miért nem az élő csúcseseményt nyomják?

több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 21 998 — nabege2@yahoo.com
Jól látom, hogy az m1 nem közvetíti a síugrást sem, mert inkább felvételről adja le azt, ami helyett mindenféle trágyát adott?Rajna
Tegnap beirtam, hogy a mai műsorból csak a lesiklást látjuk élőben😕 annyiban változott a szitu, hogy a gyorskorcsolya végét azért láttuk
Amúgy a főhúnyó a NOB, aki nem adta el az ES-nek a közvetítést, aki pedig hétről-hétre tolja a sí versenyeket népszerűsítve (és életben tartva) a sportágat. Az mtv szerintem nem erőltette meg magát soha a téli olimpiával kapcsolatban. Bízom benne, hogy pl a rövidebb biathlonokat már jobban közvetítik.
Az igazság az, hogy hétvégén amíg itthon vok nincs gond, de a hétközepén nem tudok melóhelyen stream-et nézni, veszem amit ad a tv aztán reménykedek benne, hogy látok sok minden engem érdeklő eseményt...
több mint 10 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Jól látom, hogy az m1 nem közvetíti a síugrást sem, mert inkább felvételről adja le azt, ami helyett mindenféle trágyát adott?Rajna
Ezen az infón pontosan 2 órája b@sztam fel magam :d

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tudom, már gondolom leírtátok ezerszer, bosszankodtatok eleget, de hadd kívánkozzék ki belőlem, egyszerűen vérlázító ami a közvetítések körül megy. Arról nyilván nem az M1 tehet hogy az Eurosport nem közvetíthet, de könyörgöm a Sárkányszív közbelép vagy mi a tkm... film biztos érdekesebb mint az Olimpia... a NOB is nagyon korlátolt banda, hogy így hagyja a közvetítéseket elszerencsétlenkedni holmi rövidlátó haszonért. Pedig pl ha valami az Eurosport erre lenne....

Nagy mindegy, hajrá magyarok és téli sportoknál még hajrá svédek, kár, hogy Hellnernek nem jött össze.dande
Szabó Gábor már az olimpia előtt megírta, hogy ez lesz:
 tablet.magyarnarancs.hu/c_kozep/szocsi-a-halva-szuletett-olimpia-es-a-kinyirt-tevekozvetites-88560
több mint 10 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Jól látom, hogy az m1 nem közvetíti a síugrást sem, mert inkább felvételről adja le azt, ami helyett mindenféle trágyát adott?

több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 555 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tudom, már gondolom leírtátok ezerszer, bosszankodtatok eleget, de hadd kívánkozzék ki belőlem, egyszerűen vérlázító ami a közvetítések körül megy. Arról nyilván nem az M1 tehet hogy az Eurosport nem közvetíthet, de könyörgöm a Sárkányszív közbelép vagy mi a tkm... film biztos érdekesebb mint az Olimpia... a NOB is nagyon korlátolt banda, hogy így hagyja a közvetítéseket elszerencsétlenkedni holmi rövidlátó haszonért. Pedig pl ha valami az Eurosport erre lenne....

Nagy mindegy, hajrá magyarok és téli sportoknál még hajrá svédek, kár, hogy Hellnernek nem jött össze.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Bruno Banani 3 kör után a mezőny kb. egynegyedét maga mögött tudja. Korrekt teljesítmény.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
1 lövőhibával se lett volna semmi. Ezt mondtam sajnos, voltak olyanok is akik 40. helyekről beszéltek.

Ezek után lesz gáz sífutásban hogy csőutolsók leszünk, főleg a nőknél. 1-2 szabadkártyást talán megelőzünk majd. A sífutó csaj emőnél 10km-en netto 3 perccel lassabb. A tegnap utolsó előtti Sára Timitől legutóbb 3 perc fölött kapott. szép előjelek.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
A magyar csaj 14-et fog megelőzni, egy lövőhibával lett volna talán esély a 60-ra, de úgy is necces.Jakehomer
37 secen múlt, valóban hibátlan kellett volna inkább.. Shumilova a 60.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
A magyar csaj 14-et fog megelőzni, egy lövőhibával lett volna talán esély a 60-ra, de úgy is necces.

Perception is reality.
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Nem tudom jól írják-e, de Wierer elég korrekt sebességgel lőtt: fekvőbe 24s, állóban 18s!!!
vö Berger volt 24 állóban.. Domracheva meg 43+32, így mondjuk érthető a futóidő picit..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)