Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

68 feliratkozó

több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
csak úgy kínomban eszembe jutott két hír...
1., Londonból néhány napja hazaérkezett a magyar aranytartalék
2. Orbán görögországi utazása előtt tett egy kis kitérőt Zürichbe
szemét Soros...

Szerkesztette: Klaci79
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 317 — NFL bracket champion '26
"Magyarország 2018.10.25. egy mondatban:
A CEU bejelenti a távozását Magyarországról a Lex CEU megállapodás kormányoldalról történő felrúgása miatt, miközben Orbán valószínűleg egy 17 milliárdos magángép fedélzetén Görögországba megy vidi meccsre zürichi kitérővel.
Ennyi."

Szép napot! 😀
Vrij6
Rossz a fogalmazás!

Orbán Viktor barátjával együtt megy megnézni a magyar futball sikerét, közben még megál Zürichben, hogy ellenőrizze a Magyar pénzek biztonságban vannak-e.
Megérdemli a kis kikapcsolódást, hiszen végre, végleg elüldözte a Sorosista egyetemet!
Toca
ezzel együtt 6 mrd forintnyi adóbevételt sikerült elüldözni. Megérdemli a Miniszterelnök Úr a pihenést egy ilyen szép Magyar siker után.
Amadeus
az emberek nagy részének a hatmilliárd forint kurvára nem mond semmit, mert ők maximum százezerig tudnak számolni. sem.
slowmotion
Lehetne az új címerünk egy nokiás doboz
Amadeus
Az ország nevét meg kereszteljük át Mutyisztánra, kifejezőbb.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 830
"Magyarország 2018.10.25. egy mondatban:
A CEU bejelenti a távozását Magyarországról a Lex CEU megállapodás kormányoldalról történő felrúgása miatt, miközben Orbán valószínűleg egy 17 milliárdos magángép fedélzetén Görögországba megy vidi meccsre zürichi kitérővel.
Ennyi."

Szép napot! 😀
Vrij6
Rossz a fogalmazás!

Orbán Viktor barátjával együtt megy megnézni a magyar futball sikerét, közben még megál Zürichben, hogy ellenőrizze a Magyar pénzek biztonságban vannak-e.
Megérdemli a kis kikapcsolódást, hiszen végre, végleg elüldözte a Sorosista egyetemet!
Toca
ezzel együtt 6 mrd forintnyi adóbevételt sikerült elüldözni. Megérdemli a Miniszterelnök Úr a pihenést egy ilyen szép Magyar siker után.
Amadeus
az emberek nagy részének a hatmilliárd forint kurvára nem mond semmit, mert ők maximum százezerig tudnak számolni. sem.
slowmotion
Lehetne az új címerünk egy nokiás doboz
több mint 7 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
Puzsér olyanokat soroz Tarlósra, hogy öröm nézni 😀

több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 21 720
Mert a mezei pronyó nem érti hogy az ellopott 6 milliárd az 6000 millió.
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 147 — Cowboys fan
"Magyarország 2018.10.25. egy mondatban:
A CEU bejelenti a távozását Magyarországról a Lex CEU megállapodás kormányoldalról történő felrúgása miatt, miközben Orbán valószínűleg egy 17 milliárdos magángép fedélzetén Görögországba megy vidi meccsre zürichi kitérővel.
Ennyi."

Szép napot! 😀
Vrij6
Rossz a fogalmazás!

Orbán Viktor barátjával együtt megy megnézni a magyar futball sikerét, közben még megál Zürichben, hogy ellenőrizze a Magyar pénzek biztonságban vannak-e.
Megérdemli a kis kikapcsolódást, hiszen végre, végleg elüldözte a Sorosista egyetemet!
Toca
ezzel együtt 6 mrd forintnyi adóbevételt sikerült elüldözni. Megérdemli a Miniszterelnök Úr a pihenést egy ilyen szép Magyar siker után.
Amadeus
az emberek nagy részének a hatmilliárd forint kurvára nem mond semmit, mert ők maximum százezerig tudnak számolni. sem.
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 474
good bye ceu
Amadeus
Tavaly óta menekülnek?
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 321 — #NoStress
"Magyarország 2018.10.25. egy mondatban:
A CEU bejelenti a távozását Magyarországról a Lex CEU megállapodás kormányoldalról történő felrúgása miatt, miközben Orbán valószínűleg egy 17 milliárdos magángép fedélzetén Görögországba megy vidi meccsre zürichi kitérővel.
Ennyi."

Szép napot! 😀
Vrij6
Rossz a fogalmazás!

Orbán Viktor barátjával együtt megy megnézni a magyar futball sikerét, közben még megál Zürichben, hogy ellenőrizze a Magyar pénzek biztonságban vannak-e.
Megérdemli a kis kikapcsolódást, hiszen végre, végleg elüldözte a Sorosista egyetemet!
Toca
ezzel együtt 6 mrd forintnyi adóbevételt sikerült elüldözni. Megérdemli a Miniszterelnök Úr a pihenést egy ilyen szép Magyar siker után.
Amadeus
Értelmiségi vernyogás, irónia, kutyát nem érdekli.

több mint 7 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 830
"Magyarország 2018.10.25. egy mondatban:
A CEU bejelenti a távozását Magyarországról a Lex CEU megállapodás kormányoldalról történő felrúgása miatt, miközben Orbán valószínűleg egy 17 milliárdos magángép fedélzetén Görögországba megy vidi meccsre zürichi kitérővel.
Ennyi."

Szép napot! 😀
Vrij6
Rossz a fogalmazás!

Orbán Viktor barátjával együtt megy megnézni a magyar futball sikerét, közben még megál Zürichben, hogy ellenőrizze a Magyar pénzek biztonságban vannak-e.
Megérdemli a kis kikapcsolódást, hiszen végre, végleg elüldözte a Sorosista egyetemet!
Toca
ezzel együtt 6 mrd forintnyi adóbevételt sikerült elüldözni. Megérdemli a Miniszterelnök Úr a pihenést egy ilyen szép Magyar siker után.
Amadeus
Nincs szüksége az országnak arra hogy Sorosista erők képezzék itt magukat! A magyar gazdaság dübörög!
Toca
és a maga módján sikeres!
több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 20 716 — Vikings fan
"Magyarország 2018.10.25. egy mondatban:
A CEU bejelenti a távozását Magyarországról a Lex CEU megállapodás kormányoldalról történő felrúgása miatt, miközben Orbán valószínűleg egy 17 milliárdos magángép fedélzetén Görögországba megy vidi meccsre zürichi kitérővel.
Ennyi."

Szép napot! 😀
Vrij6
Rossz a fogalmazás!

Orbán Viktor barátjával együtt megy megnézni a magyar futball sikerét, közben még megál Zürichben, hogy ellenőrizze a Magyar pénzek biztonságban vannak-e.
Megérdemli a kis kikapcsolódást, hiszen végre, végleg elüldözte a Sorosista egyetemet!
Toca
ezzel együtt 6 mrd forintnyi adóbevételt sikerült elüldözni. Megérdemli a Miniszterelnök Úr a pihenést egy ilyen szép Magyar siker után.
Amadeus
Nincs szüksége az országnak arra hogy Sorosista erők képezzék itt magukat! A magyar gazdaság dübörög!
több mint 7 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 830
"Magyarország 2018.10.25. egy mondatban:
A CEU bejelenti a távozását Magyarországról a Lex CEU megállapodás kormányoldalról történő felrúgása miatt, miközben Orbán valószínűleg egy 17 milliárdos magángép fedélzetén Görögországba megy vidi meccsre zürichi kitérővel.
Ennyi."

Szép napot! 😀
Vrij6
Rossz a fogalmazás!

Orbán Viktor barátjával együtt megy megnézni a magyar futball sikerét, közben még megál Zürichben, hogy ellenőrizze a Magyar pénzek biztonságban vannak-e.
Megérdemli a kis kikapcsolódást, hiszen végre, végleg elüldözte a Sorosista egyetemet!
Toca
ezzel együtt 6 mrd forintnyi adóbevételt sikerült elüldözni. Megérdemli a Miniszterelnök Úr a pihenést egy ilyen szép Magyar siker után.
több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 20 716 — Vikings fan
"Magyarország 2018.10.25. egy mondatban:
A CEU bejelenti a távozását Magyarországról a Lex CEU megállapodás kormányoldalról történő felrúgása miatt, miközben Orbán valószínűleg egy 17 milliárdos magángép fedélzetén Görögországba megy vidi meccsre zürichi kitérővel.
Ennyi."

Szép napot! 😀
Vrij6
Rossz a fogalmazás!

Orbán Viktor barátjával együtt megy megnézni a magyar futball sikerét, közben még megál Zürichben, hogy ellenőrizze a Magyar pénzek biztonságban vannak-e.
Megérdemli a kis kikapcsolódást, hiszen végre, végleg elüldözte a Sorosista egyetemet!
több mint 7 éve
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 291 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid
"Magyarország 2018.10.25. egy mondatban:
A CEU bejelenti a távozását Magyarországról a Lex CEU megállapodás kormányoldalról történő felrúgása miatt, miközben Orbán valószínűleg egy 17 milliárdos magángép fedélzetén Görögországba megy vidi meccsre zürichi kitérővel.
Ennyi."

Szép napot! 😀

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 21 720
good bye ceu
Amadeus
Már tök régen beadták az engedélyt sógoréknál.
több mint 7 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 830
good bye ceu
több mint 7 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 9 495
"Kövér László: Ahogy 1848–49-ben és 1956-ban is mi voltunk a világ eleje, úgy most is"

Meg mi ez az újkeletű kultúrharc? Ennyire követni akarják Erdogant meg Kínát, hogy agymosott, félelemben tartott szavazókat szeretnének?

Remélem történelemből kötelezővé teszik Földi Pál műveit 😀
Solymi
nem kell ide félelem, a szervilis , individualista és materialista, egyszerűbben szólva önző, szarát is megevő irigy embereknek AKA átlagmagyar elég ha néha a krumplileves helyett jut téliszalámi is a zsömlére, nem áldozatok vagyunk hanem az akol melegében boldog birkák.. nem kell dönteni nem kell agyalni mert egyszerű lesz a világ, megy vissza mindenki a kiskertet túrni majd, kádárnépe powa
Josszi
Na igen, de ennek ugye oka van.
Az emberek évtizedekig elnyomás alatt éltek, kialakult vagy inkább megerősödött a cucializmusban a szervilis hozzáállás és amikor a rendszerváltás után az emberek azt hitték, hogy mostantól jó és jobb lesz, csak még jobban kihasználták őket az előző vezetők, mert menet közben privatizáltak amit lehetett ill. feltört pár nyerészkedő. Sajnos ezekből több volt mint azokból akik rendesen próbálták tenni a dolgukat.
Ahol laktam ott nem egy ilyen volt, szétlopták a gyárakat, akinek földje volt annak még több lett, a kárpótlás során rengeteg embert basztak át, stb.
Plusz a helyi politikai játszmák határozták meg a közintézmények és vállalkozók életét, stb.

Szóval ebből a szempontból megértem azokat akik visszasírják azt az időszakot, mert abban legalább látszólag biztonságosan élhettek, nem kellett attól tartani, hogy elszegényednek vagy nem lesz munka stb., miközben azt nem látták, hogy rohadt alattuk az ország.

A rendszerváltás utáni összes politikus felelős emiatt a helyzet miatt, mert nem foglalkoztak az átlagemberrel annyit amennyit kellett volna. Nem mérték fel az ún. értelmiség és átlagemberek közötti szakadékot és nem vették észre, hogy nem tudják megfelelően feldolgozni a kapott információt, mert nincs meg az alap hozzá, hiába akarta érteni az ember.
Vagy nem is igazán foglalkoztak a választópolgárokkal mert inkább a politikai csatáikat játszották és az embereket úgy rángatták ahogy akarták illetve lenézték őket.

Orbánt meg azért szeretik, mert visszahozza ezeket az emlékeket, "leereszkedik" hozzájuk, stb.
Apámmal is vitatkoztam erről és felhozta, hogy a Gyurcsányék vagy emezek, amazok jobbak voltak, stb.
Erre mondtam neki azt, hogy nem voltak jók, de ha nem tetszett valami akkor picsán lehetett őket rúgni.
És addig kell őket rugdosni amíg össze nem áll valami normális, mert a demokráciában a választópolgárnak nem csak az a kötelessége, hogy elmenjen szavazni, hanem, hogy odafigyeljen arra is, hogy mit csinálnak a politikusok.

Meg lehet nézni a Nyugatot, nem tökéletesek, ott is ugyanilyen emberek vannak, de ott ha valami nem tetszik, kimennek és tüntetnek, retorziók nélkül. Vagy ha valamelyik simliskedik és lebukik, akkor azt elmeszelik.
Nem tökéletes ott se egyik rendszer, egyik politikus sem, de tudják, hogy az a dolguk, hogy a népnek jobb legyen, mert csak úgy maradnak hatalmon.
több mint 7 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
"Kövér László: Ahogy 1848–49-ben és 1956-ban is mi voltunk a világ eleje, úgy most is"

Meg mi ez az újkeletű kultúrharc? Ennyire követni akarják Erdogant meg Kínát, hogy agymosott, félelemben tartott szavazókat szeretnének?

Remélem történelemből kötelezővé teszik Földi Pál műveit 😀
Solymi
nem kell ide félelem, a szervilis , individualista és materialista, egyszerűbben szólva önző, szarát is megevő irigy embereknek AKA átlagmagyar elég ha néha a krumplileves helyett jut téliszalámi is a zsömlére, nem áldozatok vagyunk hanem az akol melegében boldog birkák.. nem kell dönteni nem kell agyalni mert egyszerű lesz a világ, megy vissza mindenki a kiskertet túrni majd, kádárnépe powa

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
több mint 7 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott
 444.hu/2018/10/19/birosagra-vittek-pedig-a-lakoknak-nem-a-haz-elott-elo-zoltannal-hanem-a-bulizokkal-van-bajuk

Négy fakabát vs. Egy hajléktalan.
Mekkora egy f......ó ország lett ez😢😢😢
Klaci79
tipikusan az a sztori, ami mindenkinek kellemetlen. Szvsz a rendőröknek is az, mert nem ezért mentek erre a pályára - btw a hajléktalanság nem rendészeti, és büntetőjogi kategória -, a bírósági titkároknak is rossz, mert a törvény alapján olyan ítéletet kell hozniuk, amivel meggyőződésem, hogy a többségük nem ért egyet és a csöveseknek is rossz, mert a problémáikat nem oldja meg ez a cirkusz. Ostoba hülye szabályozás lett ez, látszat eredményekkel.
Amadeus
nem kell a bíróságon dolgozókat sajnálni. Hidd el, és ha nem értenének vele egyet, akkor kimagyarázná. legalábbis nálunk pl ez van. a vagylagos feltételrendszerből kihozták, hogy együttes feltétel, és mivel az egyik feltételt nem vizsgáltuk, hatályon kívül helyezik. megtehetik, mert nincsen 2. bírósági szint, amely ellenőrizné őket.
vagy mondjam azt, hogy felfüggeszti a bíró az eljárást, megtámadjuk, törvényszék vissza dobja, hogy nem lehet felfüggeszteni, majd újra felfüggeszti ugyanerre. aztán gondolom csodálkozott, hogy nem csak újra megtámadtuk a felfüggesztést, hanem kizárást is jelentettünk be. Kairó előtt is volt, hogy nem értettem egyet szakmai dolgokban a bírósági döntésekkel, de legalább 99%-ban betartották a törvényeket és a jogszabályokat. sajnos az utóbbi egy év tapasztalatai már nem ennyire egyértelműek.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 321 — #NoStress
 qubit.hu/2018/10/23/amikor-a-balsorsnal-tartottak-a-himnuszban-megjelent-az-egen-egy-repulo-es-tuzet-nyitott
Vrij6
 www.youtube.com/watch?v=18eYqH2M-eI

több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 707 — Csodabogár
Terror Maris viccet mesél....facepalm b+

több mint 7 éve
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 291 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid
 qubit.hu/2018/10/23/amikor-a-balsorsnal-tartottak-a-himnuszban-megjelent-az-egen-egy-repulo-es-tuzet-nyitott

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 7 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 9 495
"Kövér László: Ahogy 1848–49-ben és 1956-ban is mi voltunk a világ eleje, úgy most is"

 444.hu/2018/10/22/kover-laszlo-ahogy-184849-ben-es-1956-ban-is-mi-voltunk-a-vilag-eleje-ugy-most-is-a-2010-utani-magyarorszagi-valtozasok-is-komolyan-hatnak-arra-ami-a-vilagpolitikaban-es-europaban-tortenik.

Hümm-hümm...itten mire akart gondolni a költő, mert nekem nem esik le.
Ugye nem lettek skizofrének és nem hiszik azt, hogy mostan megint valami elnyomó hatalom ellen kell majd harcolni...

Meg mi ez az újkeletű kultúrharc? Ennyire követni akarják Erdogant meg Kínát, hogy agymosott, félelemben tartott szavazókat szeretnének?

Remélem történelemből kötelezővé teszik Földi Pál műveit 😀
több mint 7 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 702 — Tyrone Creek
https://i.ytimg.com/vi/SDmvGGhpeKc/maxresdefault.jpg
Szavazz a Báttyára! 🛴
Auf YouTube findest du die angesagtesten Videos und Tracks. Außerdem kannst du eigene Inhalte hochladen und mit Freunden oder gleich der ganzen Welt teilen.


Ha csak egy kampányvideót néztek meg ma.. 😀
több mint 7 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 830
 444.hu/2018/10/19/birosagra-vittek-pedig-a-lakoknak-nem-a-haz-elott-elo-zoltannal-hanem-a-bulizokkal-van-bajuk

Négy fakabát vs. Egy hajléktalan.
Mekkora egy f......ó ország lett ez😢😢😢
Klaci79
tipikusan az a sztori, ami mindenkinek kellemetlen. Szvsz a rendőröknek is az, mert nem ezért mentek erre a pályára - btw a hajléktalanság nem rendészeti, és büntetőjogi kategória -, a bírósági titkároknak is rossz, mert a törvény alapján olyan ítéletet kell hozniuk, amivel meggyőződésem, hogy a többségük nem ért egyet és a csöveseknek is rossz, mert a problémáikat nem oldja meg ez a cirkusz. Ostoba hülye szabályozás lett ez, látszat eredményekkel.
több mint 7 éve
dawyd728 4 266
Kis háttér ehhez a cikkhez. Kb 2 hete a Móriczon a 4-es metró aluljáróban, a mozgólépcső mögötti területen, volt pár hajléktalannak vacka, ami való igaz nem a legforgalmasabb gyalogos útvonala az aluljárónak. Talán csak a Fehérvári út felől a belváros irányába közlekedő villamos megállóból metrózó emberek használják. Nem tudom a hajléktalanok közül ő volt-e az egyik, de sikerült vkinek/vkiknek a saját vackuk mellé 2 méterre odaszarni, ami után látszólag nem is zavartatták magukat, mert még 1 teljes nappal később is ott volt a kupac mellettük. Szerintem valahogy eljutott a polgármesterhez, aki intézkedett. Persze lehet a kollektív bűnösség elve mentén abban a történetben ártatlan embereket is vegzálnak most. Mindenesetre ismerek pár hajléktalant, akik a maguk szerény módján, de vannak annyira igényesek, h ilyen nettó igénytelenséget már csak a saját maguk iránti tiszteletből sem csinálnak.

Aztán lehet mindettől függetlenül csinálták a rendőrök azt, amit..