Soccer VB 2022

16 feliratkozó

több mint 1 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
Kozma Péter a tippjáték nyertese, bárki is ő, írjon gordon usernek, aki felajánlott egy üveg bort a győztesnek
több mint 1 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
Kanadai himnuszt sem hallottam még hokimecccsen kívül.😃
Tony Adams
Én még kint voltam a Fehérváron rendezett barátságos meccsen, mikor Várhidi volt a szövkap és nyertünk 1:0-ra 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 406 — Слава Україні! Героям слава!
Kanada mit tolt a meccs előtt?

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
ennél szarabbul én se lőttem volna
eaglesmcnabb
nagy spanod, serhilllyóóó azért tudta volna szarabbul
Sixo
perez?

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 708 — LIGHTS OUT!
ennél szarabbul én se lőttem volna
eaglesmcnabb
nagy spanod, serhilllyóóó azért tudta volna szarabbul

több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 708 — LIGHTS OUT!
ez nem a bayern játékosok napja :/
gamerkr
nem a bayernes balhátvédek vb-je ez

több mint 1 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
ennél szarabbul én se lőttem volna

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 1 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ndm a Bayernesek vb-je eddig.

több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 406 — Слава Україні! Героям слава!
ezt az esélyt elszalasztani...

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 517 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
ez nem a bayern játékosok napja :/

több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 708 — LIGHTS OUT!
MEKIIIIIIIIIIIIIIIIII

több mint 1 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 580
a sláger Tibó

choose life
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 404 — nabege2@yahoo.com
balfaszok 😕
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 708 — LIGHTS OUT!
Nem kérdés, ez 11 lesz

több mint 1 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
azt hittem szarabb lesz kanada

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 404 — nabege2@yahoo.com
Klárikám, megadta!
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 150 — Kinek mit intézett a kormánya
Kanadát amúgy is jónak vártam, nem csalódtam
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 404 — nabege2@yahoo.com
hát ez tizi lesz
több mint 1 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 500 — Colts Fan
Naaaaaaaaa
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 708 — LIGHTS OUT!
Az, hogy ő itt meccset vezethet, kb olyan, mint hogy Bognár Gyuri tv-ben szerepelhet.

több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 708 — LIGHTS OUT!
Ezt a meccset az a bíró vezetni, SIkazwe, aki 2022 januári Tunézia Mali meccset a 85. percben lefújta.

Szerkesztette: Sixo

több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 404 — nabege2@yahoo.com
Kanadai himnuszt sem hallottam még hokimecccsen kívül.😃
Tony Adams
az biztos, hogy aki focizik, az tuti extra szar jéghokiban 😊
több mint 1 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 297 — Ajmo Vatreni
Jól láttam az űrhajós fickót a kanadai kispadon?
több mint 1 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
😀 😀 😀 Azért mennyire szar életűnek kell lenni ehhez.

Duff
Erre van igény.
Olvass hozzászólásokat BÁRHOL.
Bazzani
szánalmas
trollfocit ma követtem ki. Vállalhatatlanok.
gamerkr
Nekik még nem tűnt fel, hogy mi nem jutottunk ki. Legalábbis akkora a pofa mintha mi már elődöntőben lennénk.

több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 406 — Слава Україні! Героям слава!
Kanada nem szarozik baszki. 😀 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 500 — Colts Fan
Kanadai himnuszt sem hallottam még hokimecccsen kívül.😃