Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 050 — Lucas Scott
Nem hiszem el 😂

Szabics interjú, riporter kérdez:
- Mi zavar jobban, a két kapott gól vagy hogy csak egyet sikerült szerezni?

Azért egy továbbképzés ráférne a szakmára..
#JC6
Dzsudzsakrol és a válogatottrol nem volt kérdés?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 613
Nem hiszem el 😂

Szabics interjú, riporter kérdez:
- Mi zavar jobban, a két kapott gól vagy hogy csak egyet sikerült szerezni?

Azért egy továbbképzés ráférne a szakmára..
#JC6
😀😀 Ez mi, egek. Mondjuk a válasz is hasonlóan okos lehetett.
több mint 2 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 684 — Amerikai sportok rajongója
na valaki nezte szobi starcam-et az arena4+-on?
YoungZeeZee
Pár percre belenéztem, de sok értelmét nem látom, extra érdekességnek jó max.
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 922 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Kamerun kettővel ég félidőben a bronzmeccsen...
warr_b
0-3-ról 3-3, kemény
NB2
Aztán persze tizikkel behúzták, szegény Felső-Volta...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 335
Nem hiszem el 😂

Szabics interjú, riporter kérdez:
- Mi zavar jobban, a két kapott gól vagy hogy csak egyet sikerült szerezni?

Azért egy továbbképzés ráférne a szakmára..
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 21 998 — nabege2@yahoo.com
Kamerun kettővel ég félidőben a bronzmeccsen...
warr_b
0-3-ról 3-3, kemény
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
Ezután tuti kiteszik Szabicsot, menthetetlen

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 335
@petey elég nézhetetlen a játékotok, ennyi pénzért.. 😀
#JC6
ezt így nem mondanám, csak kurva pontatlanok kapu előtt
petey
viszlát Szabics
#JC6
én ilyet nem hallottam
petey
én is csak annyit hogy Garancsi nagyon elégedetlen
#JC6
ezt Pislogi mondta múlt héten amikor a riporter kérdezte a Szabics takaroggyról 😀
petey
pusmogják, hidd el. csak az a baj, nem ő a gond.. ha túléli ezt a hetet, akkor nincs gáz 😀
több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
@petey elég nézhetetlen a játékotok, ennyi pénzért.. 😀
#JC6
ezt így nem mondanám, csak kurva pontatlanok kapu előtt
petey
viszlát Szabics
#JC6
én ilyet nem hallottam
petey
én is csak annyit hogy Garancsi nagyon elégedetlen
#JC6
ezt Pislogi mondta múlt héten amikor a riporter kérdezte a Szabics takaroggyról 😀

több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 335
@petey elég nézhetetlen a játékotok, ennyi pénzért.. 😀
#JC6
ezt így nem mondanám, csak kurva pontatlanok kapu előtt
petey
viszlát Szabics
#JC6
én ilyet nem hallottam
petey
én is csak annyit hogy Garancsi nagyon elégedetlen
több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
@petey elég nézhetetlen a játékotok, ennyi pénzért.. 😀
#JC6
ezt így nem mondanám, csak kurva pontatlanok kapu előtt
petey
viszlát Szabics
#JC6
én ilyet nem hallottam

több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 335
@petey elég nézhetetlen a játékotok, ennyi pénzért.. 😀
#JC6
ezt így nem mondanám, csak kurva pontatlanok kapu előtt
petey
viszlát Szabics
több mint 2 éve
YoungZeeZee 7 940
na valaki nezte szobi starcam-et az arena4+-on?
több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
@petey elég nézhetetlen a játékotok, ennyi pénzért.. 😀
#JC6
ezt így nem mondanám, csak kurva pontatlanok kapu előtt

több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 922 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Kamerun kettővel ég félidőben a bronzmeccsen...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 335
@petey elég nézhetetlen a játékotok, ennyi pénzért.. 😀
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 615 — Bla, bla, bla
Giroud dupla a Madonninán! 😜



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Így, hogy nincs ncaa, nincs pl meg kivételesen egyéb teendő se lehet 3 olasz meccset nézek ma végig. Utoljára nem tudom mikor volt ilyen utojára (mikor volt nem diginél a SeriaA? 2014-15 kb?)


Liverpool Fc fan
több mint 2 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Roma jó szar volt. Majdnem találtak egy gólt de amúgy nem igen volt benne a játékukban.


Liverpool Fc fan
több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 335
Nem is rossz a Várda - Honvéd meccs
több mint 2 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 292 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
londoniak szépen megizzadtak fa kupában


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 216 — The Mathematician
Van egy komment a meccs cikke alatt, nagyon tetszik:

“ Messi is meg Cé is egyformán szépen rombolja lefelé a saját renoméját. Nem tudom, minek ez a görcsös kapaszkodás a karrierjük végébe, miért nem mennek el levezetni valami kiscsapatba a hazájukban. Nekem végül is mindegy, valamikor egyformán nagyok voltak, de most már egyformán csúsznak lefelé, ebben is hasonlóak. Ez az állandó sárdobálás, meg fallikus szerv méregetés meg már b@romi unalmas. Az egyik így jobb, a másik meg úgy, Cé ilyen fajta tucatnyi rekordot tart, Messi meg olyan fajta másik tucatnyit. Kb semmit nem számít a különbség.
Az egyiknek 7+6, a másiknak 8+5”
#JC6
De most amúgy ez miért lenne így? Legalábbis Roni esetében én egyáltalán nem érzem, hogy bohóckodás lenne. Kihagyott egy 11-est oszt akkor már nem való oda? Ne haragudj, de ez a United úgy szar, ahogy van, okát nem tudom, mert rühellem őket Mequire, Pogba, Bruno miatt, így nem is követem annyira, de ha nézem, Roni semmivel sem tesz bele kevesebb melót, mint eddig, semmivel sem ügyetlenebb, semmi nem változott, csak van ott egy húgy csapat. Hagyott már ki máskor is 11-est, nem emiatt szar valaki, ha szar. Messi meg már 2 éve is levezetett a Barcában, ezt látja mindenki, | kivéve, akiknek kéne, hogy ne adogassanak levezetésre aranyat | miért változna meg most a hozzáállása? De többet róla nem tudok, mert egy meccsét nem tudtam végignézni az elmúlt jó pár évből. Ha megfizetik ezt a lötyögését, miért ne csinálja ugyebár.
kristóf17
de, még mindig ki van pattintva de már vagy fizikailag nem bírja a mezőnymunkát (ami a korából teljesen érthető) vagy csak szarik bele
pedig régen ez is nagy érdeme volt
a mai fociban egy pippo inzaghi nem biztos hogy megélne a legmagasabb szinten
Negritis
harmincsok éves, még ha nem is látszik, de fél-egy lépéssel lassabb. már nem ér oda mindenhova, már nem méter húsz magasra ugrik fejelni, csak méterre, és hosszú távon ez visszaköszön az eredményekben
slowmotion
persze, ki is emelem
csak sztem az egoja nincs ott ahol a teste

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 779 — Cowboys fan
Van egy komment a meccs cikke alatt, nagyon tetszik:

“ Messi is meg Cé is egyformán szépen rombolja lefelé a saját renoméját. Nem tudom, minek ez a görcsös kapaszkodás a karrierjük végébe, miért nem mennek el levezetni valami kiscsapatba a hazájukban. Nekem végül is mindegy, valamikor egyformán nagyok voltak, de most már egyformán csúsznak lefelé, ebben is hasonlóak. Ez az állandó sárdobálás, meg fallikus szerv méregetés meg már b@romi unalmas. Az egyik így jobb, a másik meg úgy, Cé ilyen fajta tucatnyi rekordot tart, Messi meg olyan fajta másik tucatnyit. Kb semmit nem számít a különbség.
Az egyiknek 7+6, a másiknak 8+5”
#JC6
De most amúgy ez miért lenne így? Legalábbis Roni esetében én egyáltalán nem érzem, hogy bohóckodás lenne. Kihagyott egy 11-est oszt akkor már nem való oda? Ne haragudj, de ez a United úgy szar, ahogy van, okát nem tudom, mert rühellem őket Mequire, Pogba, Bruno miatt, így nem is követem annyira, de ha nézem, Roni semmivel sem tesz bele kevesebb melót, mint eddig, semmivel sem ügyetlenebb, semmi nem változott, csak van ott egy húgy csapat. Hagyott már ki máskor is 11-est, nem emiatt szar valaki, ha szar. Messi meg már 2 éve is levezetett a Barcában, ezt látja mindenki, | kivéve, akiknek kéne, hogy ne adogassanak levezetésre aranyat | miért változna meg most a hozzáállása? De többet róla nem tudok, mert egy meccsét nem tudtam végignézni az elmúlt jó pár évből. Ha megfizetik ezt a lötyögését, miért ne csinálja ugyebár.
kristóf17
de, még mindig ki van pattintva de már vagy fizikailag nem bírja a mezőnymunkát (ami a korából teljesen érthető) vagy csak szarik bele
pedig régen ez is nagy érdeme volt
a mai fociban egy pippo inzaghi nem biztos hogy megélne a legmagasabb szinten
Negritis
harmincsok éves, még ha nem is látszik, de fél-egy lépéssel lassabb. már nem ér oda mindenhova, már nem méter húsz magasra ugrik fejelni, csak méterre, és hosszú távon ez visszaköszön az eredményekben
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 216 — The Mathematician
Van egy komment a meccs cikke alatt, nagyon tetszik:

“ Messi is meg Cé is egyformán szépen rombolja lefelé a saját renoméját. Nem tudom, minek ez a görcsös kapaszkodás a karrierjük végébe, miért nem mennek el levezetni valami kiscsapatba a hazájukban. Nekem végül is mindegy, valamikor egyformán nagyok voltak, de most már egyformán csúsznak lefelé, ebben is hasonlóak. Ez az állandó sárdobálás, meg fallikus szerv méregetés meg már b@romi unalmas. Az egyik így jobb, a másik meg úgy, Cé ilyen fajta tucatnyi rekordot tart, Messi meg olyan fajta másik tucatnyit. Kb semmit nem számít a különbség.
Az egyiknek 7+6, a másiknak 8+5”
#JC6
De most amúgy ez miért lenne így? Legalábbis Roni esetében én egyáltalán nem érzem, hogy bohóckodás lenne. Kihagyott egy 11-est oszt akkor már nem való oda? Ne haragudj, de ez a United úgy szar, ahogy van, okát nem tudom, mert rühellem őket Mequire, Pogba, Bruno miatt, így nem is követem annyira, de ha nézem, Roni semmivel sem tesz bele kevesebb melót, mint eddig, semmivel sem ügyetlenebb, semmi nem változott, csak van ott egy húgy csapat. Hagyott már ki máskor is 11-est, nem emiatt szar valaki, ha szar. Messi meg már 2 éve is levezetett a Barcában, ezt látja mindenki, | kivéve, akiknek kéne, hogy ne adogassanak levezetésre aranyat | miért változna meg most a hozzáállása? De többet róla nem tudok, mert egy meccsét nem tudtam végignézni az elmúlt jó pár évből. Ha megfizetik ezt a lötyögését, miért ne csinálja ugyebár.
kristóf17
de, még mindig ki van pattintva de már vagy fizikailag nem bírja a mezőnymunkát (ami a korából teljesen érthető) vagy csak szarik bele
pedig régen ez is nagy érdeme volt
a mai fociban egy pippo inzaghi nem biztos hogy megélne a legmagasabb szinten

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 335
 m.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/nb-i-az-etrendjen-is-valtoztatott-a-gollovolistat-vezeto-adam-martin-2874625

Kedvelem Martint, van több közös ismerősünk, szép családja van, egyszerű, de jó gyerek.

Inkább az egész belülről rothadó körítés zavar, a teljes tudatlanság, a jó és új dolgok felé teljes lezárás. Na meg a NER-média hype.

Ne haragudjatok, de 27 évesen, jószerivel újévi fogadalomként, felfogad egy dietetikust… hogy étkezhetett eddig?

Azt, hogy ezt le is hozzák, kiemelt cikként, vérciki. Elküldtem egy Angliában scout-ként dolgozó haveromnak, sírva nevetős smiley-ekat dobált vissza. Azt mondja, érthetetlen számára az egész nihil, hogy nem képesek belátni, hogy nem jó az amit csinálnak. Hogy 27-30 éves emberek álmodoznak válogatottságról, akik 26 éves korukig napi másfél órát edzenek és össze-vissza esznek. Ez nem profizmus, amatőrizmus. És az benne a szomorú, hogy még így is reális esélye van pár válogatott meccsre, mivel semmilyen téren nincs UP-sunk. Aztán elhitetik magukkal, hogy jók, a média meg teleszopkodja őket, és totális álomvilágba vannak repítve.
Ugyan ez volt Eppellel is, 25 éves koráig azt sem tudta mi a helyes étrend egy “profi” futballistának. És hányan vannak még így?

Le nem merném soha nyilatkozni, hogy étrendet változtattam 20on X évesen, meg dietetikus, stb., ezek meg még büszkék is rá, hogy mennyi mindent megtesznek hogy jobbak legyenek.

Katasztrófa.

Szerkesztette: - JC6