Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
az a baj azzal, hogy a Fradi akkor lő gólt, amikor akar, hogy ilyen szar meccset még magyar szinten is ritkán lát az ember
Klaci79
Akkor nem láttad a tegnapi Budafok Újpestet...nem sírt a labda ,hanem zokogott....
gordon
Majd holnap a Kazincbarcelona-Vasas jó lesz.
warr_b
fuh micsoda dráma volt itt a végén
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 380 — #NoStress
2.000 néző lesz ma a Liverpool - Wolverhampton meccsen. Egyrészt ez baromi jó, másrészt vicces lesz ilyen keveset látni egy ekkora stadionban, harmadrészt én úgy tudtam, hogy Liverpool környéke az egyik leginkább fertőzött része Angliának szóval hogy a fenébe lehetünk elsők között, akik beengedhetnek nézőket?!
Mikey
A csehek, belgák meg lazítanak, franciáknál 50ezren tüntetnek, hogy ne korlátozzák őket, az osztrákok szarnak a tesztelésre, svédek lassan elengedik a maszkot, egész Európában ugyanaz folyik, csak más masnikkal átkötve.
A "nekünk élni kell", meg a "gazdaság nem omolhat össze".
Vagy azt hitted csak a Magyarországot vezető politikusok populisták? Mindegyik politikus az, ezért jut pozícióba, legyen miniszterelnök, polgármester, intézményvezető, stb.

több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 928 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
2.000 néző lesz ma a Liverpool - Wolverhampton meccsen. Egyrészt ez baromi jó, másrészt vicces lesz ilyen keveset látni egy ekkora stadionban, harmadrészt én úgy tudtam, hogy Liverpool környéke az egyik leginkább fertőzött része Angliának szóval hogy a fenébe lehetünk elsők között, akik beengedhetnek nézőket?!
Mikey
Tegnap Londonban is volt egy csomó Chelsea drukker, ránézésre kétezernél többen voltak...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 238 — The Mathematician
2.000 néző lesz ma a Liverpool - Wolverhampton meccsen. Egyrészt ez baromi jó, másrészt vicces lesz ilyen keveset látni egy ekkora stadionban, harmadrészt én úgy tudtam, hogy Liverpool környéke az egyik leginkább fertőzött része Angliának szóval hogy a fenébe lehetünk elsők között, akik beengedhetnek nézőket?!
Mikey

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 629
2.000 néző lesz ma a Liverpool - Wolverhampton meccsen. Egyrészt ez baromi jó, másrészt vicces lesz ilyen keveset látni egy ekkora stadionban, harmadrészt én úgy tudtam, hogy Liverpool környéke az egyik leginkább fertőzött része Angliának szóval hogy a fenébe lehetünk elsők között, akik beengedhetnek nézőket?!
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 738 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Látod ezt Meki? Botrányosan szar ez az MTK. Néha női fociban is színvonalasabb csapatokat láthat az ember. Már magyar női fociban, mert külföldön ez már alap...
Klaci79
Valamint mind2 csapat hihetetlenül önző, lehetne itt már vagy 8 gól ha önzetlenek lennének

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Látod ezt Meki? Botrányosan szar ez az MTK. Néha női fociban is színvonalasabb csapatokat láthat az ember. Már magyar női fociban, mert külföldön ez már alap...
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 794 — Cowboys fan
milyen szánalmas tizenegyest kapott már a Szpari...
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 057 — Lucas Scott
Szerintem ha valaki szezon előtt azt találja mondani, hogy 12 kör után a Cadiz az első nyolcban lesz, és a két nagyot elkapja, azt muszájkabátban viszik megfigyelésre a spanyol Lipótmezőre. Közben meg... 😀
slowmotion
Mondjuk ha tudom, hogy Negredo játszik a Cadizban lehet érdemes megtenni. Ő garancia a sikerre a Barca ellen 😛 😀 annyi borsot tört már az orrunk alà hogy felsorolni sem tudom...
dande
Mondjuk Negredo túl sokat nem tehetett a 2. Gólról.
Spanyoloknál most megint itt az esély hogy ne Barca vagy Real legyen az első.
Kivétel ha jön Szobi akkor egyértelmű Real!!! 😀
Toca
Ráadásul a nemet bajnokság is izgi lehet plusz a PL is lehet h most 3-4 csapat megy a címért

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szerintem ha valaki szezon előtt azt találja mondani, hogy 12 kör után a Cadiz az első nyolcban lesz, és a két nagyot elkapja, azt muszájkabátban viszik megfigyelésre a spanyol Lipótmezőre. Közben meg... 😀
slowmotion
Mondjuk ha tudom, hogy Negredo játszik a Cadizban lehet érdemes megtenni. Ő garancia a sikerre a Barca ellen 😛 😀 annyi borsot tört már az orrunk alà hogy felsorolni sem tudom...
dande
Mondjuk Negredo túl sokat nem tehetett a 2. Gólról.
Spanyoloknál most megint itt az esély hogy ne Barca vagy Real legyen az első.
Kivétel ha jön Szobi akkor egyértelmű Real!!! 😀
Toca
De pont hogy igen mert elindult a bedobàsra, hátha elszúrják.Meg is történt. El se indul akkor nincs semmi.
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 18 688 — Vikings fan
Szerintem ha valaki szezon előtt azt találja mondani, hogy 12 kör után a Cadiz az első nyolcban lesz, és a két nagyot elkapja, azt muszájkabátban viszik megfigyelésre a spanyol Lipótmezőre. Közben meg... 😀
slowmotion
Mondjuk ha tudom, hogy Negredo játszik a Cadizban lehet érdemes megtenni. Ő garancia a sikerre a Barca ellen 😛 😀 annyi borsot tört már az orrunk alà hogy felsorolni sem tudom...
dande
Mondjuk Negredo túl sokat nem tehetett a 2. Gólról.
Spanyoloknál most megint itt az esély hogy ne Barca vagy Real legyen az első.
Kivétel ha jön Szobi akkor egyértelmű Real!!! 😀
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szerintem ha valaki szezon előtt azt találja mondani, hogy 12 kör után a Cadiz az első nyolcban lesz, és a két nagyot elkapja, azt muszájkabátban viszik megfigyelésre a spanyol Lipótmezőre. Közben meg... 😀
slowmotion
Mondjuk ha tudom, hogy Negredo játszik a Cadizban lehet érdemes megtenni. Ő garancia a sikerre a Barca ellen 😛 😀 annyi borsot tört már az orrunk alà hogy felsorolni sem tudom...
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 460
Évek óta megfigyelhető, hogy amíg régen elég volt kiküldeni a mezeket a nagy csapatoknak, most már évről-évre gyakrabban fordul elő, hogy ha rossz formában, vagy tartalékosan mennek ki, akkor simán jöhet a meglepetés.
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 738 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Szerintem ha valaki szezon előtt azt találja mondani, hogy 12 kör után a Cadiz az első nyolcban lesz, és a két nagyot elkapja, azt muszájkabátban viszik megfigyelésre a spanyol Lipótmezőre. Közben meg... 😀
slowmotion
Nem nehéz, tavaly a Levante is megfogta a Barcat és a Realt otthon. Nagy élmény volt élőben. Rohadtul hiányzik a jó meccsekre járás hogy b@szódna meg a Covid...

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 794 — Cowboys fan
Szerintem ha valaki szezon előtt azt találja mondani, hogy 12 kör után a Cadiz az első nyolcban lesz, és a két nagyot elkapja, azt muszájkabátban viszik megfigyelésre a spanyol Lipótmezőre. Közben meg... 😀
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 928 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Sajnos Wernert nem tudtuk tartani, várható volt a vereség ☹️


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 18 688 — Vikings fan
Azért a Barcasok is toltak egy Varanet
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 928 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Off

 www.vasasfc.hu/hirek/karacsonyi_osszefogas_a_vasas_labdarugasaban-4771

On


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 18 688 — Vikings fan
Közben már Zizu is Szobit akarja. Kar hogy már nem lesz ott a helyen addig.
több mint 3 éve
Sinisa New England Patriots 2 790 — Gràcies Pep!
Forsberg bántóan egyedül maradt
Heisman
Peter Forsberg aka Foppa? 😎

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 738 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Forsberg bántóan egyedül maradt

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 057 — Lucas Scott
Jó kis meccs ez a Bayern - Leipzig.
iktriad
Jó a Lipcse nagyon, ma jobbak eddig

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jó kis meccs ez a Bayern - Leipzig.
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 057 — Lucas Scott
Elkepesztoen hiányzik Kimmich a kozeppalyarol
csebi
Most már nem annyira.
iktriad
Martinez megsérült? Ha nem akkor Flick előtt le a kalappal h 0-1nel 25. Percben all int tol ...
Közben 2-2 ez nem Süle napja

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Elkepesztoen hiányzik Kimmich a kozeppalyarol
csebi
Most már nem annyira.