Soccer EB 2016

18 feliratkozó

több mint 7 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 289 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Franciaország: Coolearie, Toto21, Zolee23, dankodavid, bogec7
metország: gamerkr, Sobri Jóska, ZoliZoltán, Vrij6, Blitzburgh, ghstzR, Mikey, Amadeus91, csebi, danyly, jinxtriad, Heisman Trophy, Gaba93, Kroos
Portugália: Matthew99, miilann, kaszo
Wales: eaglesmcnabb

Szerkesztette: Löfli
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nagy Bologna ha minden igaz. Okos döntés is lehet, hogy nem rögtön ment el egy BL-be induló nagy klubhoz, ahol kétes lehetett volna a játékideje (Benfica). A másik végén viszont ott a veszély, hogy beleszürkülhet a Bolognaba, de hátha nem így lesz és 1-2 éven belül akár az országon belül vagy más bajnokságba feljebb tud lépni.

EZT akartam látni a sikeres EB szereplés miatt, nem azt, hogy a szintén jó tornát záró Loverencsics hazajön. 😕


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha Götze kezd, a németek lazán nyernek.
De a legokosabb döntés alapból az lett volna, ha Löw a Neuer - Götze, Götze, Götze, Götze - Götze, Götze - Götze, Götze, Götze - Götze kezdő tizenegyet küldi fel a pályára, sima W.
Ha a szupersztárt, a klasszist, a világ legjobbját ennyire későn küldöd fel a pályára, ne csodálkozz, ha nem lő nyolcat (hanem csak nullát).

Viccen kívül, már a kerethirdetésnél érezhető volt, hogy mind hátul, mind elöl komoly gondok lesznek, mindkettő össze is jött, az egész Eb arról szólt, hogy Löw Gomezen kívül abszolút senkivel és semmivel nem tud belenyúlni a csapatába, nem tud kivel váratlant húzni. Ez a torna bizony rajta ment el. Most viszont alaposan megtanulja, hogy egy szem Müllerrel és egy vérbeli befejezőcsatárral nem lehet nagy tornára elmenni, óriási kockázat. Két éve megúszták és senki sem dőlt ki, de akkor nagyban más volt a helyzet, mert Németországnak védelme volt, klasszisokkal a soraiban, akik közül kettő vagy három is élete formájában volt, az életben nem kaptak volna olyan amatőr gólt, mint a csigazabálók elleni második.

több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
 cdn.streamable.com/video/mp4-mobile/0swn.mp4

Azért ez a Höwedes szerelés akkor is brutális, ha Giroud olyan gyors volt mint egy döglött lajhár.
alatriste
Zsiru egy fasz.

több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
 cdn.streamable.com/video/mp4-mobile/0swn.mp4

Azért ez a Höwedes szerelés akkor is brutális, ha Giroud olyan gyors volt mint egy döglött lajhár.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Kassai lesz a 4. játékvezető
Szerintem annak fényében, hogy ő is vezethette volna a döntőt... Én cikinek érezném...
NB2
majd meccs előtt fél órával jól kimegy Klettenbörg bokája, és Kassai fogja fújni a meccset.
slowmotion
Vagy véletlenül leesik a lépcsőn. Véletlenül.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 737 — Cowboys fan
Kassai lesz a 4. játékvezető
Szerintem annak fényében, hogy ő is vezethette volna a döntőt... Én cikinek érezném...
NB2
majd meccs előtt fél órával jól kimegy Klettenbörg bokája, és Kassai fogja fújni a meccset.
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 21 970 — nabege2@yahoo.com
Kassai lesz a 4. játékvezető
Szerintem annak fényében, hogy ő is vezethette volna a döntőt... Én cikinek érezném...
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597
clattenburgé a döntő, várható volt
Löfli
Azért az, hogy ez az ember EB döntőt vezethet... hogy is mondjam... szégyen és gyalázat, na.
Mikey
azért ha Webb vezethetett BL- és VB-döntőt egy évben, akkor Clattenburg is simán vihet BL+EB-t...
slowmotion
ha így nézzük, akkor igen. van színvonal... 😊
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 737 — Cowboys fan
clattenburgé a döntő, várható volt
Löfli
Azért az, hogy ez az ember EB döntőt vezethet... hogy is mondjam... szégyen és gyalázat, na.
Mikey
azért ha Webb vezethetett BL- és VB-döntőt egy évben, akkor Clattenburg is simán vihet BL+EB-t...
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597
clattenburgé a döntő, várható volt
Löfli
Azért az, hogy ez az ember EB döntőt vezethet... hogy is mondjam... szégyen és gyalázat, na.
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 413
clattenburgé a döntő, várható volt
Löfli
ez természetes, nem illik olyan bírót jelölni, akinek az országával az egyik érintett csapat játszott, tegnap se... ó baszki
slowmotion
igen, meg voltak ilyenek is, hogy ha egy VB-n két különböző kontinens csapatai játszottak, akkor a bíró egy harmadikról jött, de az elődöntőknél meg a döntőknél már sokkal inkább figyelnek a valós képességekre és ez jól is van így.
Kampman
Clattenburg meg a képességek... na ja
slowmotion
nyilván rá ez nem vonatkozott 😀
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 737 — Cowboys fan
clattenburgé a döntő, várható volt
Löfli
ez természetes, nem illik olyan bírót jelölni, akinek az országával az egyik érintett csapat játszott, tegnap se... ó baszki
slowmotion
igen, meg voltak ilyenek is, hogy ha egy VB-n két különböző kontinens csapatai játszottak, akkor a bíró egy harmadikról jött, de az elődöntőknél meg a döntőknél már sokkal inkább figyelnek a valós képességekre és ez jól is van így.
Kampman
Clattenburg meg a képességek... na ja
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 413
clattenburgé a döntő, várható volt
Löfli
ez természetes, nem illik olyan bírót jelölni, akinek az országával az egyik érintett csapat játszott, tegnap se... ó baszki
slowmotion
igen, meg voltak ilyenek is, hogy ha egy VB-n két különböző kontinens csapatai játszottak, akkor a bíró egy harmadikról jött, de az elődöntőknél meg a döntőknél már sokkal inkább figyelnek a valós képességekre és ez jól is van így.
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 737 — Cowboys fan
clattenburgé a döntő, várható volt
Löfli
ez természetes, nem illik olyan bírót jelölni, akinek az országával az egyik érintett csapat játszott, tegnap se... ó baszki
több mint 7 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 289 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
clattenburgé a döntő, várható volt


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 413
Hát, akkor hajrá németek franciák!
csi77
nana. inkább a luzitánokat jinxeld 😊
slowmotion
Annyira közömbös, hogy ki nyer a két csapat közül, hogy még kedvem sincs megjinxelni őket.
iktriad
Erről a mondatról mindenki csináljon egy printscreent és kereteztesse be otthon
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 737 — Cowboys fan
Hát, akkor hajrá németek franciák!
csi77
nana. inkább a luzitánokat jinxeld 😊
slowmotion
Annyira közömbös, hogy ki nyer a két csapat közül, hogy még kedvem sincs megjinxelni őket.
iktriad
nekem is csak annyiból számít, hogy van egy munkatársam, és azt mondtam neki, hogy a fhansziák fognak nyerni. a Lyon második helyét is megmondtam neki még februárban, úgyhogy kell ez a win ahhoz, hogy vátesz maradhassak 😊

Szerkesztette: slowmotion
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hát, akkor hajrá németek franciák!
csi77
nana. inkább a luzitánokat jinxeld 😊
slowmotion
Annyira közömbös, hogy ki nyer a két csapat közül, hogy még kedvem sincs megjinxelni őket.
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 737 — Cowboys fan
Hát, akkor hajrá németek franciák!
csi77
nana. inkább a luzitánokat jinxeld 😊
több mint 7 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Hát, akkor hajrá németek franciák!

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 737 — Cowboys fan
Úgy tízévente jön egy meccs, amikor kénytelen vagyok a franciáknak szurkolni. 1998 és 2006 után vasárnap ismét.
De ebben az egész csapatban nincs egy szimpatikus játékos se Griezmannt leszámítva.
Kampman
 img.index.hu/imgfrm/8/6/1/1/MED_0013818611.jpg
NB2
ne legyél rasszista, a kapusuk is fehér

Szerkesztette: slowmotion
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 737 — Cowboys fan
Na baszki két olyan csapat tud döntőzni akitől hányok, fasza...
gabokocka
legalább nem kell nézni, mint ahogy pl én annak idején a Real-Bayer BL-döntőt
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Anyám ez Sebők Vili..... nő comment
ThundersNFL
pedig ő általában férfi
Kampman
De a bundát ő is nagyon szereti. 😊
iktriad
Ez most olyan gonosz volt, mint amikor Hajdú B az első félidőben benyögte, hogy mindenki tudja, hogy Argentína nem Európában van.....majdnem mindenki.
Kampman
most is szóba került Argentína, csodáltam is, hogy most ezt a poént nem lőtte le HBI.

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
YoungZeeZee 7 939
ezek a franciak nem is orultek h nyertek.bekocogtak es lepacsiztak.

szalai nagyobb unneplest csapott egymaga ausztria ellen.
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 413
Anyám ez Sebők Vili..... nő comment
ThundersNFL
pedig ő általában férfi
Kampman
De a bundát ő is nagyon szereti. 😊
iktriad
Ez most olyan gonosz volt, mint amikor Hajdú B az első félidőben benyögte, hogy mindenki tudja, hogy Argentína nem Európában van.....majdnem mindenki.

Szerkesztette: Kampman