Darts

20 feliratkozó

több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Amúgy mire számíthat az ember kb egy ilyenen? én otthon, steril körülmények között szoktam játszani egy haverommal kb heti 2szer és ha 50 feletti átlagot dob vmeikünk az már boldogság. stabilan a 45 körüli átlag megy, mindezt 301, szimpla kiszálló játékban. Szóval így is jó buli vagy ez csak arra lenne jó, hogy hülyére veri az embert mindenki aki szembe jön és elvegye a kedvét ha olyan passzban van?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Ha már a dartsnál tartunk..Valaki innen tiszteletét teszi a hétvégi soroksári versenyre?
JoeyPorter
Naná 😊
Egerből megyünk vagy 15-en még most a hivatalos klubalapítás és új terem építése közepén (kurvajó lesz, majd azért teszek képet ha kész, de ha minden jól megy, országos szinten is csak a PoD lesz profibb), aztán ha bent leszünk a szövetségben is, meglátjuk mi lesz az amatőrrel, bár szerintem max szabadidős kártyát váltanék ki.
kaszo
Hogy sikerült?Nekem elég ergya lett a tavalyi 17. helyhez képest,nem vártam meg,de úgy saccolom,hogy valahol a 100 között hullottam ki...Sajna egész héten nem ment a játék és ez szombatra sem változott,volt 1-2 jobb meccsem,de összességében szörnyű volt,még azok is amiket megnyertem.Első meccsen már alapból lekerültem vígaszágra,22-re nem tudtam kiszállni 4 körből(WTF)...Aztán nyertem vagy 6-7 meccset,de a végére megint kijött egy 48-as körátlagú meccs,ami ott már egyenlő volt a vereséggel,bár szoros 2-1 lett csak...Mindenesetre ez volt az utolsó amatőr versenyem,ma igazoltam le a békéscsabai klubhoz.Nem igazán volt már motivációm az amatőr versenyekre,kipróbálom magam a "profik" között,hát ha még tudok egy kicsit fejlődni.

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
 www.youtube.com/watch?v=Dnfs3a4S-I4


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
 www.youtube.com/watch?v=Ua9RiyRFOEA


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 654 — Illegális gyakorló
Jövő évre céloztam, most nyilván még nincs helye a mezőnyben, de ha a nyáron látott játékát állandósítani tudja a teljes 2017-es idényre, akkor szvsz jövőre helye lesz a sorozatban.
empty taxi
Legyen úgy, szimpatikus volt a játéka. Csak ezt a fél-emo stílust hagyja el 😀

több mint 7 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
jó, de jövőre Smith nyeri a VB-t, úgy nehéz lesz bekerülni a 10be Cadbynek

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Cadby még fiatal ehhez szerintem. Bunting is megégett, ráér ő még ezzel.
Bálesz
Jövő évre céloztam, most nyilván még nincs helye a mezőnyben, de ha a nyáron látott játékát állandósítani tudja a teljes 2017-es idényre, akkor szvsz jövőre helye lesz a sorozatban.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 654 — Illegális gyakorló
Cadby még fiatal ehhez szerintem. Bunting is megégett, ráér ő még ezzel.

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
PL mezőny: MvG, Gary Anderson, Peter Wright, Adrian Lewis, James Wade, Phil Taylor, Chizzy, Barney, Klaasen, Kim Huybrechts
Löfli
Taylor 'csak' Sky Sports wildcard-dal...

PL mezőny: MvG, Gary Anderson, Peter Wright, Adrian Lewis, James Wade, Phil Taylor, Chizzy, Barney, Klaasen, Kim Huybrechts
Löfli
Kikezdhetetlen.
A legnézhetőbb 10.
Sobri Jóska
Nálam azért Huybrechts kilóg, de legalábbis nem mondanám, hogy nézhetőbb, mint pl Whitlock vagy Bunting. Persze teljesen érthető, hogy nem hívnak olyanokat, akik a vb 3. köréig sem jutottak :/
H_Marko
Buntingot mégis hogy? Szegényt tavaly agyba-főbe verte mindenki, neki sem hiányzik egy pl idény. Majd reyes vagy gurney jövőre 😊
peach
Cadby 😉


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
PL mezőny: MvG, Gary Anderson, Peter Wright, Adrian Lewis, James Wade, Phil Taylor, Chizzy, Barney, Klaasen, Kim Huybrechts
Löfli
Taylor 'csak' Sky Sports wildcard-dal...

PL mezőny: MvG, Gary Anderson, Peter Wright, Adrian Lewis, James Wade, Phil Taylor, Chizzy, Barney, Klaasen, Kim Huybrechts
Löfli
Kikezdhetetlen.
A legnézhetőbb 10.
Sobri Jóska
Nálam azért Huybrechts kilóg, de legalábbis nem mondanám, hogy nézhetőbb, mint pl Whitlock vagy Bunting. Persze teljesen érthető, hogy nem hívnak olyanokat, akik a vb 3. köréig sem jutottak :/
H_Marko
Buntingot mégis hogy? Szegényt tavaly agyba-főbe verte mindenki, neki sem hiányzik egy pl idény. Majd reyes vagy gurney jövőre 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
PL mezőny: MvG, Gary Anderson, Peter Wright, Adrian Lewis, James Wade, Phil Taylor, Chizzy, Barney, Klaasen, Kim Huybrechts
Löfli
Taylor 'csak' Sky Sports wildcard-dal...

PL mezőny: MvG, Gary Anderson, Peter Wright, Adrian Lewis, James Wade, Phil Taylor, Chizzy, Barney, Klaasen, Kim Huybrechts
Löfli
Kikezdhetetlen.
A legnézhetőbb 10.
Sobri Jóska
Nálam azért Huybrechts kilóg, de legalábbis nem mondanám, hogy nézhetőbb, mint pl Whitlock vagy Bunting. Persze teljesen érthető, hogy nem hívnak olyanokat, akik a vb 3. köréig sem jutottak :/

több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
PL mezőny: MvG, Gary Anderson, Peter Wright, Adrian Lewis, James Wade, Phil Taylor, Chizzy, Barney, Klaasen, Kim Huybrechts
Löfli
Kikezdhetetlen.
A legnézhetőbb 10.

több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 547 — Így remélem megfelelek nektek.....
Pedig be akartam írni még az elején, hogy Gerwen egy Bullal nyer | eszembe nem volt 😉 | 😛

Szerkesztette: dande2
több mint 7 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
Ha már a dartsnál tartunk..Valaki innen tiszteletét teszi a hétvégi soroksári versenyre?
JoeyPorter
Naná 😊
Egerből megyünk vagy 15-en még most a hivatalos klubalapítás és új terem építése közepén (kurvajó lesz, majd azért teszek képet ha kész, de ha minden jól megy, országos szinten is csak a PoD lesz profibb), aztán ha bent leszünk a szövetségben is, meglátjuk mi lesz az amatőrrel, bár szerintem max szabadidős kártyát váltanék ki.
több mint 7 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 291 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
PL mezőny: MvG, Gary Anderson, Peter Wright, Adrian Lewis, James Wade, Phil Taylor, Chizzy, Barney, Klaasen, Kim Huybrechts


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 841 — SB 50 Champion @ Grund
Kibújt a gép mögül az ember a végén... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Sobri már két éve megmondta, ezt nem lehet bírni. . .

Nekem sem túl szimpatikus a kopasz, de hogy megérdemelte, és hogy kibaszott sok melója van neki ebben, az vitathatatlan.
Jenkins és Smith ezerszer szimpatikusabb, csak sajnos nem tudnak olyan jól dartsozni. Na de majd jövőre!

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
Bullal...
Ennyire irreálisan erős.
Én örülök. 😊
Sobri Jóska
Ok. Két éve meg taylor volt a kedvenced. Most gerwen. Jól tudsz választani 😀
peach
Igen.. 😊
És még Chizzyt, Wadet es Buntingot is kedvelem.

több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Grat a helyesen tippelőknek is! 😉



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
GG.
Megérdemelte Gerwen. Februártól kezd a Premier Liga.
Köszi a beszélőt.

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
A legfontosabb meccseken játszott a legjobban Gerwen, így bőven megérdemli.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
A legjobb nyert, ez nem kérdés.

Lehet, hogy 1-3-ról is visszajött volna, de az ott nagy hiba volt Garytől, egyszerűen MvG ellen nem fér bele három perc bealvás.

Perception is reality.
több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 841 — SB 50 Champion @ Grund
100 fölötti áltaggal nem szégyen kikapni, kicsit jobb kiszállózással szorosabbá tehette volna Gary, de nyerni esélye ma akkor se lett volna, MvG-t ma (meg kb. 2016-ban) nem lehetett megverni. Én nem bírom a srácot, de ezt most nagyon megérdemelte... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Bullal...
Ennyire irreálisan erős.
Én örülök. 😊
Sobri Jóska
Ok. Két éve meg taylor volt a kedvenced. Most gerwen. Jól tudsz választani 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Utálom amikor az esélyesek nyernek.. De nehéz lenne azt mondani hogy nem érdemelte meg!