Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 21 029 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Azt a kurva mi meccs volt ez.
Csak nehogy pürrhoszi győzelem legyen a négy sérült miatt...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 5 289
bíró bemutatja a nemzet csapatánál a 4 perc hosszabbítást, hnegyed percig ápolják az egyik álsérült fradistát, majd jött egy csere fél perc alatt, nem végeztek el a zöldek egy bedobást, csak 10 mp alatt, majd a bíró lefújja 94.04-nél
jó felcsesztem az agyam rajta
NB2
Hat ez a biro szerintem megye 3-as max. A les is egy vicc volt. De a Fradi se az igazi.
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 22 120 — nabege2@yahoo.com
bíró bemutatja a nemzet csapatánál a 4 perc hosszabbítást, hnegyed percig ápolják az egyik álsérült fradistát, majd jött egy csere fél perc alatt, nem végeztek el a zöldek egy bedobást, csak 10 mp alatt, majd a bíró lefújja 94.04-nél
jó felcsesztem az agyam rajta
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 157 — Lucas Scott
Bodo/Glimt - Roma megint 😀
Feyenoord - Slavia Prága
Marseille - PAOK
Lejcseszter - PSV
Löfli
annyira nem is tunik gyengenek ez a KEK

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 317 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Bodo/Glimt - Roma megint 😀
Feyenoord - Slavia Prága
Marseille - PAOK
Lejcseszter - PSV


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 21 029 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
A Tahiti-Vanuatu végül covid miatt elmaradt, pedig nézni akartam 😕
warr_b
majd ha szudani masodosztalyt neztel akkor gyere vissza.
csebi
A Tuti nevű csapat nagyon szimpi, de ők első osztályúak 😊
warr_b
en nem tudom a csapatneveket, ugye kozvetitesben arabul voltak kiirva, de az biztos, hogy a szudani 2. osztalyban specko szabalyok voltak:
nem lehetett haromnal tobbet passzolni, 16oson belulrol lott gol nem er, a labdara addig kellett varni mig a birkapasztor visszahozta, ivoszunet akkor van mikor az antilop csorda atvonul a jatekteren stb.
csebi
Királyságos 😊
Dél-Szudán, vagy a sima?
warr_b
sima Szudan volt, Khartoumban neztem a hotel szobaban, volt ez vagy vmi ima musor, amihez kaptam olyan segitseget a hotel szoba tetejen egy nyil mutatta merre van Mekka, ha terdre ereszkednek. vhogy a foci mellett dontottem.

aztan csinaltam ebbol pias jatekot, atjott kikuldott gazdasagis dumalni szombat delutan, meg Europaban nem voltak meccsek, mondom nyomjuk be egy jo szudan mennyeit. o akkor iszik feles paleszt, ha 16on kivulrol lonek en akkor ha szelrol beadas van 16on belulre. szegeny srac birta 25. percig, felfuggesztettuk a jatekot, mert nem volt ertelme, o mar taccson volt, en meg szinjozan. pedig jo birja a srac a piat, de ez sok volt neki.
csebi
Várjá', átgondolom azt a sörözést 😀😀
De meccset nem nézünk, az tuti 😛


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 317 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Lipcse - Atalanta
Frankfurt - Barca
West Ham - Lyon
Braga - Rangers


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 862 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ha marad a papírforma akkor egy City-Real és Pool-Bayern elődöntő várható, de a Chelsea hiába nincs olyan formában mint tavaly fizikálisan simán ütheti a Madridot.

Azért nagyot röhögnék ha a matrac antifocija kiütné Pep legényeit mert a mester megint fickósan törölte le a mágnestáblát 🙂

több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 157 — Lucas Scott
ManCity - Atlético/ Chelsea-Real Madrid

Benfica-Liverpool/ Villarreal - Bayern München
Vrij6
elso ag csoppet kemenyebbnek tunik.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 157 — Lucas Scott
A Tahiti-Vanuatu végül covid miatt elmaradt, pedig nézni akartam 😕
warr_b
majd ha szudani masodosztalyt neztel akkor gyere vissza.
csebi
A Tuti nevű csapat nagyon szimpi, de ők első osztályúak 😊
warr_b
en nem tudom a csapatneveket, ugye kozvetitesben arabul voltak kiirva, de az biztos, hogy a szudani 2. osztalyban specko szabalyok voltak:
nem lehetett haromnal tobbet passzolni, 16oson belulrol lott gol nem er, a labdara addig kellett varni mig a birkapasztor visszahozta, ivoszunet akkor van mikor az antilop csorda atvonul a jatekteren stb.
csebi
Királyságos 😊
Dél-Szudán, vagy a sima?
warr_b
sima Szudan volt, Khartoumban neztem a hotel szobaban, volt ez vagy vmi ima musor, amihez kaptam olyan segitseget a hotel szoba tetejen egy nyil mutatta merre van Mekka, ha terdre ereszkednek. vhogy a foci mellett dontottem.

aztan csinaltam ebbol pias jatekot, atjott kikuldott gazdasagis dumalni szombat delutan, meg Europaban nem voltak meccsek, mondom nyomjuk be egy jo szudan mennyeit. o akkor iszik feles paleszt, ha 16on kivulrol lonek en akkor ha szelrol beadas van 16on belulre. szegeny srac birta 25. percig, felfuggesztettuk a jatekot, mert nem volt ertelme, o mar taccson volt, en meg szinjozan. pedig jo birja a srac a piat, de ez sok volt neki.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
Chelsea - Real megint baszki 😀
Löfli
remélem újrahúzzák 😊
NB2
beugrott hirtelen a 05/06os pool-benfica
Negritis
most meg jön a Markovic Bowl?
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 21 029 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
A Tahiti-Vanuatu végül covid miatt elmaradt, pedig nézni akartam 😕
warr_b
majd ha szudani masodosztalyt neztel akkor gyere vissza.
csebi
A Tuti nevű csapat nagyon szimpi, de ők első osztályúak 😊
warr_b
en nem tudom a csapatneveket, ugye kozvetitesben arabul voltak kiirva, de az biztos, hogy a szudani 2. osztalyban specko szabalyok voltak:
nem lehetett haromnal tobbet passzolni, 16oson belulrol lott gol nem er, a labdara addig kellett varni mig a birkapasztor visszahozta, ivoszunet akkor van mikor az antilop csorda atvonul a jatekteren stb.
csebi
Királyságos 😊
Dél-Szudán, vagy a sima?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 814 — Слава Україні! Героям слава!
ManCity - Atlético/ Chelsea-Real Madrid

Benfica-Liverpool/ Villarreal - Bayern München

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 2 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 317 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
City - Chelsea elődöntő lesz


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 418 — The Mathematician
Chelsea - Real megint baszki 😀
Löfli
remélem újrahúzzák 😊
NB2
beugrott hirtelen a 05/06os pool-benfica

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 814 — Слава Україні! Героям слава!
Chelsea-Real Madrid
Manchester City - Atlético Madrid
Villarreal - Bayern München
Benfica-Liverpool

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 2 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 082 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Bayern - Villareal szóval a 4. akkor Liverpool - Benfica


Liverpool Fc fan
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 22 120 — nabege2@yahoo.com
Chelsea - Real megint baszki 😀
Löfli
remélem újrahúzzák 😊
több mint 2 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 082 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
City - Atleti


Liverpool Fc fan
több mint 2 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 317 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Chelsea - Real megint baszki 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Egyen Klopp szivet, fel van haborodva, amikor hallja a valosagot, hogy TAA nem tud vedekezni. 😊
Mert nem is tud, legalabbis a vedekezese igencsak messze van a legjobbaketol. Csak a kozeppalya es VVD-ek ezt siman ellensulyozni tudjak.
Stez
azért a védekezésével is beférne a magyar válogatottba
de tény hogy nem az az erőssége
Negritis
Mai szintet elnézve... nem nagyon lóg ki a védekezése. Mondjuk Albakat bármikor leszerel 😀
b /\ L i N T
de kilóg, mármint akár ha Robertsonhoz viszonyítod is brutális hogy mennyire sokszor van vakon
Negritis
Mas top vedokhoz kepest is, ha azt nezem, ki mennyire komplett. Cancelonak a kozeleben sincs szerintem peldaul, Robertson meg... Abszolut elit, top3 jatekos a posztjan. TAA szvsz nem az. A szep mutatoi es a golpasszok kisse fals kepet adnak rola.

Nalam a tokeletesen komplett vedo az Cancelo es Robertson, ha a ket szelet nezem.

több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 418 — The Mathematician
Egyen Klopp szivet, fel van haborodva, amikor hallja a valosagot, hogy TAA nem tud vedekezni. 😊
Mert nem is tud, legalabbis a vedekezese igencsak messze van a legjobbaketol. Csak a kozeppalya es VVD-ek ezt siman ellensulyozni tudjak.
Stez
azért a védekezésével is beférne a magyar válogatottba
de tény hogy nem az az erőssége
Negritis
Mai szintet elnézve... nem nagyon lóg ki a védekezése. Mondjuk Albakat bármikor leszerel 😀
b /\ L i N T
de kilóg, mármint akár ha Robertsonhoz viszonyítod is brutális hogy mennyire sokszor van vakon

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 157 — Lucas Scott
A Tahiti-Vanuatu végül covid miatt elmaradt, pedig nézni akartam 😕
warr_b
majd ha szudani masodosztalyt neztel akkor gyere vissza.
csebi
A Tuti nevű csapat nagyon szimpi, de ők első osztályúak 😊
warr_b
en nem tudom a csapatneveket, ugye kozvetitesben arabul voltak kiirva, de az biztos, hogy a szudani 2. osztalyban specko szabalyok voltak:
nem lehetett haromnal tobbet passzolni, 16oson belulrol lott gol nem er, a labdara addig kellett varni mig a birkapasztor visszahozta, ivoszunet akkor van mikor az antilop csorda atvonul a jatekteren stb.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
b /\ L i N T Carolina Panthers 197
Egyen Klopp szivet, fel van haborodva, amikor hallja a valosagot, hogy TAA nem tud vedekezni. 😊
Mert nem is tud, legalabbis a vedekezese igencsak messze van a legjobbaketol. Csak a kozeppalya es VVD-ek ezt siman ellensulyozni tudjak.
Stez
azért a védekezésével is beférne a magyar válogatottba
de tény hogy nem az az erőssége
Negritis
Mai szintet elnézve... nem nagyon lóg ki a védekezése. Mondjuk Albakat bármikor leszerel 😀
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 21 029 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
A Tahiti-Vanuatu végül covid miatt elmaradt, pedig nézni akartam 😕
warr_b
majd ha szudani masodosztalyt neztel akkor gyere vissza.
csebi
A Tuti nevű csapat nagyon szimpi, de ők első osztályúak 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta