NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Olimpia

25 feliratkozó

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 937 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az érem már biztos Rieschnek.
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 513 — Így remélem megfelelek nektek.....
eléggé le vannak maradva a lányok.........
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 937 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szép volt Riesch, remélem ez az éremhez minimum elég lesz.
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 012 — Lucas Scott
most olvastam amúgy, hogy mi van a női váltónál is... eléggé érdekes, ahogy apuci visszavette kicsi lányát szépen elosztotta így a pénzt...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 937 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Még ketten is kiestek, Edit legrosszabb esetben 17.

Na gyerünk Riesch!
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 937 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kiesett az egyik olasz is, Edit legrosszabb esetben 19.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 937 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Stuhec kiesett, megvan a Top 20.
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 513 — Így remélem megfelelek nektek.....
Idővel sajna nem hiszem, hogy előrébb tud jutni legfeljebb ha kiesnek előle.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Sajnos már az első kapuknál volt egy komoly hiba, amitől nagyon lelassult, ez rányomta a bélyegét az egész futamra.

Perception is reality.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 937 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Edit leért, jelenleg 9. legrosszabb esetben 21. lehet.
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 513 — Így remélem megfelelek nektek.....
hát ez megtörtént........
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 937 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na hajrá Edit. A lényeg, hogy menjen végig.
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Na most ezt nem értem, nem visszafele jönnek, vagy Berecz Anna nem jutott a második körbe?dande
Top30 jönne visszafelé (ez a visszalépők miatt most top27), és utánuk jön a maradék.

Szerk: lassu vagyok, bocsi.

több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 513 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na most ezt nem értem, nem visszafele jönnek, vagy Berecz Anna nem jutott a második körbe?dande
A három legrosszabbat a végén, Mancuso után engedik le...Jakehomer
értem, köszi!
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Na most ezt nem értem, nem visszafele jönnek, vagy Berecz Anna nem jutott a második körbe?dande
A három négy legrosszabbat a végén, Mancuso után engedik le...

Perception is reality.
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 513 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hàt a fiúk nem jártak sok sikerrel, hátha a csajok.gabokocka
Jól látom, egyedül Shaolin nem lett utolsó a futamában? Mondjuk ő meg minimális különbséggel maradt le.Jakehomer
Knoch Viktor azért utolsó, mert elesett/kilökték. (a futamot magát nem láttam)Schleck
elesett és amúgy sem állt jól
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Hàt a fiúk nem jártak sok sikerrel, hátha a csajok.gabokocka
Jól látom, egyedül Shaolin nem lett utolsó a futamában? Mondjuk ő meg minimális különbséggel maradt le.Jakehomer
Knoch Viktor azért utolsó, mert elesett/kilökték. (a futamot magát nem láttam)

több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 513 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na most ezt nem értem, nem visszafele jönnek, vagy Berecz Anna nem jutott a második körbe?
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Hàt a fiúk nem jártak sok sikerrel, hátha a csajok.gabokocka
Jól látom, egyedül Shaolin nem lett utolsó a futamában? Mondjuk ő meg minimális különbséggel maradt le.

Perception is reality.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 735 — Keep pounding
Hàt a fiúk nem jártak sok sikerrel, hátha a csajok.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Na akárki akármit mond azért ez megaLol, hogy ezt sem sikerült élőben leadni. Ez tényleg botrány

Editnek gratula!!!!dande
Már tegnap is húztam a szám, amikor a női slopestyle 2. futamának összefoglalóját néztem. A kommentátor botrányosan szar volt, a szakértő meg nem nagyon jutott szóhoz mellette. Összességében pedig nem igazán tudom követni, hogy M1 mikor adja csúsztatva és mikor valójában élő az adás. Még az M1 színvonalához képest is borzalmas amit leművelnek.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Elnezest kerek.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Amugy kosz aki beirta 25 percel elobb Edit eredmenyet. Per pillanat nem tudom kovetni csak ezen a szar m1-en. Spoiler legyszi. Koszi.danyly
Már bocs, de akkor ne fórumozzál. Nem fogunk az m1-hez igazodni, az tuti.

Perception is reality.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Amugy kosz aki beirta 25 percel elobb Edit eredmenyet. Per pillanat nem tudom kovetni csak ezen a szar m1-en. Spoiler legyszi. Koszi.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 513 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na akárki akármit mond azért ez megaLol, hogy ezt sem sikerült élőben leadni. Ez tényleg botrány

Editnek gratula!!!!