Olimpia

25 feliratkozó

több mint 10 éve
gdavid New England Patriots 3 884 — Patriots fan
És akkor most jöjjön a biatlon! Vajh adja-e az M1?

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 10 éve
gdavid New England Patriots 3 884 — Patriots fan
Koriban sprintben is a hollandok a legjobbak? Régebben azért legalább 500-on verték őket 😊Jakehomer
Tudtommal ráálltak pár (5-6) éve a sprintre is. Még nem láttam az első futamot, az eredményt sem tudom, de gondolom, hogy valamelyik Mulder iker végzett az élen.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
Koriban sprintben is a hollandok a legjobbak? Régebben azért legalább 500-on verték őket 😊

Perception is reality.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
Csak zárójeles megjegyzésként annyit, hogy az esetekben nagy részében a gyors számokban a rajtszámokon kb semmi nem múlik.

Perception is reality.
több mint 10 éve
gdavid New England Patriots 3 884 — Patriots fan
De kombiban is volt harmincakárhanyadik idén, valamint tavaly pontszerző is. A chilei hogyan tudott top30-ban lemenni, amikor sztem még életében nem indult VK versenyen? Ha otthon szervezek magamnak versenyt amin csak én indulok, azzal is lehet világranglista pontot gyűjteni?gabokocka
Azért nem egészen 😀 Olimpia, VK, VB, kontinentális kupák, illetve talán ezek junior megfelelői, ahol fis pontokat lehet szerezni. Nagyon hasonló a rendszer a teniszéhez (ATP, WTA, Challenger versenyek).

A chilei kislány 114. volt a ranglistán, és hónapról-hónapra csúszott egyre lejjebb, mert a 77. helyen kezdte meg a VK szezont. Gondolom a Dél-Amerikai Kupa sorozatban szerezte a fis pontjait.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 680 — Keep pounding
De kombiban is volt harmincakárhanyadik idén, valamint tavaly pontszerző is. A chilei hogyan tudott top30-ban lemenni, amikor sztem még életében nem indult VK versenyen? Ha otthon szervezek magamnak versenyt amin csak én indulok, azzal is lehet világranglista pontot gyűjteni?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
gdavid New England Patriots 3 884 — Patriots fan
Nem tudom miként osztják a rajtszámokat, de elég botrány lenne, ha nem kapna top30-as rajtszámot. Most is a chilei hogy a faszomba volt négyes, Edit meg 36-os? Azért az elmúlt évben két top20-as VK szereplés erre egy olimpiai mezőnyben elég kéne legyen.gabokocka
Lesiklásban volt a két top20-as VK eredmény, és nem kombinációban. Utóbbiban sehol sem volt a világranglistán, illetve a VK ranglista nem keverendő össze a világranglistával, amely alapján a rajtszámhúzás történik. Az idei lesikló VK-ban a 33., és 72. az olimpia előtti utolsó világranglistán.

Szuperkombinációban Berecz 147., Miklós a 154. volt a jan. 30-án lezárt világranglistán.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 680 — Keep pounding
3 csapatos lesz a B döntő, mert a hollandokat kizárták. Egy csapat megelőzése, vagy egy kizárás kell a pontszerzéshez.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem tudom miként osztják a rajtszámokat, de elég botrány lenne, ha nem kapna top30-as rajtszámot. Most is a chilei hogy a faszomba volt négyes, Edit meg 36-os? Azért az elmúlt évben két top20-as VK szereplés erre egy olimpiai mezőnyben elég kéne legyen.gabokocka
Valamit mondott erről Szabó Gábor a lesiklás alatt, de nem emlékszem a konkrétumokra.
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
A síelők jók voltak, a korisok kevésbé, azért az kellemetlen, hogy a váltó a fasorban sem volt, illetve a fiúknál se ment senki egy kört se...
Kicsit lehet elszaladtak a várakozások az elmúlt két olimpia remek szereplése után.gabokocka
A váltó sajnos nem véletlenül nem volt sehol... 😕
Edit lesiklásban hol fog jönni? Jó lenne, ha most sikerülne valami jobb rajtszámot kapnia.Schleck
Ha bekerül a 30.ba, szerintem az már jó eredménynek számít.iktriad
Most a rajtszámra gondolsz? A mai lesiklása és vk eredményei alapján, és azt nézve, hogy itt nincs is annyi osztrák és amerikai, mint a vk-n, szerintem ha nem lenne top20-ban, akkor az neki biztosan csalódás lenne.

több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 466 — Cowboys fan
Én alapból nem szeretem az amerikaiakat, de Mancusót nagyon bírom, hihetlen jó arc, és még jó bőr is.gabokocka
azt, hogy milyen arc, azt nem tudom, de egy párhuzamos univerzumban nagyon szívesen vennék tőle fémmegmunkálási órákat, az biztos...
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 680 — Keep pounding
Nem tudom miként osztják a rajtszámokat, de elég botrány lenne, ha nem kapna top30-as rajtszámot. Most is a chilei hogy a faszomba volt négyes, Edit meg 36-os? Azért az elmúlt évben két top20-as VK szereplés erre egy olimpiai mezőnyben elég kéne legyen.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A síelők jók voltak, a korisok kevésbé, azért az kellemetlen, hogy a váltó a fasorban sem volt, illetve a fiúknál se ment senki egy kört se...
Kicsit lehet elszaladtak a várakozások az elmúlt két olimpia remek szereplése után.gabokocka
A váltó sajnos nem véletlenül nem volt sehol... 😕
Edit lesiklásban hol fog jönni? Jó lenne, ha most sikerülne valami jobb rajtszámot kapnia.Schleck
Ha bekerül a 30.ba, szerintem az már jó eredménynek számít.
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
A síelők jók voltak, a korisok kevésbé, azért az kellemetlen, hogy a váltó a fasorban sem volt, illetve a fiúknál se ment senki egy kört se...
Kicsit lehet elszaladtak a várakozások az elmúlt két olimpia remek szereplése után.gabokocka
A váltó sajnos nem véletlenül nem volt sehol... 😕
Edit lesiklásban hol fog jönni? Jó lenne, ha most sikerülne valami jobb rajtszámot kapnia.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
EZ AZ! Riesch megnyerte!!!!iktriad
És Mancuso nem, én ennek legalább annyira örülök. 😀 Az egész női mezőnyben ő az egyetlen, akit kifejezetten utálok. Legjobb alpesi sí helyezésünk egyébként mi volt eddig? Én annyit találtam, hogy top6-ban még nem volt magyar, bővebbet nem tudok.Schleck
Székely Dávid tudomása szerint ez a legjobb magyar alpesi síző eredmény az olimpiákon.
Én alapból nem szeretem az amerikaiakat, de Mancusót nagyon bírom, hihetlen jó arc, és még jó bőr is.gabokocka
Rágugliztam, tényleg nem néz ki rosszul civilben. De azért örülök, hogy Riesch mögött zárt.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 680 — Keep pounding
A síelők jók voltak, a korisok kevésbé, azért az kellemetlen, hogy a váltó a fasorban sem volt, illetve a fiúknál se ment senki egy kört se...
Kicsit lehet elszaladtak a várakozások az elmúlt két olimpia remek szereplése után.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 680 — Keep pounding
Én alapból nem szeretem az amerikaiakat, de Mancusót nagyon bírom, hihetlen jó arc, és még jó bőr is.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Miklós Edit 16.; Berecz Anna végül 21. lett. Szép volt lányok. És szép volt Riesch. Nálam már pozitív az olimpia mérlege.
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
EZ AZ! Riesch megnyerte!!!!iktriad
És Mancuso nem, én ennek legalább annyira örülök. 😀 Az egész női mezőnyben ő az egyetlen, akit kifejezetten utálok. Legjobb alpesi sí helyezésünk egyébként mi volt eddig? Én annyit találtam, hogy top6-ban még nem volt magyar, bővebbet nem tudok.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
EZ AZ! Riesch megnyerte!!!!
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nicht GutJakehomer
Miklós Edit ezzel 16.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
Nicht Gut

Perception is reality.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
Maze gyengus volt, Mancusótól csoda kéne, mert Riesch szinte hibátlanul ment

Perception is reality.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az érem már biztos Rieschnek.
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 307 — Így remélem megfelelek nektek.....
eléggé le vannak maradva a lányok.........