Soccer VB 2022

16 feliratkozó

több mint 1 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
Kozma Péter a tippjáték nyertese, bárki is ő, írjon gordon usernek, aki felajánlott egy üveg bort a győztesnek
több mint 1 éve
davemayer Chicago Bears 14 679 — "Grammar maci"
Ezt a Buszkeccet meg Azpilicuetát nem lehetne már elfelejteni?
Mínusz 2 ember állandóan...
kapitnono
Szólj Jc-nek hogy ő írja be, akkor mindkettő brillírozni fog 😉

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 406 — Слава Україні! Героям слава!
Hajrá Costa Rica!!!!
Kájzerszóze
szerintem azon a meccsen a spanyolajkú csapat szerez pontot
NB2
Sajna elfelejtettem meg a meccs elejen irni, hogy itt bizony ma tengelyhatalmi foleny varhato.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 406 — Слава Україні! Героям слава!
Király, remélem ki is esnek a nagyképűek
kapitnono
amugy ez a nemet valogatott miert is nagykepu?
csebi
Mindegyik az volt eddig......
csi77
😊 😊

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 517 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Vamos Costa Rica!

Szerkesztette: warr_b


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Ezt a Buszkeccet meg Azpilicuetát nem lehetne már elfelejteni?
Mínusz 2 ember állandóan...


több mint 1 éve
Rodaron New York Giants 1 961
Meccs közben el kellett mennem ügyet intézni. Mire visszaérek kollégák habzó szájjal vonulnak a folyosón mondom mivan? 😀

Na de Costa Rica ma oktat!
Drip
Írd be nyugodtan, hogy slozin voltál 😉
dande2
Jajj be vallanám én, meg amúgy is Löfli reszortja ez 😀
Drip
Ja és a nyitva marad sloziajtó után, a szagtól habzott a kollégák szája 😀 - No offense 😊

Szerkesztette: Rodaron
több mint 1 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 946 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Meccs közben el kellett mennem ügyet intézni. Mire visszaérek kollégák habzó szájjal vonulnak a folyosón mondom mivan? 😀

Na de Costa Rica ma oktat!
Drip
Írd be nyugodtan, hogy slozin voltál 😉
dande2
Jajj be vallanám én, meg amúgy is Löfli reszortja ez 😀

Szerkesztette: Drip

több mint 1 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 641 — Bears & Illinois fan
Király, remélem ki is esnek a nagyképűek
kapitnono
amugy ez a nemet valogatott miert is nagykepu?
csebi
Mindegyik az volt eddig......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 851 — Így remélem megfelelek nektek.....
Meccs közben el kellett mennem ügyet intézni. Mire visszaérek kollégák habzó szájjal vonulnak a folyosón mondom mivan? 😀

Na de Costa Rica ma oktat!
Drip
Írd be nyugodtan, hogy slozin voltál 😉
több mint 1 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 946 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Meccs közben el kellett mennem ügyet intézni. Mire visszaérek kollégák habzó szájjal vonulnak a folyosón mondom mivan? 😀

Na de Costa Rica ma oktat!

több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 851 — Így remélem megfelelek nektek.....
Most látom az az eredményt

VÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

ahogy egyik kedves Cowboys szurkoló társunk írta mikor kikaptunk a Skinstől

hahaha 😉 😛

Örök tanulság: nem jó a meccs elején kamutizivel vezetést szerezni mert rossz lesz a vége 😀

Szerkesztette: dande2
több mint 1 éve
clbass New Orleans Saints 3 108 — Saints fan
első meccs amire fogadtam a vb-n, de valszeg az utolsó is 😀
eaglesmcnabb
nekem hétfőn jött minden, azóta akkora homály, mint egyszeri novemberi reggel a Mátrában
zacknorb
Szintén zenész
davemayer
Nekem eddig nagyon bejött a szokásos VB/EB játékom: félidő/végeredmény fordítás bután oda-vissza egy-egy ezressel.
Ez a két meccs után végigjátszhatom így a csoportkört és még akkor is kiveszek egy százast 😊
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 403 — nabege2@yahoo.com
Hajrá Costa Rica!!!!
Kájzerszóze
szerintem azon a meccsen a spanyolajkú csapat szerez pontot
több mint 1 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Tegnap mondtam, hogy a mai napom szar lesz, eddig 2 meccs: 0 pont. 😀
Zsellértelkes Vrij
same
Sixo
Nekem ma eddig kettő 😄
warr_b
Jó, mondjuk eddig 9 ponttal meg lehet nyerni a napot... szóval nem akkora hatalmas lemaradás.

Kb úgyis az egész attól függ, ki nyeri a tornát/ki a gólkirály, mert az 100/100 pont.... ami picit soknak tűnik.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 1 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 192 — playoffs???
Hajrá Costa Rica!!!!



több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 517 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Tegnap mondtam, hogy a mai napom szar lesz, eddig 2 meccs: 0 pont. 😀
Zsellértelkes Vrij
same
Sixo
Nekem ma eddig kettő 😄


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
davemayer Chicago Bears 14 679 — "Grammar maci"
A tegnapi argentinokon csak röhögtem, de ez fájt most, közepes teljesítménnyel elöl 3-0 ez a meccs úgy a 65.perc körül... szánalom, gondolom velem együtt sokan sokat buktak ezen.
Gundogan kapufa, tüzijáték, musiala lövés az égbe középről - nevetséges.
Sok mindent lehet mondani az angolokra de ők ha odakerülnek jó százalékkal értékesítik a helyzeteket.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 1 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 679 — Pfizer & Moderna fan
Legalabb a Bayern jatekosok nem serulnek tovabb 😊 igy is mar -4ben vagyunk

több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 707 — LIGHTS OUT!

több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 208 — Cowboys fan
Hova vándoroltak ki a németek a II. VH után? Argentínába.

Rejtély megoldva.
empty taxi
van, aki kivándorlásnak nevezi
több mint 1 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Hova vándoroltak ki a németek a II. VH után? Argentínába.

Rejtély megoldva.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 147 — Kinek mit intézett a kormánya
Némi elégtételt azért érzek az argentinokat cikiző német drukkerekkel szemben 😊
csi77
Nézd, együtt mehetnek ki a reptérre, max visszanézik a 2014-es döntőt. 😊
Zsellértelkes Vrij
akkor a Repteret kell hallgatni 😀
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 450 — Lucas Scott
Király, remélem ki is esnek a nagyképűek
kapitnono
amugy ez a nemet valogatott miert is nagykepu?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 707 — LIGHTS OUT!
Tegnap mondtam, hogy a mai napom szar lesz, eddig 2 meccs: 0 pont. 😀
Zsellértelkes Vrij
same

több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 406 — Слава Україні! Героям слава!
Némi elégtételt azért érzek az argentinokat cikiző német drukkerekkel szemben 😊
csi77
Nézd, együtt mehetnek ki a reptérre, max visszanézik a 2014-es döntőt. 😊

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv