Darts

20 feliratkozó

több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 865 — Deion Sanders for president!
Darts: Phil Taylor a 2018-as VB után visszavonul.
Mikey
Bad news!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
Darts: Phil Taylor a 2018-as VB után visszavonul.
több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 18 668 — Vikings fan
Engem a ket mondat kozotti logikai ellentet zavart - hogy lehet a leggyengebb yokozuna, ha meg csak most neveztek ki?

Arrol meg szinten irtam korabban, mi kell altalaban egy ozekibol yokozunahoz torteno elorelepteteshez... es nem azert kapta meg, mert megnyert 1 tornat. Kaio 5 tornat nyert, megse kerult igazan szoba a neve elolepteteskor, mert gyakran volt serult es a 8-7-es tornakat halmozta allandoan, Kise pedig meg Hakuho dominans idoszaka alatt is rendre 10-11 gyozelmeket hozott rendre (o volt az aki megszakitotta a 63 gyozelembol allo sorozatat is...), neha egy-egy 12-13 gyozelmes tornamasodik hellyel, a tavalyi szezonban pedig meg magasabb szinten birkozott egy egesz even at.

Szinten nem hosszu cikk, de mennyivel informativabb / korrektebb...
 www.theguardian.com/sport/2017/jan/25/big-in-japan-sumo-comes-home-with-first-local-champion-in-years
Igor
Mondj egy yokozunat akinek kevesebb win-je van? Na ugye, hogy a leggyengébb 😀
Izgalmassá kell tenni egy cikket ha már nem értenek hozzá ne forogj rajta túl sokat 😊
Toca
Ráadásul a valaha volt egyetlen yokozuna, akinek egy winje sincs yokozunaként. 😉
Sobri Jóska
Az egy dolog, de még meccset se nyert Yokozunaként. 😀
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
Engem a ket mondat kozotti logikai ellentet zavart - hogy lehet a leggyengebb yokozuna, ha meg csak most neveztek ki?

Arrol meg szinten irtam korabban, mi kell altalaban egy ozekibol yokozunahoz torteno elorelepteteshez... es nem azert kapta meg, mert megnyert 1 tornat. Kaio 5 tornat nyert, megse kerult igazan szoba a neve elolepteteskor, mert gyakran volt serult es a 8-7-es tornakat halmozta allandoan, Kise pedig meg Hakuho dominans idoszaka alatt is rendre 10-11 gyozelmeket hozott rendre (o volt az aki megszakitotta a 63 gyozelembol allo sorozatat is...), neha egy-egy 12-13 gyozelmes tornamasodik hellyel, a tavalyi szezonban pedig meg magasabb szinten birkozott egy egesz even at.

Szinten nem hosszu cikk, de mennyivel informativabb / korrektebb...
 www.theguardian.com/sport/2017/jan/25/big-in-japan-sumo-comes-home-with-first-local-champion-in-years
Igor
Mondj egy yokozunat akinek kevesebb win-je van? Na ugye, hogy a leggyengébb 😀
Izgalmassá kell tenni egy cikket ha már nem értenek hozzá ne forogj rajta túl sokat 😊
Toca
Ráadásul a valaha volt egyetlen yokozuna, akinek egy winje sincs yokozunaként. 😉

több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 18 668 — Vikings fan
Engem a ket mondat kozotti logikai ellentet zavart - hogy lehet a leggyengebb yokozuna, ha meg csak most neveztek ki?

Arrol meg szinten irtam korabban, mi kell altalaban egy ozekibol yokozunahoz torteno elorelepteteshez... es nem azert kapta meg, mert megnyert 1 tornat. Kaio 5 tornat nyert, megse kerult igazan szoba a neve elolepteteskor, mert gyakran volt serult es a 8-7-es tornakat halmozta allandoan, Kise pedig meg Hakuho dominans idoszaka alatt is rendre 10-11 gyozelmeket hozott rendre (o volt az aki megszakitotta a 63 gyozelembol allo sorozatat is...), neha egy-egy 12-13 gyozelmes tornamasodik hellyel, a tavalyi szezonban pedig meg magasabb szinten birkozott egy egesz even at.

Szinten nem hosszu cikk, de mennyivel informativabb / korrektebb...
 www.theguardian.com/sport/2017/jan/25/big-in-japan-sumo-comes-home-with-first-local-champion-in-years
Igor
Mondj egy yokozunat akinek kevesebb win-je van? Na ugye, hogy a leggyengébb 😀
Izgalmassá kell tenni egy cikket ha már nem értenek hozzá ne forogj rajta túl sokat 😊
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Engem a ket mondat kozotti logikai ellentet zavart - hogy lehet a leggyengebb yokozuna, ha meg csak most neveztek ki?

Arrol meg szinten irtam korabban, mi kell altalaban egy ozekibol yokozunahoz torteno elorelepteteshez... es nem azert kapta meg, mert megnyert 1 tornat. Kaio 5 tornat nyert, megse kerult igazan szoba a neve elolepteteskor, mert gyakran volt serult es a 8-7-es tornakat halmozta allandoan, Kise pedig meg Hakuho dominans idoszaka alatt is rendre 10-11 gyozelmeket hozott rendre (o volt az aki megszakitotta a 63 gyozelembol allo sorozatat is...), neha egy-egy 12-13 gyozelmes tornamasodik hellyel, a tavalyi szezonban pedig meg magasabb szinten birkozott egy egesz even at.

Szinten nem hosszu cikk, de mennyivel informativabb / korrektebb...
 www.theguardian.com/sport/2017/jan/25/big-in-japan-sumo-comes-home-with-first-local-champion-in-years

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
dawyd728 3 698
Böngészgetem Kisenosato statisztikáit.

Amióta ozeki, 1x volt negatív tornája. 31-ből 1x, az is egy 7-8. Plusz, amit Igor is mondott, h tavaly övé a legtöbb győzelem a hat tornán együtt, illetve 4 db 2. hely. Meg a valaha legtöbb 2. hely yokozunákat nem számolva.

Néztem a párharcait a jelenleg aktív birkózókkal, akikkel 10-nél többször találkozott és csak Hakuho, Harumafuji és Kotoshogiku ellen negatív, utóbbi ellen éppen, h csak.
Amióta Kisenosato ozeki lett, Kotoshogiku ellen bőven pozitív(18-9), Harumafuji és Hakuho ellen viszont hasonló arányban negatív. Hakuho ellen pedig a legutóbbi három párharcukat nyerte. Többi aktív ellen mind pozitív, teljes pályafutást vagy ozeki rang megszerzése utánit nézve is. Ebből következik a harmadik yokozuna ellen is.

Innen nézve azért nem olyan gyenge.
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Meglett Kiszenoszatonak a yokozunaság:  index.hu/sport/kuzdosport/2017/01/25/1998_ota_az_elso_japan_jokozuna_szumo/
empty taxi
"A 30 éves, 178 kilós Kiszenoszato az első tornagyőzelme után kapta meg a nagymesteri címet, részben azért is, mert már ciki volt a japánoknak, hogy nagyon régóta nincs jokozunájuk."

"Kiszenoszatót, aki 2012 óta volt ozeki – a második legmasabb szint – az egyik leggyengébb jokozunának tartják"

LOOOOL, az újságírás krémje....

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Meglett Kiszenoszatonak a yokozunaság:  index.hu/sport/kuzdosport/2017/01/25/1998_ota_az_elso_japan_jokozuna_szumo/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ha ennyire vágod a sumót, áruld el, hogy egy akkora yokozunának, mint Akebono, mi szüksége volt erre?

Kickboxing record
Total 10
Wins 1
Losses 9

Mixed martial arts record
Total 4
Wins 0
Losses 4
Sobri Jóska
Money, money, money.....
gaben
Tudtommal irreálisan sokat keres egy yokozuna. Akebono vagy 8 évig volt az.
Nem hiszem, hogy egy pár ilyen vereség érdemben hozzátett volna az életszínvonalához, viszont a legendát szépen lerombolta.
De persze lehet a visszavonulása után fél évvel mindenét elrulettezte...
Sobri Jóska
Volt egy válása, gond volt az éttermeivel, és bár yokozunaként valóban sokat keresett, és általában aki magasra jut az utána saját istállót / magas vezetői pozíciót kap (bár Akebonónál az utolsó nem játszott a külföldi születése miatt), és ott már azért messze nem keresnek annyit. Lehet amúgy hogy a saját istálló/edzősködés sem tetszett neki.

A nimbusz lerombolása nem feltétlen igaz, mert igazából aki a szumót követi, az nem igazán vette komolyan az egyéb bohóckodását... a laikusok/MMA szurkolók számára, meg általában a szumókarrierje nem nagyon számít. Azt senki sem vitatja, hogy remek yok volt, és ő volt ugye az első, aki megkapta külföldiként a rangot (még ha igazából Konishikinek kellett volna megadni...), úgyhogy a történelmi szerepe azért megmaradt.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
Ha ennyire vágod a sumót, áruld el, hogy egy akkora yokozunának, mint Akebono, mi szüksége volt erre?

Kickboxing record
Total 10
Wins 1
Losses 9

Mixed martial arts record
Total 4
Wins 0
Losses 4
Sobri Jóska
Money, money, money.....
gaben
Tudtommal irreálisan sokat keres egy yokozuna. Akebono vagy 8 évig volt az.
Nem hiszem, hogy egy pár ilyen vereség érdemben hozzátett volna az életszínvonalához, viszont a legendát szépen lerombolta.
De persze lehet a visszavonulása után fél évvel mindenét elrulettezte...

több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 865 — Deion Sanders for president!
Ha ennyire vágod a sumót, áruld el, hogy egy akkora yokozunának, mint Akebono, mi szüksége volt erre?

Kickboxing record
Total 10
Wins 1
Losses 9

Mixed martial arts record
Total 4
Wins 0
Losses 4
Sobri Jóska
Money, money, money.....

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
Ha ennyire vágod a sumót, áruld el, hogy egy akkora yokozunának, mint Akebono, mi szüksége volt erre?

Kickboxing record
Total 10
Wins 1
Losses 9

Mixed martial arts record
Total 4
Wins 0
Losses 4

több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
És megcsinálta Kisenosato (13-1) !!!
illetve ő igazából csak hozta a "kötelezőt" Ichinojo (10-4) ellen, a nagy szívességet Takanoiwa (11-3) tette meg, aki legyőzte Hakuhót (11-3), és így egy nappal a vége előtt, Kisenosatonak 2 meccs előnye van az összes birkózóval szemben... ezt már ő sem tudja elchokerkedni! 😀

Egy fél könnycseppet elmorzsoltam, nagyon rég vártam erre.. s bár picit sajnálom, hogy nem Kisenosato volt, aki megtörte a japán birkozók nyeretlenségi sorozatát tavaly, de végre sikerült egy tornát nyernie, ez a fő. Hátha ezzel lekerül a mentális blokk/a majom a válláról, és elverekedi magát a yokozuna rangig (ha legyőzni holnap Hakuhót, lehet hogy megkapja, ha kikap akkor sanszos hogy nem.. de nem feltétlen biztos a dolog, a gyenge torna miatt.)

Csak összehasonlításképpen, itt van azok listája, akik legalább 12 alkalommal lettek második egy tornán:

Hakuho (37 tornagyőzelem, 21 második hely)
Kitanoumi (24 tornagyőzelem, 16 második hely)
Takanohana (22 tornagyőzelem, 16 második hely)
Kashiwado (5 tornagyőzelem, 15 második hely)
Musashimaru (12 tornagyőzelem, 14 második hely)
Wajima (14 tornagyőzelem, 14 második hely)
Wakanohana (4 tornagyőzlem, 14 második hely)
Akebono (11 tornagyőzelem, 13 második hely)
Taiho (32 tornagyőzelem, 12 második hely)
Tamanoumi (6 tornagyőzelem, 12 második hely)

és mellettük volt Kisenosatónak 0/12-je eddig.

Nem tudom kell-e mondani, hogy mind yokozuna volt.. és nagy részük a sport legendás alakjai közé tartozik. Még azok is, akik kevesebbet nyertek, mert általában a legendák kortársai voltak, pl. Kashiwado és Tamanoumi Taiho kortársa volt, Tamanoumi ráadásul pályafutása csúcspontján, 27 évesen, egy végbélműtét közben szívrohamban halt meg (az egyetlen aktív yokozuna, akivel ez megesett.. bőven nyert volna még tornákat különben), Wahanohana meg ugye a 90-es években a testvérével, Akebonóval és Musashimaruval küzdött egy időszakban.. úgyhogy elég illusztris társaság ez azért.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Kicsit nosztalgiáztam tegnap. Azt jól látom Takanohana csak egyszer küzdött a testvérével? 90-es években Wakanohana is jórészt Ozeki és Yokozuna volt. Mégis csak egy '95-ös Kyushu Basho meccsük van. Ez hogy lehet? Akebono, Musashimaru és a többi klasszis kortárs ellen mindketten 30-40x küzdöttek.
dawyd728
Vannak ugynevezett "heya"-k (amiket direktben leginkabb istallonak lehetne forditani, ami mondjuk nem szerencses.... nevezhetjuk csapatnak esetleg), es akik egy adott heyaban vannak, azok egymassal nem kuzdhetnek a 15 nap alatt... csak playoff meccsen.

Ezert nem kuzdott egymassal soha a Taka-Waka paros - sot Takanohananak pont ezert volt picit konnyebb dolga a tobbi yokozunahoz kepest, mert a testveren kivul sok masik eros birkozoval sem kellett meccselnie pl. Takanonami, Takatoriki, Akinoshima mind egy heyaban voltak.
(Ettol fuggetlenul persze a korszak legjobbja volt, es legendas birkozo, de lehet hogy nem nyert volna mondjuk 22 tornat, hanem mondjuk csak 15-ot, ha nincs szerencseje ezzel.)

 en.wikipedia.org/wiki/List_of_sumo_stables
 en.wikipedia.org/wiki/Takanohana_stable

Ma mar picit jobban figyelnek erre, es ha tul nagy/eros egy istallo, akkor folbontjak.. nem nagyon van ekkora dominancia, altalaban 2, maximum 3 nagyon jo birkozonal tobb nem nagyon van egy istalloban.. de ma is vannak ilyen parok, akik egy istalloban vannak es ezert nem kuzdenek egymassal, pl. Yoshikaze-Takekaze, Goeido-Myogiryu,Harumafuji-Terunofuji-Takarafuji, v Kisenosato-Takayasu... vagy a leghiresebb, az osszes Koto-val kezdodo birkozo (altalaban sok istallonak megvan a sajat kozos kanji-ja, amit egy adott nevben hasznalnak, es ebbol lehet neha kovetkeztetni, pl.. Koto____, Chiyo___, ___azuma, ___fuji)

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
dawyd728 3 698
Kicsit nosztalgiáztam tegnap. Azt jól látom Takanohana csak egyszer küzdött a testvérével? 90-es években Wakanohana is jórészt Ozeki és Yokozuna volt. Mégis csak egy '95-ös Kyushu Basho meccsük van. Ez hogy lehet? Akebono, Musashimaru és a többi klasszis kortárs ellen mindketten 30-40x küzdöttek.
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Na, a 11. nap után, négy nappal a vége előtt ez az állás

Kisenosato (ozeki) 10-1 (eléggé izzadt, nem volt meggyőző győzelem)
Hakuho (yokozuna), Takanoiwa (M10), Sokokurai (M10), Ichinojo (M13) mind 9-2
Goeido (ozeki), Takayasu (komusubi), Mitakeumi (M1), Hokutofuji (M8) mind 8-3

A két másik yokozuna már sérülés miatt kiszállt, a két másik ozeki 4-7-tel áll és nincs formában.

Azért írtam be minden nevet, mert érdemes lesz figyelni, köztük vannak a legígéretesebb tehetségek - Ichinojóról írtam már korábban (sérüléssel/túlsúllyal szenvedett az elmúlt 1.5-2 évben), de még mindig nincs 24 éves, viszont most felzárkózott mellé Takayasu (ő már majdnem 27), és a két másik 24 éves tehetség Mitakeumi és Hokutofuji. (az utolsó nagy név a fiatalok közt, Shodai jelenleg gyengébben szerepel)
És ezek az úriemberek - Ichonojót kivéve - mind japánok 😊

A nagy nevek még mind meccselnek egymással (értsd Kise, Hakuho és Goiedo egymás közt - Mitakeumi viszont már letudta az összes ozekit és yokozunát az első 7 nap alatt, míg Takayasunak is csak Kise maradt ki eddig, ezért rájuk is figyelni kell), de holnap csak Ichinojo-Hokutofuji meccs lesz ami érdekes, a többiek mind viszonylag gyenge mérleggel álló ellenfelet kaptak még.. az igazi tűzijáték majd az utolsó 3 napra várható... benne van a pakliban akár az is, hogy 12-3-as mérleggel holtverseny lesz jó néhány ember közt.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Mikor lesz újra japán yokozuna?
dawyd728
Ha Kise lehozza veretlenül, akkor megkapja a rangot valoszinuleg.
Ha nyer de szar merleggel/2. helyen zar, akkor a következö tornán kell bizonytani.. az elvárás ált 2 egymást koveto gyozelem, vagy legalabb 1 tornagyozelem + 1 masodik hely nagyon jo merleggel.

Ha nem, akkor is neki van a legjobb eselye... Kotoshogiku lehet ezzel a tornaval befejezi es visszavonul, mert az ozeki rangot is elvesztette, Goeidobol nem nézem ki, Takayasu is eleg öreg mar sajna, akkor max a fiatalokban (Mitakeumi v Shodai) lehet bizni, de az megint min 2-3 ev..

Szerk - hihetetlen, bazz, kikapott Kotoshogiku ellen..... ez nem letezik.

De Hakuho is 😀

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
dawyd728 3 698
Mikor lesz újra japán yokozuna?
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Nem akarom elkiabalni - mert mar sokszor allt ilyen jol - de az elso het utan Kisenosato (8-0) vezeti a Hatsu Bashot, azok utan hogy tegnap Hakuho (7-1) kikapott... a tobbi ozeki/yokozuna pedig mar mind reg kiszallt a versenybol.

Azok utan, hogy tavaly ugy sikerult a legtobb, 69 meccset nyernie az idenyben, hogy egyetlen tornat sem tudott megnyerni, mikozben a ket masik, joval gyengebb, joval inkonzinsztensebb ozeki Kotoshogiku es Goeido bemakolt egy-egy tornat... 😕

Nagyon szoritok neki, hogy vegre osszejojjon neki, tizenket(!) masodik hely utan vegre...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
A csajok kiszállózása elég durva 😊

Perception is reality.
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Lakeside vb élőben

Perception is reality.
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Akinek, van kedve ma dartsozni, olyan bowl.one-os celebekkel mint Löfli, Farky, shawnka és jómagam, az nézzen be a Prince of Dartsba, elvileg 6-tól ma ott nyomjuk.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
Hogy sikerült?Nekem elég ergya lett a tavalyi 17. helyhez képest,nem vártam meg,de úgy saccolom,hogy valahol a 100 között hullottam ki...Sajna egész héten nem ment a játék és ez szombatra sem változott,volt 1-2 jobb meccsem,de összességében szörnyű volt,még azok is amiket megnyertem.Első meccsen már alapból lekerültem vígaszágra,22-re nem tudtam kiszállni 4 körből(WTF)...Aztán nyertem vagy 6-7 meccset,de a végére megint kijött egy 48-as körátlagú meccs,ami ott már egyenlő volt a vereséggel,bár szoros 2-1 lett csak...Mindenesetre ez volt az utolsó amatőr versenyem,ma igazoltam le a békéscsabai klubhoz.Nem igazán volt már motivációm az amatőr versenyekre,kipróbálom magam a "profik" között,hát ha még tudok egy kicsit fejlődni.
JoeyPorter
csalódás sajnos, top50-es céllal mentem el, de nálam is ugyanez, szar játékkal már első meccsen vigaszág, utána haladgattam előre, de semmi extra teljesítmény, ráadásul verhető ellenfél ellen estem ki bénázva, 19-re háromszor is besokalltam (T19, D19, utána meg valami háromnyilas szerencsétlenkedéssel is), ennyi idő alatt meg bőven leért az ellenfél is, hiába a 100+ pont előny tömegre. aztán szét is estem fejben is, nem tudtam átlépni ezen a döntő legben. viszont haver 3. lett, annak örültem 😊
grat az igazoláshoz, remélem játszunk még egymás ellen valamikor! 😊
Amúgy mire számíthat az ember kb egy ilyenen? én otthon, steril körülmények között szoktam játszani egy haverommal kb heti 2szer és ha 50 feletti átlagot dob vmeikünk az már boldogság. stabilan a 45 körüli átlag megy, mindezt 301, szimpla kiszálló játékban. Szóval így is jó buli vagy ez csak arra lenne jó, hogy hülyére veri az embert mindenki aki szembe jön és elvegye a kedvét ha olyan passzban van?
peach
jött most két haverom, aki életében először volt versenyen, és nem titkolt céljuk az volt, hogy legalább 1 leget nyerjenek, ennek ellenére 2 meccsen is sikerült győzni mindkettejüknek, szóval szerintem a stabil 45 körüli átlaggal a nyári versenyt simán bepróbálhatod. nyilván sorsolásfüggő nagyon ez így, mert bárkit kaphatsz ugye, de rengeteg olyan játékos elindul aki tényleg full kezdő, ráadásul a versenytapasztalatot tényleg semmi nem pótolja, úgyhogy én azt mondanám h mindenképp minél több verseny addig is akár, ha van valahol a közelben. én 2 éve heti rendszerességgel versenyzek is, és még így is volt most hogy megremegett a kezem, meg hogy nem tudtam odakoncentrálni a szomszéd/szembepályán ugráló kisgyerekek miatt.
több mint 7 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 654 — Illegális gyakorló
Azzal az átlaggal simán lehet 1-2 kört menni, ha szerencsésebb sorsolásod van.
De az otthoni, steril körülményeket nem érdemes versenyhez hasonlítani, mert itt azért csak-csak remeg az a kéz, nem jönnek olyan biztosan a szektorok. Én 4 kört csesztem el egy 30-as kiszállóra, ki is estem, mint a szél. Versenyhelyzetet szokni viszont jó. Még 4500 év és talán nem fogok izgulni az ilyeneken... 😀