Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 934 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 www.nemzetisport.hu/olasz_labdarugas/olaszorszag-filippo-inzaghi-csapata-feljutott-a-serie-a-ba-2770125


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 381 — #NoStress

több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 462
Az Espanol sem fog idén lemaradni.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 243 — The Mathematician
A puskas kiesik jovorw nem?
Vasas el->nb2
Mtk is EL majd nb2
Dvsc EL majd nb2
ZoliMP
Nem egyedi a nagy bajnokságoknál sem
 www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/mtk-vasas-koln-betis-europabol-a-masodosztalyba-egy-ev-alatt-2639411
Wyatt
celta vigo űzött ebből sportot

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A puskas kiesik jovorw nem?
Vasas el->nb2
Mtk is EL majd nb2
Dvsc EL majd nb2
ZoliMP
Nem egyedi a nagy bajnokságoknál sem
 www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/mtk-vasas-koln-betis-europabol-a-masodosztalyba-egy-ev-alatt-2639411

több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
ezek tenyleg elcsereltek Arthurt Pjanicra, hat beszarok😃
Kenny
Az hagyján, de a 72 millából amit még adtak Pjanic mellé, visszaadtak 60t.....én is kérek abból a szerből... 😕 😛

Amíg ez a Börtöntahó (értsd Bartimeu) 😊 itt pusztít addig sok jót nem várok... Még Fatit is adjuk el a Realnak ha lehet...

Simán eléri a Canadienses GM Bergevini mélységeit.
dande


Olvassatok vegig a threadet.
Korabban irta meg, mas osszegekkel, de a nagysagrend stimmel.
Kb annyi, h szamvitelileg mindket csapat kb 50-55M profittal jon ki (ha 60m es 72m ment). A bevetelt egyben most konyvelik, de a koltseget egyenlo reszletben irjak le a szerzodes idejere (kb mint NFL-ben az alairasi bonusz).



Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 566 — Így remélem megfelelek nektek.....
ezek tenyleg elcsereltek Arthurt Pjanicra, hat beszarok😃
Kenny
Az hagyján, de a 72 millából amit még adtak Pjanic mellé, visszaadtak 60t.....én is kérek abból a szerből... 😕 😛

Amíg ez a Börtöntahó (értsd Bartimeu) 😊 itt pusztít addig sok jót nem várok... Még Fatit is adjuk el a Realnak ha lehet...

Simán eléri a Canadienses GM Bergevini mélységeit.

Szerkesztette: dande2
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 439
Kuttor kétmilliós büntit kapott 😳
warr_b
Jobb, mint egy kétéves eltiltás.
több mint 3 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 339 — Omar's Coming Yo!
ezek tenyleg elcsereltek Arthurt Pjanicra, hat beszarok😃

több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Mtk új légiós-számláló: ||||
1 kolumbiai // 1 portugál // 1 északmacedón // 1 montenegrói
r.baggio
Leigazoltuk a 2 montenegroi valogatott kapus kozul azt, amelyik meg nem jatszott itt.

Nem tudom mi lesz itt a vege, de egyre szarabbul nez ki.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 462
Leírhatja cserébe az adójából.😉
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 934 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Kuttor kétmilliós büntit kapott 😳


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 439
Igazi Black Monday a mennyeiben
több mint 3 éve
- JC6 Denver Broncos 6 340
Bocs, utaztam, rosszul írtam, elesnek az MLSZ-pénztől, igen.
Garba meg Babatünde azért nem rosszak, de mivel kell a pénz, két legyet egy csapásra. Eladni mindkettőt és jöhet az MLSZ pénz.
Aranyeső.
több mint 3 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 339 — Omar's Coming Yo!
 foci.444.hu/2020/06/29/a-diosgyori-szurkolok-visszahivtak-az-oltozobol-a-csapatot-hogy-megalazzak-oket

kemény. 😀
Vrij6
úgyse értették hát nem beszélni magyar 😀

több mint 3 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 339 — Omar's Coming Yo!
Fehervartol tobben is elmennek.
 m.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/honved-bodog-es-marton-is-jelolt-a-padra-lanzafame-tavozna-futacs-johet-2769935
ZoliMP
Újpest is takarít, ha igazak a hírek akkor átállnak a magyar vonalra.Novothny simán elférne náluk Sihnevic helyén amúgy.

több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Tonci Kukoc távozik.
Beszarás hogy mik vannak 😊
ozibozi
Lehet az volt a hosszabbitas feltetele h meccsenkent legalabb 1x jobbal is labdaba erjen 😕

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 462
Tonci Kukoc távozik.
Beszarás hogy mik vannak 😊
több mint 3 éve
YoungZeeZee 7 942
Fehervartol tobben is elmennek.
 m.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/honved-bodog-es-marton-is-jelolt-a-padra-lanzafame-tavozna-futacs-johet-2769935
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Az azért komoly érvágás a Lokinak, hogy légiós nem szerepelhet NB2-ben.. nem biztos hogy visszajutnak.
#JC6
Mert aztán komoly szintű bajnokságról beszélünk... 😊 A Vasas csilliárd pénzből feljut, mögöttük csak a félkegyelműek között kell félszeműnek lenni a kiralykodáshoz.

több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 934 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Az azért komoly érvágás a Lokinak, hogy légiós nem szerepelhet NB2-ben.. nem biztos hogy visszajutnak.
#JC6
Nem értem, eddig mindenki azért rinyált, mert Szima nem vett senkit és a magyarokra építkezett a csapat.
Most akkor mi az igazság ?
Toca
Az az igazság, hogy nincs olyan, hogy nem szerepelhet légiós az nb2-ben. Lehet külföldit wlkalmazni, csak akkor nem jár a bónuszpénz az mlsz-től.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 18 689 — Vikings fan
Az azért komoly érvágás a Lokinak, hogy légiós nem szerepelhet NB2-ben.. nem biztos hogy visszajutnak.
#JC6
Nem értem, eddig mindenki azért rinyált, mert Szima nem vett senkit és a magyarokra építkezett a csapat.
Most akkor mi az igazság ?
Toca
9 magyar volt legutobbi is a kezdőben, Bódi és Varga nélkül. Nem kell úgy beállítani mintha légiósuk húzták volna a szekeret (vissza)
gordon
Igen ezt én is láttam, csak nem értem akkor JC kommentjét. De mivel ő jobban otthon van a debrecöni posványbanfoci életben gondoltam megkérdem.
több mint 3 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Az azért komoly érvágás a Lokinak, hogy légiós nem szerepelhet NB2-ben.. nem biztos hogy visszajutnak.
#JC6
Nem értem, eddig mindenki azért rinyált, mert Szima nem vett senkit és a magyarokra építkezett a csapat.
Most akkor mi az igazság ?
Toca
9 magyar volt legutobbi is a kezdőben, Bódi és Varga nélkül. Nem kell úgy beállítani mintha légiósuk húzták volna a szekeret (vissza)
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 18 689 — Vikings fan
Az azért komoly érvágás a Lokinak, hogy légiós nem szerepelhet NB2-ben.. nem biztos hogy visszajutnak.
#JC6
Nem értem, eddig mindenki azért rinyált, mert Szima nem vett senkit és a magyarokra építkezett a csapat.
Most akkor mi az igazság ?
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 462
MAGYAR VÁLOGATOTT FUTBALLISTÁK, AKIK FIATALON AUTÓBALESET ÁLDOZATAI LETTEK

Ma, azaz június 28-án ünnepelné 51. születésnapját Nagy Norbert, aki a kilencvenes évek közepén 16 alkalommal húzhatta magára a magyar válogatott mezét.
Az ő 2003. májusi, tragikus autóbalesete kapcsán jutott eszembe a fájdalmas felismerés, hogy az elmúlt évtizedekben milyen kiváló labdarúgók veszítették életüket egy fatális közlekedési baleset következtében.

NAGY NORBERT a Nyíregyháza, a DVTK és a Stadler FC érintésével került a Ferencvárosba, ahol két bajnoki címet ünnepelhetett. Hat szezon után továbbállt, és a 2002-03-as szezonban már Szombathelyen találta magát.
Az idény végéhez közeledve, 2003. május 9-én a kora reggeli órákban egy szórakozóhelyről hazafelé tartva érte a halálos baleset.
A csupa szív védő két csapattársával (Robsonnal és Németh Attilával) együtt csapódott egy villanyoszlopnak Szombathelyen, de amíg társai megúszták könnyebb sérülésekkel az ütközést, addig Nagy Norbert életét a helyszínre érkező mentősök már nem tudták megmenteni.
Mindössze 33 éves volt.

FODOR IMRE, azaz becenevén Foci négy alkalommal ünnepelhetett bajnoki címet. Hármat a Honvéd, egyet az FTC színeiben. A nemzeti csapatban hat alkalommal léphetett pályára. A remekül cselező, alacsony termetű szélső 1995-ben, 32 évesen kezdett edzősködni. Az 1998-99-es szezon hajrájában, a Hatvan szakvezetőjeként érte a halálos baleset.
1999. április 9-én, reggel otthonából indult el csapata edzésére. Néhány játékosával az M3-as autópálya kivezető szakaszánál találkozott volna. Fodor kocsijából még a benzinkút előtt kifogyott a benzin, ezért egy közeli töltőállomáson kannába tankolt, és elindult az autója irányába. Hogy gyorsabban odaérjen, felkéredzkedett egy teherautóra, de nem szállt be a kocsiba, hanem a lábtartón állva utazott. Útközben azonban megcsúszott, a jármű alá zuhant és azonnal életét veszítette.
Foci 36 esztendős volt.

MÁJER LAJOS egy ország kedvence lett, amikor 1985-ben a Videoton - bravúrt bravúrra halmozva - eljutott az UEFA-kupa döntőjébe, és a fürge léptű szélső találatával Madridban is győzni tudott.
1974 és '87 között 289 alkalommal játszott a Videotonban. Egy ezüst-, és két bronzérem került a vitrinjébe. 54 gólt szerzett piros-kékben, a válogatottban háromszor szerepelt, de Fazekas és Pusztai (aki hátborzongató módon szintén autóbalesetben hunyt el) mögött nem volt könnyű bekerülnie a csapatba.
Aktív pályafutását 1990-ben fejezte be. Nyolc évvel később, 1998. március 11-én kedvenc városában, Székesfehérváron egy közúti balesetben érte a halál.
A Real-verő szélső 41 éves volt.

PUSZTAI LÁSZLÓ a Szeged, a Honvéd és a Ferencváros büszkesége 25 ízben volt válogatott, részt vett az 1978-as világbajnokságon is.
Az FTC tagjaként kétszeres magyar bajnok és KEK-döntős volt. Aktív pályafutása befejezése után a Ferencváros labdarúgó-szakosztályának vezetőjeként tevékenykedett.
A kiváló jobbszélső 1987. július 6-án feleségével, Ágnessel és két kiskorú gyermekével, illetve unokatestvérükkel egy balatoni nyaralásból tértek haza, amikor az M7-es autópályán Polgárdi térségében a szemközti sávban egy autó durrdefektet kapott, és emiatt átrepült a szemközti sávba.
Pusztaiék egy Lada 1200-assal szabályosan közlekedve esélyt sem kaptak a sorstól, ugyanis az átrepülő autó nagy sebességgel, frontálisan beléjük csapódott. A balesetben a 41 éves Pusztai és felesége azonnal meghaltak, míg a hátsó ülésen utazó két gyermekük, a 12 éves Fruzsina és a 14 éves Laci, illetve unokatestvérük, a 14 éves Viktor súlyosan megsérült. A balesetet okozó autó sofőrje és a vele utazó három huszonéves lengyel autóstopos is szörnyethalt.
Később derült ki, hogy a balesetet okozó gépkocsi műszakilag minősíthetetlen állapotban volt, a bal hátsó kereke ugyanis teljesen szabálytalan volt, nem a megfelelő méretű kerékbelsővel és külső köpennyel.
A rettenetes tragédia után a megsérült tinédzserek hosszas kórházi ápolás után szerencsére mindannyian felépültek. Az árván maradt testvéreket Pusztainé nővére (az ő fia Viktor) vette magához, és ő nevelte fel őket.
A Pusztai-gyerekek azóta felnőttek lettek, ám a sors elvette tőlük a két legfontosabb embert az életükben. Az édesapjukat és az édesanyjukat, akik immár 33 esztendeje a Farkasréti temetőben nyugszanak.
Egy ilyen tragédia után hiába is próbáljuk, ne keressük az igazságot, mert olyan nem létezik...ehelyett csupán annyit tegyünk meg, hogy sokkal jobban vigyázunk egymásra az utakon.

EGYKORI BÜSZKESÉGEINK, NYUGODJATOK BÉKÉBEN!