Politika
63 feliratkozó
több mint 13 éve
Nem kellett hozzá egy nap:a btk.golyatabor2009@freemail.hu címről kaptam egy levelet, benne a teljes listával, nevekkel együtt 😊jjncaaezt mindenkinek elküldték, aki szerepel a listán? ez ritka nagy balfaszság lenne, mert akkor holnap ilyenkor már nevekkel együtt tudunk csámcsogni rajta.brk
cink.hu/kiraktak-a-netre-a-teljes-hok-os-listat-nevekkel-vicc-291414004
több mint 13 éve
Neeem, sikerült a megállapodás a rezsicsökkentésről, térfélcsere lesz Madagaszkárral.

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
😂Hát, pedig nélkülük ma Magyarországon nincs kétharmad... 😀somoskovigSzéles rájött, hogy lehet ingyen felhozni a makói gázt.index.hu/gazdasag/2013/02/20/szeles_ha_ez_bejon_orban_megint_ketharmaddal_nyer/Ha ez bejön (de mi???), elmegyek egy Békemenetre és elbújok Széles nagy feje mögött.Dzsokijuing
Meg vagyunk mentve, kérem szépen. Vagy csak szegény Szélesnek addig ütötték a fejét a Matolcsy összes tündérmeséje könyv keménykötésű változatával, amíg teljesen elment a maradék agya is... 😀somoskovig
Esetleg kifejlesztett valami modern drogot, amit az ivóvízbe csempésznek és emiatt senki se tud Orbánon kívül másra szavazni. Kivéve persze a vízzel nem élő alkoholistákat. atapapa
Akkor lehet hogy pont a piába megy a cucc. Az úgy 4/5 lesz 😛
több mint 13 éve
Hát, pedig nélkülük ma Magyarországon nincs kétharmad... 😀Széles rájött, hogy lehet ingyen felhozni a makói gázt.index.hu/gazdasag/2013/02/20/szeles_ha_ez_bejon_orban_megint_ketharmaddal_nyer/Ha ez bejön (de mi???), elmegyek egy Békemenetre és elbújok Széles nagy feje mögött.Dzsokijuing
Meg vagyunk mentve, kérem szépen. Vagy csak szegény Szélesnek addig ütötték a fejét a Matolcsy összes tündérmeséje könyv keménykötésű változatával, amíg teljesen elment a maradék agya is... 😀somoskovig
Esetleg kifejlesztett valami modern drogot, amit az ivóvízbe csempésznek és emiatt senki se tud Orbánon kívül másra szavazni. Kivéve persze a vízzel nem élő alkoholistákat. atapapa
több mint 13 éve
Gondolom egy pár hónapig a közüzemi szolgáltatók fognak fizetni mindenkinek és ingyen lesz a sör is. Egyébként nagyon szánalmas ez a "miért ne történhetne egyszer csoda velünk is?" maszlag. Csodát mindig a szélhámosok árulnak.index.hu/gazdasag/2013/02/20/szeles_ha_ez_bejon_orban_megint_ketharmaddal_nyer/Ha ez bejön (de mi???), elmegyek egy Békemenetre és elbújok Széles nagy feje mögött.Dzsokijuing
Meg vagyunk mentve, kérem szépen. Vagy csak szegény Szélesnek addig ütötték a fejét a Matolcsy összes tündérmeséje könyv keménykötésű változatával, amíg teljesen elment a maradék agya is... 😀somoskovig

több mint 13 éve
Széles rájött, hogy lehet ingyen felhozni a makói gázt.index.hu/gazdasag/2013/02/20/szeles_ha_ez_bejon_orban_megint_ketharmaddal_nyer/Ha ez bejön (de mi???), elmegyek egy Békemenetre és elbújok Széles nagy feje mögött.Dzsokijuing
Meg vagyunk mentve, kérem szépen. Vagy csak szegény Szélesnek addig ütötték a fejét a Matolcsy összes tündérmeséje könyv keménykötésű változatával, amíg teljesen elment a maradék agya is... 😀somoskovig
Esetleg kifejlesztett valami modern drogot, amit az ivóvízbe csempésznek és emiatt senki se tud Orbánon kívül másra szavazni. Kivéve persze a vízzel nem élő alkoholistákat.
több mint 13 éve
dajcstomi twitter: "Ezeknek az ELTE BTK HÖK-ös székletmintáknak nincsenek szüleik, akik néhány megérdemelt sallert helyeznének el a pöcsösök pattanásos pofiján?"
több mint 13 éve
ez zseniális 😀Erkölcstan tantárgyat tanító pedagógus csak az lehet, akinek nincsenek káros szenvedélyei, nem dohányzik, nem alkoholizál, "aki mentes a szexuális aberrációktól, otthonukban sem néznek szexfilmeket"Ez azért különösen szomorú, mert az Origo riportja kifejezetten oldott hangulatúnak írta le korábban a pedagógusok erkölcstan továbbképzését. Az új kitételek szerint viszont már ő is kiesik a rendszerből:
szerintem a fórum nagy része kiesett. Amadeus91
Dzsokijuing
több mint 13 éve
index.hu/gazdasag/2013/02/20/szeles_ha_ez_bejon_orban_megint_ketharmaddal_nyer/Ha ez bejön (de mi???), elmegyek egy Békemenetre és elbújok Széles nagy feje mögött.
Meg vagyunk mentve, kérem szépen. Vagy csak szegény Szélesnek addig ütötték a fejét a Matolcsy összes tündérmeséje könyv keménykötésű változatával, amíg teljesen elment a maradék agya is... 😀somoskovig
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Erkölcstan tantárgyat tanító pedagógus csak az lehet, akinek nincsenek káros szenvedélyei, nem dohányzik, nem alkoholizál, "aki mentes a szexuális aberrációktól, otthonukban sem néznek szexfilmeket"Ez azért különösen szomorú, mert az Origo riportja kifejezetten oldott hangulatúnak írta le korábban a pedagógusok erkölcstan továbbképzését. Az új kitételek szerint viszont már ő is kiesik a rendszerből:
szerintem a fórum nagy része kiesett. Amadeus91
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Erkölcstan tantárgyat tanító pedagógus csak az lehet, akinek nincsenek káros szenvedélyei, nem dohányzik, nem alkoholizál, "aki mentes a szexuális aberrációktól, otthonukban sem néznek szexfilmeket"szerintem a fórum nagy része kiesett.
több mint 13 éve
Ne szomorkodj, inkább kérd meg Sobit szánjon rád egy párpercet 😉Egy Jobbikos ismerőstől megkaptam a bowl.hu-s HÖK listát.😕Amadeus91
Nem gáz ugye, Rajna?
Sobri Jóska

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Egy Jobbikos ismerőstől megkaptam a bowl.hu-s HÖK listát.😕
Nem gáz ugye, Rajna?
Sobri Jóska
több mint 13 éve
index.hu/tudomany/2013/02/20/politikai_nezetekkel_szuletunk/Eztaz orbitális baromságot, mekkora ász Sátobrian meg Benfranklin, hogy egyűl bekerültek a génállományba 😀 szegény Hamurabbit meg nem is keresték, nem beszélve Dzsingiszről.

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
index.hu/gazdasag/2013/02/20/szeles_ha_ez_bejon_orban_megint_ketharmaddal_nyer/Meg vagyunk mentve, kérem szépen. Vagy csak szegény Szélesnek addig ütötték a fejét a Matolcsy összes tündérmeséje könyv keménykötésű változatával, amíg teljesen elment a maradék agya is... 😀
több mint 13 éve
igena btk.golyatabor2009@freemail.hu címről kaptam egy levelet, benne a teljes listával, nevekkel együtt 😊jjncaaezt mindenkinek elküldték, aki szerepel a listán? ez ritka nagy balfaszság lenne, mert akkor holnap ilyenkor már nevekkel együtt tudunk csámcsogni rajta.brk

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
a btk.golyatabor2009@freemail.hu címről kaptam egy levelet, benne a teljes listával, nevekkel együtt 😊jjncaaezt mindenkinek elküldték, aki szerepel a listán? ez ritka nagy balfaszság lenne, mert akkor holnap ilyenkor már nevekkel együtt tudunk csámcsogni rajta
több mint 13 éve
És ezzel mit oldasz meg? Ma már olyan erdőt se találsz Magyarországon ahová zavartalanul visszavonulhatnál, mint remete.Egy Jobbikos ismerőstől megkaptam a bowl.hu-s HÖK listát.Mocskos egy sport a politika, komolyan megfontolom, hogy menjek-e szavazni egyáltalán.Ha valaki beszél illetékes elvtársal, kameráddal,hitsorossal az szóljon neki, hogy tegyenek fel a nemszavazók listájára!laccoo74
Nem gáz ugye, Rajna?
.............Sobri Jóska
több mint 13 éve
Egy Jobbikos ismerőstől megkaptam a bowl.hu-s HÖK listát.Mocskos egy sport a politika, komolyan megfontolom, hogy menjek-e szavazni egyáltalán.Ha valaki beszél illetékes elvtársal, kameráddal,hitsorossal az szóljon neki, hogy tegyenek fel a nemszavazók listájára!
Nem gáz ugye, Rajna?
Sobri Jóska
több mint 13 éve
és ez miért fontos amúgy? 😊jjncaaérdekelt mennyire sztereotíp a listázás (bár eddig sem voltak nagy kétségeim)
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
és ez miért fontos amúgy? 😊 nem volt az, bár kétségtelen, hogy első blikkre mindenki így gondolhattaamúgy akik alattam/felettem vannak, azok a csoporttársaim 😀 a "leplezetlenül buzeráns" volt a koleszos szobatársam 😂jjncaaés eltalálták?sapka

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
amúgy akik alattam/felettem vannak, azok a csoporttársaim 😀 a "leplezetlenül buzeráns" volt a koleszos szobatársam 😂jjncaaés eltalálták?
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Én is csak ezt a fotót találtam 😉
Bal alsó: Somoskövi

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Való igaz, csak az ismerőseim láthatják kb. az összes adatomat 😊

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...

Sobri Jóska