Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 924 — Cowboys fan
 www.neunzigplus.de/bundesliga/bundesliga-news/hertha-bsc-bestatigt-pal-dardai-ubernimmt-das-amt-des-cheftrainers/
Willie Parker
állítólag 22ig. akkor Pali csak arra várt, hogy Preetz eltűnjön a p-be, ezért nem vállalt máshol melót.
csebi
Lehet akkorát égni, amekkorát preetz? Elüldözni a klub évtizedes viszonylatban legjobb edzőjét, majd elkölteni 200+ millió eurót, hogy kiesőjelölt gárdát hozz össze, azért ez korszakos bravúr
r.baggio
lehet azon rugózni, hogy mi is volt a célja (hogy Dárdai ne nőjön a fejére, vagy hogy nagyobbat lépjen, mint amire a Dárdai-pályán számítani lehet), beleállt, nem jött be. ilyen ez a szelavi.
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 924 — Cowboys fan
majd egyszer lesz, csak ne ugorjon egy év Champo után top 6-os padra, mer' az valószínűleg nem fog menni.
slowmotion
ezért érdekes a Stevie G for Klopp hangok
Negritis
na de kitől? Klopp maradjon csak nyugodtan 2024-ig, meg Sztivi is. tanuljon meg nyerni, szokja az európai porondot, aztán majd meglátjuk... csak hát ugye ott van Lijnders, aki amúgy logikai továbbvivője lenne a taktikának.
érdekes lesz '24 nyara.
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
 www.neunzigplus.de/bundesliga/bundesliga-news/hertha-bsc-bestatigt-pal-dardai-ubernimmt-das-amt-des-cheftrainers/
Willie Parker
állítólag 22ig. akkor Pali csak arra várt, hogy Preetz eltűnjön a p-be, ezért nem vállalt máshol melót.
csebi
Lehet akkorát égni, amekkorát preetz? Elüldözni a klub évtizedes viszonylatban legjobb edzőjét, majd elkölteni 200+ millió eurót, hogy kiesőjelölt gárdát hozz össze, azért ez korszakos bravúr


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
majd egyszer lesz, csak ne ugorjon egy év Champo után top 6-os padra, mer' az valószínűleg nem fog menni.
slowmotion
ezért érdekes a Stevie G for Klopp hangok

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 924 — Cowboys fan
Elküldték Lampardot. Érdekes... Sajnálom őt és szerintem rossz döntés. Annyiból örülök, hogy így valószínűleg megint nem kell a Chelseavel komolyan számolni egy darabig.
dugo93
Világ pénzét kipumpálták idén az ablakon erősítésre. Érthető h elfogyott a türelem. Újabb "volt játékosunk jó edző lesz" sztori bukott meg. Tuchel a helyettes amúgy.
Beki
Épp ezért kellett volna egy kis időt hagyni. Már nem a 2000-es évek elején vagyunk, ahol elég kidobni 200 millát és máris PL-t nyerünk. Össze is kell ezt rakni.
dugo93
Nem látom értelmét mire vártak volna. Féltávnál 5 pontra vannak BL helytől (igaz h 2 csapat 2 meccsel kevesebbet tolt), de most kell megfogni a dolgokat h kupaszereplés legyen ebből.
Beki
Ezzel kidobják az utóbbi 1-2 év építkezését. Továbbra sem hiszem, hogy a 2 évenkénti edzőváltás 1-1 kiugró szezonon kívül jó bármire is. Legalábbi hosszútávon. Klopp se mutatott semmit ennyi idő után.
dugo93
hogymivan? 2015 októberben úgy jött Klopp, hogy az összes új igazolásunk az ifik visszahívása volt kölcsönből, EL-döntőt játszottunk. 2016-17-ben meglett a BL-hely (plusz 16 pont, és négy hely), miközben elvertünk mínusz 16 millió fontot. libakupában elődöntőztünk, csak hát a január hazavágta a szezonunkat - de látszott az irány.
villantott dolgokat Lamps, de azért lényegében mindenhol gyengébb eredményeket ért el, mint Sarri, és míg az lehetett a legfontosabb támadó eladásával magyarázni, egyelőre nem jön a megtérülés.
slowmotion
Én irányt Lampard munkájánál is látok.

Egyébként nem teljesen így értettem a Kloppos részt. Arra akartam rávilágítani, hogy ha ő lett volna kinevezve a Chelsea padjára és 2 év után hasonló eredményeket hozott volna, mint a Poolnál, akkor ő is ki lett volna rakva (még ha a Pool akkor lentebb is volt, mint tavaly a Chelsea és jóval kevesebbet is költött). Viszont jó példa rá, hogy megkapta a kellő időt és a türelem az irányában meghozta a sikert. Remélem pár év múlva jó példa lesz erre Ole is.

Egy ilyen összevásárlásnál (főleg ennyi PL idegen játékos esetén), kell egy átmeneti év.
dugo93
szerintem meg Klopp eleve úgy ült le tárgyalni (megtehette, mert hot commodity volt), hogy elmondta, hogy milyen helyen hajlandó dolgozni, tehát megmondta volna, hogy 5, jó esetben 3, legjobb esetben 2 éven belül hoz valami silverware-t.
DE (és ez nagyon fontos de) Klopp nem a legmenőbb embereket akarja megszerezni, hanem akik illeszkednek a taktikájába. ami meg a taktikát illeti, Klopp tudta hozni a portfóliót, meg tudta mutatni, hogy mit szándékozik játszani. megtehette, volt kétszer hét év, amire tudott hivatkozni, meg ami alatt csiszolni tudta az elképzeléseit. Lampardnak nyilván ilyen nem volt, nyilván nem is lehetett.
majd egyszer lesz, csak ne ugorjon egy év Champo után top 6-os padra, mer' az valószínűleg nem fog menni.
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 159 — Lucas Scott
 www.neunzigplus.de/bundesliga/bundesliga-news/hertha-bsc-bestatigt-pal-dardai-ubernimmt-das-amt-des-cheftrainers/
Willie Parker
állítólag 22ig. akkor Pali csak arra várt, hogy Preetz eltűnjön a p-be, ezért nem vállalt máshol melót.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 812
 www.neunzigplus.de/bundesliga/bundesliga-news/hertha-bsc-bestatigt-pal-dardai-ubernimmt-das-amt-des-cheftrainers/
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
Lampard ment..pokettino johet ha szabad😂
YoungZeeZee
sztem már kirúgták 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
YoungZeeZee 7 977
Lampard ment..pokettino johet ha szabad😂
több mint 3 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
Elküldték Lampardot. Érdekes... Sajnálom őt és szerintem rossz döntés. Annyiból örülök, hogy így valószínűleg megint nem kell a Chelseavel komolyan számolni egy darabig.
dugo93
Világ pénzét kipumpálták idén az ablakon erősítésre. Érthető h elfogyott a türelem. Újabb "volt játékosunk jó edző lesz" sztori bukott meg. Tuchel a helyettes amúgy.
Beki
Épp ezért kellett volna egy kis időt hagyni. Már nem a 2000-es évek elején vagyunk, ahol elég kidobni 200 millát és máris PL-t nyerünk. Össze is kell ezt rakni.
dugo93
Nem látom értelmét mire vártak volna. Féltávnál 5 pontra vannak BL helytől (igaz h 2 csapat 2 meccsel kevesebbet tolt), de most kell megfogni a dolgokat h kupaszereplés legyen ebből.
Beki
Ezzel kidobják az utóbbi 1-2 év építkezését. Továbbra sem hiszem, hogy a 2 évenkénti edzőváltás 1-1 kiugró szezonon kívül jó bármire is. Legalábbi hosszútávon. Klopp se mutatott semmit ennyi idő után.
dugo93
hogymivan? 2015 októberben úgy jött Klopp, hogy az összes új igazolásunk az ifik visszahívása volt kölcsönből, EL-döntőt játszottunk. 2016-17-ben meglett a BL-hely (plusz 16 pont, és négy hely), miközben elvertünk mínusz 16 millió fontot. libakupában elődöntőztünk, csak hát a január hazavágta a szezonunkat - de látszott az irány.
villantott dolgokat Lamps, de azért lényegében mindenhol gyengébb eredményeket ért el, mint Sarri, és míg az lehetett a legfontosabb támadó eladásával magyarázni, egyelőre nem jön a megtérülés.
slowmotion
Én irányt Lampard munkájánál is látok.


dugo93
es az hova tartott?

Sikerult ugy leamortizalnia wernert es havertzet,(mert m2 szelsot jatszott)hogy talan mar nekik is keso az edzovaltas. most az lesz,hogy tuchel ha akar valami eredmenyt min a 4. Helyet amit vszinu elvarnak tole,akkor neki is azt kell majd jatszatnia aki valamennyire formaban van. Aztan lehet jovore kolcsonbe adni oket a seria a-ba...

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 3 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
Elküldték Lampardot. Érdekes... Sajnálom őt és szerintem rossz döntés. Annyiból örülök, hogy így valószínűleg megint nem kell a Chelseavel komolyan számolni egy darabig.
dugo93
Világ pénzét kipumpálták idén az ablakon erősítésre. Érthető h elfogyott a türelem. Újabb "volt játékosunk jó edző lesz" sztori bukott meg. Tuchel a helyettes amúgy.
Beki
Épp ezért kellett volna egy kis időt hagyni. Már nem a 2000-es évek elején vagyunk, ahol elég kidobni 200 millát és máris PL-t nyerünk. Össze is kell ezt rakni.
dugo93
Nem látom értelmét mire vártak volna. Féltávnál 5 pontra vannak BL helytől (igaz h 2 csapat 2 meccsel kevesebbet tolt), de most kell megfogni a dolgokat h kupaszereplés legyen ebből.
Beki
Ezzel kidobják az utóbbi 1-2 év építkezését. Továbbra sem hiszem, hogy a 2 évenkénti edzőváltás 1-1 kiugró szezonon kívül jó bármire is. Legalábbi hosszútávon. Klopp se mutatott semmit ennyi idő után.
dugo93
hogymivan? 2015 októberben úgy jött Klopp, hogy az összes új igazolásunk az ifik visszahívása volt kölcsönből, EL-döntőt játszottunk. 2016-17-ben meglett a BL-hely (plusz 16 pont, és négy hely), miközben elvertünk mínusz 16 millió fontot. libakupában elődöntőztünk, csak hát a január hazavágta a szezonunkat - de látszott az irány.
villantott dolgokat Lamps, de azért lényegében mindenhol gyengébb eredményeket ért el, mint Sarri, és míg az lehetett a legfontosabb támadó eladásával magyarázni, egyelőre nem jön a megtérülés.
slowmotion
Én irányt Lampard munkájánál is látok.

Egyébként nem teljesen így értettem a Kloppos részt. Arra akartam rávilágítani, hogy ha ő lett volna kinevezve a Chelsea padjára és 2 év után hasonló eredményeket hozott volna, mint a Poolnál, akkor ő is ki lett volna rakva (még ha a Pool akkor lentebb is volt, mint tavaly a Chelsea és jóval kevesebbet is költött). Viszont jó példa rá, hogy megkapta a kellő időt és a türelem az irányában meghozta a sikert. Remélem pár év múlva jó példa lesz erre Ole is.

Egy ilyen összevásárlásnál (főleg ennyi PL idegen játékos esetén), kell egy átmeneti év.

több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Elküldték Lampardot. Érdekes... Sajnálom őt és szerintem rossz döntés. Annyiból örülök, hogy így valószínűleg megint nem kell a Chelseavel komolyan számolni egy darabig.
dugo93
Világ pénzét kipumpálták idén az ablakon erősítésre. Érthető h elfogyott a türelem. Újabb "volt játékosunk jó edző lesz" sztori bukott meg. Tuchel a helyettes amúgy.
Beki
Épp ezért kellett volna egy kis időt hagyni. Már nem a 2000-es évek elején vagyunk, ahol elég kidobni 200 millát és máris PL-t nyerünk. Össze is kell ezt rakni.
dugo93
Nem látom értelmét mire vártak volna. Féltávnál 5 pontra vannak BL helytől (igaz h 2 csapat 2 meccsel kevesebbet tolt), de most kell megfogni a dolgokat h kupaszereplés legyen ebből.
Beki
Ezzel kidobják az utóbbi 1-2 év építkezését. Továbbra sem hiszem, hogy a 2 évenkénti edzőváltás 1-1 kiugró szezonon kívül jó bármire is. Legalábbi hosszútávon. Klopp se mutatott semmit ennyi idő után.
dugo93
hogymivan? 2015 októberben úgy jött Klopp, hogy az összes új igazolásunk az ifik visszahívása volt kölcsönből, EL-döntőt játszottunk. 2016-17-ben meglett a BL-hely (plusz 16 pont, és négy hely), miközben elvertünk mínusz 16 millió fontot. libakupában elődöntőztünk, csak hát a január hazavágta a szezonunkat - de látszott az irány.
villantott dolgokat Lamps, de azért lényegében mindenhol gyengébb eredményeket ért el, mint Sarri, és míg az lehetett a legfontosabb támadó eladásával magyarázni, egyelőre nem jön a megtérülés.
slowmotion
Egyetertek igazabol, Lampardnak szerintem repulnie kellett. Engem nem az zavar, higy nem terul meg egy vagy ket igazolas, az zavar, hogy Chilwellen kivul egy rakat fos az osszes eddig. Oke, Zijes nem, de o meg serult volt, alig jatszott meg. Havertz mint valami kislany, akit a szulei az oviban felejtettel es nem tudja, mit tegyen, mig Werner kapcsan igy gondolom, hogy Lampard otlete, hogy jatsszon szelsot, halva szuletett volt. O azert erolteti. Hatul amikor Tomori belejott, nem jatszatta tovabb, most Zoumat rakta padra, pedig amilyen ratyi volt tavaly, iden szerintem jobbara korrekt volna Silva mellett. Nem ertem az elkezeleset, mit akart a csapattal. A rendszeret sem.

Annyiban viszont pacsi neki, hogy azert Abrahamet, Mountot ugymond o merte eloszor berakni rendesen a caapatba jatszani, es ok szerintem gyemantok lesznek a jovore nezve. Csak hat a Chelsea-nek, foleg ilyen igazolasok mellett a bajnoki cim lehet csak elvaras, nem a BL-hely.

Klopp tudatos edzo, tudja, mit var es mit akar a csapattol, Lampardon en ezt nem ereztem.

több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 862 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Elküldték Lampardot. Érdekes... Sajnálom őt és szerintem rossz döntés. Annyiból örülök, hogy így valószínűleg megint nem kell a Chelseavel komolyan számolni egy darabig.
dugo93
Világ pénzét kipumpálták idén az ablakon erősítésre. Érthető h elfogyott a türelem. Újabb "volt játékosunk jó edző lesz" sztori bukott meg. Tuchel a helyettes amúgy.
Beki
Épp ezért kellett volna egy kis időt hagyni. Már nem a 2000-es évek elején vagyunk, ahol elég kidobni 200 millát és máris PL-t nyerünk. Össze is kell ezt rakni.
dugo93
Nem látom értelmét mire vártak volna. Féltávnál 5 pontra vannak BL helytől (igaz h 2 csapat 2 meccsel kevesebbet tolt), de most kell megfogni a dolgokat h kupaszereplés legyen ebből.
Beki
Egy Allegri mondjuk elég jó húzás lenne a padra szerintem. Tuchelnél biztos jobb, bár a német vonal miatt a csapatnál utóbbi tűnik a reálisabbnak

több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 924 — Cowboys fan
Elküldték Lampardot. Érdekes... Sajnálom őt és szerintem rossz döntés. Annyiból örülök, hogy így valószínűleg megint nem kell a Chelseavel komolyan számolni egy darabig.
dugo93
Világ pénzét kipumpálták idén az ablakon erősítésre. Érthető h elfogyott a türelem. Újabb "volt játékosunk jó edző lesz" sztori bukott meg. Tuchel a helyettes amúgy.
Beki
Épp ezért kellett volna egy kis időt hagyni. Már nem a 2000-es évek elején vagyunk, ahol elég kidobni 200 millát és máris PL-t nyerünk. Össze is kell ezt rakni.
dugo93
Nem látom értelmét mire vártak volna. Féltávnál 5 pontra vannak BL helytől (igaz h 2 csapat 2 meccsel kevesebbet tolt), de most kell megfogni a dolgokat h kupaszereplés legyen ebből.
Beki
Ezzel kidobják az utóbbi 1-2 év építkezését. Továbbra sem hiszem, hogy a 2 évenkénti edzőváltás 1-1 kiugró szezonon kívül jó bármire is. Legalábbi hosszútávon. Klopp se mutatott semmit ennyi idő után.
dugo93
hogymivan? 2015 októberben úgy jött Klopp, hogy az összes új igazolásunk az ifik visszahívása volt kölcsönből, EL-döntőt játszottunk. 2016-17-ben meglett a BL-hely (plusz 16 pont, és négy hely), miközben elvertünk mínusz 16 millió fontot. libakupában elődöntőztünk, csak hát a január hazavágta a szezonunkat - de látszott az irány.
villantott dolgokat Lamps, de azért lényegében mindenhol gyengébb eredményeket ért el, mint Sarri, és míg az lehetett a legfontosabb támadó eladásával magyarázni, egyelőre nem jön a megtérülés.
több mint 3 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
Elküldték Lampardot. Érdekes... Sajnálom őt és szerintem rossz döntés. Annyiból örülök, hogy így valószínűleg megint nem kell a Chelseavel komolyan számolni egy darabig.
dugo93
Világ pénzét kipumpálták idén az ablakon erősítésre. Érthető h elfogyott a türelem. Újabb "volt játékosunk jó edző lesz" sztori bukott meg. Tuchel a helyettes amúgy.
Beki
Épp ezért kellett volna egy kis időt hagyni. Már nem a 2000-es évek elején vagyunk, ahol elég kidobni 200 millát és máris PL-t nyerünk. Össze is kell ezt rakni.
dugo93
Nem látom értelmét mire vártak volna. Féltávnál 5 pontra vannak BL helytől (igaz h 2 csapat 2 meccsel kevesebbet tolt), de most kell megfogni a dolgokat h kupaszereplés legyen ebből.
Beki
Ezzel kidobják az utóbbi 1-2 év építkezését. Továbbra sem hiszem, hogy a 2 évenkénti edzőváltás 1-1 kiugró szezonon kívül jó bármire is. Legalábbi hosszútávon. Klopp se mutatott semmit ennyi idő után.

Szerkesztette: dugo93

több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Elküldték Lampardot. Érdekes... Sajnálom őt és szerintem rossz döntés. Annyiból örülök, hogy így valószínűleg megint nem kell a Chelseavel komolyan számolni egy darabig.
dugo93
Világ pénzét kipumpálták idén az ablakon erősítésre. Érthető h elfogyott a türelem. Újabb "volt játékosunk jó edző lesz" sztori bukott meg. Tuchel a helyettes amúgy.
Beki
Épp ezért kellett volna egy kis időt hagyni. Már nem a 2000-es évek elején vagyunk, ahol elég kidobni 200 millát és máris PL-t nyerünk. Össze is kell ezt rakni.
dugo93
Nem látom értelmét mire vártak volna. Féltávnál 5 pontra vannak BL helytől (igaz h 2 csapat 2 meccsel kevesebbet tolt), de most kell megfogni a dolgokat h kupaszereplés legyen ebből.
több mint 3 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
Elküldték Lampardot. Érdekes... Sajnálom őt és szerintem rossz döntés. Annyiból örülök, hogy így valószínűleg megint nem kell a Chelseavel komolyan számolni egy darabig.
dugo93
Világ pénzét kipumpálták idén az ablakon erősítésre. Érthető h elfogyott a türelem. Újabb "volt játékosunk jó edző lesz" sztori bukott meg. Tuchel a helyettes amúgy.
Beki
Épp ezért kellett volna egy kis időt hagyni. Már nem a 2000-es évek elején vagyunk, ahol elég kidobni 200 millát és máris PL-t nyerünk. Össze is kell ezt rakni.

több mint 3 éve
Törölt felhasználó
 www.origo.hu/sport/futball/20210125-hertha-bsc-dardai-pal-edzo.html
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Elküldték Lampardot. Érdekes... Sajnálom őt és szerintem rossz döntés. Annyiból örülök, hogy így valószínűleg megint nem kell a Chelseavel komolyan számolni egy darabig.
dugo93
Világ pénzét kipumpálták idén az ablakon erősítésre. Érthető h elfogyott a türelem. Újabb "volt játékosunk jó edző lesz" sztori bukott meg. Tuchel a helyettes amúgy.
több mint 3 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
Elküldték Lampardot. Érdekes... Sajnálom őt és szerintem rossz döntés. Annyiból örülök, hogy így valószínűleg megint nem kell a Chelseavel komolyan számolni egy darabig.

több mint 3 éve
Törölt felhasználó
 www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/fener-a-szurkolokat-arra-kerik-segitsenek-ozil-kifizeteseben-2806703
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 823 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Ugy nez ki leszoltak fentrol, hogy nem dolhet el a bajnoksag Februarban. 😃
Minosithetetlenul szarul jatszunk "tavasszal" eddig.
Kenny
Kihagyjuk a helyzeteket plusz agyon rúgnak minket amihez a bírok is asszisztálnak.
csebi
titeket mindig sújt az a kibaszott ellenszél 😀 nem is értem hogy bírjátok..

mondjuk nem kéne nagy pofával meg mellénnyel kimenni focizni pár játékosotoknak.
petey
Nem a bíró miatt kaptunk ki, kihagytuk a helyzeteket azért.

Viszont utálom ezt a bírói felfogást ami itthon van, tegnap is Puskás 24szabalytalansag 4 sárga, Fradi 10 szabálytalanság 3.
Ráadásul olyan ért amiért Isael kapott sárgát az ellenfél terfelenek a közepén miközben a Puskás jatekos a kapusahoz passzolta hatra volt legalább 10 ugyanilyen szitu a másik oldalon saját térfelén a Felcsútnak úgy h előrefele mentünk volna és nem adtak sárgát. Pl tokmac tovább passzolta fel vágjak így ő nem tudta követni a játékot h 3 a 3ba vigyük, hanem maradt a létszám fölény, bíró meg oda sem szólt a Felcsuti hentesnek h legközelebb legalább darálja, ne vágja.
Állítom h az egyik rákfenéje a magyar nb1nek h a védekező akar durván védekező csapatokat támogatják a bírok ezzel a felfogással. Aztán jön Egy nemzetközi meccs amin Huszti meg csodálkozik h egyből pirosat kap olyan szabalytalansagert amit itthon legjobb esetben lefujnak nem h bmien lapot adnak, ugye ismerős?

Sose mondtam h kinottuk az nb1t, de amit ősszel nyujtott a mezőny a Fradi mellett nevetséges volt. Most mi egy picit belealudtunk a kezdesbe, tény. Rebrovnak fel kell raznia a csapatot (bár lehet ez a cél h ne nyerjünk agyon mert akkor Kovács és Márton is repül és akar hozzáértő szakik jönnének helyettük? 😊
csebi
ha ez megnyugtat akkor nálunk is Hourit baszkodják fel, meg lépnek oda neki, mert nem tudják szabályosan szerelni többniyre. szóval ismerős, a gyors technikás ellen nincs más itthon. az meg felfogás kérdése ki mit ad erre ennyit tudnak. csak kár ezt arra fogni, hogy csak titeket vagy más sújt a zebrakar. 😊
Husztié meg véletlen volt, emlékszem. de szabály szerint piros....

ugyanez kosárban, mert azt is követem. itthon megy a répázás, aztán nemzetköziben meg pislogás van ha befújják a faltot.

Kovács repülhetne, nem bánnám. Mártonnak adnék időt, Petrjakot is simán leültette a kispadra. nem is tetszik neki szerintem de rugdossa a gólokat. mellé meg simán felhozza a fiatal magyar srácokat. tegnap is Rockov, Fiola, Hangya, Dárdai, Kokó, Géresi, Nikolics volt fent, plusz padon is voltak még.
az őszt a Vidi is benézte. szerintem nincs ez lefutva még.
petey
Ha belegondolsz 7 pont előnye van a fradinak, ez azt jelenti hogy ha nem kapunk ki tőletek akkor ha ti minden meccseteket meg is nyeritek (erre azért sok esélyt eleve nem látok) mi 3x játszhatunk döntetlent és még úgy is bajnokok vagyunk (nem hiszem hogy látva a sorozatokat komolyan számolni kell azzal hogy vereségeket fog szenvedni az ftc, pláne 1nél többet).

Én nem látom azt hogy az erőviszonyokat nézve ez a 7 pont behozható, ha nem is játszik majd jól a fradi a tavasz nagy részében (ami sztem elképzelhetetlen kb és jó eséllyel beindul lassan újra a "darálás") akkor sem hinném hogy ti innen 8 ponttal többet tudtok szerezni nálunk.
Szoros persze lehet, simán leolvadhat ez az előny 3-4re, de ezzel együtt én azt várom hogy Rebrov hamar össze rántja őket, akár már a következő meccsen jöhet a "normális" játék.
davemayer
Egyszerűen a DVTK és a Felcsút is már BL szint. Minden héten háború. Ez az MB1

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Ugy nez ki leszoltak fentrol, hogy nem dolhet el a bajnoksag Februarban. 😃
Minosithetetlenul szarul jatszunk "tavasszal" eddig.
Kenny
Kihagyjuk a helyzeteket plusz agyon rúgnak minket amihez a bírok is asszisztálnak.
csebi
titeket mindig sújt az a kibaszott ellenszél 😀 nem is értem hogy bírjátok..

mondjuk nem kéne nagy pofával meg mellénnyel kimenni focizni pár játékosotoknak.
petey
Nem a bíró miatt kaptunk ki, kihagytuk a helyzeteket azért.

Viszont utálom ezt a bírói felfogást ami itthon van, tegnap is Puskás 24szabalytalansag 4 sárga, Fradi 10 szabálytalanság 3.
Ráadásul olyan ért amiért Isael kapott sárgát az ellenfél terfelenek a közepén miközben a Puskás jatekos a kapusahoz passzolta hatra volt legalább 10 ugyanilyen szitu a másik oldalon saját térfelén a Felcsútnak úgy h előrefele mentünk volna és nem adtak sárgát. Pl tokmac tovább passzolta fel vágjak így ő nem tudta követni a játékot h 3 a 3ba vigyük, hanem maradt a létszám fölény, bíró meg oda sem szólt a Felcsuti hentesnek h legközelebb legalább darálja, ne vágja.
Állítom h az egyik rákfenéje a magyar nb1nek h a védekező akar durván védekező csapatokat támogatják a bírok ezzel a felfogással. Aztán jön Egy nemzetközi meccs amin Huszti meg csodálkozik h egyből pirosat kap olyan szabalytalansagert amit itthon legjobb esetben lefujnak nem h bmien lapot adnak, ugye ismerős?

Sose mondtam h kinottuk az nb1t, de amit ősszel nyujtott a mezőny a Fradi mellett nevetséges volt. Most mi egy picit belealudtunk a kezdesbe, tény. Rebrovnak fel kell raznia a csapatot (bár lehet ez a cél h ne nyerjünk agyon mert akkor Kovács és Márton is repül és akar hozzáértő szakik jönnének helyettük? 😊
csebi
ha ez megnyugtat akkor nálunk is Hourit baszkodják fel, meg lépnek oda neki, mert nem tudják szabályosan szerelni többniyre. szóval ismerős, a gyors technikás ellen nincs más itthon. az meg felfogás kérdése ki mit ad erre ennyit tudnak. csak kár ezt arra fogni, hogy csak titeket vagy más sújt a zebrakar. 😊
Husztié meg véletlen volt, emlékszem. de szabály szerint piros....

ugyanez kosárban, mert azt is követem. itthon megy a répázás, aztán nemzetköziben meg pislogás van ha befújják a faltot.

Kovács repülhetne, nem bánnám. Mártonnak adnék időt, Petrjakot is simán leültette a kispadra. nem is tetszik neki szerintem de rugdossa a gólokat. mellé meg simán felhozza a fiatal magyar srácokat. tegnap is Rockov, Fiola, Hangya, Dárdai, Kokó, Géresi, Nikolics volt fent, plusz padon is voltak még.
az őszt a Vidi is benézte. szerintem nincs ez lefutva még.
petey
Ha belegondolsz 7 pont előnye van a fradinak, ez azt jelenti hogy ha nem kapunk ki tőletek akkor ha ti minden meccseteket meg is nyeritek (erre azért sok esélyt eleve nem látok) mi 3x játszhatunk döntetlent és még úgy is bajnokok vagyunk (nem hiszem hogy látva a sorozatokat komolyan számolni kell azzal hogy vereségeket fog szenvedni az ftc, pláne 1nél többet).

Én nem látom azt hogy az erőviszonyokat nézve ez a 7 pont behozható, ha nem is játszik majd jól a fradi a tavasz nagy részében (ami sztem elképzelhetetlen kb és jó eséllyel beindul lassan újra a "darálás") akkor sem hinném hogy ti innen 8 ponttal többet tudtok szerezni nálunk.
Szoros persze lehet, simán leolvadhat ez az előny 3-4re, de ezzel együtt én azt várom hogy Rebrov hamar össze rántja őket, akár már a következő meccsen jöhet a "normális" játék.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 159 — Lucas Scott
Ugy nez ki leszoltak fentrol, hogy nem dolhet el a bajnoksag Februarban. 😃
Minosithetetlenul szarul jatszunk "tavasszal" eddig.
Kenny
Kihagyjuk a helyzeteket plusz agyon rúgnak minket amihez a bírok is asszisztálnak.
csebi
titeket mindig sújt az a kibaszott ellenszél 😀 nem is értem hogy bírjátok..

mondjuk nem kéne nagy pofával meg mellénnyel kimenni focizni pár játékosotoknak.
petey
Mondja egy Videoton szurkoló 😀
#JC6
tudom, bundásszerbek, féregjuhászpátkai. folytassuk az óvodát?

..nem a Vidi...nőtte ki az MB1-et.
petey
De, azt pont egy Videoton-vezető mondta pár éve a saját csapatáról. Tőlünk ilyen nem nagyon hangzott el, szóval ez most eléggé öngól.
Bálesz
amúgy elkanyarodtatok, a fradi "játékáról" volt szó....nekem úgy tűnt amit láttam, hogy azt hitték elég lesz kirakni a mezt az uccsó ellen.
de hány olyan meccse volt a fradinak amikor berámolt 1-2 gólt de kurva szarul játszott...?
petey
Most sztem a felcsut ellen nem volt gaz főleg h mindig szenvedünk ellenük. Tokmac simán lőhetett volna 2-3 gólt (kapufa, üres kapu stb).

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 973 — Csodabogár
Ugy nez ki leszoltak fentrol, hogy nem dolhet el a bajnoksag Februarban. 😃
Minosithetetlenul szarul jatszunk "tavasszal" eddig.
Kenny
Kihagyjuk a helyzeteket plusz agyon rúgnak minket amihez a bírok is asszisztálnak.
csebi
titeket mindig sújt az a kibaszott ellenszél 😀 nem is értem hogy bírjátok..

mondjuk nem kéne nagy pofával meg mellénnyel kimenni focizni pár játékosotoknak.
petey
Mondja egy Videoton szurkoló 😀
#JC6
tudom, bundásszerbek, féregjuhászpátkai. folytassuk az óvodát?

..nem a Vidi...nőtte ki az MB1-et.
petey
De, azt pont egy Videoton-vezető mondta pár éve a saját csapatáról. Tőlünk ilyen nem nagyon hangzott el, szóval ez most eléggé öngól.
Bálesz
amúgy elkanyarodtatok, a fradi "játékáról" volt szó....nekem úgy tűnt amit láttam, hogy azt hitték elég lesz kirakni a mezt az uccsó ellen.
de hány olyan meccse volt a fradinak amikor berámolt 1-2 gólt de kurva szarul játszott...?