Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 954 — The only discipline that lasts, is self discipline
Azért azt sosem hittem volna, hogy valaha bármelyik komoly(ság illúzióját megőrizni akaró) platformon, rezzenéstelen arccal képes prezentálni olyan elmebeteg, eddig jórészt a társadalom legbutább rétegéből kikerülők által osztott elméleteket, mint ez.

444.hu/2016/07/27/a-tv2-vegre-feltette-a-nagy-kerdest-tenyleg-az-illuminatusok-allnak-nemetorszag-es-nagy-britannia-mogott
dankodavid
Engem az döbbent meg, hogy vannak ezek a pénzemberek, mint a Simicska, meg újabban a Terminatoros kaszinós hogyishíjják, akik ugye lehalásszák a közpénz-folyót, aztán finanszírozzák a politikai médiát. Hírtévé, Echo TV, most TV2. Szóval az döbbent meg, hogy azt várnám, hogy azért itt ha már médiát csinálunk, és van pénz, akkor lenne minőség is. Ehhez képest ezek züllenek le a legdurvábban. A TV2 lassan a királyi híradó szintje alatt van, pedig az alá művészet lesüllyedni. És még döbbenetesebb, hogy relative fiatal újságírók adják így el a lelküket. Ha én újságíró lennék, menekülnék az ilyen helyről. Nem lesz Fidesz örökké, legalábbis nem 40 éves, ember szakmai távlatban. Ezek a fiatal újságírók most írják ki magukat a szakmájukból, és intézik el maguknak, hogy 20-30 év múlva, 50+ évesen majd harmadosztályú portálokra meg folyóiratokba írjanak megélhetési cikkeket...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
persze érthető, amit mondasz, sőt, talán a hvg-ben volt egy cikk, hogy semmiféle nemzetbiztonsági ellenőrzés nem előzi meg a kötvényvásárlásokat, bűnözők is simán kaphattak.
jorge
Harm. törvény 35§ (7) bekezdése picit másképp vélekedik erről a dologról, de biztos a törvény téved, nem a hvg.
csebi
figyi, értjük, hogy Neked szakterület, szóval mintha a húsodat tépnék... de azt is értjük, hogy ez egy törvény. a sikkasztásra, hűtlen kezelésre, lopásra, okirathamistásra is van paragrafus a Btk-ban, aztán mindannyian tudjuk, hogy elviekben az összes ilyet büntetik, gyakorlatban már nem annyira.

ez a törvény, na ja. meg az is kérdés, mi számít annak, hogy "letelepedése veszélyezteti-e Magyarország nemzetbiztonságát vagy közbiztonságát". és mivel töretlen a bizalmam a köztisztviselői karban, ezért nem írok olyan, hogy mekkora összeg felett nem veszélyeztetik a fenti dolgokat.
slowmotion
bár nem tudok hivatalos statisztikákat, és utána nézni sem akarok, de sztem azért vannak elítélések a fenti bűncselekményekben.

van ellenőrzés, törvényen alapszik, és az eljáró szakhatóság köteles írásban is közölni a szakhatósági állásfoglalást. tehát ne mondjuk azt, hogy "semmiféle nemzetbiztonsági ellenőrzés sem előzi meg". sőt ha jól tudom született jó néhány olyan ügyben elutasító döntés, amiknek alapja épp az, hogy a nemzetbiztonságot veszélyeztetik az illető kérelmezők.

utolsó felvetésed alapján pedig jó, hogy töretlen a bizalom.

hústépés: épp a kötvényes dolog, ami nem igazán a szakterületem. ezt a dolgot lehet támadni nagyon sok oldalról biztosan, de ne erről a részről tegyé(te)k, mert ez zsákutca. ez az, ami számomra hihetetlen. pl. egy meccsen egy bíró nem ad meg egy kiállítást, másik csapatnak tizenegyest ítél, te meg kritizálod, mert befújt egy lest, amit ráadásul az asszisztens jól intett be, és amúgy sem lett volna gólhelyzet. mert ezzel a nemzetbiztonsági dologgal a befektetőknél most épp ezt teszitek. inkább reklamáljátok az elmaradt kiállítást, a tizenegyest, de ne a les szituációt.

@jorge: ezt a törvényt betartják, épp ezt magyarázom. bár tudom a hvg jobban tudja, mikor részt sem vesznek semmilyen formában az eljárásban.
csebi
persze, hogy vannak, de az én hsz-em lényege az, hogy ez valahol 0 és 100 százalék között mozog. de mennyi az a valahol? és a valahol és a 100 közötti részbe milyen fajsúlyú esetek esnek bele? lehet, hogy pont a legnagyobb disznóságokat nézik el, és a sikkasztó-cigicsempész keresztapa például bejöhet, de az egyszeri testi sértő pl. nem?
bár ez nyilván elvont eszmefuttatás, hiszen ennyi pénz összeszedéséhez jó eséllyel valami törvénytelent kell elkövetni (nálunk is, hát még tőlünk keletebbre, merthogy nyugatról nem akar senki idetelepedni, az fix)

ami a töretlen bizalmat illeti: azért hallottunk sztorikat (talán) a keleti határszélről, ahol magyar okmányokat intéztek jó pénzért, de kevésbé legálisan. na az kb a letelepedési kötvény nagyon kis léptékben. és azt is köztisztviselők követték el, és nem vágom, hogy ha köztisztviselőket a szánkra veszünk, az pl a konzuli szolgálatban milyen érzéseket szül.
több mint 9 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 634
Azért azt sosem hittem volna, hogy valaha bármelyik komoly(ság illúzióját megőrizni akaró) platformon, rezzenéstelen arccal képes prezentálni olyan elmebeteg, eddig jórészt a társadalom legbutább rétegéből kikerülők által osztott elméleteket, mint ez.

444.hu/2016/07/27/a-tv2-vegre-feltette-a-nagy-kerdest-tenyleg-az-illuminatusok-allnak-nemetorszag-es-nagy-britannia-mogott

Pulvis et umbra sumus.
több mint 9 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 830
persze érthető, amit mondasz, sőt, talán a hvg-ben volt egy cikk, hogy semmiféle nemzetbiztonsági ellenőrzés nem előzi meg a kötvényvásárlásokat, bűnözők is simán kaphattak.
jorge
Harm. törvény 35§ (7) bekezdése picit másképp vélekedik erről a dologról, de biztos a törvény téved, nem a hvg.
csebi
figyi, értjük, hogy Neked szakterület, szóval mintha a húsodat tépnék... de azt is értjük, hogy ez egy törvény. a sikkasztásra, hűtlen kezelésre, lopásra, okirathamistásra is van paragrafus a Btk-ban, aztán mindannyian tudjuk, hogy elviekben az összes ilyet büntetik, gyakorlatban már nem annyira.

ez a törvény, na ja. meg az is kérdés, mi számít annak, hogy "letelepedése veszélyezteti-e Magyarország nemzetbiztonságát vagy közbiztonságát". és mivel töretlen a bizalmam a köztisztviselői karban, ezért nem írok olyan, hogy mekkora összeg felett nem veszélyeztetik a fenti dolgokat.
slowmotion
bár nem tudok hivatalos statisztikákat, és utána nézni sem akarok, de sztem azért vannak elítélések a fenti bűncselekményekben.

van ellenőrzés, törvényen alapszik, és az eljáró szakhatóság köteles írásban is közölni a szakhatósági állásfoglalást. tehát ne mondjuk azt, hogy "semmiféle nemzetbiztonsági ellenőrzés sem előzi meg". sőt ha jól tudom született jó néhány olyan ügyben elutasító döntés, amiknek alapja épp az, hogy a nemzetbiztonságot veszélyeztetik az illető kérelmezők.

utolsó felvetésed alapján pedig jó, hogy töretlen a bizalom.

hústépés: épp a kötvényes dolog, ami nem igazán a szakterületem. ezt a dolgot lehet támadni nagyon sok oldalról biztosan, de ne erről a részről tegyé(te)k, mert ez zsákutca. ez az, ami számomra hihetetlen. pl. egy meccsen egy bíró nem ad meg egy kiállítást, másik csapatnak tizenegyest ítél, te meg kritizálod, mert befújt egy lest, amit ráadásul az asszisztens jól intett be, és amúgy sem lett volna gólhelyzet. mert ezzel a nemzetbiztonsági dologgal a befektetőknél most épp ezt teszitek. inkább reklamáljátok az elmaradt kiállítást, a tizenegyest, de ne a les szituációt.

@jorge: ezt a törvényt betartják, épp ezt magyarázom. bár tudom a hvg jobban tudja, mikor részt sem vesznek semmilyen formában az eljárásban.
csebi
Csebi, te is tudod, ahogy mindenki más is a jogi pályán, hogy minden törvény annyit ér, amennyit betartanak belőle. Ma ami Magyarországon le van írva nem ér semmit, teljesen kiszámíthatatlanná vált mára a jogalkalmazás(!) egészen a piszlicsáré szintig leérve. Ide vezetett a fideszes rapid kormányzás. Egy ideig tartották a lépést a fiuk, fasza volt minden kódexet újraírni, aztán havonta módosítani, fasza volt évente 800(!) törvényt írni, de az a helyzet, hogy ez a fajta randomizált, koncepció nélküli, éppen az aznapi érdeket szolgáló, jelent uralni kívánó politika egy öngerjesztő folyamat. A jogalkotás nem képes már ekkora sebességen működni, ezért jönnek az ilyen errorok, mint ez a hvg-s sztori. Már nem a jogot tartjuk be, hanem a politikai ukázt. Ez előtt is így volt informálisan, csak akkor még lassabb volt az ukáz dinamikája, mára viszont túlnőtt a törvényeken és így kilépett azok árnyékából, értsd az írott jog, mint formálható massza nem képes többé takarni a direkt politikai akaratot.
Szomorú, márcsak azért is, mert a porba rántja a magyar (jogász-)társadalmat.


Valahol idevág
 444.hu/2016/07/26/ujra-gyozott-a-magyar-jogallam-nem-nyomoz-az-ugyeszseg-rogan-vesztegetesi-ugyeben
több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 936 — Lucas Scott
persze érthető, amit mondasz, sőt, talán a hvg-ben volt egy cikk, hogy semmiféle nemzetbiztonsági ellenőrzés nem előzi meg a kötvényvásárlásokat, bűnözők is simán kaphattak.
jorge
Harm. törvény 35§ (7) bekezdése picit másképp vélekedik erről a dologról, de biztos a törvény téved, nem a hvg.
csebi
figyi, értjük, hogy Neked szakterület, szóval mintha a húsodat tépnék... de azt is értjük, hogy ez egy törvény. a sikkasztásra, hűtlen kezelésre, lopásra, okirathamistásra is van paragrafus a Btk-ban, aztán mindannyian tudjuk, hogy elviekben az összes ilyet büntetik, gyakorlatban már nem annyira.

ez a törvény, na ja. meg az is kérdés, mi számít annak, hogy "letelepedése veszélyezteti-e Magyarország nemzetbiztonságát vagy közbiztonságát". és mivel töretlen a bizalmam a köztisztviselői karban, ezért nem írok olyan, hogy mekkora összeg felett nem veszélyeztetik a fenti dolgokat.
slowmotion
bár nem tudok hivatalos statisztikákat, és utána nézni sem akarok, de sztem azért vannak elítélések a fenti bűncselekményekben.

van ellenőrzés, törvényen alapszik, és az eljáró szakhatóság köteles írásban is közölni a szakhatósági állásfoglalást. tehát ne mondjuk azt, hogy "semmiféle nemzetbiztonsági ellenőrzés sem előzi meg". sőt ha jól tudom született jó néhány olyan ügyben elutasító döntés, amiknek alapja épp az, hogy a nemzetbiztonságot veszélyeztetik az illető kérelmezők.

utolsó felvetésed alapján pedig jó, hogy töretlen a bizalom.

hústépés: épp a kötvényes dolog, ami nem igazán a szakterületem. ezt a dolgot lehet támadni nagyon sok oldalról biztosan, de ne erről a részről tegyé(te)k, mert ez zsákutca. ez az, ami számomra hihetetlen. pl. egy meccsen egy bíró nem ad meg egy kiállítást, másik csapatnak tizenegyest ítél, te meg kritizálod, mert befújt egy lest, amit ráadásul az asszisztens jól intett be, és amúgy sem lett volna gólhelyzet. mert ezzel a nemzetbiztonsági dologgal a befektetőknél most épp ezt teszitek. inkább reklamáljátok az elmaradt kiállítást, a tizenegyest, de ne a les szituációt.

@jorge: ezt a törvényt betartják, épp ezt magyarázom. bár tudom a hvg jobban tudja, mikor részt sem vesznek semmilyen formában az eljárásban.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 9 éve
jorge Philadelphia Eagles 491 — kill, maim and destroy
persze érthető, amit mondasz, sőt, talán a hvg-ben volt egy cikk, hogy semmiféle nemzetbiztonsági ellenőrzés nem előzi meg a kötvényvásárlásokat, bűnözők is simán kaphattak.
jorge
Harm. törvény 35§ (7) bekezdése picit másképp vélekedik erről a dologról, de biztos a törvény téved, nem a hvg.
csebi
félek, tátott szájjal szaladok megint a faszerdőbe, ahogy azt itt szoktam, de azt hogy érted, hogy egy cikkel szemben egy törvény téved?

betartják vagy sem, nyilván, ha ez rogán-habony biznisz milliárdokért, akkor nem.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
persze érthető, amit mondasz, sőt, talán a hvg-ben volt egy cikk, hogy semmiféle nemzetbiztonsági ellenőrzés nem előzi meg a kötvényvásárlásokat, bűnözők is simán kaphattak.
jorge
Harm. törvény 35§ (7) bekezdése picit másképp vélekedik erről a dologról, de biztos a törvény téved, nem a hvg.
csebi
figyi, értjük, hogy Neked szakterület, szóval mintha a húsodat tépnék... de azt is értjük, hogy ez egy törvény. a sikkasztásra, hűtlen kezelésre, lopásra, okirathamistásra is van paragrafus a Btk-ban, aztán mindannyian tudjuk, hogy elviekben az összes ilyet büntetik, gyakorlatban már nem annyira.

ez a törvény, na ja. meg az is kérdés, mi számít annak, hogy "letelepedése veszélyezteti-e Magyarország nemzetbiztonságát vagy közbiztonságát". és mivel töretlen a bizalmam a köztisztviselői karban, ezért nem írok olyan, hogy mekkora összeg felett nem veszélyeztetik a fenti dolgokat.
több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 936 — Lucas Scott
persze érthető, amit mondasz, sőt, talán a hvg-ben volt egy cikk, hogy semmiféle nemzetbiztonsági ellenőrzés nem előzi meg a kötvényvásárlásokat, bűnözők is simán kaphattak.
jorge
Harm. törvény 35§ (7) bekezdése picit másképp vélekedik erről a dologról, de biztos a törvény téved, nem a hvg.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 9 éve
jorge Philadelphia Eagles 491 — kill, maim and destroy
a stikli részén túllépve - ami helyi sajátosság - az egyik mégiscsak egy kontrollált, két fél megállapodásán alapuló ügylet, míg a másikról ez nem mondható el. én ezért nem mosnám össze a kettőt

persze érthető, amit mondasz, sőt, talán a hvg-ben volt egy cikk, hogy semmiféle nemzetbiztonsági ellenőrzés nem előzi meg a kötvényvásárlásokat, bűnözők is simán kaphattak.
több mint 9 éve
Lecsó Denver Broncos 3 401
Mondjuk úgy, hogy az elvtelenséggel meg a lopással.
Az egész bevándorlás kérdés belpolitikai rágcsa. Minden Eu-s országban. Ezért nem lesz megoldva.
Amúgy ha valaki a menekülteket azért kifogásolja, mert jaj lehet köztük gonosz ember is, akkor ugyanez legyen igaz minden bevándorlóra, aki ellenőrizetlenül érkezik ide, és még pénzbe is kerül nekünk.
több mint 9 éve
jorge Philadelphia Eagles 491 — kill, maim and destroy
értelek.
de akkor igazából nem a kínai "üzletemberrel" vagy üzletemberrel van bajunk, hanem a kivitelezéssel. ami már a szokásos belpolitikai rágcsa.
több mint 9 éve
Lecsó Denver Broncos 3 401
Jaaa, reménykedni azt lehet...
Az állam (vagyis az adófizetők) erre csak ráfizet. A hozam és a lenyúlt jutalék sima bukta. Csak maga egy ügyvédi iroda keresett a bizniszen 5-6 milliárdot, a közvetítők meg 80-100-at.
Máshol azt mondják Chen-nek, hogy hozz ide X K júrót, fektesd be, hozz létre munkahelyet, és akkor letelepedhetsz.
Itt meg azt, hogy adj kölcsön kamatra 300 K júrót, és isten hozott. Hogy mit csinálsz utána meg ki fia borja vagy, nem fontos.
Elvi különbség.
több mint 9 éve
jorge Philadelphia Eagles 491 — kill, maim and destroy
Igen, volt sajnos. Megvannak a saját hülyéink, minek kell ide még több?
cartman023
Bezzeg a kínai, orosz meg arab "üzletember", akinek meg még a letelepedését is veled fizettetik ki, az nem veri ki nálad a biztosítékot...
Lecsó
itt most az 50 K EUR kötvényekről beszélünk? abba én hol adok bele?
jorge
Hát ha ismernéd a kötvény fogalmát, akkor nem kérdeznél ilyeneket.
Vagy nem fizetsz adót, és akkor tényleg sehol... Sorry
Lecsó
hááát, nem vagyok egy pénzügyi guru, az biztos 😕 sajnos adót is fizetek, de itt nem egyszerű minden fillért követni.

de akkor itt nem arról van szó, hogy kvázi az állampapír kamatokat is én termelem, ugye?
jorge
Hát miről?
Lecsó
reméltem, hogy gazdaságélénkítő eszközökkel, befektetéssel az állam kitermeli a kamatotkat 😕
több mint 9 éve
Lecsó Denver Broncos 3 401
Igen, volt sajnos. Megvannak a saját hülyéink, minek kell ide még több?
cartman023
Bezzeg a kínai, orosz meg arab "üzletember", akinek meg még a letelepedését is veled fizettetik ki, az nem veri ki nálad a biztosítékot...
Lecsó
itt most az 50 K EUR kötvényekről beszélünk? abba én hol adok bele?
jorge
Hát ha ismernéd a kötvény fogalmát, akkor nem kérdeznél ilyeneket.
Vagy nem fizetsz adót, és akkor tényleg sehol... Sorry
Lecsó
hááát, nem vagyok egy pénzügyi guru, az biztos 😕 sajnos adót is fizetek, de itt nem egyszerű minden fillért követni.

de akkor itt nem arról van szó, hogy kvázi az állampapír kamatokat is én termelem, ugye?
jorge
Hát miről?
több mint 9 éve
jorge Philadelphia Eagles 491 — kill, maim and destroy
Igen, volt sajnos. Megvannak a saját hülyéink, minek kell ide még több?
cartman023
Bezzeg a kínai, orosz meg arab "üzletember", akinek meg még a letelepedését is veled fizettetik ki, az nem veri ki nálad a biztosítékot...
Lecsó
itt most az 50 K EUR kötvényekről beszélünk? abba én hol adok bele?
jorge
Hát ha ismernéd a kötvény fogalmát, akkor nem kérdeznél ilyeneket.
Vagy nem fizetsz adót, és akkor tényleg sehol... Sorry
Lecsó
hááát, nem vagyok egy pénzügyi guru, az biztos 😕 sajnos adót is fizetek, de itt nem egyszerű minden fillért követni.

de akkor itt nem arról van szó, hogy kvázi az állampapír kamatokat is én termelem, ugye?
több mint 9 éve
Lecsó Denver Broncos 3 401
Azért ha már nagyon szurja a nyugati pénzvilág szemét az OV team akkor el lehet takarítani.

Itthon ki és hogy?
Janek
Mo-n egyelőre parlamenti választásokon szokás leváltani valakit. Ezt senki nem fogja olyan mértékben és olyan látványosan kívülről befolyásolni, hogy az hatással legyen a belföldön megtermelt propaganda mennyiségre.
Persze lehet presszionálni egy politikust, de mindig az a legegészségesebb, ha ezt a választó polgárai teszik.
több mint 9 éve
Lecsó Denver Broncos 3 401
Igen, volt sajnos. Megvannak a saját hülyéink, minek kell ide még több?
cartman023
Bezzeg a kínai, orosz meg arab "üzletember", akinek meg még a letelepedését is veled fizettetik ki, az nem veri ki nálad a biztosítékot...
Lecsó
itt most az 50 K EUR kötvényekről beszélünk? abba én hol adok bele?
jorge
Hát ha ismernéd a kötvény fogalmát, akkor nem kérdeznél ilyeneket.
Vagy nem fizetsz adót, és akkor tényleg sehol... Sorry
több mint 9 éve
jorge Philadelphia Eagles 491 — kill, maim and destroy
Igen, volt sajnos. Megvannak a saját hülyéink, minek kell ide még több?
cartman023
Bezzeg a kínai, orosz meg arab "üzletember", akinek meg még a letelepedését is veled fizettetik ki, az nem veri ki nálad a biztosítékot...
Lecsó
itt most az 50 K EUR kötvényekről beszélünk? abba én hol adok bele?
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 090 — Apu ökölbeszorított keze
Azért ha már nagyon szurja a nyugati pénzvilág szemét az OV team akkor el lehet takarítani.

Itthon ki és hogy?

több mint 9 éve
Lecsó Denver Broncos 3 401
Igen, volt sajnos. Megvannak a saját hülyéink, minek kell ide még több?
cartman023
Bezzeg a kínai, orosz meg arab "üzletember", akinek meg még a letelepedését is veled fizettetik ki, az nem veri ki nálad a biztosítékot...
több mint 9 éve
Lecsó Denver Broncos 3 401
Azért csak talal a média világában az ellenzék csatornákat.
Janek
Persze, ahol megkérdezik, ott elmondják.
Csak a mérték a lényeg. Ez tudja a Fidesz is. Meg Árpi, meg Andy, és még sorolhatnánk.

Valahol akkor olyan mintha a fidesz addig lehet hatalmon amig akar?
Janek
Hát most kb ez a helyzet.

Illetve amig nem lesz a nyugati vilagban egy erő ami valtozast akar....
Janek
Ilyen egyrészt nem lesz, másrészt nem is lenne egészséges.
Ezt nekünk kell megváltoztatni.
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 090 — Apu ökölbeszorított keze
Azért csak talal a média világában az ellenzék csatornákat.

Valahol akkor olyan mintha a fidesz addig lehet hatalmon amig akar?
Illetve amig nem lesz a nyugati vilagban egy erő ami valtozast akar....

több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 936 — Lucas Scott
úgy tűnik az emberáradat alábbhagyni látszik. A törökök biztos boldogok, nem elég nekik a puccs, még a menekültek is ott maradnak ráadásnak. 😀 )
peterk2005
azért ez nem úgy néz ki. meg kellene nézni a számokat, hogy mennyien mennek Görögországba. valamikor meg is fogom, mert kellene tudnom, de nincs rá időm, majd a héten vmikor erről írok.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 954 — The only discipline that lasts, is self discipline
Elképesztő hogy a menekültkérdés hatására az ilyen ügyekkel senkinek nem kell elszámolnia:
 index.hu/gazdasag/2016/07/26/a_kormany_jovoltabol_szazmilliokat_keres_egy_maltai_fiokceg/
Klaci79
Garantálom neked, hogy Orbán és a sleppje a teljes Simicska-vagyont örömmel odaadta volna, ha azzal megvehet egy ilyen menekülttémát. Nem csak most, de akkkor is, amikor Simliska még az ő istállóját szépítgette 😉

Ha szeretném az összeesküvés-elméleteket, akkor akár arra is gondolhatnék, hogy tavaly direkt félrenéztünk, amikor átment rajtunk az a robbantgató, hiszen annál jobb propagandát, mint az a faszi csinált, venni se lehet 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 470 — . . .
Na Merkel örülhetsz!
Újabb terrotámadás történt, a helyszín Ansbach, a merénylő felrobbantotta magát a zenei fesztiválon, szerencsére halott nem született csak az elkövető.
Coolearie
Ez a hét legjobb mondata 😀 😀 😀
peterk2005
ééérted mire akarok kilyukadni. Aki valamilyen módon túlél akár egy balesetet, vagy bármi olyat amibe bele is halhatott volna, de nem, hanem csak megsérült, az gyakorlatilag ott újjá született.
Coolearie
Hát ha tényleg ide lyukadunk ki, akkor az eredeti mondat úgy értelmeződik, hogy senki se úszta meg, csak az elkövető. Biztos, hogy ezt akartad mondani? 😀 😀 | no offense, egyszerűen csak muris volt a szóösszetétel, ennyi | .
peterk2005
Vágom, nem sértődtem meg rajta, van ez így amikor az ember nem tud mindig a toppon lenni..😀