Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
Petey a molinok nagyon kemények voltak.
Kar hogy nem értik 😃🥲
#JC6
Ne csigazz mi volt kiírva?
gordon
"Nagyon hiányzol Budu Zivzivadze!"
Bazzani
Bazza mezed van mar?! 😁 új sztár született 😎

Amugy tenyleg jó játékos, nem értettem miért nem jatszattak stabilan a vidiben.
davemayer
játszatták, csak olyan szinten volt fos, hogy jogosan padozott. utána meg gondolom beleszart.

több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
Petey a molinok nagyon kemények voltak.
Kar hogy nem értik 😃🥲
#JC6
nem láttam a meccset.
csak a végét amikor Fiola balhézott, meg Kovács nyilatkozatát. érdekes dolgok ezek.

több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Petey a molinok nagyon kemények voltak.
Kar hogy nem értik 😃🥲
#JC6
Ne csigazz mi volt kiírva?
gordon
"Nagyon hiányzol Budu Zivzivadze!"
Bazzani
Bazza mezed van mar?! 😁 új sztár született 😎

Amugy tenyleg jó játékos, nem értettem miért nem jatszattak stabilan a vidiben.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 350
 m.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/video-fiola-osszeszolalkozott-a-szurkolokkal-a-fehervar-ftc-utan-2881605
több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 350
Petey a molinok nagyon kemények voltak.
Kar hogy nem értik 😃🥲
#JC6
Ne csigazz mi volt kiírva?
gordon
“Kis pénz, kis foci, nagy pénz - semmi.”
“A lelketek már elhagyta a Videotont, most hagyja el a testetek is. Távozzatok”
Meg volt egy még, amit nem tudok idézni, tetszik a csapat fazonja - Steve Wonder
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Petey a molinok nagyon kemények voltak.
Kar hogy nem értik 😃🥲
#JC6
Ne csigazz mi volt kiírva?
gordon
"Nagyon hiányzol Budu Zivzivadze!"

több mint 2 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Petey a molinok nagyon kemények voltak.
Kar hogy nem értik 😃🥲
#JC6
Ne csigazz mi volt kiírva?
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Petey a molinok nagyon kemények voltak.
Kar hogy nem értik 😃🥲
#JC6
Sosem értettem hogy ez miért vicces, miért kell ezzel jönni 2022ben

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 350
Petey a molinok nagyon kemények voltak.
Kar hogy nem értik 😃🥲
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Azert egy jo 10 evvel ezelott mar palyan lennenek a szurkolok es nem sok mez lenne a Fehervariakon.
Kenny
Volt egy kisebb balhé, Fiola sokáig kint is volt, veszekedtek, kiabáltak, majdnem ki is mászott, aztán vissza rángatták. De a többi vidis mind besétált 😃
#JC6
Ezeket mar megverni sem érdemes 🤣

Kicsit, nagyon kicsit már sajnaltam őket, hamar el fog múlni igérem.
Emlékszik valaki hogy valódi tétmeccsen mikor vertek minket utoljára? Volt 1 amikor már bajnokként mentünk hozzajuk es nyertek nagy nehezen 1-0ra de en azt nem tekintem valodi tétmeccsnek.
davemayer
igazi prosztó fradista vagy
petey
Köszi, de most ezt komolyan kérdeztem.

Amúgy meg a prosztóságon akkor kellene leginkabb elgondolkodni (nem feltetlenul neked) amikor nem megy és mégis hatalmas az arc.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
Azert egy jo 10 evvel ezelott mar palyan lennenek a szurkolok es nem sok mez lenne a Fehervariakon.
Kenny
Volt egy kisebb balhé, Fiola sokáig kint is volt, veszekedtek, kiabáltak, majdnem ki is mászott, aztán vissza rángatták. De a többi vidis mind besétált 😃
#JC6
Ezeket mar megverni sem érdemes 🤣

Kicsit, nagyon kicsit már sajnaltam őket, hamar el fog múlni igérem.
Emlékszik valaki hogy valódi tétmeccsen mikor vertek minket utoljára? Volt 1 amikor már bajnokként mentünk hozzajuk es nyertek nagy nehezen 1-0ra de en azt nem tekintem valodi tétmeccsnek.
davemayer
igazi prosztó fradista vagy

több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
kis gol is gol
Kenny
aztakurva, ez bármelyik bajnokságban top.
Mindig is mondtam hogy alapesetben messze r. mmae és laidouni a legjobb a fradiban 😀
(és még marquinhos is odaérhet melléjük, csak még keveset játszott)
eaglesmcnabb
Nem is értem hogy nem kezd Marquinhos.
Mmae meg nem sokaig lesz itt, jobb ő ennel a magyar bajnokságnál, legalabbis amit eddig mutatott (ezt gondoltuk egy idoben tökmagról is)

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Azert egy jo 10 evvel ezelott mar palyan lennenek a szurkolok es nem sok mez lenne a Fehervariakon.
Kenny
Volt egy kisebb balhé, Fiola sokáig kint is volt, veszekedtek, kiabáltak, majdnem ki is mászott, aztán vissza rángatták. De a többi vidis mind besétált 😃
#JC6
Ezeket mar megverni sem érdemes 🤣

Kicsit, nagyon kicsit már sajnaltam őket, hamar el fog múlni igérem.
Emlékszik valaki hogy valódi tétmeccsen mikor vertek minket utoljára? Volt 1 amikor már bajnokként mentünk hozzajuk es nyertek nagy nehezen 1-0ra de en azt nem tekintem valodi tétmeccsnek.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 350
Azert egy jo 10 evvel ezelott mar palyan lennenek a szurkolok es nem sok mez lenne a Fehervariakon.
Kenny
Volt egy kisebb balhé, Fiola sokáig kint is volt, veszekedtek, kiabáltak, majdnem ki is mászott, aztán vissza rángatták. De a többi vidis mind besétált 😃
több mint 2 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 352 — Omar's Coming Yo!
Azert egy jo 10 evvel ezelott mar palyan lennenek a szurkolok es nem sok mez lenne a Fehervariakon.

több mint 2 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
kis gol is gol
Kenny
aztakurva, ez bármelyik bajnokságban top.
Mindig is mondtam hogy alapesetben messze r. mmae és laidouni a legjobb a fradiban 😀
(és még marquinhos is odaérhet melléjük, csak még keveset játszott)

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 2 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 352 — Omar's Coming Yo!
kis gol is gol

több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 21 030 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Mi van, kipukkant a Diósgyőr? 😁


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 159 — Lucas Scott
Kint vagyunk a “rangadón”, borzasztóan elképzelés nélküli a csapat, fogalmam sincs mit láttak ebben az orosz edzőben, katasztrófa. Semmi a taktika. A nagy büdös semmi, majd lesz valami… volt 40 beadás, egy sem talált embert. Állandóan a széleket erőltetjük. Kabaré
#JC6
Tegnap sikerült végre fel órát látnom a Bayern meccsből (jókor aludt a pici lány). Most is láttam vacsi közben 25 percet a fradibol és elképesztő különbség volt h egyik meccsen a beadasok csapattars irányába mentek míg a másikon csak vakon be jó lesz majd úgy …

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 350
Kint vagyunk a “rangadón”, borzasztóan elképzelés nélküli a csapat, fogalmam sincs mit láttak ebben az orosz edzőben, katasztrófa. Semmi a taktika. A nagy büdös semmi, majd lesz valami… volt 40 beadás, egy sem talált embert. Állandóan a széleket erőltetjük. Kabaré
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
Na, sikerült elveszteni a meccset.
Taktika nuku, második félidőben letámadtunk plusz felbaszkodtuk a labdát, a Pápának legalább megvolt az elgondolása.
Mondjuk nem ebből lett a győztes gól, hanem egy elbaszott szabadrúgás-lenemvédekezésből.
Sajnos a végén a gólvonalról fejelte ki a labdáta pápai védelem.

All in all, lehet focistának kellett volna mennem, aki két egyeneset tud rúgni a labdába, az itt a mezőny királya lehet.

Kíváncsi leszek az edzői nyilatkozatokra.
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 822 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
hopp Sakán egy büntető elmaradt

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 21 030 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
nem bírta kivédekezni a Newcastle a döntetlent a Chelsea ellen, ahogy a Norwich is talált egy gólt a X-ért a Leeds ellen
leírtam és Bamford megnyerte warréknak 😀
btw ahogy Declan Rice hozza ki a labdát az elképesztő
Heisman
Bamfordot szünetben lecserélték 😄
Gelhardt lőtte a győztes gólt.
Amúgy nagyon ciki lett volna, ha a tökutolsó Norwichit se verjük meg otthon, hát nem sokon múlt...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 822 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
megint fejessel vezetünk a Leicester ellen, Ain't no party like a Thomas Partey!

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 822 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
nem bírta kivédekezni a Newcastle a döntetlent a Chelsea ellen, ahogy a Norwich is talált egy gólt a X-ért a Leeds ellen
leírtam és Bamford megnyerte warréknak 😀
btw ahogy Declan Rice hozza ki a labdát az elképesztő

Szerkesztette: Heisman nádor

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz