Politika
63 feliratkozó
több mint 13 éve
A netre felrakás nyilván az, de azt valsz nem az érintettek csinálták, lévén neki származik belőle baj.Na ez a netre felrakás ez viszont tuti bűncselekmény így. A belső használatra készítés viszont még mindig nem tudom, hol bűncselekmény. Pl. az ATV is listázza a BTK HÖKtagokat pártszimpátia szerint, nyilván az is csak vélelmezett dolog, ráadásul az totál nyilvános. Persze nem értek hozzá de én nem látom jogilag a különbséget.RajnaA nem megfelelő adatkezelés a bűncselekmény. Az a védekezés, hogy "150-200-an beleírhattak" nem egy átgondolt védekezés. A felelős ő volt, neki kellett volna gondoskodni róla, hogy ne férjen hozzá senki. A "netre való felrakás" ugyancsak bűncselekmény, lévén személyes adatokkal való visszaélés.apeszos
De önmagában a HÖK belső használatára lista készítése miért bün? Mi benne a "nem megfelelő adatkezelés"? Nem lett publikus (egész mostanáig ugye), a személyes adatok pedig nyilván szükségeltettek a gólyatáborszervezéshez. Azon kívül pedig kommenteket írtak melléjük, amik lehet, hogy ízléstelenek, de nem tudom, hogy lehetne bűncselekmény, bárki meg tudná ezt csinálni az egész világon, nem konkrét párttagságot vagy felekezeti hovatartozást néztek meg, hanem véleményeztek teljesen nyilvános adatok alapján. Ahogy azt mint mondta, az ATV is tette (vagy valahogy hozzáfért a Jobbik taglistájához, ami viszont bizonyosan bűncselekmény).
több mint 13 éve
Na ez a netre felrakás ez viszont tuti bűncselekmény így. A belső használatra készítés viszont még mindig nem tudom, hol bűncselekmény. Pl. az ATV is listázza a BTK HÖKtagokat pártszimpátia szerint, nyilván az is csak vélelmezett dolog, ráadásul az totál nyilvános. Persze nem értek hozzá de én nem látom jogilag a különbséget.RajnaA nem megfelelő adatkezelés a bűncselekmény. Az a védekezés, hogy "150-200-an beleírhattak" nem egy átgondolt védekezés. A felelős ő volt, neki kellett volna gondoskodni róla, hogy ne férjen hozzá senki. A "netre való felrakás" ugyancsak bűncselekmény, lévén személyes adatokkal való visszaélés.
több mint 13 éve
Hát az ott tanulókon kívül nem tudom kit érdekel. ez is a hatalomért megy, egyik kutya másik eb. De aki létrehoz egy ilyet és ennyi szabadideje van grat., ez is pont most, h saját magát előnyhöz juttassa...
több mint 13 éve
Na ez a netre felrakás ez viszont tuti bűncselekmény így. A belső használatra készítés viszont még mindig nem tudom, hol bűncselekmény. Pl. az ATV is listázza a BTK HÖKtagokat pártszimpátia szerint, nyilván az is csak vélelmezett dolog, ráadásul az totál nyilvános. Persze nem értek hozzá de én nem látom jogilag a különbséget.
több mint 13 éve
+ ha A megmaradt LMPsek nőttek a szememben akkor most LMPs vagyok?Ebben az országban már csak minden fekete és fehér lehet.
több mint 13 éve
Soha. + sok köze sincs az ügyhöz a Jobbiknak kb. semmi.SOTEsről is azt gondolom akkor mi vagyok, vagy mibe léptem be vagy talán orvos vagyok?
Dédnagyapám tanácsát megfogadva: Kutyaszarba és pártba soha.
Én olyan vagyok h saját magam döntöm el mit hogy gondolok, nem úgy nézek, h jobb,bal, stb. oldal. Mint sokan ha X csinálja úúú, ha Y kuss van.
Persze alapjáraton egy "hazafi" vagyok( vagyis náci és rasszista...), de utálom az összes pártot,a politikai elitet akik 20 éve itt vannak, persze nem ugyanolyan sorrendben...az ilyen ballib dolgoktól kb. kiráz a hideg.
több mint 13 éve
ááá de hogy annyi véletlen van, pont most. Pont az induló Magyar Tavasz Mozgalom ELTEs vezetője akárki nem tudom a nevét dobják be stb. 😀 nem lejáratás az egész...mi van, te beléptél a Jobbikba?
Ez a másik is...Kroos
több mint 13 éve
Ezekből meg nem is nézem ki ezt, mivel sok humor is van benne 😀 😀 Pista mindent visz, Gobbi Hilda 18 évesen se rossz 😀
több mint 13 éve
ááá de hogy annyi véletlen van, pont most. Pont az induló Magyar Tavasz Mozgalom ELTEs vezetője akárki nem tudom a nevét dobják be stb. 😀 nem lejáratás az egész...Ez a másik is...
több mint 13 éve
A SOTE-lista már csak a lényegről szól, tehát off.Még szerencse, hogy senkinek nem tűnik fel, hogy hirtelen mennyi lista kerül elő. Gondolom véletlen sincs köze ahhoz hogy tüntetnek a diákok ...
hvg.hu/karrier.oktatas/20130220_ujabb_hallgatoi_listaDzsokijuing
Az első még csak-csak bevehető, de ez már olyan messziről feltűnik hogy kamu...
több mint 13 éve
kinek jutott eszébe, hogy ezt el kell küldeni azoknak, akik szerepelnek rajta, most őszintén? komolyan ennyire naív lenne valaki?.brkKedves Exgólyák,
Szeretnénk meglepni benneteket múltbéli gondolatokkal melyek meglistásodva öltöttek testet,
mégis úgy kívánja becsület hogy eljusson mindenkihez mit róla gondolni véltek vala.
ELTE BTK HÖK helyett,
Anonymous

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
index.hu/gazdasag/2013/02/20/szeles_ha_ez_bejon_orban_megint_ketharmaddal_nyer/Ha ez a pont bejön én is odaszavazok. 😀
Meg vagyunk mentve, kérem szépen. Vagy csak szegény Szélesnek addig ütötték a fejét a Matolcsy összes tündérmeséje könyv keménykötésű változatával, amíg teljesen elment a maradék agya is... 😀somoskovig
"Egy hurrikán átsodorja hazánkat New Englandbe"
több mint 13 éve
kinek jutott eszébe, hogy ezt el kell küldeni azoknak, akik szerepelnek rajta, most őszintén? komolyan ennyire naív lenne valaki?
több mint 13 éve
ilyen listát nem csak készíteni, de terjeszteni is bűncselekmény... csodás tavasz elég nézünk 😀maga a lista vagy a nevekkel való közzététel?Amadeus91Na, ez bűncselekményGyurma PappaNem kellett hozzá egy nap:a btk.golyatabor2009@freemail.hu címről kaptam egy levelet, benne a teljes listával, nevekkel együtt 😊jjncaaezt mindenkinek elküldték, aki szerepel a listán? ez ritka nagy balfaszság lenne, mert akkor holnap ilyenkor már nevekkel együtt tudunk csámcsogni rajta.brk
cink.hu/kiraktak-a-netre-a-teljes-hok-os-listat-nevekkel-vicc-291414004Schleck

több mint 13 éve
Nagyon meglepődnék, ha Zsiga úr NEM úszná meg a házvásárlásos ügyét.
több mint 13 éve
maga a lista vagy a nevekkel való közzététel?Na, ez bűncselekményGyurma PappaNem kellett hozzá egy nap:a btk.golyatabor2009@freemail.hu címről kaptam egy levelet, benne a teljes listával, nevekkel együtt 😊jjncaaezt mindenkinek elküldték, aki szerepel a listán? ez ritka nagy balfaszság lenne, mert akkor holnap ilyenkor már nevekkel együtt tudunk csámcsogni rajta.brk
cink.hu/kiraktak-a-netre-a-teljes-hok-os-listat-nevekkel-vicc-291414004Schleck
több mint 13 éve
Na, ez bűncselekményNem kellett hozzá egy nap:a btk.golyatabor2009@freemail.hu címről kaptam egy levelet, benne a teljes listával, nevekkel együtt 😊jjncaaezt mindenkinek elküldték, aki szerepel a listán? ez ritka nagy balfaszság lenne, mert akkor holnap ilyenkor már nevekkel együtt tudunk csámcsogni rajta.brk
cink.hu/kiraktak-a-netre-a-teljes-hok-os-listat-nevekkel-vicc-291414004Schleck

több mint 13 éve
láttál már képet Osztolykán Ágnesről? a ledöfést csak szó szerint érthette a jobbikos, ha szexuális értelemben, az tényleg hihetetlenjjncaaHát, mindkét esetben azt kell, hogy mondjam, hogy Zagyva hülyébb mint gondoltam. Egyrészt Ágnes tényleg nem szép (lehet tíz éve csinos cigány lány volt, de most már nem az), másrészt ha másképp gondolta, akkor meg minek szólalt meg? Szegény gyerek, tényleg elég hülye.

több mint 13 éve
csak minden benne szereplő neve, postacíme, mailcíme és telszáma került így nyilvánosságra, de nem baj...Nem kellett hozzá egy nap:a btk.golyatabor2009@freemail.hu címről kaptam egy levelet, benne a teljes listával, nevekkel együtt 😊jjncaaezt mindenkinek elküldték, aki szerepel a listán? ez ritka nagy balfaszság lenne, mert akkor holnap ilyenkor már nevekkel együtt tudunk csámcsogni rajta.brk
cink.hu/kiraktak-a-netre-a-teljes-hok-os-listat-nevekkel-vicc-291414004Schleck
láttál már képet Osztolykán Ágnesről? a ledöfést csak szó szerint érthette a jobbikos, ha szexuális értelemben, az tényleg hihetetlenA Jobbik nagyon belehúzott a hét elején:pont most akartam linkelni... elképesztő. Amadeus91
cink.hu/zagyva-gyorgy-gyula-az-lmp-s-kepviselononek-attol-hog-293293297Dzsokijuing

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
A SOTE-lista már csak a lényegről szól, tehát off.hvg.hu/karrier.oktatas/20130220_ujabb_hallgatoi_lista
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
A Jobbik nagyon belehúzott a hét elején:pont most akartam linkelni... elképesztő.
cink.hu/zagyva-gyorgy-gyula-az-lmp-s-kepviselononek-attol-hog-293293297Dzsokijuing
több mint 13 éve
A Jobbik nagyon belehúzott a hét elején:cink.hu/zagyva-gyorgy-gyula-az-lmp-s-kepviselononek-attol-hog-293293297
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)