NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer VB 2022

16 feliratkozó

több mint 1 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 735 — no es importante
Kozma Péter a tippjáték nyertese, bárki is ő, írjon gordon usernek, aki felajánlott egy üveg bort a győztesnek
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 841
Az biztos, hogy most csinálok egy képernyőképet a tippelde állásról... 😊
Stoki
Megtisztel, hogy megörökíted a 3. helyemet, de szerintem lesz ez még jobb is.
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 416 — nabege2@yahoo.com
ööö lehet, hogy ez piros lesz?
több mint 1 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 777 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Az biztos, hogy most csinálok egy képernyőképet a tippelde állásról... 😊
több mint 1 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 760 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Amúgy Katar már kiesett, őket ki lehet húzni a kiemelt hsz listában.
Igor
Mondtam már én is, de szerintem itt valami összeesküvés van a háttérben.
Kampman
jól van már, ne sürgessetek, le vagyok maradva


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 221 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
és ha kizárják Hollandiát meg Ecuadort csalás miatt? Katar a rendező a FIFA égisze alatt, bármi lehetséges
r.baggio
Lehet hogy időközben mégis csak beérik Chile fellebbezése.
Kampman
annak már megvan a büntetése

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 841
és ha kizárják Hollandiát meg Ecuadort csalás miatt? Katar a rendező a FIFA égisze alatt, bármi lehetséges
r.baggio
Lehet hogy időközben mégis csak beérik Chile fellebbezése.
több mint 1 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 735 — no es importante
és ha kizárják Hollandiát meg Ecuadort csalás miatt? Katar a rendező a FIFA égisze alatt, bármi lehetséges


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 754 — LIGHTS OUT!
Löfli
húzzad ki a katariakat

több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 841
Amúgy Katar már kiesett, őket ki lehet húzni a kiemelt hsz listában.
Igor
Mondtam már én is, de szerintem itt valami összeesküvés van a háttérben.
több mint 1 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Amúgy Katar már kiesett, őket ki lehet húzni a kiemelt hsz listában.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 1 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Amúgy a fifa hivatalos honlapján szereplő játékban miért egy fekete srác képe van Livakovic helyén? Vagy itt is hollywood van és csapatonként van egy fekete kvóta, amit ha nem érnek el kizárják őket és hát a horvátoknál nem sok van ?

Sixo
Vicc az egész játék, ne ezen akadj fenn...
Igor
nekem a 3+1 valahogy 5 pont lett Pulisicnél első körben 😀
zacknorb
-kb 8 féle dolgot nem számol jól
-az 1. forduló közepénél találták ki, hogy a középpályások gólja hány pontot érjen(!!!!)
-rengeteg alkalommal hülyeséget mutat (pontatlan számok, az első fordulós csapatomat mutatja a második fordulós helyett, stb)
-tőlem eltűnt 1 free transfer csere miatt(!!!), és most nem tudok cserélni harmadikat (Sanét és Sarrt hoztam be, és volt három, mert egyet áthozott, az első körben meg csak Minaminot cseréltem Kamadára)
-van egy csomó "hack" lehetőség benne, ami széles körben ismert, de nem tudják megfixálni... mondjuk, úgy ha normális data feed-et nem tudnak belevezetni, meg annyit átírni, hogy MF goal=5, és nem 7 (azok után, h még kezdés előtt 2 nappal is átírták a szabályt), ezek után nem lepődök meg

Egy nagy rakás szar az egész. A FIFA-nak biztos nincs pénze rá, mert olyanok mint a templom egere...

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 1 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Hát ez rohadt jó, h Pavard és Skov Olsen is a padon, ez utóbbit pláne nem értem....

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 754 — LIGHTS OUT!

több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 220 — Kinek mit intézett a kormánya
Amúgy a fifa hivatalos honlapján szereplő játékban miért egy fekete srác képe van Livakovic helyén? Vagy itt is hollywood van és csapatonként van egy fekete kvóta, amit ha nem érnek el kizárják őket és hát a horvátoknál nem sok van ?

Sixo
Vicc az egész játék, ne ezen akadj fenn...
Igor
nekem a 3+1 valahogy 5 pont lett Pulisicnél első körben 😀
több mint 1 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Amúgy a fifa hivatalos honlapján szereplő játékban miért egy fekete srác képe van Livakovic helyén? Vagy itt is hollywood van és csapatonként van egy fekete kvóta, amit ha nem érnek el kizárják őket és hát a horvátoknál nem sok van ?

Sixo
Vicc az egész játék, ne ezen akadj fenn...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 220 — Kinek mit intézett a kormánya
nézve ezt a szerintem felforgatott dán kezdőt, a franciák egyértelmű esélyesek a meccsen
több mint 1 éve
- JC6 Denver Broncos 6 733
ha nem láttam volna a meccset akkor életem egyik legkönnyebb 1.8-as nyereményének gondolhatnám ezt a lengyel győzelmet, de ha ez fordítva 2:0 akkor se szólhatna senki semmit
r.baggio
Ha bemegy, akkor gól
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 841
Jól játszottunk egyébként, még a hülye védelmi hibák is belefértek volna kicsit jobb helyzetkihasználással.
Kampman
akartam kérdezni, hogy te honnan tudod, hogy a lelátón azok echte szaudiak vagy beöltöztetett bahreinek?😊
NB2
A Saud Ultras egyedi és bármivel összetéveszthetetlen.
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 416 — nabege2@yahoo.com
Jól játszottunk egyébként, még a hülye védelmi hibák is belefértek volna kicsit jobb helyzetkihasználással.
Kampman
akartam kérdezni, hogy te honnan tudod, hogy a lelátón azok echte szaudiak vagy beöltöztetett bahreinek?😊
több mint 1 éve
csipkelli 3 966
Megraktam az 1,5 undert meg a szaúdi győzelmet, szóval... 🤣
warr_b
Szívesen 🤣😄
warr_b
Jó választás volt, kb. lehetne 4-4 is.
több mint 1 éve
esanders10 Denver Broncos 506
Mostanában simán begurítani már smafu 😀 Mindenki emelgetni akar 😀

Szerkesztette: esanders10
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 841
Jól játszottunk egyébként, még a hülye védelmi hibák is belefértek volna kicsit jobb helyzetkihasználással.
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 229 — Cowboys fan
csak azért nem tudták a szaúdiak meglepni a polákokat, mert van utóbbiaknak van egy beépített embere a szaúdi ligában, biztos leadta nekik az audible-öket
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 526 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Megraktam az 1,5 undert meg a szaúdi győzelmet, szóval... 🤣
warr_b
Szívesen 🤣😄


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 500 — !SuPeR6BoWL!
Ami bejött Argentína ellen az most nem a Polákok ellen

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018